'Mitrovic maakt transfer naar Engelse topclub'

door
'Mitrovic maakt transfer naar Engelse topclub'

Aleksandar Mitrovic is al enkele jaren een vaste waarde over het Kanaal. De ex-spits van RSC Anderlecht verdient zijn brood momenteel bij Fulham FC, waar hij het ook dit seizoen uitstekend doet. Dat levert hem nu de interesse op van een Engelse topclub.


De nog altijd maar 28-jarige Mitrovic was dit seizoen al goed voor 12 goals en 4 assists in 25 wedstrijden over alle competities heen. Vorig seizoen brak hij het doelpuntenrecord in de Championship door 43 keer te scoren voor Fulham. Hij ging daarmee de geschiedenisboeken in van het Engele voetbal. Dit jaar trekt hij de goede lijn dus gewoon door in de Premier League.

Dat is Manchester United niet ontgaan. Volgens Football Insider zijn de Red Devils geïnteresseerd in de Servische spits. United speurt de markt af naar een topspits en daarbij vielen al de namen van Harry Kane, Victor Osimhen en Gonçalo Ramos. Dat drietal moet echter een stevige duit kosten, terwijl Mitrovic met een marktwaarde van 'slechts' 28 miljoen euro goedkoop weg te halen valt. Mitrovic is een garantie op goals en kan ondertussen al heel wat ervaring voorleggen op het hoogste niveau. United zou ook een jongere spits willen aantrekken, die dan kan leren in de schaduw van Mitrovic. De naam van Evan Ferguson (18) van Brighton wordt genoemd.

NEWCASTLE UNITED

Mitrovic kwam als jonge snaak aan bij Anderlecht, maar ontpopte zich meteen tot een doelpuntenmaker. In 90 wedstrijden voor Paars-Wit trof hij 44 keer raak. Dat leverde hem een transfer op naar Newcastle United, dat 18,5 miljoen euro veil had voor zijn komst. Daarna werd hij uitgeleend en dan definitief verkocht aan Fulham, zijn huidige club.

LEES OOK: United alleen derde: Lammens en co doen gouden zaak in topper

Moet United Mitrovic halen?

Meest recent

'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

33
33
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

105
105
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

67
67
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

187
187
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

97
97
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

320
320
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

205
205
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

74
74
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

272
272
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

289
289
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

113
113
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

226
226
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

186
186
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

236
236
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

128
128
Minachting bij Anderlecht: "Precies alsof ze kampioen zijn"

De partij tussen KV Mechelen en Anderlecht kende zondagavond een sensationele ontknoping. De ...

426
426
Nieuwe titel voor Union: Albert stelt één voorwaarde

De strijd om de titel belooft in de play-offs nog zeer spannend te worden. STVV verloor vorig ...

168
168
Verrast KV Mechelen compleet met 'ultieme bekroning'?

In de allerlaatste editie van de Champions' Play-Off maakt KV Mechelen eindelijk voor de eerste keer ...

152
152
Godts heeft zeer straf Eredivisie-record in vizier

Ajax heeft zich vorig weekend herpakt in de Eredivisie. De nieuwe trainerwissel, waarbij Fred Grim ...

71
71
Frank Boeckx kookt: "Ik heb dat totaal niet meer"

Frank Boeckx is tegenwoordig een alom gevraagde analist. De voormalige doelman duikt op bij tal van ...

72
72
'Kompany zorgt voor grote wrevel in Duitsland'

Bayern München is bezig aan een geweldig seizoen. Het domineert de Bundesliga, walst door de ...

168
168
Pijnlijke conclusie Genk: "Dan stonden ze in top zes"

De strijd om het laatste ticket voor de Champions' Play-Off wordt op de slotspeeldag van de ...

271
271
Enorme blunder Vandevoordt: Teammaats in de bres

Deze week zal Rudi Garcia zijn selectie bekendmaken voor de stage van de Rode Duivels in de ...

77
77
Taravel brengt RSCA duidelijke boodschap na eerste nederlaag

Anderlecht bevestigde vorige week het vertrouwen in Jérémy Taravel. De interimaris mag ...

435
435

Meer sportnieuws