'Mitrovic maakt transfer naar Engelse topclub'

door
'Mitrovic maakt transfer naar Engelse topclub'

Aleksandar Mitrovic is al enkele jaren een vaste waarde over het Kanaal. De ex-spits van RSC Anderlecht verdient zijn brood momenteel bij Fulham FC, waar hij het ook dit seizoen uitstekend doet. Dat levert hem nu de interesse op van een Engelse topclub.


De nog altijd maar 28-jarige Mitrovic was dit seizoen al goed voor 12 goals en 4 assists in 25 wedstrijden over alle competities heen. Vorig seizoen brak hij het doelpuntenrecord in de Championship door 43 keer te scoren voor Fulham. Hij ging daarmee de geschiedenisboeken in van het Engele voetbal. Dit jaar trekt hij de goede lijn dus gewoon door in de Premier League.

Dat is Manchester United niet ontgaan. Volgens Football Insider zijn de Red Devils geïnteresseerd in de Servische spits. United speurt de markt af naar een topspits en daarbij vielen al de namen van Harry Kane, Victor Osimhen en Gonçalo Ramos. Dat drietal moet echter een stevige duit kosten, terwijl Mitrovic met een marktwaarde van 'slechts' 28 miljoen euro goedkoop weg te halen valt. Mitrovic is een garantie op goals en kan ondertussen al heel wat ervaring voorleggen op het hoogste niveau. United zou ook een jongere spits willen aantrekken, die dan kan leren in de schaduw van Mitrovic. De naam van Evan Ferguson (18) van Brighton wordt genoemd.

NEWCASTLE UNITED

Mitrovic kwam als jonge snaak aan bij Anderlecht, maar ontpopte zich meteen tot een doelpuntenmaker. In 90 wedstrijden voor Paars-Wit trof hij 44 keer raak. Dat leverde hem een transfer op naar Newcastle United, dat 18,5 miljoen euro veil had voor zijn komst. Daarna werd hij uitgeleend en dan definitief verkocht aan Fulham, zijn huidige club.

LEES OOK: 'De Ketelaere genoemd voor onvervalste droomtransfer'

Moet United Mitrovic halen?

Meest recent

Dubbel gevoel bij Essvee: "Met 11 tegen 11..."

Zulte Waregem had zich vrijdagavond minstens voor even in de top zes kunnen nestelen, maar dat is ...

21
21
Harde woorden bij Standard: "Niet goed genoeg"

Standard droomt ervan om weer de aansluiting met de top te maken, maar die lijkt momenteel nog veraf ...

31
31
Wils met handen in haar: grote hint over vervanger Janssen

Antwerp pakte voor de interlandbreak een flinke opsteker door eindelijk nog eens een wedstrijd te ...

47
47
Standard laat gouden kans liggen tegen tienkoppig Essevee

Standard heeft vrijdagavond een gouden kans laten liggen om op te schuiven richting de top zes. Het ...

56
56
KV Mechelen in PO1? "Dat wordt richtinggevend"

We zijn bijna halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de top ...

42
42
Loodzware kalender Union: Hubert reageert messcherp

Voor Union trekt de Jupiler Pro League zich zaterdag weer op gang met een thuiswedstrijd tegen ...

42
42
Verrassend puntenverlies Beveren, Vanderhaeghe wint meteen

De veertiende speeldag in de Challenger Pro League is vrijdagavond begonnen met twee verrassingen. ...

75
75
De Mil geeft kurkdroog de formule om Club te kloppen

Na de pijnlijke nederlaag op Anderlecht voor de interlandbreak zal het er zaterdag op moeten zijn ...

170
170
Hasi duidelijk over Vanden Borre na 'jeanetten'-incident

Zondag moet Anderlecht op bezoek bij La Louvière en dat zal voor velen een speciale wedstrijd ...

138
138
Goudhaantje Westerlo lonkt naar Belgische top: "Zou mooi zijn"

De wintemercato breekt aan en ongetwijfeld zullen de Belgische topclubs daarin rondspeuren naar ...

121
121
Sanctie eindelijk bekend na slag in gezicht van Somers

Vlak voor de interlandbreak slaagde Antwerp er eindelijk nog eens in om een wedstrijd te winnen. Het ...

64
64
Mokio krijgt stevige mokerslag bij Ajax

Jorthy Mokio was één van de spelers die de Jonge Duivels aan glorie moest helpen op ...

60
60
Pocognoli geeft eindelijk dé reden waarom hij Union verliet

Union SG leek eindelijk eens een trainer te (kunnen) houden, maar niets bleek minder waar. In de ...

124
124
Hayen trekt van leer: "Dat is heel hard aangekomen"

Club Brugge heeft in de Jupiler Pro League amper kunnen overtuigen. Het boekte vooral zakelijke ...

178
178
Kompany op visite bij Anderlecht: Hasi verklaart waarom

Vincent Kompany kwam onlangs nog eens een bezoekje brengen aan Neerpede. De match tegen Club Brugge ...

261
261
Keuzestress bij KRC Genk: Fink licht tipje van sluier

KRC Genk kwam vrijdag met groot nieuws op de proppen, want Konstantinos Karetsas zette zijn kribbel ...

153
153
Leko met handen in het haar: puzzelwerken bij AA Gent

AA Gent leek even op de goede weg, maar na een vier op 12 kwam de interlandbreak misschien net op ...

101
101
Vanheusden kondigt afscheid aan met emotioneel bericht

Vorige week kreeg Zinho Vanheusden nog maar eens een mokerslag van jewelste te verwerken. De ...

204
204
Anderlecht ontploft: monsterdeal voor Braziliaanse reus

Anderlecht lijkt helemaal bezeten van een 19-jarige Braziliaanse reus van Internacional. Een spits ...

372
372
Witte rook bij KRC Genk: goudhaantje geeft jawoord

KRC Genk bouwde de afgelopen decennia een reputatie op als een internationale kweekvijver van ...

68
68
Hasi laat licht schijnen op toekomstplannen De Cat

Zijn deelname aan het WK U17 in Qatar bleek van korte duur, maar toch domineerde Nathan De Cat de ...

119
119
Antwerp legt bom onder JPL: "Gevaarlijk precedent"

Bij de Discplinaire Raad van het Profvoetbal stond er een drukke dag op het programma. Naar ...

499
499
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

131
131
Fink spreekt klare taal over blessuregolf bij KRC Genk

KRC Genk hervat de competitie zondag in eigen huis tegen KV Mechelen. In aanloop naar dat duel, met ...

132
132
Hasi slikt bittere pil: nachtmerrie Anderlecht komt uit

De adempauze kwam enigszins ongelegen voor RSC Anderlecht, dat met een zes op zes tegen Club Brugge ...

280
280

Meer sportnieuws