'Tottenham pakt groots uit met opvolger Conte'

278 stemmen
'Tottenham pakt groots uit met opvolger Conte'

Tottenham Hotspur dreigt het seizoen andermaal zonder grote prijs te moeten afsluiten, het zal zelfs nog knokken worden om de top 4 in de Premier League te halen. En die wisselvallige prestaties bleven niet zonder gevolgen. Zo werd trainer Antonio Conte afgelopen zondag op straat gezet.


De voormalige kampioenenmaker van Juventus, Chelsea FC en Internazionale stond sinds het najaar van 2021 aan het roer bij Tottenham. Maar een groot succes werd zijn aanstelling niet. En de laatste maanden gaat het van kwaad naar erger. Nadat de Londense club al sneuvelde in beide bekercompetities, werd ze door AC Milan ook uit de Champions League gewipt. En na het gelijkspel van vlak voor de interland-break tegen hekkensluiter Southampton, komt ook een plaats in de top 4 van de Premier League onder zware druk te staan.

Bovendien lag Conte in de knoop met heel wat personen binnen de club. Na het puntenverlies tegen Southampton maakte hij bijvoorbeeld openlijk brandhout van zijn spelersgroep. En ook met het bestuur zou hij intern gebotst hebben. Zondag werd zijn ontslag dan ook bekend gemaakt. Zijn assistent Cristian Stellini neemt tot eind dit seizoen het roer over. Maar achter de schermen wordt al werk gemaakt van een andere hoofdcoach en dat moet een grote naam worden.

MET DANK AAN BAYERN Pistes als Luis Enrique en Mauricio Pochettino deden inmiddels de ronde. Momenteel lijkt Julian Nagelsmann echter over de beste papieren te beschikken. De Duitser werd vrijdag zelfs verrassend op straat gezet door Bayern München, maar zou dus niet lang zonder club zitten. Volgens Sky Germany werden alvast contacten gelegd om naar zijn situatie te polsen. Tot Concrete onderhandelingen kwam het vooralsnog niet. Nagelsmann sluit een overgang naar Londen niet uit, maar wil eerst even zijn tijd nemen. Ten vroegste komende zomer, als hij een volledige voorbereiding kan afwerken, lijkt de Duitser bereid om in te stappen.

LEES OOK: 'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Wie zou u als hoofdtrainer verkiezen bij Tottenham?

Meest recent

Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

3
3
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

74
74
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

51
51
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

244
244
TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

383
383
Meunier vreest erg opvallend probleem tegen Iran

De spanning begint te stijgen in Groep G. Vanavond staat de tweede groepsmatch op het programma. De ...

56
56
Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

107
107
'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli en speelde er amper of niets. De aanvaller ...

207
207
Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

239
239
Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

Vanavond om 21u staan de Rode Duivels tegenover Iran. Na het 1-1 gelijkspel moet er absoluut ...

263
263
Meunier slaat hard terug op kritiek: “Als een gek”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK. Tegen ...

75
75
Zorgt Garcia voor grote Lukaku-verrassing?

België heeft nood aan Romelu Lukaku in de spits, dat bleek duidelijk nog maar eens tegen ...

55
55
Rigaux krijgt ook volle laag over Vanhoutte-deal

De Nederlandse pers is anders dan de Belgische, dat mag Dévy Rigaux ook aan den lijve ...

262
262
"Groot vraagteken voor mij": Nilis twijfelt over Rode Duivel

Luc Nilis was een van de sierlijkste aanvallers die België ooit heeft gehad. De voormalige Rode ...

105
105
Vervanger Doku: Garcia kan uit vijf opties kiezen

Jérémy Doku ontbreekt tegen Iran. Dat is bijzonder jammer, maar ook geen drama. Tegen ...

282
282
Bom onder WK van Rode Duivels vlak voor Iran

Rudi Garcia krijgt al vóór de belangrijke match tegen Iran een nieuwe opdoffer te ...

349
349
Meunier vol lof: "Hij kan de Origi van dit WK worden"

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran en dat zal zonder Jeremy Doku en Romelu Lukaku in de ...

75
75
Advocaat met stuntje, Japan haalt stevig uit

Afgelopen nacht stonden er twee WK-matchen op het programma. Het Curaçao van Dick Advocat gaf ...

63
63
Club Brugge wil stunt uithalen: bod na bod al uitgebracht

Club Brugge wil een stunt uithalen op de transfermarkt. Blauw-Zwart heeft een nieuwe spits in het ...

584
584
Wereldtop voor Rode Duivel? Stilaan nu of nooit

De Rode Duivels begonnen matig aan het WK. De Belgen moeten aan de bak tegen Iran en uiteraard ...

74
74
Basisploeg Duivels: hakt Garcia verrassende knopen door?

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. De Belgen moeten winnen, dat is een feit. Bondscoach ...

190
190
Fout van Garcia wordt hersteld: Rode Duivel in de ploeg

Rudi Garcia begon met een al bij al logische opstelling tegen Egypte. Al vonden we één ...

424
424
Undav is de redder: Duitsland op valreep voorbij Ivoorkust

Duitsland is zaterdagavond met de schrik vrijgekomen op het WK. Tegen Ivoorkust leek het even op weg ...

66
66
Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

De Rode Duivels komen zondag opnieuw in actie op het WK. Om 21u nemen ze het in hun tweede wedstrijd ...

176
176
Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

331
331

Meer sportnieuws