'Scouts Manchester City lonken naar Club Brugge'

633 stemmen
'Scouts Manchester City lonken naar Club Brugge'

Club Brugge gaat momenteel door een erg moeizaam seizoen in eigen land en dreigt voor het eerst in jaren zonder hoofdprijzen achter te blijven. Desondanks hoeft Blauw-Zwart naar de nabije toekomst toe zeker niet te wanhopen. Zo komt er in Brugge nog heel wat aanstormend talent aan.


In de Challenger Pro League bijvoorbeeld, is Club Nxt goed op weg om zich tot de beste belofte-ploeg te kronen. En ook in de A-kern zitten een aantal veelbelovende jongeren. Met name van Antonio Nusa wordt één een ander verwacht. Door de grote concurrentie in het aanvallende compartiment bij Club, kon de Noor voorlopig nog niet definitief doorbreken in Brugge. Maar dat is niet onlogisch gezien hij nog altijd maar 17 jaar is.

Bovendien liet Nusa bij momenten al veelbelovende flitsen zien. In het najaar werd hij bijvoorbeeld de tweede jongste doelpuntenmaker ooit in de Champions League. En die knappe prestaties zijn niet onopgemerkt gebleven. Eerder werd de Noorse jeugd-international bijvoorbeeld al aan Internazionale en AC Milan gelinkt. Maar er zouden nog meer topclubs zijn die zijn ontwikkeling in de gaten houden.

CONTRACT TOT MEDIO 2025
Zo maakt Goal.com, dat Nusa opnam in een lijst met de 50 grootste tienertalenten ter wereld, gewag van interesse van Manchester City. De kans dat de Engelse kampioen weldra een concreet bod zal neerleggen is evenwel klein. Sowieso lijkt een vertrek van Nusa, die in het najaar nog verlengde tot medio 2025, op korte termijn niet aan de orde. Maar zijn naam staat volgens de genoemde bron dus wel genoteerd bij de scouts van verschillende grootmachten, waaronder City.

LEES OOK: 'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

Nusa verdient een vaste basisplek bij Club ...

Meest recent

'Leko baalt: ook leegloop in staf Club Brugge'

Club Brugge gaat een zeer bewogen zomer tegemoet. Nadat het dit seizoen kampioen werd en weer de ...

15
15
'Cercle verrast en haalt ex-speler Union terug naar JPL'

Cercle Brugge beleefde alweer een moeilijk seizoen, maar verzekerde in de Relegation Play-Off alsnog ...

39
39
'AA Gent wil transferslag slaan in Duitsland'

AA Gent pakte dit seizoen op de valreep nog een Europees ticket, maar dat betekent wel dat ze deze ...

47
47
'Lewandowski krijgt Belgische spitsbroeder na straffe transfer'

Het wereldkampioenschap moet hij vanuit de zetel volgen. Toch zou Robert Lewandowski wel eens snel ...

24
24
Rik Verheye verrast iedereen met opmerkelijke liefdesbom

Na een woelige periode, waarin zijn naam maandenlang onderwerp van gesprek bleef, lijkt het leven ...

24
24
The Last Dance: na WK afscheid van vier Rode Duivels?

Thibaut Courtois windt er geen doekjes om. De doelman liet deze week verstaan dat hij na het WK 2026 ...

59
59
Recordtransfer Tzolis op koers: insider heeft cruciaal nieuws

Met een geweldige campagne in de Play-Offs loodste Christos Tzolis Club Brugge naar zijn 20ste ...

168
168
Collectieve ergernis op WK: "Hopelijk trekt FIFA het niet door"

Het wereldkampioenschap draait stilaan op toerental. Zaterdagavond en zondagnacht/ochtend staan ...

127
127
"Puur voetbal" - Alderweireld verklaart liefde voor één Duivel

Nog twee keer slapen en de Rode Duivels beginnen aan hun campagne op het wereldkampioenschap. Egypte ...

58
58
Miljoenen views: Celine Dept laat tranen lopen bij ontmoeting Ronaldo

De Belgische Celine Dept maakt al jaren met content met de grootste namen in het mondiale voetbal. ...

49
49
'Eerste zomeraanwinst Kompany: Bayern telt 55 miljoen neer'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

66
66
'Mercato Club Brugge ontploft: deal van 45 miljoen euro'

Zowat alle kenners en waarnemers zijn het er erover eens dat de zomermercato dit seizoen pas echt op ...

518
518
TRANSFERUURTJE: 'Spektakel Club Brugge, transferbom Burgess'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

572
572
FIFA slaat keihard terug na WK-commotie lege zitjes

Het WK is nog maar net begonnen of de eerste controverse is al ontploft. Voor de start van het ...

132
132
Witsel doet boekje open over Anderlecht-terugkeer Lukaku

Romelu Lukaku wordt al een tijdje in verband gebracht met een terugkeer naar RSC Anderlecht. De ...

393
393
‘Transferstrijd Tzolis en Godts: Arsenal hakt knopen door’

De zomermercato komt eraan en de Europese topclubs zijn de transfermarkt volop aan het afschuimen. ...

178
178
‘Braziliaanse Amuzu-rel: Anderlecht dient klacht in’

Francis Amuzu maakte de overstap van RSC Anderlecht naar Gremio. De buitenspeler vond het ...

276
276
Antwerp-fans gaan stapje verder: Bosuil weer slachtoffer

Royal Antwerp FC kende een teleurstellend seizoen en zit weer zonder Europees voetbal. Een groot ...

233
233
'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Arthur Vermeeren heeft dringend nood aan speelgelegenheid en vertrouwen, en daarom valt plots de ...

1199
1199
Van Paris Hilton tot Donald Trump: VS plots 'wereldkampioen'

Canada wist zijn eerste match van het WK niet te winnen, Mexico wel. Derde gastland de Verenigde ...

88
88
'Club Brugge verrast met keuzes over Forbs en Tresoldi'

Club Brugge gaat heel wat spelers verliezen. Het Laatste Nieuws spreekt niet van een leegloop, maar ...

486
486
KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

Het WK is begonnen, maar ondertussen zijn ze ook in de Jupiler Pro League weer van start gegaan. KV ...

333
333
Transfervuurwerk! 'Club pusht voor 13-voudige Rode Duivel'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende belangrijke krachten zal verliezen, is ...

716
716
'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Terwijl het WK in Amerika is losgebarsten, begint in eigen land de transfercarousel op toerental te ...

856
856
Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

88
88

Meer sportnieuws