RTBF voorspelt verwonderlijke basisploeg Rode Duivels

door
RTBF voorspelt verwonderlijke basisploeg Rode Duivels

Domenico Tedesco staat dinsdagavond voor een speciale wedstrijd. In zijn tweede wedstrijd als hoofd van de Rode Duivels neemt hij het op tegen Duitsland, het land waarin hij opgroeide en zijn trainerscarrière lanceerde. Het wordt dan ook uitkijken naar welke basisploeg hij tussen de lijnen zal brengen.


Daags voor de oefenpot liet Tedesco in ieder geval niet in zijn kaarten kijken. De bondscoach benadrukte wel dat hij zijn zes wissels zal gebruiken tijdens de wedstrijd en dat er dus zeventien spelers in actie zullen komen. Maar voorts geraakte tot dusver enkel bekend dat Koen Casteels in doel zal starten ter vervanging van de afwezige Thibaut Courtois. Desondanks deed commentator Manuel Jous namens de RTBF een poging om de basiself te voorspellen.

En daarin voorziet hij toch enkele verrassingen. Zo verwacht Jous dat Tedesco mogelijk aan zijn defensie zal sleutelen. De linkerkant met Jan Vertonghen en Arthur Theate deed het goed tegen Zweden en krijgt allicht de kans om te bevestigen. Maar aan de rechterzijde zou het Leicester-duo Timothy Castagne/Wout Faes wel eens plaats kunnen maken voor Thomas Meunier en Sebastiaan Bornauw. Zeker die laatste, een vaste waarde in de Bundesliga, maakt een goede kans om te starten.

REVANCHE VOOR TROSSARD
Daarnaast sluit Jous niet uit dat er ook op de flanken wijzigingen zullen plaatsvinden. Zo voorspelt hij een basisplek voor Alexis Saelemaekers, die in Zweden al mocht invallen. Hierdoor zou Dodi Lukebakio naar links verschuiven. Voorin verwacht hij dan weer dat Romelu Lukaku en Leandro Trossard mogen blijven staan. Die laatste beleefde een lastige avond in Zweden, maar mag dus hopen op een kans om zich opnieuw te bewijzen bij de nationale ploeg.

De basiself volgens RTBF:
Casteels; Meunier, Bornauw, Vertonghen, Theate; Saelemaekers, Onana, De Bruyne, Lukebakio; Trossard, Lukaku

LEES OOK: Om deze reden zat Mignolet plots naast Garcia bij loting

Trossard was in Zweden de minste Rode Duivel ...

Meest recent

Van Persie verklaart dé stunttransfer van het jaar in NL

Feyenoord kent een zeer moeizaam seizoen en zet alles op alles op de tweede plaats. Dat geeft recht ...

32
32
Cinel pakt uit met zeer gewaagde uitspraken

Cercle Brugge draait al een stuk beter dan enkele weken geleden, maar de situatie is nog altijd ...

60
60
PSG-voorzitter met grote ambities: "Naar de JPL!"

Nasser Al-Khelaïfi is voorzitter van PSG en hij was donderdag te gast in België. Daar ...

84
84
PSV én PSG onderuit, Pocognoli geniet met volle teugen

In de Bundesliga, Serie A, Eredivisie en Ligue 1 werd er vanavond ook gevoetbald. Zo mochten ze bij ...

31
31
KRC Genk (voorlopig) in top zes na felbevochten zege

KRC Genk stond er grote druk, want verliezen was vanavond uit den boze bij KV Mechelen. De ...

126
126
Patro viert feestje bij Club NXT na zege in spektakelduel

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee duels op het programma. Club NXT ontving het ...

56
56
Tresoldi geniet in JPL en ziet één straffe tegenstander

Club Brugge betaalde afgelopen zomer 6 miljoen euro om Nicolo Tresoldi aan te trekken. De speler ...

118
118
Still geeft update over alle ophef omtrent Bayat

Edward Still verliet na twee matchen als interim-trainer RSC Anderlecht voor Watford. Karim ...

64
64
De Mil verrast: "Wilde hem meenemen naar AA Gent"

Zaterdag staat er met Sporting Charleroi - AA Gent een zeer belangrijk duel voor een ticket in ...

113
113
Red Flames nemen na 65 caps afscheid van grote naam

De Belgian Red Flames hebben vandaag afscheid genomen van een van hun meest ervaren speelsters. Na ...

29
29
Leko klopt zichzelf op de borst: "Sinds ik er ben..."

Club Brugge moet dit weekend aan de bak tegen Cercle Brugge. Een Brugse derby, waarbij puntenverlies ...

142
142
Dan breekt de hel los: nachtmerriecoach naar Anderlecht?

Anderlecht jaagt op een nieuwe T1 en wil nog deze week knopen doorhakken. Maar één ...

558
558
Grote crisis bij Antwerp: Goots velt oordeel over toekomst

Royal Antwerp FC verloor kansloos met 0-4 van een zeer sterk RSC Anderlecht. De score was nog ...

170
170
'Club Brugge ruikt geld bij deal van 80 miljoen euro'

Club Brugge incasseerde de afgelopen honderden miljoenen euro’s via uitgaande transfers. De ...

478
478
Euvrard geeft toe: zomeraanwinst mag Standard al verlaten

Bij Standard kennen ze alweer een zeer moeilijk seizoen. Vincent Euvrard zal met zijn team moeten ...

88
88
Overname op til? Saudi-Arabië zorgt voor bommetje in JPL

Onze redactie kwam de afgelopen maanden met een aantal primeurs. Zo haalden we al een hele tijd ...

479
479
Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Het Belgische voetbal leeft al vele jaren boven zijn stand. Dankzij kapitaalsinjecties van de ...

134
134
Vanderbiest voert druk op: "Bij hén is het van moeten"

KV Mechelen kan vanavond een zeer goede zaak doen in de Jupiler Pro League. Ze nemen het in eigen ...

54
54
'KV Mechelen mist duo, Hayen hakt Genk-knopen door'

KV Mechelen krijgt straks KRC Genk over de vloer, een van de rechtstreekse concurrenten in de jacht ...

363
363
De Mil moet puzzelen: sterkhouders out bij AA Gent

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

139
139
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

281
281
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Aanstaande woensdag komt Atlético Madrid op bezoek in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag ...

314
314
Schreuder naar Anderlecht: laatste struikelblok bekend

Na de straffe bekerzege tegen Antwerp gaan er hier en daar stemmen op om interimcoach ...

811
811
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

98
98
Kaye Furo meteen naar de achtergrond bij Brentford

Kaye Furo maakte afgelopen wintermercato de verrassende transfer naar Brentford. De aanvaller was ...

228
228

Meer sportnieuws