RTBF voorspelt verwonderlijke basisploeg Rode Duivels

door
RTBF voorspelt verwonderlijke basisploeg Rode Duivels

Domenico Tedesco staat dinsdagavond voor een speciale wedstrijd. In zijn tweede wedstrijd als hoofd van de Rode Duivels neemt hij het op tegen Duitsland, het land waarin hij opgroeide en zijn trainerscarrière lanceerde. Het wordt dan ook uitkijken naar welke basisploeg hij tussen de lijnen zal brengen.


Daags voor de oefenpot liet Tedesco in ieder geval niet in zijn kaarten kijken. De bondscoach benadrukte wel dat hij zijn zes wissels zal gebruiken tijdens de wedstrijd en dat er dus zeventien spelers in actie zullen komen. Maar voorts geraakte tot dusver enkel bekend dat Koen Casteels in doel zal starten ter vervanging van de afwezige Thibaut Courtois. Desondanks deed commentator Manuel Jous namens de RTBF een poging om de basiself te voorspellen.

En daarin voorziet hij toch enkele verrassingen. Zo verwacht Jous dat Tedesco mogelijk aan zijn defensie zal sleutelen. De linkerkant met Jan Vertonghen en Arthur Theate deed het goed tegen Zweden en krijgt allicht de kans om te bevestigen. Maar aan de rechterzijde zou het Leicester-duo Timothy Castagne/Wout Faes wel eens plaats kunnen maken voor Thomas Meunier en Sebastiaan Bornauw. Zeker die laatste, een vaste waarde in de Bundesliga, maakt een goede kans om te starten.

REVANCHE VOOR TROSSARD
Daarnaast sluit Jous niet uit dat er ook op de flanken wijzigingen zullen plaatsvinden. Zo voorspelt hij een basisplek voor Alexis Saelemaekers, die in Zweden al mocht invallen. Hierdoor zou Dodi Lukebakio naar links verschuiven. Voorin verwacht hij dan weer dat Romelu Lukaku en Leandro Trossard mogen blijven staan. Die laatste beleefde een lastige avond in Zweden, maar mag dus hopen op een kans om zich opnieuw te bewijzen bij de nationale ploeg.

De basiself volgens RTBF:
Casteels; Meunier, Bornauw, Vertonghen, Theate; Saelemaekers, Onana, De Bruyne, Lukebakio; Trossard, Lukaku

LEES OOK: Lammens belangrijk in zege United, Tedesco vliegt na horror-week

Trossard was in Zweden de minste Rode Duivel ...

Meest recent

Smaakmaker explodeert onder Taravel: weldra méér dan 20 miljoen

Bij RSC Anderlecht is het weer geen topseizoen, maar er zijn ook lichtpunten in de kern. Eén ...

53
53
Clement krijgt opvallende boodschap: woorden raken diep

Philippe Clement heeft dit seizoen een onuitwisbare indruk nagelaten in de Engelse Championship. De ...

51
51
Hubert haalt uit naar ref: woorden zorgen voor ophef

Union SG verloor met 2-1 van STVV en dat was een logische nederlaag. De Brusselaars zitten in de ...

170
170
Ruben Van Gucht geeft criticasters keihard lik op stuk

Ruben Van Gucht heeft voor heel wat beroering gezorgd met zijn beslissing om vanaf deze zomer ook ...

24
24
Kompany Ball verovert: van Anderlecht tot Bayern

Vincent Kompany flikt het alweer. Bij RSC Anderlecht en Burnley maakte hij al indruk, bij Bayern ...

41
41
'Wilmots ontploft na transferzet Club Brugge'

Club Brugge denkt aan een opvallende transfer, en in Luik schiet men meteen recht. De interesse uit ...

439
439
Anderlecht vs Club: waar zijn de helden van toen?

Er was een tijd dat Club Brugge bijna kansloos naar het Lotto Park trok. Ze wonnen er ruim 20 jaar ...

55
55
'Belgische clubs jagen op grote trainersnaam'

Zal er volgend seizoen een grote naam naast het veld staan in de Jupiler Pro League? Het zou zomaar ...

69
69
Anderlecht vs Club Brugge: transferzomer barst los

RSC Anderlecht – Club Brugge is nog altijd de grootste affiche, qua naam, in het Belgische ...

104
104
Nederlandse TD onthult geheim van Union SG

Union SG is een club die al jaren bijzonder goed presteert. Op het veld, maar ook op de ...

112
112
'Anderlecht voor toptransfer: impact is enorm'

Anderlecht zet een belangrijke stap in aanloop naar de zomermercato. RSCA richt zich op een target ...

191
191
Taravel ziet kans: via Anderlecht alsnog naar WK?

Bij RSC Anderlecht zit er een geweldig onevenwicht in de kern. Mee veroorzaakt door een gefaald ...

104
104
Vrancken zet Union op plaats met rake opmerking

STVV blijft dit seizoen maar stunten. Het was de play-offs nog moeizaam begonnen, maar pronkt ...

786
786
Burgess haalt snoeihard uit na vroege rode kaart

Twee weken geleden riepen velen Union al uit tot kampioen toen het na een zege in de kraker tegen ...

483
483
Barça zet reuzenstap naar titel, Schalke promoveert

Er werd zaterdagavond ook in het buitenland nog gevoetbald. In LaLiga staat FC Barcelona na een late ...

75
75
Na knotsgek einde: Union lijdt dure nederlaag op Stayen

De titelstrijd heeft zaterdag mogelijk een nieuwe wending gekregen. Leider Union leedt immers een ...

324
324
'Waanzinnige transfer Sadiki op komst'

Vorig seizoen was hij nog één van de uitblinkers bij het Union dat de titel pakte, ...

162
162
Godts nu ook in kraker tegen PSV de grote man bij Ajax

Ajax is er zaterdagavond niet in geslaagd om de derde plaats in de Eredivisie te pakken, maar het ...

98
98
Lommel neemt optie op promotie met zege tegen Beerschot

Lommel heeft zaterdagavond een serieuze optie genomen op eindwinst in de play-offs van de Challenger ...

232
232
Hayen trekt zorgwekkende conclusie bij Genk

KRC Genk blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Het leed zaterdagavond zijn eerste ...

395
395
Na comeback ook transfer? Lokonga spreekt duidelijk

Albert Sambi Lokonga blikt terug op enkele moeilijke jaren. Hij belandde bij Arsenal op een zijspoor ...

87
87
Sterkhouder Union gelooft in transfer: "Er komen kansen"

Union zal in de zomer ongetwijfeld weer een aantal sterkhouders zien vertrekken, ook als het erin ...

33
33
Arsenal zet City weer onder druk met assist Trossard

De titelstrijd in de Premier League blijft razend spannend. Arsenal heeft zaterdagavond de druk weer ...

33
33
Zwak Genk lijdt in Charleroi eerste nederlaag van play-offs

Voor KRC Genk zijn de Europe Play-Off nog geen geweldig succes. Het speelde in zijn drie ...

70
70
Gedaan met Club Brugge: Onyedika neemt pijnlijk besluit

Club Brugge zit in volle titelstrijd, maar tegelijk groeit de onrust rond Raphaël Onyedika. De ...

714
714

Meer sportnieuws