'Club Brugge ruikt miljoenen voor transferflop'

door
'Club Brugge ruikt miljoenen voor transferflop'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op het slot van de reguliere competitie, waarin het zich alsnog wil verzekeren van deelname aan de Champions' Play-Offs. Ondertussen is het Brugse bestuur ook al bezig met de preparaties op de komende transferperiode. Zo wordt opnieuw een drukke zomermercato verwacht bij Blauw-Zwart.


Na de teleurstellende prestaties van de voorbije maanden, kan Club alvast nog wat extra kwaliteit gebruiken op verschillende posities. Bovendien zal Blauw-Zwart allicht ook enkele sterkhouders moeten vervangen. Verschillende Bruggelingen werden in de voorbije weken en maanden al aan een nieuwe stap gelinkt. Daarnaast zal de sportieve leiding ook een beslissing moeten nemen over de spelers die straks terugkeren na een huurbeurt.

Eén van die huurlingen is Faitout Maouassa. Blauw-Zwart nam de Franse back in de zomer van 2021 voor een slordige 4 miljoen euro over van Stade Rennais. Maar in Brugge kon Maouassa allerminst overtuigen. Na amper één seizoen werd hij dan ook verhuurd aan Montpellier HSC. Daar kon de 24-jarige echter opnieuw de klik maken. Zo werkte hij inmiddels 25 competitieduels af waarvan 19 als basisspeler bij de huidige nummer 11 van de Ligue 1. Daarin was hij goed voor 3 goals en 5 assists.

GÉÉN AANKOOPOPTIE
Die goede prestaties zijn niet onopgemerkt gebleven. Begin deze week geraakte bijvoorbeeld bekend dat Borussia Mönchengladbach een oogje heeft laten vallen op Maouassa. Het Franse Allez Paillade sluit dan weer niet uit dat Montpellier een poging onderneemt om hem definitief over te nemen. Club ziet de interesse alvast graag toenemen. In de huurovereenkomst staat immers geen aankoopoptie en de Fransman ligt nog tot medio 2025 onder contract. De Bruggelingen mogen dus hopen om alsnog de nodige miljoenen te vangen voor hun transferflop.

LEES OOK: Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt

Club moet in de zomer sowieso een extra linksback aantrekken ...

Meest recent

Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt

Club Brugge won maandag in eigen huis met 4-2 van aartsrivaal RSC Anderlecht. Toch kon Ivan Leko ...

24
24
Lichtpunt bij Anderlecht: keert Taravel zijn kar?

RSC Anderlecht ging maandag met 4-2 onderuit op het veld van Club Brugge. Naar eigen zeggen zag ...

32
32
Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

124
124
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

208
208
Lukaku-affaire blijft escaleren: dreigende taal bij Napoli

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

47
47
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

297
297
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

107
107
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

731
731
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

159
159
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

654
654
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

67
67
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

173
173
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

227
227
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

86
86
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

179
179
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

575
575
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

69
69
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

34
34
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

32
32
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

266
266
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

559
559
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

210
210
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

175
175
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

150
150
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

98
98

Meer sportnieuws