'Club Brugge ruikt miljoenen voor transferflop'

door
'Club Brugge ruikt miljoenen voor transferflop'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op het slot van de reguliere competitie, waarin het zich alsnog wil verzekeren van deelname aan de Champions' Play-Offs. Ondertussen is het Brugse bestuur ook al bezig met de preparaties op de komende transferperiode. Zo wordt opnieuw een drukke zomermercato verwacht bij Blauw-Zwart.


Na de teleurstellende prestaties van de voorbije maanden, kan Club alvast nog wat extra kwaliteit gebruiken op verschillende posities. Bovendien zal Blauw-Zwart allicht ook enkele sterkhouders moeten vervangen. Verschillende Bruggelingen werden in de voorbije weken en maanden al aan een nieuwe stap gelinkt. Daarnaast zal de sportieve leiding ook een beslissing moeten nemen over de spelers die straks terugkeren na een huurbeurt.

Eén van die huurlingen is Faitout Maouassa. Blauw-Zwart nam de Franse back in de zomer van 2021 voor een slordige 4 miljoen euro over van Stade Rennais. Maar in Brugge kon Maouassa allerminst overtuigen. Na amper één seizoen werd hij dan ook verhuurd aan Montpellier HSC. Daar kon de 24-jarige echter opnieuw de klik maken. Zo werkte hij inmiddels 25 competitieduels af waarvan 19 als basisspeler bij de huidige nummer 11 van de Ligue 1. Daarin was hij goed voor 3 goals en 5 assists.

GÉÉN AANKOOPOPTIE
Die goede prestaties zijn niet onopgemerkt gebleven. Begin deze week geraakte bijvoorbeeld bekend dat Borussia Mönchengladbach een oogje heeft laten vallen op Maouassa. Het Franse Allez Paillade sluit dan weer niet uit dat Montpellier een poging onderneemt om hem definitief over te nemen. Club ziet de interesse alvast graag toenemen. In de huurovereenkomst staat immers geen aankoopoptie en de Fransman ligt nog tot medio 2025 onder contract. De Bruggelingen mogen dus hopen om alsnog de nodige miljoenen te vangen voor hun transferflop.

LEES OOK: 'IJskoude exit dreigt: Club Brugge laat geen traan om Hayen'

Club moet in de zomer sowieso een extra linksback aantrekken ...

Meest recent

Oosting wild van Antwerp-verrassing: "Een openbaring!"

Een tweetal weken geleden was de bodem bereikt bij Antwerp FC, momenteel is de Great Old weer ...

17
17
'Actie bij Anderlecht: twee toptransfers voor titelboost'

RSC Anderlecht heeft zondag gezichtsverlies geleden met een zware 4-0-nederlaag op het veld van KVC ...

98
98
Pijnlijke afgang Real: Spaanse pers pakt Courtois onder de loep

Real Madrid heeft zondag een pijnlijke avond beleefd in La Liga. De Koninklijke verloor, na onder ...

40
40
Belgisch voetbal in diepe rouw: Glen De Boeck plots overleden

Het Belgische voetbal werd maandagochtend opgeschrikt door bijzonder triest nieuws. Voormalig Rode ...

368
368
'IJskoude exit dreigt: Club Brugge laat geen traan om Hayen'

Aan de buitenkant oogt alles nog rustig bij Nicky Hayen. Maar binnen de club groeit het gevoel dat ...

438
438
Union zwaar bevoordeeld? Oud-ref velt keihard verdict

Leider Union SG heeft voor het tweede weekend op rij puntenverlies geleden en beet zaterdag zijn ...

138
138
'Club moddert aan: bestuur grijpt in op transfermarkt'

Wie gehoopt had dat de bekerzege in Leuven de ommekeer zou inleiden bij Club Brugge, kwam zaterdag ...

343
343
"Catastrofe" - analisten vermorzelen 'zwakke schakel' Anderlecht

Wat opnieuw een mooi weekend moest worden, is uitgedraaid op een behoorlijk drama voor RSC ...

213
213
Fink slaat mea culpa: "Foute keuzes gemaakt"

KRC Genk heeft zondag een zeer pijnlijke avond beleefd. Het werd met 3-0 afgedroogd door Antwerp en ...

174
174
Vandenbroeck ziet manco bij Essevee: "Dat miste ik"

De zegeloze reeks van Zulte Waregem is zondagavond nog wat langer geworden. De West-Vlamingen konden ...

74
74
Real beleeft rampavond met nederlaag en 2 rode kaarten

Thibaut Courtois heeft zondagavond geen heldenrol kunnen opeisen bij Real Madrid. De Rode Duivel kon ...

79
79
Napoli wint kraker en grijpt weer de macht in Serie A

De titelstrijd in de Serie A blijft dit seizoen razend spannend. Zondagavond heeft titelverdediger ...

46
46
Harde woorden bij Genk: "Er stond geen ploeg op het veld"

KRC Genk leek in een betere periode te zitten, maar heeft op enkele dagen tijd twee stevige ...

211
211
Mazzu baalt hard: "Twee verloren punten voor ons"

OH Leuven heeft zondag de kans laten liggen om een uitstekende zaak te doen in het klassement. Het ...

34
34
Stevige waarschuwing Duivels: "Wij gaan voor eerste plaats"

De Rode Duivels ontdekten de voorbije dagen hun parcours op het WK van volgende zomer. In de ...

175
175
Antwerp kan plots dromen: "Dan is er veel mogelijk"

Twee weken geleden leek Antwerp nog dood en begraven, maar sindsdien is de Great Old weer helemaal ...

223
223
Pijnlijke remise: OHL & Essevee blijven in zelfde bedje ziek

OHL en Zulte Waregem blijven opnieuw met een zure nasmaak achter. Beide ploegen snakten naar een ...

47
47
Charai verklaart hoe plan tegen Anderlecht werkte

KVC Westerlo gaf voetballes aan RSC Anderlecht. Het werd een ouderwetse pot voetbal in 't Kuipje, ...

127
127
Antwerp in extase: herboren Bosuil slokt Genk volledig op

De Bosuil ademde zondagavond pure nostalgie en nieuw elan. De heropening van de mythische Tribune 2 ...

217
217
Vanderbiest lacht, De Mil baalt: "Geen recht van spreken"

KV Mechelen deed een goede zaak door met 1-0 te winnen van Sporting Charleroi. De Zebra's baalden, ...

125
125
Nederland in de ban van ‘opvolger’ Koeman: 'droomkandidaat'

In Nederland maken ze zich klaar voor het WK 2026. Oranje zit in een groep met Japan, Tunesië ...

80
80
'JPL-topclubs krijgen buitenkans bij ‘Chelsea-imperium''

Chelsea en Straatsburg hebben dezelfde eigenaars. Het is er een komen en gaan van spelers. Misschien ...

160
160
Hasi messcherp voor eigen ploeg na absolute wanprestatie

Een wanprestatie van de bovenste plank. Anders kan je de prestatie van RSC Anderlecht op het veld ...

339
339
Jacques maakt straffe plannen van Antwerp bekend

Royal Antwerp FC heeft vanavond zijn nieuwe tribune officieel geopend. De Great Old kan nu 21.000 ...

332
332
Coosemans loopt leeg na afgang Anderlecht: "Enorme blamage"

Voor RSC Anderlecht is de 17de speeldag van de Jupiler Pro League uitgedraaid op een nachtmerrie. Zo ...

220
220

Meer sportnieuws