Na twee zeer succesvolle seizoenen bij Feyenoord voor Ronald Koeman, is het begin van het derde jaar uiterst stroef. Na nederlagen tegen PEC Zwolle (2-1) en FC Twente (1-4) wacht bovendien de uitwedstrijd bij landskampioen Ajax, al kan dat volgens de trainer ook voordelig uitpakken.
"Misschien is het wel goed dat we nu naar Ajax moeten, want daar verwacht niemand iets van", zegt Koeman in het
Algemeen Dagblad. Toch lijkt de trainer nog niet heel veel vertrouwen te hebben op een goed resultaat in Amsterdam, want zijn commentaar over de wedstrijd tegen Twente was zeer negatief. "Ik heb geen moment het gevoel gehad dat we de macht over de wedstrijd hadden."
Mocht Feyenoord volgende week weer verliezen dan kent het zijn slechtste competitiestart ooit in het betaald voetbal. De Rotterdammers moeten het in ieder geval stellen zonder aanvoerder Stefan de Vrij en jongeling Jordy van Deelen, beiden zijn geschorst. De geblesseerde Jean-Paul Boëtius zal de Klassieker ook niet spelen, terwijl het voor Daryl Janmaat een race tegen de klok zal worden om tijdig fit te zijn.
LEES OOK:
Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland