'Man United legt 100 miljoen neer voor droomspits'

233 stemmen
'Man United legt 100 miljoen neer voor droomspits'

Manchester United staat dit seizoen opnieuw goed op de rails. De Red Devils wonnen met de League Cup hun eerste trofee sinds lang en hebben voorlopig uitzicht op Champions League-voetbal voor volgend seizoen. Op de transfermarkt wil United zich roeren en een topspits aantrekken.


United en coach Erik ten Hag speuren daarvoor de markt af. Een naam die al veelvuldig genoemd werd, is die van Victor Osimhen. De Nigeriaan van Napoli moet echter stukken van mensen kosten met een prijskaartje dat zou kunnen oplopen tot 170 miljoen euro. United kijkt ook naar andere alternatieven en zou daarbij uitgekomen zijn in Portugal.

Ten Hag en co zouden namelijk ook een stevig oogje hebben op Gonçalo Ramos van Benfica. Dat schrijft Fichajes. De Portugese spits is net als Osimhen aan een geweldig seizoen bezig. Hij scoorde al 24 goals en gaf al 10 assists over alle competities heen. Een transfer van Ramos zou iets goedkoper uitvallen. Hij zou naar verluidt op te pikken zijn voor 100 miljoen euro, het bedrag dat vastgesteld staat in zijn contract. Volgens Portugese media voelt de speler zich bovendien niet meer helemaal goed in Lissabon en dus zou een transfer tot de mogelijkheden behoren. United zou het gevraagde bedrag dan wel eens kunnen neertellen.

GOED WK
Ramos speelde een goed WK met Portugal. Hij maakte tegen Zwitserland zijn basisdebuut voor de nationale ploeg en scoorde meteen twee keer. Ondertussen zit hij aan zeven optredens voor Portugal, waarin hij al vier keer scoorde. Fraaie statistieken, die hem de interesse opleverden van onder meer Manchester United.

LEES OOK: 'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Wie moet United halen?

Meest recent

'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Arthur Vermeeren heeft dringend nood aan speelgelegenheid en vertrouwen, en daarom valt plots de ...

364
364
Van Paris Hilton tot Donald Trump: VS plots 'wereldkampioen'

Canada wist zijn eerste match van het WK niet te winnen, Mexico wel. Derde gastland de Verenigde ...

10
10
'Club Brugge verrast met keuzes over Forbs en Tresoldi'

Club Brugge gaat heel wat spelers verliezen. Het Laatste Nieuws spreekt niet van een leegloop, maar ...

101
101
KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

Het WK is begonnen, maar ondertussen zijn ze ook in de Jupiler Pro League weer van start gegaan. KV ...

56
56
Transfervuurwerk! 'Club pusht voor 13-voudige Rode Duivel'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende belangrijke krachten zal verliezen, is ...

295
295
'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Terwijl het WK in Amerika is losgebarsten, begint in eigen land de transfercarousel op toerental te ...

351
351
Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

64
64
De Ketelaere moet vrezen na opvallende zet van Garcia

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

101
101
'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

604
604
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

77
77
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

62
62
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

60
60
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

40
40
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

128
128
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

111
111
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

105
105
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

93
93
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

133
133
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

45
45
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

108
108
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

214
214
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

267
267
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

628
628
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

73
73
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

198
198

Meer sportnieuws