'Man United legt 100 miljoen neer voor droomspits'

door
'Man United legt 100 miljoen neer voor droomspits'

Manchester United staat dit seizoen opnieuw goed op de rails. De Red Devils wonnen met de League Cup hun eerste trofee sinds lang en hebben voorlopig uitzicht op Champions League-voetbal voor volgend seizoen. Op de transfermarkt wil United zich roeren en een topspits aantrekken.


United en coach Erik ten Hag speuren daarvoor de markt af. Een naam die al veelvuldig genoemd werd, is die van Victor Osimhen. De Nigeriaan van Napoli moet echter stukken van mensen kosten met een prijskaartje dat zou kunnen oplopen tot 170 miljoen euro. United kijkt ook naar andere alternatieven en zou daarbij uitgekomen zijn in Portugal.

Ten Hag en co zouden namelijk ook een stevig oogje hebben op Gonçalo Ramos van Benfica. Dat schrijft Fichajes. De Portugese spits is net als Osimhen aan een geweldig seizoen bezig. Hij scoorde al 24 goals en gaf al 10 assists over alle competities heen. Een transfer van Ramos zou iets goedkoper uitvallen. Hij zou naar verluidt op te pikken zijn voor 100 miljoen euro, het bedrag dat vastgesteld staat in zijn contract. Volgens Portugese media voelt de speler zich bovendien niet meer helemaal goed in Lissabon en dus zou een transfer tot de mogelijkheden behoren. United zou het gevraagde bedrag dan wel eens kunnen neertellen.

GOED WK
Ramos speelde een goed WK met Portugal. Hij maakte tegen Zwitserland zijn basisdebuut voor de nationale ploeg en scoorde meteen twee keer. Ondertussen zit hij aan zeven optredens voor Portugal, waarin hij al vier keer scoorde. Fraaie statistieken, die hem de interesse opleverden van onder meer Manchester United.

LEES OOK: ‘Ongeziene trainerscarrousel met Mourinho en Amorim’

Wie moet United halen?

Meest recent

Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

109
109
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

154
154
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

184
184
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

194
194
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

148
148
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

91
91
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

101
101
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

57
57
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

191
191
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

47
47
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

271
271
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

199
199
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

180
180
Groen licht: Club Brugge krijgt update in stadiondossier

Club Brugge hoopt de uitschakeling in de beker vrijdag door te spelen tegen La Louvière. Op ...

416
416
Lardot velt verdict: rode kaart voor Kana & Tzolis?

De afgelopen dagen werden de kwartfinales van de Croky Cup afgewerkt. Hier en daar ontstond er ...

498
498
Ophef rond Ruben Van Gucht na opvallende boodschap

Ruben Van Gucht heeft de voorbije jaren zelden de luwte opgezocht. De VRT journalist en presentator ...

69
69
Nieuwe Chelsea-coach spreekt duidelijk over Lavia

Chelsea koos ervoor om Enzo Maresca de laan uit te sturen en Liam Rosenior bij Strasbourg weg te ...

124
124
‘Oplossing Vazquez dringt aan: twee opties op tafel’

RSC Anderlecht zoekt naarstig naar een oplossing voor Luis Vazquez. De Argentijnse aanvaller kan ...

325
325
Man City haalt lijstje boven: Kompany opvolger van Pep?

Manchester City is onder Pep Guardiola uitgegroeid tot een Europese grootmacht. De Spanjaard heeft ...

146
146
Groen licht: Patro Eisden pakt uit met Radja Nainggolan

De kogel is door de kerk, Radja Nainggolan verhuist deze wintermercato naar Patro Eisden, dat liet ...

202
202
‘Stroeykens deze winter nog weg: drie clubs strijden’

Mario Stroeykens werd al verschillende keren in verband gebracht met een vertrek bij RSC Anderlecht, ...

241
241
Van der Heyden vloekt en briest: “Dat zei de ref…”

De bekerclash tussen RSC Anderlecht en KAA Gent zindert nog na. De Buffalo’s vinden dat ...

419
419
Terug naar Anderlecht? Goto zaait grote twijfel

Bij Anderlecht willen ze deze winter nog een nieuwe spits binnenhalen, want de voorbije maanden ...

454
454
'Nieuwe Onyedika-update: Club houdt been stijf'

Bij Club Brugge was het in de laatste wedstrijden puzzelen op het middenveld. Ze moesten het immers ...

291
291
'Anderlecht baalt en krijgt koekje van eigen deeg'

Anderlecht was deze winter al actief op de transfermarkt, want met Omar Sarr haalde het nog maar ...

231
231

Meer sportnieuws