'Man United legt 100 miljoen neer voor droomspits'

door
'Man United legt 100 miljoen neer voor droomspits'

Manchester United staat dit seizoen opnieuw goed op de rails. De Red Devils wonnen met de League Cup hun eerste trofee sinds lang en hebben voorlopig uitzicht op Champions League-voetbal voor volgend seizoen. Op de transfermarkt wil United zich roeren en een topspits aantrekken.


United en coach Erik ten Hag speuren daarvoor de markt af. Een naam die al veelvuldig genoemd werd, is die van Victor Osimhen. De Nigeriaan van Napoli moet echter stukken van mensen kosten met een prijskaartje dat zou kunnen oplopen tot 170 miljoen euro. United kijkt ook naar andere alternatieven en zou daarbij uitgekomen zijn in Portugal.

Ten Hag en co zouden namelijk ook een stevig oogje hebben op Gonçalo Ramos van Benfica. Dat schrijft Fichajes. De Portugese spits is net als Osimhen aan een geweldig seizoen bezig. Hij scoorde al 24 goals en gaf al 10 assists over alle competities heen. Een transfer van Ramos zou iets goedkoper uitvallen. Hij zou naar verluidt op te pikken zijn voor 100 miljoen euro, het bedrag dat vastgesteld staat in zijn contract. Volgens Portugese media voelt de speler zich bovendien niet meer helemaal goed in Lissabon en dus zou een transfer tot de mogelijkheden behoren. United zou het gevraagde bedrag dan wel eens kunnen neertellen.

GOED WK
Ramos speelde een goed WK met Portugal. Hij maakte tegen Zwitserland zijn basisdebuut voor de nationale ploeg en scoorde meteen twee keer. Ondertussen zit hij aan zeven optredens voor Portugal, waarin hij al vier keer scoorde. Fraaie statistieken, die hem de interesse opleverden van onder meer Manchester United.

LEES OOK: 'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Wie moet United halen?

Meest recent

'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Ook bij Manchester United werd van de afgelopen interland-break gebruik gemaakt om de ...

4
4
Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

53
53
Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League op gang zijn getrapt, is de ontknoping van de ...

108
108
'Anderlecht-exit in de maak: De Cat legt eisen op tafel'

Nathan De Cat wil in de komende weken schitteren in de Champions' Play-Offs en heeft ook de ...

138
138
Potje Lamine Yamal kookt over: Flick komt met verklaring

FC Barcelona heeft zaterdag gouden zaken gedaan in de Spaanse titelstrijd. Terwijl grote rivaal Real ...

33
33
'City eist uitsluitsel Guardiola: opvolger al aangeduid'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

108
108
Hete transferzomer Club Brugge: vijf topaanwinsten onderweg

Simon Mignolet kondigde afgelopen donderdag aan dat hij na het seizoen met pensioen gaat als ...

410
410
Union bevoordeeld tegen STVV? Frank Boeckx velt verdict

Leider Union SG heeft een foutloze start van de Champions' Play-Offs genomen. De Brusselaars wonnen ...

259
259
Goedkope strafschop tegen Antwerp: Oosting reageert

Antwerp FC is er niet in geslaagd om met een overwinning te starten aan de campagne in de Europe ...

188
188
Boskamp zet fans op scherp met opvallende RVV-voorspelling

Op een dag waarop heel Vlaanderen in de ban is van wielrennen, zorgt Johan Boskamp voor een ...

25
25
Club Brugge of Union kampioen? "Zij zijn in het voordeel"

Volgt Union SG zichzelf op als kampioen? Kan Club Brugge de macht heroveren? Of staat alsnog een ...

181
181
TRANSFERUURTJE 'Nieuwe TD Anderlecht, pijnlijke aftocht Dolberg'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

242
242
Drama rond DAZN: twee oplossingen voor Pro League

Nu de play-offs losbarsten laait ook het debat rond DAZN opnieuw op. Voorlopig blijft het ...

293
293
'Anderlecht moet verkopen: onmogelijke eisen De Cat'

Zowel in de play-offs als de bekerfinale staat er de komende weken nog heel wat op het spel bij RSC ...

330
330
Geen speeltijd maar wel held: Vossen verovert harten

De frustratie groeit, maar Jelle Vossen blijft niet bij de pakken zitten. Terwijl hij bij Zulte ...

94
94
DAZN versus Pro League: nieuwe plottwist in dossier

Met de reguliere competitie achter de rug gaat het nu pas écht om de knikkers in de Jupiler ...

292
292
'Newcastle wil shoppen bij KRC Genk en Club Brugge'

In de play-offs nemen ze het wellicht niet meer tegen mekaar op, maar op de zomermercato kunnen de ...

233
233
Ambras in Anderlecht: 'nieuwe TD' meteen onder vuur

Na een lange zoektocht heeft RSC Anderlecht wellicht eindelijk een opvolger voor Olivier Renard te ...

208
208
Hayen vloekt: Genk incasseert opdoffer uit ziekenboeg

KRC Genk boekte vrijdag een 1-2 zege op het veld van Antwerp. Geen valse start dus voor de koploper ...

214
214
‘Hazard-deal dreigt Anderlecht te verstikken’

Bij Anderlecht groeit de twijfel rond Thorgan Hazard. Een contractverlenging lijkt logisch, maar ...

252
252
'Antwerp kan cashen: ruwe diamant al richting exit?'

"Er wordt gerekend op uitgaande transfers in de zomermercato. Hierbij verklaart de raad van bestuur ...

222
222
’De Cat op radar van Spaanse gigant: RSCA in paniek’

Nathan De Cat dreigt Anderlecht stilaan door de vingers te glippen. Terwijl paars-wit nog hoopt op ...

387
387
‘Lukaku kan meteen weg: club ligt al op de loer‘

Romelu Lukaku lijkt in Napels stilaan op weg naar de uitgang. Door het oplopende conflict met Napoli ...

324
324
’Onrust bij Kompany: belangrijk vertrek in de maak’

Bayern München doet het voortreffelijk met Vincent Kompany als trainer. De voormalige coach van ...

64
64
Dolberg-fiasco: Ajax voelt zich bestolen door Anderlecht

Wat een droomtransfer moest worden, dreigt voor Ajax uit te draaien op een dure flop. Kasper Dolberg ...

636
636

Meer sportnieuws