Hoefkens bevestigt: "Ik heb aanbiedingen gehad"

187 stemmen
Hoefkens bevestigt:

Geen Trofee Raymond Goethals voor Carl Hoefkens, die wel verrassend genomineerd was samen met Wouter Vrancken en winnaar Karel Geraerts. De voorbije maanden was het stil rond de 44-jarige, die zijn eerste job als hoofdtrainer met een sisser zag eindigen toen hij eind december na een halfjaar ontslagen werd bij Club Brugge.


Op de prijsuitreiking kwam Hoefkens wel voor het eerst terug op zijn ontslag bij Club en gaf hij ook al een klein inzicht in zijn toekomst. "Ik heb aanbiedingen gehad, ja. Maar dat maakt mij niet uit. Ik ben ambitieus. Ik denk niet dat mijn toekomst geschaad is door mijn passage bij Club en kijk zeker ook vooruit. We zullen zien wat de toekomst voor me in petto heeft", verklaarde de trainer immers aan Het Laatste Nieuws.

Eén van die aanbiedingen zou gekomen zijn uit Engeland, waar Hoefkens in beeld was bij West Bromwich Albion. Als speler kwam Hoefkens nog van 2007 tot 2009 uit voor de huidige nummer negen in de Championship, waar op een gegeven moment vraagtekens stonden achter de toekomst van trainer Carlos Corberan. De Spanjaard was gegeerd door Leeds, maar bleef uiteindelijk toch bij West Brom en zo was ook de overgang van Hoefkens van de baan.

TRABZONSPOR
Daarnaast werd Hoefkens in de Turkse pers ook al gelinkt aan Trabzonspor, dat vorig seizoen nog kampioen werd en tegenwoordig vijfde staat in de Süper Lig. Het mag dus duidelijk zijn dat zijn straffe prestaties met Club in de Champions League ervoor gezorgd hebben dat heel wat buitenlandse clubs Hoefkens op de radar hebben staan.

Zal hij snel weer aan de slag gaan?

Meest recent

Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

11
11
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

8
8
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

15
15
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

14
14
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

121
121
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

65
65
'Derde club meldt zich, Westerlo ruikt jackpot'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

45
45
'Antwerp gaat voor topdeal in de Serie A'

Royal Antwerp FC heeft nood aan heel wat versterking, want de ploeg is momenteel niet Jupiler Pro ...

145
145
'KRC Genk mikt hoog: pittige vraagprijs voor toptalent'

Bij KRC Genk hebben ze heel wat talent in de ploeg. De Limburgers krijgen dan ook veel telefoontjes ...

263
263
Sporting Hasselt pakt stevig uit met ervaren Belg

Het wordt uitkijken naar het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League, waar met Sporting Hasselt ...

76
76
AA Gent weet waar het aan toe is in Conference League

AA Gent wist afgelopen seizoen op de valreep een Europees ticket te pakken. In de barrages tegen KRC ...

140
140
'Strijd om Engels is los: twee clubs duwen door'

Heel wat Belgen lijken deze zomer voor een toptransfer te staan. Dat geldt bijvoorbeeld ook voor ...

34
34
'Kort maar krachtig: voorbereidingsprogramma Club bekend'

Het WK is nog volop aan de gang, maar voor de meeste Belgische clubs is het stilaan tijd om de ...

222
222
'Doku hakt knoop over toekomst definitief door'

Van Jérémy Doku wordt er op dit WK veel verwacht. De flankaanvaller moet dé ...

65
65
Jutta Leerdam in shock: WK-doelman zorgt voor explosie

Niemand had hem op de radar. Terwijl miljoenen voetbalfans hun ogen richtten op de sterren van ...

38
38
Anderlecht kent tegenstanders in voorbereiding én Europa

Voor Anderlecht wordt het een zeer belangrijke zomer. Niet alleen moet sportief directeur Antoine ...

578
578
Club Brugge davert na transferuitspraak Tresoldi

Club Brugge gaat een zeer bewogen transferzomer tegemoet. Het zag Aleksandar Stankovic al terugkeren ...

557
557
'De Busser heeft droomtransfer beet'

In eigen land kon hij zich nooit helemaal doorzetten, maar in Nederland is de carrière van ...

70
70
Real Madrid blijft gaan en legt volgende ster vast

Real Madrid lijkt na een tegenvallend seizoen van plan om er deze zomer een spetterende mercato van ...

133
133
TRANSFERUURTJE: 'Sensationele transfers van 3 Rode Duivels'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

280
280
‘Club grijpt mis: Belgische optie bereikt akkoord’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman na het pensioen van Simon Mignolet en het ...

150
150
Vanaken basis op WK? Garcia kiest voor ‘ontdekking’

De Rode Duivels konden vooralsnog niet overtuigen op het WK. In de openingsmatch tegen Egypte werd ...

299
299
'Fernandez-Pardo plots op zucht van absolute knaltransfer’

Matias Fernandez-Pardo kende een sterk seizoen bij Lille en de KBVB wist op de valreep nog een ...

160
160
AA Gent pakt uit met komst nieuwe spits

AA Gent zit zeker niet stil op de transfermarkt. Ze maakten onder meer de transfer van Christian ...

189
189
Martinez verklaart waarom Ronaldo altijd start

Portugal opent zijn WK met een leuk duel tegen Congo. Bondscoach Roberto Martinez, die Portugal gaat ...

114
114

Meer sportnieuws