Hoefkens bevestigt: "Ik heb aanbiedingen gehad"

door
Hoefkens bevestigt:

Geen Trofee Raymond Goethals voor Carl Hoefkens, die wel verrassend genomineerd was samen met Wouter Vrancken en winnaar Karel Geraerts. De voorbije maanden was het stil rond de 44-jarige, die zijn eerste job als hoofdtrainer met een sisser zag eindigen toen hij eind december na een halfjaar ontslagen werd bij Club Brugge.


Op de prijsuitreiking kwam Hoefkens wel voor het eerst terug op zijn ontslag bij Club en gaf hij ook al een klein inzicht in zijn toekomst. "Ik heb aanbiedingen gehad, ja. Maar dat maakt mij niet uit. Ik ben ambitieus. Ik denk niet dat mijn toekomst geschaad is door mijn passage bij Club en kijk zeker ook vooruit. We zullen zien wat de toekomst voor me in petto heeft", verklaarde de trainer immers aan Het Laatste Nieuws.

Eén van die aanbiedingen zou gekomen zijn uit Engeland, waar Hoefkens in beeld was bij West Bromwich Albion. Als speler kwam Hoefkens nog van 2007 tot 2009 uit voor de huidige nummer negen in de Championship, waar op een gegeven moment vraagtekens stonden achter de toekomst van trainer Carlos Corberan. De Spanjaard was gegeerd door Leeds, maar bleef uiteindelijk toch bij West Brom en zo was ook de overgang van Hoefkens van de baan.

TRABZONSPOR
Daarnaast werd Hoefkens in de Turkse pers ook al gelinkt aan Trabzonspor, dat vorig seizoen nog kampioen werd en tegenwoordig vijfde staat in de Süper Lig. Het mag dus duidelijk zijn dat zijn straffe prestaties met Club in de Champions League ervoor gezorgd hebben dat heel wat buitenlandse clubs Hoefkens op de radar hebben staan.

Zal hij snel weer aan de slag gaan?

Meest recent

Geschiedenis! Club NXT naar prestigieuze finale Youth League

De U19 van Club Brugge heeft een knap stukje geschiedenis geschreven. Blauw-Zwart plaatste zich als ...

102
102
Anderlecht komt met groot nieuws: sterkhouder blijft

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen KV Mechelen, maar voor de clash in de ...

40
40
Nieuwe mokerslag voor Antwerp: crisis op de Bosuil?

Royal Antwerp FC kent een snertseizoen en de miserie lijkt maar niet te stoppen. Het Laatste Nieuws ...

114
114
Dubbele opsteker Anderlecht, Taravel spreekt over De Cat

RSC Anderlecht kampte met heel wat blessureleed en Nathan De Cat is de laatste in het rijtje. De ...

61
61
Leko bonkt op de borst: “Respect voor Union, maar…”

Komende speeldag staat de topper tussen Union SG en Club Brugge op het programma in de Champions ...

79
79
Real-fans lynchen eigen speler: racisme na Kompany-dreun

Real Madrid werd in de kwartfinale van de Champions League uitgeschakeld tegen het Bayern ...

70
70
KV Mechelen-smaakmaker doet boekje open: “Niet betaald”

KV Mechelen kent dit seizoen een wonderseizoen onder Fred Vanderbiest. Malinwa zit in de Champions ...

106
106
Straffe prestatie Stijnen: "Vooraf had ik hiervoor getekend"

Vrijdagavond volgt de ontknoping van het reguliere seizoen in de Challenger Pro League. Op de ...

33
33
Goudhaantje spreekt duidelijk over vertrek bij Anderlecht

Bij Anderlecht zagen ze de voorbije jaren al heel wat talent uit Neerpede op pijnlijke wijze de deur ...

135
135
Olivier Deschacht onthult: beschaamd na breuk met Annelien

Olivier Deschacht blikt met opvallende eerlijkheid terug op een moeilijke periode na zijn breuk met ...

58
58
Preud'homme illustreert straffe verandering bij Club

Club Brugge heeft in het voorbije decennium een straffe evolutie doorgemaakt. Het haalde in drie van ...

215
215
'Real zoekt coach: twee grote namen topkandidaat'

Real Madrid likt zijn wonden na de pijnlijke uitschakeling in de Champions League van deze week. De ...

83
83
'Standard heeft prijs: sterkhouder tekent bij'

Voor Standard kan het nog een mooi seizoen worden. De Rouches zijn immers nog niet uitgeteld voor ...

67
67
JPL-sensatie lonkt naar Anderlecht en Club: "Natuurlijk"

Het seizoen gaat zijn laatste fase in en dus beginnen heel wat clubs al te denken aan de ...

326
326
Sensatie in Amateur: BV-sprookje en racismerel in slot

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

31
31
TRANSFERUURTJE: 'Real slachtoffert schlemiel, nieuwe nummer 1 Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

121
121
Chelsea onthult masterplan: valt Lavia uit de boot?

Chelsea staat bekend als een handelshuis. De Londense club koopt enorm veel talent en stuurt het ...

62
62
‘Zomerse knaltransfer Diego Moreira: statement voor WK’

Bondscoach Rudi Garcia zal ferme knopen moeten doorhakken voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, ...

56
56
Aster Nzeyimana beroert tot tranen toe met pittig verleden

Aster Nzeyimana is ondertussen een vaste waarde geworden in het medialandschap. De flegmatieke en ...

53
53
‘FC Barcelona klopt aan voor twee Club Brugge-spelers’

Club Brugge focust zich de afgelopen seizoenen op de jeugdwerking en het halen van toptalenten. Dat ...

302
302
‘Standard slaat toe met grote transferslag’

Standard Luik is al volop bezig met volgend seizoen. De Rouches spelen in de Europa Play-Offs, maar ...

144
144
De Bruyne verrast met uitspraken over toekomst

Kevin De Bruyne maakte de transfervrije overstap van Manchester City naar Napoli. Ondanks ...

194
194
Alderweireld is keihard voor oude club

Toby Alderweireld zette vorige zomer een punt achter zijn spelerscarrière en is dezer dagen ...

57
57
Domper dreigt voor Club: leegloop bij NXT?

De voorbije jaren kwam de jeugdopleiding van Club Brugge al in de kijker te staan met de doorbraak ...

153
153
Europa League: Anderlecht en STVV supporteren voor deze club

Donderdagavond werden in de Europa League de terugwedstrijden van de kwartfinales afgewerkt en die ...

165
165

Meer sportnieuws