'Tuchel gaat hard: drie Bayern-transfers gevraagd'

door
'Tuchel gaat hard: drie Bayern-transfers gevraagd'

Een halfjaar na zijn ontslag bij Chelsea FC, heeft Thomas Tuchel alweer een nieuwe topclub gevonden. Afgelopen zaterdag werd hij officieel voorgesteld als trainer van Bayern München, dat verrassend afscheid nam van Julian Nagelsmann. En Tuchel heeft grote plannen in de Allianz Arena.


Hoewel Bayern nog op drie fronten meestrijdt voor de prijzen, besloot het bestuur om tijdens de interland-break alsnog van trainer te wisselen. Volgens directeur Oliver Kahn was het ontslag van Nagelsmann louter te wijten aan de wisselvallige resultaten van de laatste weken in de Bundesliga. Maar ook de situatie van Tuchel speelde ongetwijfeld een rol. De trainer was weliswaar vrij, er trokken echter verschillende clubs aan zijn mouw.

Onder meer Tottenham Hotspur werd genoemd als mogelijke bestemming. En dus besloot Bayern om toe te slaan. Tuchel zal nu meteen aan de bak moeten. Vlak na de interland-break volgt immers de competitiekraker tegen leider Borussia Dortmund. En anderhalve week later vormt Manchester City de tegenstander in de Champions League. Toch is de trainer achter de schermen ook al bezig met de komende transferperiode.

DRIE TARGETS
Vlak na zijn aanstelling werd Harry Kane al genoemd als mogelijk doelwit, maar zijn dossier is behoorlijk gecompliceerd. Volgens Mundo Deportivo heeft Tuchel dan ook al drie andere targets op tafel gelegd. Zo zou hij graag herenigd worden met Matteo Kovacic en Edouard Mendy, met wie hij nauw samenwerkte bij Chelsea. Daarnaast is zijn vizier ook op Federico Chiesa gericht. Die speelt momenteel bij Juventus, maar Bayern kan mogelijk toeslaan door de financiële perikelen bij de Oude Dame.

LEES OOK: UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

Bayern wordt alsnog kampioen dit seizoen ...

Meest recent

Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

153
153
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

80
80
'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

166
166
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

112
112
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

94
94
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

53
53
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

208
208
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

213
213
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

44
44
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

399
399
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

254
254
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

495
495
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

94
94
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

40
40
'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Bij RSC Anderlecht mag er nog het een en ander verwacht worden deze transferperiode. De Brusselaars ...

444
444
OHL laat spits gaan, JPL-club hapt meteen

Oud-Heverlee Leuven heeft vandaag een speler gratis de club laten verlaten. Even later tekende die ...

56
56
'Club Brugge loopt blauwtje: toptransfer van de baan'

Vers bloed achterin is misschien evenmin een overbodige luxe, maar Club Brugge blijkt momenteel toch ...

478
478
De Mil klopt op tafel: vijf voor twaalf bij AA Gent

AA Gent boekte zondag een deugddoende zege tegen RSC Anderlecht. De kop is er dus af voor Rik De ...

148
148
Leko hakt knopen door: selectie Club Brugge bekend

Na de nederlaag tegen La Louvière gaat Club Brugge zaterdag in eigen huis tegen Zulte Waregem ...

363
363
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

Na twee competitienederlagen op een rij, en een magere vier op 12, wil RSC Anderlecht opnieuw ...

253
253
Leko moet puzzelen: 'Club Brugge transfermarkt op?'

Tussenin de helse tocht naar Kazachstan en de cruciale kraker tegen Olympique Marseille in de ...

328
328
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

108
108
'Hasi verrast: Anderlecht rondt transferhuiswerk af'

Tot zijn tevredenheid mocht Besnik Hasi met Danylo Sikan sneller dan verwacht een spits verwelkomen, ...

509
509
'Leko houdt adem in: totale leegloop bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt met Félix Lemaréchal en Andreas Schjelderup snel twee aanwinsten ...

529
529
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

680
680

Meer sportnieuws