'Tuchel gaat hard: drie Bayern-transfers gevraagd'

door
'Tuchel gaat hard: drie Bayern-transfers gevraagd'

Een halfjaar na zijn ontslag bij Chelsea FC, heeft Thomas Tuchel alweer een nieuwe topclub gevonden. Afgelopen zaterdag werd hij officieel voorgesteld als trainer van Bayern München, dat verrassend afscheid nam van Julian Nagelsmann. En Tuchel heeft grote plannen in de Allianz Arena.


Hoewel Bayern nog op drie fronten meestrijdt voor de prijzen, besloot het bestuur om tijdens de interland-break alsnog van trainer te wisselen. Volgens directeur Oliver Kahn was het ontslag van Nagelsmann louter te wijten aan de wisselvallige resultaten van de laatste weken in de Bundesliga. Maar ook de situatie van Tuchel speelde ongetwijfeld een rol. De trainer was weliswaar vrij, er trokken echter verschillende clubs aan zijn mouw.

Onder meer Tottenham Hotspur werd genoemd als mogelijke bestemming. En dus besloot Bayern om toe te slaan. Tuchel zal nu meteen aan de bak moeten. Vlak na de interland-break volgt immers de competitiekraker tegen leider Borussia Dortmund. En anderhalve week later vormt Manchester City de tegenstander in de Champions League. Toch is de trainer achter de schermen ook al bezig met de komende transferperiode.

DRIE TARGETS
Vlak na zijn aanstelling werd Harry Kane al genoemd als mogelijk doelwit, maar zijn dossier is behoorlijk gecompliceerd. Volgens Mundo Deportivo heeft Tuchel dan ook al drie andere targets op tafel gelegd. Zo zou hij graag herenigd worden met Matteo Kovacic en Edouard Mendy, met wie hij nauw samenwerkte bij Chelsea. Daarnaast is zijn vizier ook op Federico Chiesa gericht. Die speelt momenteel bij Juventus, maar Bayern kan mogelijk toeslaan door de financiële perikelen bij de Oude Dame.

LEES OOK: Chelsea wint op de valreep, Bayern verliest weer punten

Bayern wordt alsnog kampioen dit seizoen ...

Meest recent

‘Club Brugge duwt door: pikante deadline-deal op komst’

Club Brugge duwt door in de laatste rechte lijn van de wintermercato. Blauw-Zwart speurt naar een ...

126
126
'Anderlecht gaat all-in: dubbelslag op Deadline Day'

RSC Anderlecht leek al een tijdje klaar met zijn huiswerk op de wintermercato, maar op Deadline Day ...

132
132
Topref Bram Van Driessche slaat verrassend nieuwe weg in

Is dit het begin van een afscheid of net het startschot van iets nieuws? Bram Van Driessche, ...

657
657
'Leko houdt adem in: lastminute exit bij Club Brugge?'

In de meeste topcompetities nadert de transferdeadline met rasse schreden. Als het van Ivan Leko ...

262
262
'Witte rook in Anderlecht: medische testen aan de gang'

In het absolute slot van de wintermercato valt er bij RSC Anderlecht nog heel wat te beleven. ...

351
351
Vurige liefde: kapitein Dender valt voor knappe kinesiste

De grote liefde vinden op de werkvloer? Het is uiteraard iets dat wel vaker voorkomt. Maar een ...

61
61
Stijnen met JPL-transfer, Westerlo verrast met deal

KVC Westerlo en Patro Eisden hebben zopas nog twee ingaande transfers meegedeeld. De twee clubs ...

46
46
'Anderlecht heeft beet: alsnog ingaande transfer'

RSC Anderlecht gaat dan toch nog versterking halen. De Brusselaars hebben hun volgende nieuwe speler ...

295
295
Beveren pakt alsnog uit met straffe aanwinst

SK Beveren heeft zijn fans nog weten te verwennen op deze Deadline Day. De Waaslanders hebben nog ...

92
92
KV Kortrijk legt flinke som op tafel bij reeksgenoot

KV Kortrijk heeft zoals verwacht op Deadline Day nog een nieuwe spits aangetrokken. De Kerels hebben ...

82
82
OH Leuven stuurt floptransfer naar de Eredivisie

OH Leuven kent voor het zoveelste jaar op rij een grijs seizoen. De club verandert het geweer al ...

17
17
JPL-clubs slapen: Belgische aanvaller versiert transfer

Belgische ploegen speuren vaak in het buitenland rond naar versterking om die witte merel te vinden. ...

82
82
'Geen Club Brugge-deal, Anderlecht waagt plots zijn kans'

Gaat RSC Anderlecht zich nog roeren op de transfermarkt? De kans is klein, maar de Brusselaars ...

445
445
STVV en Cercle Brugge ronden alsnog twee transferdeals af

STVV en Cercle Brugge hebben op de laatste dag van de wintermercato nog twee spelers van de hand ...

53
53
'Transferbom in Anderlecht: smaakmaker naar Premier League'

Een transferbom in Anderlecht. Daar gaan ze op de valreep toch nog een absolute sterkhouder ...

920
920
Zulte Waregem maakt nog twee vertrekkers bekend

Zulte Waregem kent nog een drukke transferdag, hetzij vooral aan uitgaande zijde. Essevee heeft ...

120
120
Club en Anderlecht laten nog talenten vertrekken

Het is nog maar de vraag of we op Deadline Day nog veel activiteit moeten verwachten bij Club Brugge ...

130
130
'Genk baalt en grijpt naast absolute miljoenentransfer'

KRC Genk beleefde tot dusver een vrij rustige wintermercato, al valt het niet uit te sluiten dat er ...

412
412
Van der Elst tackelt Leko: "Rare uitspraak"

Club Brugge zal met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije week. Met een knappe zege tegen ...

204
204
'Anderlecht all-in voor bekende naam als opvolger Hasi'

Voor Anderlecht is 2026 rampzalig begonnen. Het plaatste zich wel voor de halve finale van de beker, ...

737
737
Opgesloten zonder uitleg: Wesley Sonck compleet van slag

Wesley Sonck gaat doorgaans geen uitdaging uit de weg. De ex-voetballer is voornamelijk te zien als ...

75
75
'Ronaldo is het beu en gaat in staking in Saudi-Arabië'

Cristiano Ronaldo is intussen al drie jaar lang hét uithangbord van de Saudische competitie. ...

61
61
'Westerlo sluit nog deals met Rangers en OH Leuven'

Westerlo deed vorig weekend een uitstekende zaak, want met een zege op het veld van Zulte Waregem ...

60
60
'Anderlecht slikt blessure- en transferdomper'

Het werd voor Anderlecht alweer een tegenvallend weekend, met een pijnlijke nederlaag op Standard. ...

389
389
Standard bevestigt vertrek, zomeraanwinst weg bij Antwerp?

Voor Belgische clubs sluit de transfermarkt maandagavond en wellicht zullen er daarvoor nog de ...

195
195

Meer sportnieuws