'Tuchel gaat hard: drie Bayern-transfers gevraagd'

244
'Tuchel gaat hard: drie Bayern-transfers gevraagd'

Een halfjaar na zijn ontslag bij Chelsea FC, heeft Thomas Tuchel alweer een nieuwe topclub gevonden. Afgelopen zaterdag werd hij officieel voorgesteld als trainer van Bayern München, dat verrassend afscheid nam van Julian Nagelsmann. En Tuchel heeft grote plannen in de Allianz Arena.


Hoewel Bayern nog op drie fronten meestrijdt voor de prijzen, besloot het bestuur om tijdens de interland-break alsnog van trainer te wisselen. Volgens directeur Oliver Kahn was het ontslag van Nagelsmann louter te wijten aan de wisselvallige resultaten van de laatste weken in de Bundesliga. Maar ook de situatie van Tuchel speelde ongetwijfeld een rol. De trainer was weliswaar vrij, er trokken echter verschillende clubs aan zijn mouw.

Onder meer Tottenham Hotspur werd genoemd als mogelijke bestemming. En dus besloot Bayern om toe te slaan. Tuchel zal nu meteen aan de bak moeten. Vlak na de interland-break volgt immers de competitiekraker tegen leider Borussia Dortmund. En anderhalve week later vormt Manchester City de tegenstander in de Champions League. Toch is de trainer achter de schermen ook al bezig met de komende transferperiode.

DRIE TARGETS
Vlak na zijn aanstelling werd Harry Kane al genoemd als mogelijk doelwit, maar zijn dossier is behoorlijk gecompliceerd. Volgens Mundo Deportivo heeft Tuchel dan ook al drie andere targets op tafel gelegd. Zo zou hij graag herenigd worden met Matteo Kovacic en Edouard Mendy, met wie hij nauw samenwerkte bij Chelsea. Daarnaast is zijn vizier ook op Federico Chiesa gericht. Die speelt momenteel bij Juventus, maar Bayern kan mogelijk toeslaan door de financiële perikelen bij de Oude Dame.

LEES OOK: Selectie Van Bommel: grote comeback bij Duivels na 1270 dagen

🚀

Bayern wordt alsnog kampioen dit seizoen ...

Meest recent

"Rode Duivels? Ik sprak niet met Van Bommel"

Lucas Stassin (21) is uitstekend begonnen aan zijn avontuur bij Sevilla FC. De jonge Belgische spits ...

6
6
Hoefkens: "Een bizarre beslissing van Bruno"

Vitor Bruno heeft de spelers van RSC Anderlecht acht dagen vrijaf gegeven. De Portugese coach van ...

41
41
Wie vervangt Courtois? Defour en Proto verschillen van mening

Wie wordt de nieuwe nummer één van de Rode Duivels? Bondscoach Mark van Bommel staat ...

44
44
'Mourinho verliest geduld: keiharde Vinicius-ingreep'

Real Madrid heeft de interland-break in mineur ingezet. De Koninklijke verloor in de stadsderby ...

39
39
Van Bommel-revolutie: zéven nieuwe namen in basiself Duivels?

Het Mark van Bommel-tijdperk is maandag van start gegaan bij de Rode Duivels. De Nederlander heeft ...

379
379
Huiswerk voor Club Brugge: volgende toptransfer al bepaald

Door een extra lange interland-break ligt het clubvoetbal bijna drie weken stil. Tijdig die nuttig ...

234
234
Straffe wending Vanderbiest: KVM lanceert publiekelijk statement

KV Mechelen is bezig aan een uiterst teleurstellend seizoen tot dusver. Onvermijdelijk nam de druk ...

162
162
KRC Genk aan het wankelen: twee immense mankementen

KRC Genk kan allerminst tevreden zijn over de start van de competitie. Na zeven speeldagen hebben de ...

466
466
‘Van Bommel gooit Vanaken per direct uit basis’

Hans Vanaken maakte tegen Genk een sterke comeback, maar bij de Rode Duivels begint hij opnieuw ...

683
683
Jonathan Lardot velt oordeel over rode kaart Antwerp

Royal Antwerp FC verloor afgelopen speeldag van Union SG. Vlak na rust kreeg Bahmed Deuff twee keer ...

138
138
Mancini roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels hebben een sterk WK achter de rug, maar het tijdperk onder Rudi Garcia is voorbij. ...

91
91
De Meyer vreest ontslag bij STVV: “Gevaarlijk moment”

Sint-Truiden verbaasde vorig seizoen vriend en vijand in de Jupiler Pro League onder Wouter ...

90
90
Eerste training van Bommel: Duivel geeft direct verstek

De Rode Duivels zijn aan het hoofdstuk onder Mark van Bommel begonnen. De Nederlandse oefenmeester ...

468
468
KRC Genk-duo snoeihard aangepakt: “Dat is het probleem”

KRC Genk ging afgelopen speeldag roemloos onderuit tegen Club Brugge. De Limburgers zijn onder Jess ...

405
405
Antwerp blijft inzetten op jeugd en bindt toptalent

Royal Antwerp FC richtte de blik de afgelopen jaren steeds vaker naar de eigen jeugd. The Great Old ...

68
68
Defour zet vraagtekens bij keuzes van Bruno

Steven Defour heeft vraagtekens geplaatst bij de keuzes van Anderlecht-trainer Vitor Bruno. Vooral ...

103
103
Stijnen en Nainggolan scheppen duidelijkheid over 'ruzie'

Géén Radja Nainggolan in de selectie van Patro Eisden afgelopen weekend. Achteraf ...

126
126
Alarmbellen op de Bosuil: Antwerp moet opletten

Royal Antwerp FC is niet goed bezig. De Great Old heeft amper 7 op 21 geboekt en ze moeten vooral ...

234
234
Sibierski en Bruno maken Anderlecht weer interessant

Bij RSC Anderlecht namen ze weer een nieuwe start. Voorlopig zijn we wel gecharmeerd door het werk ...

511
511
Croonen verklaart waarom Genk Burgess liet schieten

KRC Genk heeft puur individueel gekeken een zeer goede kern. Waarnemers zijn het er echter over eens ...

503
503
Vanwesemael geeft duidelijk aan wat er misloopt bij STVV

STVV leek op weg naar een goede start van het seizoen, maar de nul op zes tegen SK Beveren en KVC ...

62
62
Anderlecht zet trainer op straat

Een ontslag bij RSC Anderlecht. De Brusselaars hebben Jelle Coene de deur gewezen. Die boekte zeer ...

472
472
KRC Genk met povere start: Thorup benoemt problemen

Jess Thorup is niet goed begonnen bij KRC Genk. De Limburgers mikken op de top drie, maar met een 9 ...

165
165
Bruno ziet drie absolute sterkhouders opstaan bij Anderlecht

RSC Anderlecht kende een goede start van het seizoen. Ze haken aan bij de top in de klassering en ...

404
404
Ontslagvraag op tafel bij KV Mechelen: “Forse uitspraken”

KV Mechelen speelde afgelopen speeldag doelpuntenloos gelijk tegen Lommel en Malinwa staat nog ...

356
356

Meer sportnieuws