'Tuchel gaat hard: drie Bayern-transfers gevraagd'

244 stemmen
'Tuchel gaat hard: drie Bayern-transfers gevraagd'

Een halfjaar na zijn ontslag bij Chelsea FC, heeft Thomas Tuchel alweer een nieuwe topclub gevonden. Afgelopen zaterdag werd hij officieel voorgesteld als trainer van Bayern München, dat verrassend afscheid nam van Julian Nagelsmann. En Tuchel heeft grote plannen in de Allianz Arena.


Hoewel Bayern nog op drie fronten meestrijdt voor de prijzen, besloot het bestuur om tijdens de interland-break alsnog van trainer te wisselen. Volgens directeur Oliver Kahn was het ontslag van Nagelsmann louter te wijten aan de wisselvallige resultaten van de laatste weken in de Bundesliga. Maar ook de situatie van Tuchel speelde ongetwijfeld een rol. De trainer was weliswaar vrij, er trokken echter verschillende clubs aan zijn mouw.

Onder meer Tottenham Hotspur werd genoemd als mogelijke bestemming. En dus besloot Bayern om toe te slaan. Tuchel zal nu meteen aan de bak moeten. Vlak na de interland-break volgt immers de competitiekraker tegen leider Borussia Dortmund. En anderhalve week later vormt Manchester City de tegenstander in de Champions League. Toch is de trainer achter de schermen ook al bezig met de komende transferperiode.

DRIE TARGETS
Vlak na zijn aanstelling werd Harry Kane al genoemd als mogelijk doelwit, maar zijn dossier is behoorlijk gecompliceerd. Volgens Mundo Deportivo heeft Tuchel dan ook al drie andere targets op tafel gelegd. Zo zou hij graag herenigd worden met Matteo Kovacic en Edouard Mendy, met wie hij nauw samenwerkte bij Chelsea. Daarnaast is zijn vizier ook op Federico Chiesa gericht. Die speelt momenteel bij Juventus, maar Bayern kan mogelijk toeslaan door de financiële perikelen bij de Oude Dame.

LEES OOK: Transferupdate The Athletic: nieuws over Club, Lavia, Godts

Bayern wordt alsnog kampioen dit seizoen ...

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

65
65
El Ouahdi beleeft drama vlak voor opstijgen WK-vlucht

Heel wat WK-deelnemers hebben de oversteek van de Atlantische Oceaan inmiddels ingezet. Ook Marokko, ...

56
56
'PSG wil oppermachtig worden met 'man van 100 miljoen'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

34
34
Twijfels rond Rode Duivel: levenslijn voor Brandon Mechele?

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

103
103
Opvolging Vanaken: 'Club meldt zich bij oude bekende'

Club Brugge verlengde recentelijk het contract van Hans Vanaken. Maar de draaischijf wordt in ...

300
300
"Zoals Modric" - Opvolger Conte heeft groots De Bruyne-plan

Kevin De Bruyne wil in de komende weken schitteren op het wereldkampioenschap met de Rode Duivels. ...

80
80
Zware klap Vanaken vlak voor WK: "Gaat Garcia nóóit doen"

Een aantal Rode Duivels heeft dinsdagavond punten gescoord in de oefenzege op Kroatië (0-2). ...

424
424
Dubbele boost Duivels: "Ongelooflijk hoe gemotiveerd hij is"

De korte trip naar Kroatië is goed uitgedraaid voor de Rode Duivels. Dinsdagavond wonnen ze er ...

288
288
'Grote wending bij Club: opvolger Onyedika al klaar?'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato. Op het middenveld dreigt Raphael Onyedika te ...

606
606
'STVV baalt: volgende sterkhouder staat op vertrekken'

STVV mag zich volgend seizoen verlekkeren op een Europees avontuur nadat het dit seizoen een uiterst ...

133
133
'Straffe wending in transferdossier Hatenboer compleet'

Het transferrapport van Anderlecht oogde afgelopen seizoen niet al te positief. Van de vijftien ...

360
360
'Cercle flikt het weer: volgende miljoenentransfer'

Cercle Brugge kende op sportief vlak wel enkele lastige seizoenen, maar de kassa bleef al die tijd ...

159
159
Patro pakt uit met zeer opvallende eerste aanwinst

Patro Eisden groeide de voorbije jaren uit tot een vaste waarde in de (sub)top van de Challenger Pro ...

66
66
'STVV pakt uit met jonge Belgische spits'

STVV heeft na het behalen van een Europees ticket weinig tijd om te ontspannen, want er is deze ...

109
109
KRC Genk neemt afscheid van jeugdinternational

KRC Genk beleefde een uiterst teleurstellend seizoen. Het kon zich niet voor de Champions' Play-Off ...

104
104
'Nieuw middenveld Anderlecht: Roemeen op lijstje SIbierski'

Er staan bij Anderlecht deze zomer heel wat veranderingen op til. De nieuwe sportief directeur ...

281
281
Hein spreekt pers en analisten tegen over verguisde Duivel

Er viel heel wat positief nieuws te rapen bij de Rode Duivels na de 0-2-overwinning in Kroatië. ...

306
306
'Standard shopt bij Club: transfersom bekend'

Standard eindigde dit seizoen op pijnlijke wijze, want op de slotspeeldag gaf het nog de eindzege in ...

428
428
Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Bij KV Mechelen gaan ze de komende weken en maanden knopen moeten doorhakken. Zo is er onder meer ...

456
456
KRC Genk geeft dé reden voor vertrek Ribeiro

Bij KRC Genk namen ze vandaag afscheid van Michel Ribeiro. De techniektrainer, die als assistent mee ...

468
468
Onana ziet potentiele topper rondlopen bij de Rode Duivels

Amadou Onana speelde tegen Kroatië centraal achteraan. Dat deed hij zeker niet slecht. De Rode ...

170
170
De Cuyper vol lof over Duivel: "Onder de indruk van hem"

Maxim De Cuyper speelde zijn eerste seizoen in de Premier League. Het was een correct eerste jaar ...

208
208
Gok van Garcia krijgt lof van Vandenbempt

Rudi Garcia scoorde punten met zijn tactische vondsten tegen Kroatië. De Belgen hebben er een ...

86
86
Bommetje bij KRC Genk: boegbeeld verlaat de club

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

457
457
'Bayern haakt af: droomscenario voor De Cat?'

Het heeft er alle schijn van dat Nathan De Cat deze zomer Anderlecht zal verlaten. Het lijkt enkel ...

509
509
OHL heeft eerste zomeraanwinst beet: optie gelicht

OH Leuven gaat het volgend seizoen over een andere boeg gooien na alweer een grijs jaar. De voorbije ...

39
39

Meer sportnieuws