'Tuchel gaat hard: drie Bayern-transfers gevraagd'

door
'Tuchel gaat hard: drie Bayern-transfers gevraagd'

Een halfjaar na zijn ontslag bij Chelsea FC, heeft Thomas Tuchel alweer een nieuwe topclub gevonden. Afgelopen zaterdag werd hij officieel voorgesteld als trainer van Bayern München, dat verrassend afscheid nam van Julian Nagelsmann. En Tuchel heeft grote plannen in de Allianz Arena.


Hoewel Bayern nog op drie fronten meestrijdt voor de prijzen, besloot het bestuur om tijdens de interland-break alsnog van trainer te wisselen. Volgens directeur Oliver Kahn was het ontslag van Nagelsmann louter te wijten aan de wisselvallige resultaten van de laatste weken in de Bundesliga. Maar ook de situatie van Tuchel speelde ongetwijfeld een rol. De trainer was weliswaar vrij, er trokken echter verschillende clubs aan zijn mouw.

Onder meer Tottenham Hotspur werd genoemd als mogelijke bestemming. En dus besloot Bayern om toe te slaan. Tuchel zal nu meteen aan de bak moeten. Vlak na de interland-break volgt immers de competitiekraker tegen leider Borussia Dortmund. En anderhalve week later vormt Manchester City de tegenstander in de Champions League. Toch is de trainer achter de schermen ook al bezig met de komende transferperiode.

DRIE TARGETS
Vlak na zijn aanstelling werd Harry Kane al genoemd als mogelijk doelwit, maar zijn dossier is behoorlijk gecompliceerd. Volgens Mundo Deportivo heeft Tuchel dan ook al drie andere targets op tafel gelegd. Zo zou hij graag herenigd worden met Matteo Kovacic en Edouard Mendy, met wie hij nauw samenwerkte bij Chelsea. Daarnaast is zijn vizier ook op Federico Chiesa gericht. Die speelt momenteel bij Juventus, maar Bayern kan mogelijk toeslaan door de financiële perikelen bij de Oude Dame.

LEES OOK: UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

Bayern wordt alsnog kampioen dit seizoen ...

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Club haalt stevig uit, Anderlecht strikt toptalent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

6
6
Nieuwe details Genk-fans onthuld: “Chaos bij politie”

De situatie in Utrecht blijft de gemoederen bezighouden. De Europa League-wedstrijd van KRC Genk ...

53
53
KAA Gent komt met bevestiging: definitieve transfer

KAA Gent heeft op de officiële kanalen een uitgaande transfer bevestigd. Bram Lagae gaat weg ...

37
37
‘Anderlecht wil uitpakken: gesprekken over verdediger’

RSC Anderlecht is de op wintermercato nog naarstig op zoek naar versterkingen. Olivier Renard ligt ...

137
137
STVV kondigt na Van Helden weer uitgaande transfer aan

Rein Van Helden gaat aan de slag bij Royal Antwerp FC. De Belgische jeugdinternational had een ...

42
42
Politie Utrecht reageert: KRC Genk-fans krijgen volle laag

Het liep compleet mis voor FC Utrecht – KRC Genk. De politie moest hard optreden en ...

186
186
Géén Anderlecht: Duranville legt opvallende keuze uit

Julien Duranville maakte al op jonge leeftijd de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund. ...

75
75
Rode Duivels hebben tegenstander voor uitzwaaimatch beet

De Rode Duivels hebben hun voorbereiding op het WK van volgende zomer stilaan helemaal klaar. ...

63
63
Terug naar België of knaltransfer? Cuypers geeft hint

Door de langdurige afwezigheid van Romelu Lukaku was er de voorbije maanden een spitsenkwestie bij ...

138
138
STVV baalt hard: Antwerp plukt smaakmaker weg

STVV blijft iedereen verbazen in de Jupiler Pro League en dat blijft niet onopgemerkt. Stilaan ...

181
181
Onthutsende details over politie-optreden: Genk reageert hard

Eindelijk kon KRC Genk nog eens winnen. Donderdagavond maakte het in Utrecht een einde aan een reeks ...

446
446
AA Gent slaat toe en haalt nieuwe spits binnen

AA Gent veroverde vorig weekend opnieuw de zesde plaats in de rangschikking en ligt zo weer op koers ...

100
100
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

70
70
'Nieuwe mokerslag bij Genk: vertrek dichterbij'

KRC Genk kon donderdagavond eindelijk nog eens juichen. Het had al sinds 30 november geen wedstrijd ...

169
169
Club Brugge doet gouden zaak: "Fantastische aanwinst"

Club Brugge heeft zich deze winter tot dusver koest gehouden op de transfermarkt, maar nu lijkt het ...

606
606
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

212
212
Genk bevoordeeld? Utrecht-coach schiet uit krammen

KRC Genk heeft donderdagavond een uitstekende zaak gedaan. Het boekte een zege op het veld van FC ...

236
236
‘Club in paniek: dure stunttransfer gaat compleet fout’

Club Brugge wil uitpakken met een megadeal, maar die “stunttransfer” dreigt uit te ...

810
810
Club blijft verweesd achter: reden vertrek Furo bekend

De geruchtenmolen draait deze winter volop over het vertrek van verschillende sterkhouders bij Club ...

374
374
Breekt Genk eindelijk door? Hayen ziet iets kantelen

De kop is er eindelijk af voor Nicky Hayen. De trainer begon als trainer bij KRC Genk met twee ...

139
139
Opmerkelijke opstootje: Emery geeft Tielemans forse duw

Het was donderdagavond voor verschillende Belgen een bewogen avond in de Europa League. Zo ging ...

144
144
Genk reageert na onlusten met fans en doet mooie geste

KRC Genk deed donderdag een uitstekende zaak. Het boekte eindelijk zijn eerste zege onder Nicky ...

160
160
Stand UEL: Genk mag blijven dromen van 1/8ste finales

Nog één speeldag te gaan en de League Phase van de Europa League zit erop. Hoog tijd ...

60
60
Genk door in Europa League na uiterst tumultueuze avond

KRC Genk heeft voor het eerst sinds eind november weer kunnen winnen. In de Europa League klopte het ...

104
104
'Club Brugge de waanzin voorbij: transfersom van 48 miljoen'

Als het van de clubleiding afhangt, houdt Club Brugge zijn sterkhouders tijdens de huidige ...

1532
1532

Meer sportnieuws