Martinez snoert Portugese critici keihard de mond

door
Martinez snoert Portugese critici keihard de mond

Terwijl Domenico Tedesco een veelbelovend debuut heeft gemaakt als Belgisch bondscoach, is ook zijn voorganger goed gestart aan zijn nieuwe avontuur. Zo bracht Roberto Martinez het er foutloos vanaf in zijn eerste twee interlands als selectieheer van Portugal. Bovendien legde hij zijn critici meteen het zwijgen op.


Toegegeven, een veel makkelijker wedstrijdschema had Martinez niet kunnen krijgen om zijn Portugese avontuur op gang te trappen. Afgelopen donderdag vormde Liechtenstein de tegenstander van dienst, zondagavond stond dan weer een thuismatch tegen Luxemburg op het programma. Een 6 op 6 was dan ook het logische resultaat. Daarnaast gaven de Portugezen geen doelpunt weg, terwijl ze er 10 konden scoren.

Vier van die gemaakte doelpunten kwamen op naam van Cristiano Ronaldo. Nochtans was de algemene verwachting dat Martinez zou doorselecteren en de 38-jarige superster van Al-Nassr links zou laten liggen. Maar de Spaanse trainer haalde de routinier toch weer bij de groep en zette hem zelfs telkens in de basiself. Dat leverde hem de nodige kritiek op, zeker gezien de matige prestaties van Ronaldo op het WK en het feit dat hij momenteel in een laag aangeschreven competitie speelt.

ERVARING IN KLEEDKAMER
Toch haalde Martinez zijn grote gelijk met de vier goals van Ronaldo. Iets dat hij na de match tegen Luxemburg uiteraard nog eens in de verf zette. "Hij is een unieke speler op het internationale podium", aldus Martinez op zijn persbabbel. "Zijn ervaring in de kleedkamer is erg belangrijk. Maar iedereen is belangrijk. De jongeren die willen spelen en laten zien wat ze waard zijn en de ouderen, zoals Ronaldo, Bernardo Silva en Rui Patrício die de ervaring hebben."

LEES OOK: Saudische rel rond ref Lambrechts: "Het is een schande!"

Martines is een top-bondscoach ...

Meest recent

Godts ondanks heldenrol aangepakt: "No f*cking way"

Ajax sprokkelde afgelopen weekend op de valreep nog een punt tegen PSV en daarvoor mocht het nog ...

2
2
Geen medelijden met Union: "Als je met vuur speelt..."

Het is een bewogen weekend geweest in de Champions' Play-Off. Daarin werd Club Brugge de nieuwe ...

36
36
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuwe Ordoñez, De Bruyne beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

105
105
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

22
22
Vandenbempt: "Historische pandoering voor Anderlecht"

RSC Anderlecht verloor net als tegen Union SG met 1-3 van Club Brugge. Maar deze partij verliep ...

124
124
Coosemans en Kana voeren druk op: Anderlecht bibbert

RSC Anderlecht werd overklast door een veel sterker Club Brugge. De Brusselaars staan nog altijd ...

145
145
Standard leeft weer op: Euvrard vol lof

Standard droomt plots weer van een Europees ticket. De Rouches wonnen zeer knap met 0-5 van een ...

56
56
Vandenbempt maakt Burgess compleet met de grond gelijk

Union SG heeft al heel veel lof gekregen de afgelopen jaren, maar nu staan ze in het oog van de ...

353
353
Na vernedering Antwerp: Oosting komt met vreemde reactie

Royal Antwerp FC is afgezakt tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Pijnlijk. Tegen ...

212
212
Hugo Vetlesen onder de indruk: “Hij stuurt ons”

Hugo Vetlesen is weer een vaste waarde bij Club Brugge. De Noor was met Club oppermachtig in het ...

310
310
'Anderlecht incasseert nieuwe klap: sterkhouder valt weg'

Bij RSC Anderlecht blijven ze ook dit jaar toch te veel blessures hebben. En dat in een seizoen ...

239
239
Bekerfinale Anderlecht - Union SG dan toch op televisie

RSC Anderlecht en Union SG spelen volgende week donderdag de bekerfinale. De Brusselse finale leek ...

137
137
Leko verrast: “Na ons de beste van België”

Club Brugge is bezig aan ijzersterke Play-Offs. Blauw-Zwart won bijzonder makkelijk met 1-3 van een ...

266
266
Keepersellende bij Club: onheilspellende update Leko

De keeperspositie bij Club Brugge lijkt dit seizoen wel vervloekt. Zondag viel Nordin Jackers ...

220
220
Union bestolen? Oud-refs unaniem na rode kaart Mac Allister

Union SG heeft een behoorlijk dramatisch weekend achter de rug. De titelverdediger verspeelde ...

1024
1024
Eerste United-blunder Lammens: opvallende reactie Roy Keane

Manchester United boekte zondagavond een prestigezege tegen rivaal Liverpool FC: 3-2. Daarbij mocht ...

243
243
Nieuwe optater Gent: "Iedereen in de kleedkamer ..."

AA Gent blijft na zes speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning in de Champions' Play-Offs. De ...

178
178
'Maat is vol bij KRC Genk: misnoegd bestuur grijpt in'

In de Europe Play-Offs is KRC Genk uiterst tegenvallend aan de terugronde begonnen. De Limburgers ...

1086
1086
Spectaculaire wending: Belgisch voetbal terug op televisie!

De soap rond de beeldrechten in het Belgische voetbal is een nieuwe wending rijker. Vanaf volgend ...

454
454
'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Lukaku duikt opnieuw op in een transferdossier dat Italië doet daveren. Na een moeilijk seizoen ...

178
178
Titelstrijd in beslissende plooi? Analisten doen uitspraak

Nog vier speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs en de titelstrijd is een volledig nieuwe ...

279
279
Hoogspanning Union: oorzaak gekend voor uithaal Burgess

Christian Burgess heeft afgelopen weekend heel wat stof doen opwaaien. Na de nederlaag op STVV pakte ...

1089
1089
Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

423
423
Taravel verdedigt ongelukkige debutant bij Anderlecht

Voor Anderlecht is de klassieker tegen Club Brugge een nieuwe ontgoocheling geworden. Het moest ...

240
240
Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

In Spanje wordt de kampioen dit weekend nog niet gekroond. Dat had wel gekund, want FC Barcelona ...

74
74

Meer sportnieuws