Martinez snoert Portugese critici keihard de mond

door
Martinez snoert Portugese critici keihard de mond

Terwijl Domenico Tedesco een veelbelovend debuut heeft gemaakt als Belgisch bondscoach, is ook zijn voorganger goed gestart aan zijn nieuwe avontuur. Zo bracht Roberto Martinez het er foutloos vanaf in zijn eerste twee interlands als selectieheer van Portugal. Bovendien legde hij zijn critici meteen het zwijgen op.


Toegegeven, een veel makkelijker wedstrijdschema had Martinez niet kunnen krijgen om zijn Portugese avontuur op gang te trappen. Afgelopen donderdag vormde Liechtenstein de tegenstander van dienst, zondagavond stond dan weer een thuismatch tegen Luxemburg op het programma. Een 6 op 6 was dan ook het logische resultaat. Daarnaast gaven de Portugezen geen doelpunt weg, terwijl ze er 10 konden scoren.

Vier van die gemaakte doelpunten kwamen op naam van Cristiano Ronaldo. Nochtans was de algemene verwachting dat Martinez zou doorselecteren en de 38-jarige superster van Al-Nassr links zou laten liggen. Maar de Spaanse trainer haalde de routinier toch weer bij de groep en zette hem zelfs telkens in de basiself. Dat leverde hem de nodige kritiek op, zeker gezien de matige prestaties van Ronaldo op het WK en het feit dat hij momenteel in een laag aangeschreven competitie speelt.

ERVARING IN KLEEDKAMER
Toch haalde Martinez zijn grote gelijk met de vier goals van Ronaldo. Iets dat hij na de match tegen Luxemburg uiteraard nog eens in de verf zette. "Hij is een unieke speler op het internationale podium", aldus Martinez op zijn persbabbel. "Zijn ervaring in de kleedkamer is erg belangrijk. Maar iedereen is belangrijk. De jongeren die willen spelen en laten zien wat ze waard zijn en de ouderen, zoals Ronaldo, Bernardo Silva en Rui Patrício die de ervaring hebben."

LEES OOK: ‘Forbs krijgt klappen bij Club: streep door knaltransfer'

Martines is een top-bondscoach ...

Meest recent

Extra wapen voor Kompany: "Een nog betere versie!"

Bayern München neemt het vanavond in de halve finales van de DFB Pokal op verplaatsing op tegen ...

18
18
Taravel looft RSCA-vertrekker: "Hij verdient veel respect"

Bij RSC Anderlecht gaan ze de laatste rechte lijn in van het seizoen. De Brusselaars hopen der derde ...

66
66
AA Gent legt aanvaller langdurig onder contract

AA Gent haalde de afgelopen tientallen Afrikaanse spelers naar de club. Een toch wel ...

14
14
Vrancken looft ‘toekomstige RSCA-pion’: "Héél goede speler"

Bij STVV maken ze zich klaar voor de partij tegen RSC Anderlecht. Wouter Vrancken hoopt dat Keisuke ...

124
124
Kompany naar City? Guardiola én CEO Bayern reageren

Manchester City wordt steeds meer in verband gebracht met Vincent Kompany, maar die lijkt toch nog ...

78
78
Taravel geeft update over blessure Stroeykens

Bij RSC Anderlecht liggen er weer spelers in de lappenmand. Dat blijft toch een probleem bij de ...

129
129
AA Gent laat recordtransfer gratis vertrekken

AA Gent hoopt de komende weken in de play-offs nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar ...

64
64
'Chelsea neemt keiharde beslissing over Lavia'

Chelsea gaat door een zware periode. Het heeft zijn laatste vijf competitiewedstrijden verloren, ...

79
79
Standard slaat toe en legt talent onder contract

Enkele jaren geleden gold de jeugdopleiding van Standard nog als één van de beste van ...

47
47
'Grote zorgen om Lukaku: nieuwe blessure?'

Het heeft de voorbije weken stevig gestormd door Romelu Lukaku, nadat hij zich afmeldde bij de Rode ...

101
101
'Steenrijke Engelse club meldt zich voor Tzolis'

Bij Club Brugge dreigen in de zomer weer heel wat smaakmakers te gaan vertrekken. Eén van de ...

185
185
Genk zet sterkhouder in bloemetjes na straffe reeks

Genk liep dinsdagavond tegen een nieuwe ontgoocheling aan, want het kon ook zijn tweede ...

54
54
'Barça duwt door en start onderhandelingen met Club'

Bij Club Brugge hebben de voorbije maanden heel wat spelers zich in de kijker kunnen spelen. Dat ...

405
405
Pikant schandaal in Italië: Prostituee zoekt naar 'papa'

Een groot escortschandaal houdt Italië in zijn greep. In de media wordt bericht dat zo’n ...

77
77
'Antwerp dumpt held genadeloos'

Antwerp heeft zich na een moeilijke periode de voorbije dagen weer herpakt met een zes op zes. ...

256
256
KV Kortrijk doet eerste inkomende transfer na promotie

Het seizoen duurt nog enkele weken, maar de invulling van de Jupiler Pro League voor volgend seizoen ...

75
75
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt duo, Club moet geduld oefenen'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

164
164
Rudi Garcia baalt: “Rode Duivel plots onder niveau”

De komende weken zal er druk gediscussieerd worden over de nakende WK-selectie van de Rode Duivels. ...

91
91
Rik Verheye en Sam Kerkhofs kondigen groot nieuws aan

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

115
115
Union SG verbaast wéér met ‘geweldig koopje’

Union SG heeft een duidelijk beleid en de Brusselse club houdt daaraan vast. De landskampioen zoekt ...

99
99
Romelu Lukaku naar de bank bij Rode Duivels?

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli. De aanvaller kampt met veel blessureleed en zit in de ...

75
75
Leko dumpt Club Brugge-pion genadeloos: ‘Onberekenbaar’

Club Brugge moet achtervolgen in de titelstrijd na de nederlaag op Union SG. Coach Ivan Leko stuitte ...

382
382
'Pro League schrikt: hervorming op de schop na wending'

De competitiehervorming blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de verankering van U23-clubs deed ...

329
329
‘Forbs krijgt klappen bij Club: streep door knaltransfer'

Carlos Forbs was een paar maanden geleden nog een sensatie bij Club Brugge. De buitenspeler ...

311
311
Rosenior woedend op Lavia en co, opsteker De Cuyper

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense topclub verloor met 3-0 op het veld van ...

67
67

Meer sportnieuws