Martinez snoert Portugese critici keihard de mond

door
Martinez snoert Portugese critici keihard de mond

Terwijl Domenico Tedesco een veelbelovend debuut heeft gemaakt als Belgisch bondscoach, is ook zijn voorganger goed gestart aan zijn nieuwe avontuur. Zo bracht Roberto Martinez het er foutloos vanaf in zijn eerste twee interlands als selectieheer van Portugal. Bovendien legde hij zijn critici meteen het zwijgen op.


Toegegeven, een veel makkelijker wedstrijdschema had Martinez niet kunnen krijgen om zijn Portugese avontuur op gang te trappen. Afgelopen donderdag vormde Liechtenstein de tegenstander van dienst, zondagavond stond dan weer een thuismatch tegen Luxemburg op het programma. Een 6 op 6 was dan ook het logische resultaat. Daarnaast gaven de Portugezen geen doelpunt weg, terwijl ze er 10 konden scoren.

Vier van die gemaakte doelpunten kwamen op naam van Cristiano Ronaldo. Nochtans was de algemene verwachting dat Martinez zou doorselecteren en de 38-jarige superster van Al-Nassr links zou laten liggen. Maar de Spaanse trainer haalde de routinier toch weer bij de groep en zette hem zelfs telkens in de basiself. Dat leverde hem de nodige kritiek op, zeker gezien de matige prestaties van Ronaldo op het WK en het feit dat hij momenteel in een laag aangeschreven competitie speelt.

ERVARING IN KLEEDKAMER
Toch haalde Martinez zijn grote gelijk met de vier goals van Ronaldo. Iets dat hij na de match tegen Luxemburg uiteraard nog eens in de verf zette. "Hij is een unieke speler op het internationale podium", aldus Martinez op zijn persbabbel. "Zijn ervaring in de kleedkamer is erg belangrijk. Maar iedereen is belangrijk. De jongeren die willen spelen en laten zien wat ze waard zijn en de ouderen, zoals Ronaldo, Bernardo Silva en Rui Patrício die de ervaring hebben."

Martines is een top-bondscoach ...

Meest recent

Mazzu in de wolken: "Het mooiste cadeau"

De strijd om het behoud heeft zaterdagnamiddag een nieuwe wending gekregen. OH Leuven is op de ...

1
1
'Schokkende transfer Doku: transfersom bekend'

Manchester City kreeg deze week een stevige tik. Het ging met 3-0 onderuit tegen Real Madrid en ...

21
21
Net geen stunt voor NXT: Beveren wendt eerste nederlaag af

SK Beveren liep zaterdag bijna tegen zijn eerste nederlaag van het seizoen aan. Na het titelfeest ...

28
28
OHL wint op Mambourg en wipt weg uit gevarenzone

Felice Mazzu heeft zijn oude club een peer gestoofd. Uitgerekend op Mambourg kon OHL eindelijk nog ...

19
19
Negenkoppig Bayern ontsnapt aan tweede seizoensnederlaag

Bayern München heeft de kans laten liggen om een nieuwe stap richting de titel te zetten. In de ...

63
63
De Ketelaere helpt Atalanta bij comeback aan punt in kraker

Uitstekend nieuws voor de Rode Duivels: Charles De Ketelaere heeft zaterdag zijn rentree gemaakt. De ...

22
22
'Recordtransfer Club: Barça mengt zich in strijd'

Bij Club Brugge zullen er komende zomer ongetwijfeld weer enkele transferrecords sneuvelen. Het ...

185
185
Vergeten Rode Duivel spuwt gal: "Gebrek aan erkenning"

Het wordt komende week uitkijken naar de selectie van de Rode Duivels voor de oefeninterlands tegen ...

77
77
Revanche op Genk: Vrancken doet opvallende uitspraak

Zondag zullen alle ogen gericht zijn op de Limburgse derby. Daarin ligt alle druk bij KRC Genk, dat ...

92
92
Nieuw gezicht bij Anderlecht: Taravel geeft tekst en uitleg

RSC Anderlecht zal het seizoen dan toch uitdoen met Jérémy Taravel als hoofdtrainer. ...

170
170
WK-soap: Iraans plan heeft grote gevolgen voor Duivels

Nog 89 dagen te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Door de geo-politieke spanningen ...

262
262
'Leger topscouts bij Club-RSCA: transfergevecht barst los'

De Jupiler Pro League profileerde zich de voorbije jaren als een ideale trampoline richting de ...

351
351
Spitsenzorgen Garcia: grote verrassing in selectie Duivels?

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

298
298
Loodzware opdracht Rigaux: nieuwe transferprioriteit Club

De sportieve leiding van Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke zomermercato. De ...

359
359
'Messi geeft zelf groen licht: nieuwe superster naar Miami'

Lionel Messi leidde zijn Inter Miami CF vorig seizoen na de titel in de Major League Soccer. Na dat ...

64
64
Extra wapen voor Genk: "Hebben hen absoluut nodig"

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

265
265
Gent zeker van Play-Off I? Spelers maken statement

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

198
198
Vuurwerk in Limburg: analisten geven favoriet Genk-STVV

Het epicentrum van de 29ste speeldag in de Jupiler Pro League, ligt zondagmiddag in Limburg. In de ...

227
227
TRANSFERUURTJE: 'Dubbelklapper Club, wending Lukaku/De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

273
273
Alarm bij Club Brugge: ‘Gevaarlijke cocktail Ivan Leko’

Club Brugge speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen RSC Anderlecht. Ondanks het overwicht in ...

192
192
Colpaert haalt meteen ferm uit na nederlaag Zulte

Zulte Waregem blijft in de hoek zitten waar de klappen vallen. Ook na het ontslag van Sven ...

482
482
Hasi maakt Anderlecht-trio af: “Beschermen zichzelf”

Besnik Hasi werd ontslagen bij RSC Anderlecht na slechte resultaten en onvrede bij de achterban. Het ...

413
413
‘Eden Hazard zwaar in de problemen: onderzoek geopend’

Eden Hazard is al een tijdje op voetbalpensioen, maar de voormalige Rode Duivel zit niet stil. Naast ...

111
111
Gouden raad voor Anderlecht: “Zo iemand als TD”

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een nieuwe Technisch ...

327
327
Vossen spreekt eerste keer over ontslag Vandenbroeck

Sven Vandenbroeck werd ontslagen bij Zulte Waregem. Essevee kijkt tegen degradatiezorgen aan en dan ...

219
219

Meer sportnieuws