'Interland-break maakt Yaremchuk-fiasco nog groter'

626 stemmen
'Interland-break maakt Yaremchuk-fiasco nog groter'

Ondanks de tegenvallende resultaten van de voorbije maanden, zag Club Brugge tijdens de interland-break weer heel wat internationals uitzwermen. Blauw-Zwart hoopte dat een aantal van hen extra vertrouwen kon tanken in een andere omgeving. Maar in het geval van Roman Yaremchuk lijkt dat andermaal niet gelukt.


Club betaalde afgelopen zomer een recordsom van ruim 16 miljoen euro om de aanvaller over te nemen van SL Benfica. Maar Yaremchuk viel tot dusver zwaar door de mand in Brugge. Zijn aantal doelpunten (2 stuks) staat in schril contrast met de vele missers die hij al produceerde. Desondanks werd hij door interim-bondscoach Ruslan Rotan opgeroepen voor de EK-kwalificatieduels met de nationale ploeg van Oekraïne.

En zondag mocht Yaremchuk zelfs in de basis starten tegen Engeland. Hij kreeg de voorkeur op onder meer Artem Dovbyk, topschutter in de Oekraïense competitie. Maar Yaremchuk kon het vertrouwen niet rechtvaardigen en speelde wederom een erg matige wedstrijd. Op zijn persbabbel achteraf kreeg Rotan zelfs vragen waarom hij de spits niet eerder naar de kant haalde. "Ik liet hem staan omdat hij goed defensief werk opknapte", reageerde de waarnemende bondscoach bij Sport 24.

ZOVEELSTE MISSER
In de aanvangsfase van de partij kreeg Yaremchuk weliswaar een goede kans, maar die miste hij pijnlijk. Gelukkig voor hem werd de fase afgekeurd wegens buitenspel. Maar ook verder kreeg de spits amper iets voor mekaar op aanvallend vlak. Op de sociale media waren de reacties dan ook hard. Een aantal volgers concludeert zelfs dat hij het voetballen op een jaartje tijd helemaal verleerd is.

LEES OOK: Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Club moet Yaremchuk komende zomer proberen te verkopen ...

Meest recent

Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

0
0
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

4
4
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

9
9
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

53
53
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

193
193
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

62
62
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

44
44
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

156
156
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

54
54
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

54
54
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

101
101
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

86
86
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

36
36
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

54
54
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

328
328
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

55
55
KRC Genk maakt zich geen zorgen: twee toppers in de maak

Bij KRC Genk staat er heel veel druk op de ketel. De Limburgers moeten een Europees ticket ...

204
204
Boskamp vreest rampscenario voor Anderlecht

RSC Anderlecht verloor alweer een finale en dat doet altijd pijn. Al zou een bekerzege niet meteen ...

260
260
Titeldrama bij Celtic-Hearts, OHL Women kampioen

In Schotland stond er een historisch titelduel op het programma tussen Celtic en Hearts. In ...

66
66
Vandenbempt ziet één megaprobleem bij Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Rudi Garcia maakte zijn 26-koppige WK-selectie ...

181
181
STVV wacht af: Vrancken maakt keuze snel bekend

STVV is zeker van de derde plaats in de Jupiler Pro League en na de bekerwinst van Union SG ook al ...

263
263
De Mil geeft toekomstplannen van AA Gent prijs

Bij AA Gent staan ze voor een belangrijke match op het veld van STVV. Daar moeten ze eigenlijk ...

197
197
OFFICIEEL: FC Barcelona kondigt vertrek Lewandowski aan

FC Barcelona heeft de titel binnen en kan rustig het seizoen afronden. De Spaanse topclub maakte ...

128
128
'Standard en Club Brugge starten transfergesprekken op'

Standard strijdt nog volop voor de eindzege in de Europe Play-Offs, maar is ondertussen ook al in de ...

391
391
Albert overschouwt WK-selectie: één grote afwezige

Sinds vrijdag is bekend welke 26 Rode Duivels komende zomer aangemoedigd zullen worden op het WK ...

257
257

Meer sportnieuws