'Interland-break maakt Yaremchuk-fiasco nog groter'

door
'Interland-break maakt Yaremchuk-fiasco nog groter'

Ondanks de tegenvallende resultaten van de voorbije maanden, zag Club Brugge tijdens de interland-break weer heel wat internationals uitzwermen. Blauw-Zwart hoopte dat een aantal van hen extra vertrouwen kon tanken in een andere omgeving. Maar in het geval van Roman Yaremchuk lijkt dat andermaal niet gelukt.


Club betaalde afgelopen zomer een recordsom van ruim 16 miljoen euro om de aanvaller over te nemen van SL Benfica. Maar Yaremchuk viel tot dusver zwaar door de mand in Brugge. Zijn aantal doelpunten (2 stuks) staat in schril contrast met de vele missers die hij al produceerde. Desondanks werd hij door interim-bondscoach Ruslan Rotan opgeroepen voor de EK-kwalificatieduels met de nationale ploeg van Oekraïne.

En zondag mocht Yaremchuk zelfs in de basis starten tegen Engeland. Hij kreeg de voorkeur op onder meer Artem Dovbyk, topschutter in de Oekraïense competitie. Maar Yaremchuk kon het vertrouwen niet rechtvaardigen en speelde wederom een erg matige wedstrijd. Op zijn persbabbel achteraf kreeg Rotan zelfs vragen waarom hij de spits niet eerder naar de kant haalde. "Ik liet hem staan omdat hij goed defensief werk opknapte", reageerde de waarnemende bondscoach bij Sport 24.

ZOVEELSTE MISSER
In de aanvangsfase van de partij kreeg Yaremchuk weliswaar een goede kans, maar die miste hij pijnlijk. Gelukkig voor hem werd de fase afgekeurd wegens buitenspel. Maar ook verder kreeg de spits amper iets voor mekaar op aanvallend vlak. Op de sociale media waren de reacties dan ook hard. Een aantal volgers concludeert zelfs dat hij het voetballen op een jaartje tijd helemaal verleerd is.

LEES OOK: Leko maakt ploeg bekend: één enorme verrassing

Club moet Yaremchuk komende zomer proberen te verkopen ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

96
96
Lommel oordeelt over promotiekansen tegen Dender

Dender kent zijn tegenstander in de barrage om het behoud. De rode lantaarn zal het daarin moeten ...

5
5
Prachtig afscheid Vossen: "Een serieuze pleister op wonde"

Zulte Waregem zette zaterdag een punt achter zijn seizoen met een nieuwe zege tegen Dender. Daarbij ...

20
20
'Van Bommel eindelijk weer aan de slag bij deze topclub'

Het is intussen al twee jaar geleden dat Mark van Bommel de deur van de Bosuil achter zich ...

57
57
Bayern herpakt zich een beetje met nipte zege

De uitschakeling in de Champions League door PSG kwam deze week zeer hard aan bij Bayern ...

22
22
Doku wéér de uitblinker: City blijft in titelstrijd

Manchester City blijft volop Arsenal het vuur aan de schenen leggen in de Engelse titelstrijd. Het ...

49
49
Kiel in zak en as: Lommel houdt Beerschot uit barrages

Beerschot moet zijn promotiedroom definitief opbergen. De Mannekes zijn er op het Kiel niet in ...

169
169
'Coucke gooit alle remmen los: Romback doet RSCA daveren'

Marc Coucke droomt luidop van Romelu Lukaku, en dan telt hij niet meer. Het gerommel bij Napoli doet ...

1087
1087
Leko maakt ploeg bekend: één enorme verrassing

Club Brugge kan vanavond een volgende grote stap richting landstitel zetten. Ze ontvangen STVV, dat ...

119
119
'Benfica neemt verrassende beslissing over Ivanovic'

Voor topspelers uit de Jupiler Pro League is het niet altijd makkelijk om bij een vertrek meteen ...

40
40
Bommetje voor Clasico: "Vinicius was op weg naar Barça"

FC Barcelona kan voor de ultieme vernedering zorgen bij Real Madrid. Kampioen spelen in eigen huis ...

131
131
'AA Gent houdt schoonmaak: 11 spelers weg'

AA Gent haalde voor het tweede jaar op rij de Champions' Play-Offs, wat al progressie is. De jaren ...

269
269
KV Kortrijk stuurt vier spelers naar de uitgang

KV Kortrijk speelt komend seizoen weer in de Jupiler Pro League. De Kerels zijn al druk bezig met ...

63
63
Taravel waarschuwt voor AA Gent: "Weet iedereen binnen RSCA"

RSC Anderlecht speelt zondag een zeer belangrijk duel op het veld van AA Gent. Als RSCA er kan ...

120
120
Vossen wint afscheidsmatch, pandoering voor Cercle Brugge

In de Jupiler Pro League stonden er in de Relegation Play-Offs twee matchen op het programma. Voor ...

50
50
De Cuyper blinkt uit, Manchester United stelt teleur

In de Premier League en Bundesliga stonden er deze namiddag een aantal duels op het programma. Wat ...

41
41
Boskamp kritisch voor Hayen: "Lukt hem ook niet"

Bij KRC Genk draait het dit seizoen voor geen meter in de Jupiler Pro League. De Limburgers wonnen ...

160
160
Schot in de roos: Bertaccini ontroert met heuglijk nieuws

Adriano Bertaccini heeft zonet heuglijk nieuws aangekondigd, dat meteen voor veel reacties zorgt ...

85
85
'AA Gent hakt knoop door: twee toptransfers op komst'

AA Gent moét winnen van RSC Anderlecht, anders lijkt het seizoen stilaan over en out te zijn. ...

315
315
'Hallo, Belgische topclubs? FC Twente wil toeslaan in CPL'

Lommel SK strijdt om promotie en de Limburgers staan er alvast goed voor na een 3-1-zege tegen ...

71
71
Vanderbiest rekent zich niet rijk: "Heeft Union nog gedaan"

KV Mechelen won vorige week met 1-0 van AA Gent en deed zo een zeer goede zaak. Ze doen weer volop ...

84
84
Liverpool en Chelsea verwennen fans met ouderwetse partij

In de Premier League namen Liverpool en Chelsea het tegen elkaar op. De twee ploegen kennen een ...

19
19
Lommel SK klaar voor epische strijd: "Hiervoor doe je het"

Lommel SK staat voor een heel belangrijk duel tegen Beerschot. In de terugmatch van de finale van de ...

90
90
'PSV neemt beslissing over Antwerp-huurling Babadi'

De afgelopen transferperiodes van Royal Antwerp FC waren niet bepaald een succes. Dat is nog zacht ...

91
91
Euvrard waarschuwt Genk en Westerlo: "Ik voelde het"

Standard won verdiend met 2-1 van OH Leuven en staat zo aan de leiding in de Europe Play-Offs. Zij ...

119
119
Sonck over Verschaeren: "Zet hem bij Club Brugge..."

Club Brugge was twee keer véél te sterk voor RSC Anderlecht in deze PO's. Ze scoorden ...

537
537

Meer sportnieuws