'Interland-break maakt Yaremchuk-fiasco nog groter'

door
'Interland-break maakt Yaremchuk-fiasco nog groter'

Ondanks de tegenvallende resultaten van de voorbije maanden, zag Club Brugge tijdens de interland-break weer heel wat internationals uitzwermen. Blauw-Zwart hoopte dat een aantal van hen extra vertrouwen kon tanken in een andere omgeving. Maar in het geval van Roman Yaremchuk lijkt dat andermaal niet gelukt.


Club betaalde afgelopen zomer een recordsom van ruim 16 miljoen euro om de aanvaller over te nemen van SL Benfica. Maar Yaremchuk viel tot dusver zwaar door de mand in Brugge. Zijn aantal doelpunten (2 stuks) staat in schril contrast met de vele missers die hij al produceerde. Desondanks werd hij door interim-bondscoach Ruslan Rotan opgeroepen voor de EK-kwalificatieduels met de nationale ploeg van Oekraïne.

En zondag mocht Yaremchuk zelfs in de basis starten tegen Engeland. Hij kreeg de voorkeur op onder meer Artem Dovbyk, topschutter in de Oekraïense competitie. Maar Yaremchuk kon het vertrouwen niet rechtvaardigen en speelde wederom een erg matige wedstrijd. Op zijn persbabbel achteraf kreeg Rotan zelfs vragen waarom hij de spits niet eerder naar de kant haalde. "Ik liet hem staan omdat hij goed defensief werk opknapte", reageerde de waarnemende bondscoach bij Sport 24.

ZOVEELSTE MISSER
In de aanvangsfase van de partij kreeg Yaremchuk weliswaar een goede kans, maar die miste hij pijnlijk. Gelukkig voor hem werd de fase afgekeurd wegens buitenspel. Maar ook verder kreeg de spits amper iets voor mekaar op aanvallend vlak. Op de sociale media waren de reacties dan ook hard. Een aantal volgers concludeert zelfs dat hij het voetballen op een jaartje tijd helemaal verleerd is.

LEES OOK: 'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Club moet Yaremchuk komende zomer proberen te verkopen ...

Meest recent

'Anderlecht dumpt flop: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

4
4
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

147
147
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

20
20
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

146
146
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

145
145
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

291
291
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

77
77
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

220
220
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

263
263
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

150
150
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

261
261
Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

601
601
'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

202
202
'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Voor OH Leuven werd het alweer een grijs seizoen. Het wist maar op het nippertje de play-downs te ...

30
30
'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

464
464
'STVV krijgt belangrijk nieuws over vertrek Vrancken'

STVV pakte vorig weekend een stuntzege tegen Union. Daarmee is het stilaan helemaal zeker van de ...

223
223
"Ik was beschaamd" - Hazard met de grond gelijk gemaakt

Anderlecht werd zondag nog maar eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt door Club Brugge. Dat ...

446
446
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

35
35
Godts ondanks heldenrol aangepakt: "No f*cking way"

Ajax sprokkelde afgelopen weekend op de valreep nog een punt tegen PSV en daarvoor mocht het nog ...

63
63
Geen medelijden met Union: "Als je met vuur speelt..."

Het is een bewogen weekend geweest in de Champions' Play-Off. Daarin werd Club Brugge de nieuwe ...

276
276
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuwe Ordoñez, De Bruyne beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

282
282
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

92
92
Vandenbempt: "Historische pandoering voor Anderlecht"

RSC Anderlecht verloor net als tegen Union SG met 1-3 van Club Brugge. Maar deze partij verliep ...

296
296
Coosemans en Kana voeren druk op: Anderlecht bibbert

RSC Anderlecht werd overklast door een veel sterker Club Brugge. De Brusselaars staan nog altijd ...

287
287
Standard leeft weer op: Euvrard vol lof

Standard droomt plots weer van een Europees ticket. De Rouches wonnen zeer knap met 0-5 van een ...

134
134

Meer sportnieuws