'Interland-break maakt Yaremchuk-fiasco nog groter'

door
'Interland-break maakt Yaremchuk-fiasco nog groter'

Ondanks de tegenvallende resultaten van de voorbije maanden, zag Club Brugge tijdens de interland-break weer heel wat internationals uitzwermen. Blauw-Zwart hoopte dat een aantal van hen extra vertrouwen kon tanken in een andere omgeving. Maar in het geval van Roman Yaremchuk lijkt dat andermaal niet gelukt.


Club betaalde afgelopen zomer een recordsom van ruim 16 miljoen euro om de aanvaller over te nemen van SL Benfica. Maar Yaremchuk viel tot dusver zwaar door de mand in Brugge. Zijn aantal doelpunten (2 stuks) staat in schril contrast met de vele missers die hij al produceerde. Desondanks werd hij door interim-bondscoach Ruslan Rotan opgeroepen voor de EK-kwalificatieduels met de nationale ploeg van Oekraïne.

En zondag mocht Yaremchuk zelfs in de basis starten tegen Engeland. Hij kreeg de voorkeur op onder meer Artem Dovbyk, topschutter in de Oekraïense competitie. Maar Yaremchuk kon het vertrouwen niet rechtvaardigen en speelde wederom een erg matige wedstrijd. Op zijn persbabbel achteraf kreeg Rotan zelfs vragen waarom hij de spits niet eerder naar de kant haalde. "Ik liet hem staan omdat hij goed defensief werk opknapte", reageerde de waarnemende bondscoach bij Sport 24.

ZOVEELSTE MISSER
In de aanvangsfase van de partij kreeg Yaremchuk weliswaar een goede kans, maar die miste hij pijnlijk. Gelukkig voor hem werd de fase afgekeurd wegens buitenspel. Maar ook verder kreeg de spits amper iets voor mekaar op aanvallend vlak. Op de sociale media waren de reacties dan ook hard. Een aantal volgers concludeert zelfs dat hij het voetballen op een jaartje tijd helemaal verleerd is.

LEES OOK: 'Kogel door de kerk: Celtic heeft trainer gekozen'

Club moet Yaremchuk komende zomer proberen te verkopen ...

Meest recent

WK-selectie Rode Duivels: 20 spelers al zeker van plaats?

Het was al zo goed als zeker, maar dinsdagavond werden ook de laatste twijfels weggenomen: de Rode ...

17
17
Raes uit grote bedenking bij kritiek op Garcia

Rudi Garcia heeft in zijn eerste jaar als bondscoach al zijn doelstellingen behaald. Hij hield de ...

24
24
Assistent onthult straffe aanbiedingen voor Clement

Philippe Clement is weer aan het werk. Negen maanden na zijn ontslag bij Rangers vond onze ...

37
37
'Mislukte samenwerking krijgt voor Beerschot staartje'

Het lijkt Beerschot de laatste maanden weer voor de wind te gaan. De club werd onlangs overgenomen ...

66
66
Anderlecht in paniek: monsterbod op Cvetkovic komt

De 18-jarige Mihajlo Cvetković groeit in snelvaart uit tot Anderlechts belangrijkste spelers. Met 3 ...

444
444
'Juventus en Milan strijden om Belgische WK U17-sensatie'

De Jonge Duivels trokken met hoge verwachtingen naar het WK U17, maar hebben die niet kunnen ...

61
61
Vete explodeert: "Garcia neemt ons niet serieus"

De Rode Duivels mochten dinsdagavond de champagne boven. Niet alleen werd Liechtenstein met 7-0 door ...

141
141
'Kogel door de kerk: Celtic heeft trainer gekozen'

Het is voor de Schotse topclubs nog geen prettig seizoen. Rangers kende een dramatische start met ...

119
119
België vreest problemen: twee verrassingen achterin?

De Rode Duivels gaan naar het WK. Dat is alweer zeer goed nieuws voor het Belgisch voetbal. Rudi ...

200
200
Euvrard ziet één enorm probleem bij Standard

De trainerswissel heeft bij Standard inzake resultaten voorlopig weinig beterschap weten te brengen. ...

96
96
Vannieuwkerke breekt door verdrietige brief aan 15-jarige

Wie Karl Vannieuwkerke op televisie ziet, kent hem als de gedreven sportstem die grote wedstrijden ...

39
39
Rode Duivel eist meer: “Mijn rol moet groter worden”

Het leven zonder Romelu Lukaku is héél zwaar voor de Rode Duivels. Een gebrek aan ...

100
100
'Mokio laat Ajax daveren: megadeal lijkt onafwendbaar'

Ajax gaat momenteel door een diepe crisis, maar kan zich toch een beetje optrekken aan zijn twee ...

67
67
'Sels krijgt vergeten ex-Jonge Duivel als ploegmaat'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog één van de sensaties in de Premier League, met ...

31
31
Garcia botst met pers: Duivels kiezen partij

De Rode Duivels wisten zich wel opnieuw te plaatsen voor het WK, maar desondanks oogt de balans van ...

158
158
'RSCA-flop geeft op: wil Anderlecht nu zo snel mogelijk weg'

Anderlecht kende een zeer bewogen transferzomer, maar desondanks lijkt het ook in januari weer ...

294
294
Mazzu velt oordeel over Garcia: "Valse discussie"

De Rode Duivels maakten er dinsdagavond tegen Liechtenstein een feestavond van, met een deugddoende ...

129
129
'Club Brugge verrast met Portugese ex-international'

Bij Club Brugge mogen we in de komende maanden wellicht weer heel wat transferactiviteit verwachten. ...

389
389
'Doodsbedreigingen voor Noa Lang: keiharde straf'

Noa Lang versierde vorige zomer een droomtransfer van PSV naar Napoli, al heeft hij daar tot dusver ...

50
50
'Anderlecht blaast oud transferdoelwit nieuw leven in'

De wintermercato nadert met rasse schreden en het lijkt erop dat sportief directeur Olivier Renard ...

215
215
Standard kondigt nog een versterking aan

Standard hoopte dit seizoen met de terugkeer van oude glorieën Marc Wilmots en Pierre ...

68
68
Alderweireld kiest duidelijk: zo moet België spelen

De Rode Duivels hebben zich dinsdag zoals verwacht weten te plaatsen voor het WK. Rudi Garcia heeft ...

315
315
Lukaku straks toch nog met Napoli in Champions League?

Ook op zin 32ste blijft Romelu Lukaku van onschatbare waarde. De voorbije maanden werd zijn scorend ...

86
86
Vandenbempt looft 3 Duivels: "Kan hij nog uit de ploeg?"

De Rode Duivels hebben dinsdagavond een punt gezet achter hun WK-kwalificatiecampagne. Dat deden ze ...

456
456
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft De Cat-plan, nieuwe job Clement'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

218
218

Meer sportnieuws