'Interland-break maakt Yaremchuk-fiasco nog groter'

626
'Interland-break maakt Yaremchuk-fiasco nog groter'

Ondanks de tegenvallende resultaten van de voorbije maanden, zag Club Brugge tijdens de interland-break weer heel wat internationals uitzwermen. Blauw-Zwart hoopte dat een aantal van hen extra vertrouwen kon tanken in een andere omgeving. Maar in het geval van Roman Yaremchuk lijkt dat andermaal niet gelukt.


Club betaalde afgelopen zomer een recordsom van ruim 16 miljoen euro om de aanvaller over te nemen van SL Benfica. Maar Yaremchuk viel tot dusver zwaar door de mand in Brugge. Zijn aantal doelpunten (2 stuks) staat in schril contrast met de vele missers die hij al produceerde. Desondanks werd hij door interim-bondscoach Ruslan Rotan opgeroepen voor de EK-kwalificatieduels met de nationale ploeg van Oekraïne.

En zondag mocht Yaremchuk zelfs in de basis starten tegen Engeland. Hij kreeg de voorkeur op onder meer Artem Dovbyk, topschutter in de Oekraïense competitie. Maar Yaremchuk kon het vertrouwen niet rechtvaardigen en speelde wederom een erg matige wedstrijd. Op zijn persbabbel achteraf kreeg Rotan zelfs vragen waarom hij de spits niet eerder naar de kant haalde. "Ik liet hem staan omdat hij goed defensief werk opknapte", reageerde de waarnemende bondscoach bij Sport 24.

ZOVEELSTE MISSER
In de aanvangsfase van de partij kreeg Yaremchuk weliswaar een goede kans, maar die miste hij pijnlijk. Gelukkig voor hem werd de fase afgekeurd wegens buitenspel. Maar ook verder kreeg de spits amper iets voor mekaar op aanvallend vlak. Op de sociale media waren de reacties dan ook hard. Een aantal volgers concludeert zelfs dat hij het voetballen op een jaartje tijd helemaal verleerd is.

LEES OOK: Hierom zakken topscouts massaal af naar PSV-Club Brugge

Club moet Yaremchuk komende zomer proberen te verkopen ...

Meest recent

Hierom zakken topscouts massaal af naar PSV-Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

46
46
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

53
53
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

579
579
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

158
158
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

160
160
Anderlecht begaat Bruno-blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

173
173
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

57
57
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

152
152
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

177
177
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

79
79
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

63
63
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

26
26
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

103
103
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

266
266
Bijltjesdag in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

183
183
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

415
415
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

346
346
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

143
143
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

154
154
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

251
251
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

227
227
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

291
291
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

335
335
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

251
251
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

239
239

Meer sportnieuws