'Tedesco schuift: verrassing in basiself Duivels verwacht'

door
'Tedesco schuift: verrassing in basiself Duivels verwacht'

Na de veelbelovende EK-kwalificatiewedstrijd van afgelopen vrijdag in Zweden, staan de Rode Duivels aanstaande dinsdag opnieuw voor een interessante test. Dan wacht immers een oefenwedstrijd tegen Duitsland. En het wordt uitkijken naar welke spelers bondscoach Domenico Tedesco dan ook zal laten opdraven.


Tegen de Mannschaft mogen alvast enkele veranderingen verwacht worden. Sowieso zal de bondscoach een nieuwe doelman moeten kiezen na het afhaken van Thibaut Courtois. Het lijkt een uitgemaakte zaak dat Koen Casteels daardoor zal starten. Na het interland-pensioen van Simon Mignolet is hij dan ook gepromoveerd tot tweede doelman. Bovendien zou het voor Casteels een mooie beloning zijn om te spelen tegen het land waar hij al jaren furore maakt op clubniveau.

KANSEN VOOR BANKZITTERS
De verwachting is echter dat Tedesco nog meer zal schuiven met zijn pionnetjes. De bondscoach zal deze uitgelezen kans niet laten liggen om bepaalde zaken te testen. Volgens Het Nieuwsblad is de kans groot dat er speelminuten voorzien worden voor de veldspelers die tegen Zweden niet in actie kwamen: Charles De Ketelaere, Roméo Lavia, Thomas Meunier, Zeno Debast en Dennis Praet.

Dat ze alle vijf ook in de basis zullen starten, lijkt dan weer onwaarschijnlijk. Maar er zouden dus wel enkele verrassende namen aan de aftrap kunnen verschijnen. Achterin solliciteerde Sebastiaan Bornauw bijvoorbeeld ook al openlijk voor een basisplaats. Aan Tedesco om de knopen door te hakken. Maandagvoormiddag trainen de Duivels wel nog een laatste keer op Belgische bodem alvorens de busrit naar Keulen wordt ingezet.

LEES OOK: Exit Mannaert en Garcia na WK? TD doet boekje open

Tedesco moet zijn sterkhouders laten rusten ...

Meest recent

Club Brugge slikt: Atlético veegt Barcelona van de mat

Atlético Madrid lijkt helemaal klaar voor het Champions League-treffen met Club Brugge. Los ...

13
13
Anderlecht leeft weer! Dramatisch Antwerp geeft finale weg

In wat hier en daar wordt omschreven als een grote 'institutionele crisis', heeft RSC Anderlecht een ...

250
250
Sfeer wordt grimmig: Antwerp-aanhang over de schreef

Het Bosuil-stadion was donderdagavond aardig vol gelopen voor de bekerclash tussen Antwerp FC en RSC ...

256
256
'Gigantische bom barst open in huwelijk Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic zouden zopas een heel ingrijpende beslissing genomen hebben in hun ...

106
106
Heerlijk beeld: Bayern-ster doet Kompany rot schrikken

Bayern München blijft voorlopig op koers om met de treble aan de haal te gaan. Woensdag ...

37
37
"Hallucinant" - Anderlecht-fans maken gehakt van arbitrage

Donderdagavond werd de tweede terugmatch in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. RSC ...

329
329
Exit Mannaert en Garcia na WK? TD doet boekje open

Brussel is deze week de gaststad voor het grote FIFA-congres. In de marge daarvan werd ...

142
142
'Nieuwe coach Tottenham: drie topkandidaten al gelekt'

Olympique Marseille nam deze week afscheid van coach Roberto De Zerbi. Een gevolg van de slechte ...

85
85
Anderlecht stevent af op 'enorme fout': "Zou heel dom zijn"

RSC Anderlecht is naarstig aan het werk om zo snel mogelijk een nieuwe hoofdtrainer te presenteren. ...

253
253
Revanche tegen Antwerp of derby in finale? Hubert duidelijk

Union SG plaatste zich afgelopen weekend als eerste ploeg voor de Champions' Play-Offs. Enkele dagen ...

159
159
'Brute exit bij Club: chouchou aan laatste maanden bezig'

Club Brugge liet tijdens de voorbije wintermercato een pak miljoenen liggen om zijn huidige ...

362
362
Antwerp mét Kerk, Taravel wisselt vijf keer bij Anderlecht

Donderdagavond komt Union SG te weten welke ploeg het zal treffen in de finale van de beker. Kan ...

219
219
Grote schuldige Anderlecht-malaise: "Hij is niet serieus"

RSC Anderlecht gaat momenteel opnieuw door een diepe crisis. Al lijkt dat de laatste jaren wel vaste ...

436
436
Loting Nations League: Rode Duivels in loodzware poule

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn tijdens de volgende editie van de Nations League. In ...

387
387
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

50
50
Grote zorgen Garcia: belangrijke Duivel onder het mes

Nog exact 123 dagen te gaan alvorens de Rode Duivels hun eerste groepswedstrijd afwerken op het WK. ...

66
66
‘Anderlecht geschokt: Tomasson eist enorme XXL-topdeal’

Anderlecht kreeg donderdag een koude douche: Jon Dahl Tomasson bedankte alsnog voor de job. In de ...

288
288
Feyenoord verrast vriend & vijand met stunt van jewelste

De afgelopen jaren streefden we onze noorderburen dan wel op zowat alle vlakken voorbij, aan de ...

114
114
Anderlecht-icoon geeft toe: "Refs werden beïnvloed"

Terwijl de rechtbank zich buigt over de verkoop aan Marc Coucke verkeert RSC Anderlecht zowel op als ...

441
441
Erik Van Looy breekt Antwerp-harten: "Twee keer verkwanseld"

Hij heeft jarenlang vragen gesteld, verhalen verteld en miljoenen kijkers geboeid. Maar dit keer ...

105
105
Pro League publiceert cijfers: puntenaftrek in CPL

Zopas maakte de Licentiecommissie na een onderzoek van de jaarrekeningen uit 2025 van de Pro ...

234
234
'Overmars onder druk: sterkhouder weg bij Antwerp?'

Anterp hoopt tegen RSC Anderlecht straks nog maar eens een ticket voor de bekerfinale af te dwingen. ...

251
251
'Anderlecht heeft beet: nieuwe T1 straks al voorgesteld'

Door de abrupte exit van interimcoach Edward Still, die zelf het roer had overgenomen van de ...

1058
1058
'Leegloop bij Club Brugge: 3 meubelstukken richting exit'

Club Brugge lijkt volgende zomer alweer stevig te zullen cashen op goudhaantjes zoals Joel Ordonez, ...

468
468
'Anderlecht gaat all-in: Taravel drukt meteen stempel'

Vanavond weet Union wie het op 14 mei zal bekampen in de finale van de Croky Cup. Na de 0-1 zege in ...

429
429

Meer sportnieuws