'Overmars wil Antwerp nieuwe knaltransfer bezorgen'

door
'Overmars wil Antwerp nieuwe knaltransfer bezorgen'

Antwerp doet nog volop mee voor de titel en dat was ook exact de bedoeling toen ongeveer een jaar geleden Marc Overmars aangesteld werd als technisch directeur. De Nederlander drukte meteen zijn stempel door een pak landgenoten naar de Bosuil te halen. Mark van Bommel werd als trainer binnengehaald en daarnaast streken in de voorbije transferperiodes ook nog Vincent Janssen, Jurgen Ekkelenkamp, Calvin Stengs en Gyrano Kerk neer.


Maar Overmars mikte ook nog op andere grote Nederlandse namen. In januari deed hij er alles aan om Daley Blind naar de Bosuil te lokken, maar de ervaren Oranje-international koos uiteindelijk voor Bayern München. Mogelijk krijgen ze in de zomer wel een herkansing. Daarnaast zou Overmars dan nog een andere Nederlandse stunttransfer willen realiseren.

Volgens Tuttomercatoweb heeft Antwerp immers interesse in Justin Kluivert. De 22-jarige flankaanvaller doet het niet onaardig bij Valencia, waar hij goed was voor zes goals en twee assists in 22 wedstrijden tot dusver. De Spanjaarden willen hem graag definitief overnemen van AS Roma en beschikken ook over een aankoopoptie van 15 miljoen euro, maar willen die prijs graag laten zakken. Daar heeft Roma echter geen oren naar.

DURE VOGEL
De Italianen willen de hoofdprijs en dus zou Kluivert wel een zeer dure vogel zijn voor de Great Old. Er zijn bovendien ook nog heel wat andere clubs die azen op de zoon van Patrick Kluivert. Ajax zou een terugkeer van zijn jeugdproduct wel zien zitten, terwijl ook VfL Wolfsburg en vooral Fulham interesse tonen. Bij de nummer negen in de Premier League zou trainer Marco Silva zeer gecharmeerd zijn van Kluivert, waardoor de transfer voor Antwerp een moeilijk verhaal dreigt te worden.

LEES OOK: Alderweireld ontroert met stap die niemand verwacht

Moet Antwerp een poging wagen voor Kluivert?

Meest recent

Garcia mengt zich in Lukaku-rel: opvallende mening

Romelu Lukaku blijft de gemoederen bezighouden in Italië. De aanvaller werd door bondscoach ...

18
18
‘Rode Duivel verrast met transferwending: 58 miljoen euro’

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op de oefenpot tegen Mexico gonst het van de ...

31
31
Bizarre kronkel na nieuw format: amateurvoetbal op stelten

Er werd vandaag gestemd over de verankering van de U23-clubs in de Challenger Pro League nadat die ...

52
52
Snelders verdwijnt uit cel: nieuwe twist duikt op

Een nieuwe dag, een nieuwe episode in de saga rond voormalig analist Eddy Snelders. De BV werd ...

67
67
Lukaku stuurt zijn kat: verwoestend statement Napoli

De rel tussen Romelu Lukaku en Napoli is volledig ontploft. De Rode Duivel kwam nog met een ...

302
302
KAA Gent trekt ten oorlog: competitiehervorming weg?

De competitiehervorming blijft aanslepen. Vandaag werd er gestemd over een oplossing voor de ...

113
113
'Vier Duivels onder druk: laatste kans lonkt'

De Rode Duivels nemen het op tegen Mexico in een oefenwedstrijd in Chicago. De eerste test tegen de ...

87
87
Stemming afgelopen: drastische ingreep competitieformat

De stemming door het U23-quotom is afgelopen. De verankering van de beloftenclubs in de Challenger ...

258
258
Code rood FIFA: rampscenario in WK-groep Rode Duivels

Het WK 2026 is nog niet begonnen, maar er zijn al heel wat perikelen die de media bezighouden. Zo is ...

254
254
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht wil stunten, Club zoekt in JPL’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

318
318
Garcia met handen in het haar: “Dat is er niet meer”

De Belgische nationale ploeg neemt het woensdagnacht op tegen Mexico in Chicago. Tegen de Verenigde ...

56
56
Wéér competitiehervorming? Bouchez slaat terug op Pro League

De Pro League zit vandaag samen om de U23-regels te bespreken nadat die illegaal werden verklaard. ...

244
244
Garcia krijgt ferme waarschuwing: “Dat is pure zelfmoord”

De Rode Duivels nemen het woensdagnacht op tegen Mexico in een oefeninterland ter voorbereiding op ...

76
76
WK-spanning loopt op: groot schandaal voor Bosnië-Italië

Bosnië en Italië strijden integraal om een ticket voor het WK in de Verenigde Staten, ...

105
105
‘Belgische clubs strijden om international’

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop en de Play-Offs staan voor de deur. De ...

117
117
Raskin maakt Tedesco volledig met de grond gelijk

Nicolas Raskin maakte een straffe opmars mee. Van Standard naar Rangers en een basisplaats bij de ...

124
124
Groot pijnpunt bij Duivels: Garcia komt met reactie

De Rode Duivels sluiten dinsdagnacht hun Amerikaanse tournée af. In het Soldier Field-stadium ...

57
57
Vertrek bij Club? Mechele gooit transferkaarten open

Club Brugge staat in de komende weken voor de loodzware opdracht om Union SG van de landstitel ...

614
614
Coucke snoeihard na financieel debacle: "Het was te weinig"

Voor Marc Coucke blijft het een periode met tegenwind, maar dit keer slaat hij zelf terug. Na de ...

91
91
Zorgen voor Genk: Karetsas plots afwezig bij nationale ploeg

KRC Genk opent vrijdagavond zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een lastige opdracht. Zo ...

233
233
'Transferbom Real: spectaculair verlanglijstje gelekt'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

145
145
'Vanaken incasseert enorme WK-opdoffer bij Rode Duivels'

De huidige stage in de Verenigde Staten is voor Rudi Garcia uiteraard een ideale leerschool richting ...

571
571
RSCA en Beerschot in shock: Lozano getroffen door hersenbloeding

De supporters van RSC Anderlecht, Beerschot VA en bij uitbreiding het hele Belgische voetbal hebben ...

215
215
Nieuw drama Italië? De favorieten voor de laatste WK-tickets

Dinsdagavond/nacht is het zover, dan worden de resterende plekjes in de groepsfase van het komende ...

123
123
Einde verhaal voor Mechele? Garcia hakt knoop door

Rudi Garcia lijkt een keuze te moeten maken achterin, maar rond Brandon Mechele is het verhaal nog ...

333
333

Meer sportnieuws