'Overmars wil Antwerp nieuwe knaltransfer bezorgen'

door
'Overmars wil Antwerp nieuwe knaltransfer bezorgen'

Antwerp doet nog volop mee voor de titel en dat was ook exact de bedoeling toen ongeveer een jaar geleden Marc Overmars aangesteld werd als technisch directeur. De Nederlander drukte meteen zijn stempel door een pak landgenoten naar de Bosuil te halen. Mark van Bommel werd als trainer binnengehaald en daarnaast streken in de voorbije transferperiodes ook nog Vincent Janssen, Jurgen Ekkelenkamp, Calvin Stengs en Gyrano Kerk neer.


Maar Overmars mikte ook nog op andere grote Nederlandse namen. In januari deed hij er alles aan om Daley Blind naar de Bosuil te lokken, maar de ervaren Oranje-international koos uiteindelijk voor Bayern München. Mogelijk krijgen ze in de zomer wel een herkansing. Daarnaast zou Overmars dan nog een andere Nederlandse stunttransfer willen realiseren.

Volgens Tuttomercatoweb heeft Antwerp immers interesse in Justin Kluivert. De 22-jarige flankaanvaller doet het niet onaardig bij Valencia, waar hij goed was voor zes goals en twee assists in 22 wedstrijden tot dusver. De Spanjaarden willen hem graag definitief overnemen van AS Roma en beschikken ook over een aankoopoptie van 15 miljoen euro, maar willen die prijs graag laten zakken. Daar heeft Roma echter geen oren naar.

DURE VOGEL
De Italianen willen de hoofdprijs en dus zou Kluivert wel een zeer dure vogel zijn voor de Great Old. Er zijn bovendien ook nog heel wat andere clubs die azen op de zoon van Patrick Kluivert. Ajax zou een terugkeer van zijn jeugdproduct wel zien zitten, terwijl ook VfL Wolfsburg en vooral Fulham interesse tonen. Bij de nummer negen in de Premier League zou trainer Marco Silva zeer gecharmeerd zijn van Kluivert, waardoor de transfer voor Antwerp een moeilijk verhaal dreigt te worden.

LEES OOK: Grote boycot Antwerp – Standard door ‘loze belofte’

Moet Antwerp een poging wagen voor Kluivert?

Meest recent

Kompany doet straffe voorspelling na ongezien spektakel

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben dinsdagavond een spektakelstuk op de mat gelegd ...

105
105
'Barça blijft doorduwen voor deal met Club'

Club Brugge hoopt de komende weken zijn seizoen in eigen land nog te bekronen met de landstitel, ...

89
89
9 GOALS! PSG klopt Bayern na waanzinnig kijkstuk

De hele voetbalwereld keek uit naar de clash tussen PSG en Bayern München in de halve finale ...

92
92
'Standard stuurt oude bekende weer wandelen'

Bij Standard belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. De Rouches moeten op ...

65
65
Kerkhofs benoemt het probleem voor licentie Sporting Hasselt

Vorig weekend kon Sporting Hasselt een stevig feestje bouwen, want het veroverde de titel in eerste ...

99
99
Sensatie in PSG-Bayern, maar was penalty wel terecht?

De voetbalwereld zit dinsdagavond op het puntje van zijn stoel voor de kraker tussen Paris ...

112
112
'Club vist op bekend terrein: nieuw parel op komst'

Bij Club Brugge kunnen ze trots zijn op de prestaties van NXT dit seizoen. In 1B beleefden de ...

105
105
Om deze reden liet Stijnen plots zijn assistent invallen

Patro Eisden sneuvelde maandagavond in de halve finale van de play-offs in de Challenger Pro League ...

79
79
'Club moet stevig dokken voor droomaanwinst'

Bij Club Brugge lijken ze stilaan te beginnen aan hun zomermercato. De eerste transfertargets ...

209
209
'Cercle Brugge ruikt plots miljoenen voor Belgische invaller'

Bij Cercle Brugge zullen er in de zomer ook wel de nodige spelers het team gaan verlaten. Eén ...

131
131
KRC Genk met énorm probleem: cijfers spreken boekdelen

KRC Genk speelde 1-1 tegen Standard. Net als tegen Sporting Charleroi misten de Limburgers een ...

159
159
Genadeklap voor Club-lieveling: één blunder werd hem fataal

Bij Club Brugge volstaat één moment om een heel seizoen te veranderen. Een speler die ...

250
250
'Club Brugge gaat voor nieuwe transferdeal à la Forbs'

Club Brugge gaat een heel drukke zomermeracto tegemoet. Blauw-Zwart zal in elke sector stevig moeten ...

248
248
'Anderlecht neemt standpunt in: Sardella mist deze duels'

Killian Sardella kreeg afgelopen weekend een veelbesproken rode kaart tegen Union SG. De verdediger ...

134
134
Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

47
47
Club Brugge deelt groot nieuws: record aan diggelen

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in de nek hijgen van Union. ...

228
228
'Anderlecht hakt knoop door over comeback huurlingen'

Wie de nieuwe sportief directeur moet worden blijft voorlopig een vraagteken, maar dat er komende ...

411
411
Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Een paspoortschandaal bij onze noorderburen zet het Nederlandse voetbal op scherp. Hoofdrolspelers ...

111
111
'Club Brugge plukt Antwerp kaal: details lekken uit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp tegenwoordig meer dan ooit de kaart van de jeugd. ...

667
667
'Bommetje bij Club Brugge: jackpot voor bankzitter?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

332
332
'Leegloop in Anderlecht: nieuwkomer laat kassa rinkelen'

RSC Anderlecht kan maar beter snel een sportieve baas aanstellen, want de Brusselaars stevenen ...

507
507
'Dilemma bij Club Brugge: play-offheld richting exit'

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in het spoor van koploper ...

438
438
'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

RSC Anderlecht heeft geen tijd om stil te staan bij de nul op zes tegen STVV en Union, want zondag ...

444
444
Mulder haalt uit naar bondscoach: "Om stil van te worden"

Jan Mulder weet nog altijd hoe hij een bal moet raken, maar tegenwoordig treft hij vooral met ...

79
79
‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

74
74

Meer sportnieuws