'Overmars wil Antwerp nieuwe knaltransfer bezorgen'

1091 stemmen
'Overmars wil Antwerp nieuwe knaltransfer bezorgen'

Antwerp doet nog volop mee voor de titel en dat was ook exact de bedoeling toen ongeveer een jaar geleden Marc Overmars aangesteld werd als technisch directeur. De Nederlander drukte meteen zijn stempel door een pak landgenoten naar de Bosuil te halen. Mark van Bommel werd als trainer binnengehaald en daarnaast streken in de voorbije transferperiodes ook nog Vincent Janssen, Jurgen Ekkelenkamp, Calvin Stengs en Gyrano Kerk neer.


Maar Overmars mikte ook nog op andere grote Nederlandse namen. In januari deed hij er alles aan om Daley Blind naar de Bosuil te lokken, maar de ervaren Oranje-international koos uiteindelijk voor Bayern München. Mogelijk krijgen ze in de zomer wel een herkansing. Daarnaast zou Overmars dan nog een andere Nederlandse stunttransfer willen realiseren.

Volgens Tuttomercatoweb heeft Antwerp immers interesse in Justin Kluivert. De 22-jarige flankaanvaller doet het niet onaardig bij Valencia, waar hij goed was voor zes goals en twee assists in 22 wedstrijden tot dusver. De Spanjaarden willen hem graag definitief overnemen van AS Roma en beschikken ook over een aankoopoptie van 15 miljoen euro, maar willen die prijs graag laten zakken. Daar heeft Roma echter geen oren naar.

DURE VOGEL
De Italianen willen de hoofdprijs en dus zou Kluivert wel een zeer dure vogel zijn voor de Great Old. Er zijn bovendien ook nog heel wat andere clubs die azen op de zoon van Patrick Kluivert. Ajax zou een terugkeer van zijn jeugdproduct wel zien zitten, terwijl ook VfL Wolfsburg en vooral Fulham interesse tonen. Bij de nummer negen in de Premier League zou trainer Marco Silva zeer gecharmeerd zijn van Kluivert, waardoor de transfer voor Antwerp een moeilijk verhaal dreigt te worden.

LEES OOK: 'Antwerp lanceert zomeroffensief: 3 vliegen in 1 klap'

Moet Antwerp een poging wagen voor Kluivert?

Meest recent

KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

2
2
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

10
10
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

66
66
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

86
86
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

48
48
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

62
62
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

53
53
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

30
30
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

134
134
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

50
50
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

233
233
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

100
100
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

211
211
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

31
31
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

291
291
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

177
177
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

904
904
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

1169
1169
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

401
401
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

191
191
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

261
261
Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

210
210
Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

62
62
'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

168
168
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

95
95

Meer sportnieuws