'Overmars wil Antwerp nieuwe knaltransfer bezorgen'

1091 stemmen
'Overmars wil Antwerp nieuwe knaltransfer bezorgen'

Antwerp doet nog volop mee voor de titel en dat was ook exact de bedoeling toen ongeveer een jaar geleden Marc Overmars aangesteld werd als technisch directeur. De Nederlander drukte meteen zijn stempel door een pak landgenoten naar de Bosuil te halen. Mark van Bommel werd als trainer binnengehaald en daarnaast streken in de voorbije transferperiodes ook nog Vincent Janssen, Jurgen Ekkelenkamp, Calvin Stengs en Gyrano Kerk neer.


Maar Overmars mikte ook nog op andere grote Nederlandse namen. In januari deed hij er alles aan om Daley Blind naar de Bosuil te lokken, maar de ervaren Oranje-international koos uiteindelijk voor Bayern München. Mogelijk krijgen ze in de zomer wel een herkansing. Daarnaast zou Overmars dan nog een andere Nederlandse stunttransfer willen realiseren.

Volgens Tuttomercatoweb heeft Antwerp immers interesse in Justin Kluivert. De 22-jarige flankaanvaller doet het niet onaardig bij Valencia, waar hij goed was voor zes goals en twee assists in 22 wedstrijden tot dusver. De Spanjaarden willen hem graag definitief overnemen van AS Roma en beschikken ook over een aankoopoptie van 15 miljoen euro, maar willen die prijs graag laten zakken. Daar heeft Roma echter geen oren naar.

DURE VOGEL
De Italianen willen de hoofdprijs en dus zou Kluivert wel een zeer dure vogel zijn voor de Great Old. Er zijn bovendien ook nog heel wat andere clubs die azen op de zoon van Patrick Kluivert. Ajax zou een terugkeer van zijn jeugdproduct wel zien zitten, terwijl ook VfL Wolfsburg en vooral Fulham interesse tonen. Bij de nummer negen in de Premier League zou trainer Marco Silva zeer gecharmeerd zijn van Kluivert, waardoor de transfer voor Antwerp een moeilijk verhaal dreigt te worden.

LEES OOK: Janssen onthult toekomstplannen: "Anderlecht of Brugge?"

Moet Antwerp een poging wagen voor Kluivert?

Meest recent

'Toptransfer Joaquin Seys: Club hakt knoop door'

Met hun sterke prestaties van de voorbije maanden, hebben heel wat spelers van Club Brugge zich in ...

2
2
Kane-statement bij Bayern: Barça krijgt tik om de oren

Bayern München verzekerde zich zaterdag van de Duitse dubbel door in de bekerfinale met VfB ...

12
12
Schokkend! Nieuwe beelden duiken op na veldslag op Sclessin

Sporting Charleroi won zaterdagavond met 0-2 van Standard en kostte de Rouches zo de eindzege in de ...

109
109
Brandon Mechele deelt nieuws dat enorm veel emoties losmaakt

De komende dagen staan volledig in het teken van feest, emotie en mooie vooruitzichten. Terwijl ...

125
125
'Nieuwe trainer Napoli absoluut godsgeschenk De Bruyne'

SSC Napoli wil zondagavond zijn tweede plaats veilig stellen in de afsluitende competitiematch tegen ...

82
82
Revanche Tzolis: vier uitdagers voor 'Player of the Season'

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

297
297
TU: 'Trainerscarrousel in JPL, eerste aanwinsten Club/RSCA'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

305
305
Rampscenario voor Genk: halve basisploeg mist barrage

Op de valreep kroonde KRC Genk zich alsnog tot winnaar van de Europe Play-Offs. Straks weten de ...

111
111
Janssen onthult toekomstplannen: "Anderlecht of Brugge?"

Het einde van het seizoen gaat traditiegetrouw weer gepaard met oudgedienden die op emotionele wijze ...

319
319
Kippenvel: Van der Elst schrijft eerbetoon aan Vanaken

Christos Tzolis is de gevierde held bij Club Brugge, maar ook Hans Vanaken zijn aandeel in de ...

69
69
'Code rood voor Sibierski: nieuw toptarget Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt een op z'n zachtst gezegd matig seizoen nog in schoonheid af te sluiten tegen ...

275
275
Verhaeghe dropt hint over exit: Club Brugge te koop?

Club Brugge viert straks de twintigste landstitel in het clubbestaan. De zevende al in de afgelopen ...

329
329
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

484
484
Euvrard reageert na zware rellen bij Standard-Charleroi

Standard en Sporting Charleroi hebben voor de zoveelste keer hun eigen imago besmeurd na een Waalse ...

161
161
STVV heeft opvolger Wouter Vrancken bijna beet

Wouter Vrancken verlaat STVV. De Belgische trainer en de club maakten dat officieel bekend. De ...

240
240
Afscheid Janssen en Kerk: "De mooiste jaren bij Antwerp"

Royal Antwerp FC sloot het seizoen af met een zege tegen een zeer matig KVC Westerlo. Voor Vincent ...

178
178
Grote rel dreigt bij Club: “Hij komt hier niet mee weg”

Bart Verhaeghe heeft zijn zin gekregen: Club NXT blijft dan toch in 1B. Maar die redding kan Club ...

883
883
Genk haalt opgelucht adem: jongeling alweer uitblinker

KRC Genk heeft de Europe Play-Offs gewonnen. Ze pakten een 0-2-zege bij OH Leuven en Standard ging ...

210
210
Vierende Kompany stuurt boodschap richting Anderlecht

Vincent Kompany heeft van Bayern München weer een machine gemaakt. De Duitsers wonnen zonder ...

352
352
Defour voorspelt toptransfer bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaat komende zomer de kassa weer rinkelen. De Limburgers hebben heel veel jong talent, ...

218
218
Club Brugge wint jackpot: ruim 150 miljoen euro

Club Brugge is de verdiende kampioen. En dat voor de 20ste keer. Het was een cruciale titel voor ...

511
511
Anderlecht opgelucht: trio toont zich voor komend jaar

RSC Anderlecht werd vierde. Na compleet mislukte mercato’s van het vorige beleid was dit het ...

367
367
'Stankovic hakt belangrijke transferknoop door'

Bij Club Brugge zal na het titelfeest de blik snel op de zomermercato gaan. De vraag lijkt op dit ...

588
588
Pijnlijke beelden: Waalse derby ontspoort nog helemaal

De Europe Play-Off eindigde zaterdag voor Standard op pijnlijke wijze. Het gaf de eindwinst nog uit ...

496
496
Ontknoping LaLiga: drama voor Witsel, Getafe Europa in

Zaterdagavond stond in Spanje de ontknoping van het seizoen op het programma. Bovenaan het ...

121
121

Meer sportnieuws