'Overmars wil Antwerp nieuwe knaltransfer bezorgen'

door
'Overmars wil Antwerp nieuwe knaltransfer bezorgen'

Antwerp doet nog volop mee voor de titel en dat was ook exact de bedoeling toen ongeveer een jaar geleden Marc Overmars aangesteld werd als technisch directeur. De Nederlander drukte meteen zijn stempel door een pak landgenoten naar de Bosuil te halen. Mark van Bommel werd als trainer binnengehaald en daarnaast streken in de voorbije transferperiodes ook nog Vincent Janssen, Jurgen Ekkelenkamp, Calvin Stengs en Gyrano Kerk neer.


Maar Overmars mikte ook nog op andere grote Nederlandse namen. In januari deed hij er alles aan om Daley Blind naar de Bosuil te lokken, maar de ervaren Oranje-international koos uiteindelijk voor Bayern München. Mogelijk krijgen ze in de zomer wel een herkansing. Daarnaast zou Overmars dan nog een andere Nederlandse stunttransfer willen realiseren.

Volgens Tuttomercatoweb heeft Antwerp immers interesse in Justin Kluivert. De 22-jarige flankaanvaller doet het niet onaardig bij Valencia, waar hij goed was voor zes goals en twee assists in 22 wedstrijden tot dusver. De Spanjaarden willen hem graag definitief overnemen van AS Roma en beschikken ook over een aankoopoptie van 15 miljoen euro, maar willen die prijs graag laten zakken. Daar heeft Roma echter geen oren naar.

DURE VOGEL
De Italianen willen de hoofdprijs en dus zou Kluivert wel een zeer dure vogel zijn voor de Great Old. Er zijn bovendien ook nog heel wat andere clubs die azen op de zoon van Patrick Kluivert. Ajax zou een terugkeer van zijn jeugdproduct wel zien zitten, terwijl ook VfL Wolfsburg en vooral Fulham interesse tonen. Bij de nummer negen in de Premier League zou trainer Marco Silva zeer gecharmeerd zijn van Kluivert, waardoor de transfer voor Antwerp een moeilijk verhaal dreigt te worden.

LEES OOK: Antwerp krijgt eindelijk goed nieuws uit ziekenboeg

Moet Antwerp een poging wagen voor Kluivert?

Meest recent

'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Hij beleefde dit seizoen al enkele mindere periodes, maar Erling Haaland blijft één ...

71
71
Anderlecht-soap níét voorbij: nieuwe trainer na seizoen?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

117
117
Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs binnen handbereik. De Buffalo's konden ...

92
92
Werk bij Beveren: Peeters gooit transferplannen op tafel

SK Beveren heeft zich woensdagavond ook mathematisch tot kampioen gekroond in de Challenger Pro ...

173
173
Exit De Bruyne én Lukaku? 'Plannetje Napoli bekend'

SSC Napoli gaat zaterdagnamiddag op bezoek bij US Lecce. Daarvoor kan coach Antonio Conte rekenen op ...

149
149
Hayen neemt Club één ding kwalijk na ophefmakend ontslag

Momenteel is hij alweer bezig aan een mooi nieuw hoofdstuk bij KRC Genk. Nicky Hayen weigert dan ook ...

193
193
CPL: Patro doet uitstekende zaak, RSCA Futures onderuit

De titelstrijd mag dan wel beslist zijn, er staat in de Challenger Pro League nog steeds heel wat op ...

62
62
'Afgang met gevolgen: City dropt dubbele transferbom'

Manchester City slikte woensdagavond een mokerslag van formaat en verloor in de Champions League met ...

166
166
Drama in Planet Group Arena: aftrap Gent-Zulte verlaat

Vrijdagavond wordt de 29ste speeldag van de Jupiler Pro League op gang getrapt met het duel tussen ...

414
414
Colpaert wisselt twee keer, Kanga toch fit bij AA Gent

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs weer in eigen handen, maar heeft geen marge ...

39
39
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

363
363
El Ouahdi na puike helft: zo reageerde Hayen in kleedkamer

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

117
117
Alarm bij Garcia: grote zorgen rond sterkhouder Duivels

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

122
122
'Club trekt bleek weg: miljoenen verdampen op mercato'

Na weken van pittige onderhandelingen slaagde Club Brugge KV er afgelopen transferzomer in een ...

346
346
Kahn helemaal bijgedraaid: straffe woorden doen Kompany blozen

Bayern München maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League door met 1-6 te gaan ...

248
248
Dilemma voor Hayen: wissel(s) van de wacht in Genk?

In de achtste finale van de Europa League boekte KRC Genk donderdag een deugddoende zege tegen SC ...

112
112
Pech voor Anderlecht: nieuwkomer al in de lappenmand

RSC Anderlecht maakte vrijdag officieel bekend dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

272
272
Ruben Van Gucht pakt uit na storm rond privéleven

Het was een opvallend rustige Van Gucht-week. De sportjournalist van de VRT stond de afgelopen weken ...

28
28
Antwerp krijgt eindelijk goed nieuws uit ziekenboeg

Antwerp krijgt zondag Standard over de vloer. Veel staat er op het eerste gezicht niet op het spel, ...

122
122
'Jackpot voor Club Brugge: record Jashari aan diggelen'

In de nieuwste update van het toonaangevende Transfermarkt vestigt Club Brugge een nieuw record, ...

546
546
Mbappé dropt relatiebom: actrice uit tophitserie

Kylian Mbappé zorgt normaal gesproken voor spektakel op het veld, maar dit keer lijkt hij ...

137
137
'Genk all-in: krankzinnig prijskaartje Karetsas lekt uit'

De zenuwen staan strakgespannen in Genk, dat zondag uitgerekend in de derby tegen STVV zijn kansen ...

253
253
Update marktwaarden JPL: alle winnaars & verliezers

Het toonaangevende Transfermarkt kwam vrijdag met een update van de verschillende marktwaarden in de ...

103
103
Rellen rond Club Brugge: zware maatregel zindert na

Wat ooit een praktische oplossing was voor Europese topavonden in Brugge, dreigt binnenkort volledig ...

360
360
Defour velt oordeel over Taravel: “Geen doordachte keuze”

Jeremy Taravel blijft al zeker tot het einde van het seizoen hoofdtrainer van RSC Anderlecht, dat ...

199
199

Meer sportnieuws