'Antwerp krijgt nieuwe kans bij toptarget'

door
'Antwerp krijgt nieuwe kans bij toptarget'

Royal Antwerp FC is aan een goed seizoen bezig. De Great Old doet nog volop mee voor de titel en staat ook in de bekerfinale. De vele investeringen van voorzitter Paul Gheysens renderen dus. Komende zomer zal er ongetwijfeld opnieuw heel wat bewegen op de Bosuil.


Mogelijk krijgt Antwerp dan ook een nieuwe kans bij oud-target Daley Blind (33). Die koos afgelopen zomer voor een avontuur bij Bayern München, maar kwam daar voorlopig amper aan de bak. Hij mocht slechts in vijf wedstrijden opdraven. Teleurstellend voor de ervaren pion, die volgens journalist Mike Verweij een verkeerde keuze maakte. Dat laat hij verstaan in de voetbalpodcast van De Telegraaf.

"Ik denk wel dat dit heel vervelend is voor Blind, die overigens al heel snel spijt had van zijn overstap naar Bayern München", zegt Verweij. "Als hij even wat langer had gewacht, was Alfred Schreuder gewoon weg geweest. Hij had dan prima bij Ajax kunnen blijven. Ondertussen trok Bayern München razendsnel een nieuwe linksback (João Cancelo, nvdr.) aan vooraleer hij gesetteld was in München."

ANTWERP ALS REDDINGSBOEI
Volgens Verweij zou Antwerp nu een reddingsboei kunnen zijn voor Blind. "Ik denk dat het nu heel verstandig is voor Blind om toch te kiezen voor de ontsnappingsroute richting Marc Overmars, bij Royal Antwerp", klinkt het duidelijk. Afwachten of Blind na veel omwegen dan toch op de Bosuil zal belanden.

LEES OOK: Grote crisis bij Antwerp: Goots velt oordeel over toekomst

Zal Blind nog bij Antwerp belanden?

Meest recent

Van Persie verklaart dé stunttransfer van het jaar in NL

Feyenoord kent een zeer moeizaam seizoen en zet alles op alles op de tweede plaats. Dat geeft recht ...

13
13
Cinel pakt uit met zeer gewaagde uitspraken

Cercle Brugge draait al een stuk beter dan enkele weken geleden, maar de situatie is nog altijd ...

32
32
PSG-voorzitter met grote ambities: "Naar de JPL!"

Nasser Al-Khelaïfi is voorzitter van PSG en hij was donderdag te gast in België. Daar ...

51
51
PSV én PSG onderuit, Pocognoli geniet met volle teugen

In de Bundesliga, Serie A, Eredivisie en Ligue 1 werd er vanavond ook gevoetbald. Zo mochten ze bij ...

19
19
KRC Genk (voorlopig) in top zes na felbevochten zege

KRC Genk stond er grote druk, want verliezen was vanavond uit den boze bij KV Mechelen. De ...

97
97
Patro viert feestje bij Club NXT na zege in spektakelduel

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee duels op het programma. Club NXT ontving het ...

48
48
Tresoldi geniet in JPL en ziet één straffe tegenstander

Club Brugge betaalde afgelopen zomer 6 miljoen euro om Nicolo Tresoldi aan te trekken. De speler ...

96
96
Still geeft update over alle ophef omtrent Bayat

Edward Still verliet na twee matchen als interim-trainer RSC Anderlecht voor Watford. Karim ...

55
55
De Mil verrast: "Wilde hem meenemen naar AA Gent"

Zaterdag staat er met Sporting Charleroi - AA Gent een zeer belangrijk duel voor een ticket in ...

99
99
Red Flames nemen na 65 caps afscheid van grote naam

De Belgian Red Flames hebben vandaag afscheid genomen van een van hun meest ervaren speelsters. Na ...

26
26
Leko klopt zichzelf op de borst: "Sinds ik er ben..."

Club Brugge moet dit weekend aan de bak tegen Cercle Brugge. Een Brugse derby, waarbij puntenverlies ...

135
135
Dan breekt de hel los: nachtmerriecoach naar Anderlecht?

Anderlecht jaagt op een nieuwe T1 en wil nog deze week knopen doorhakken. Maar één ...

536
536
Grote crisis bij Antwerp: Goots velt oordeel over toekomst

Royal Antwerp FC verloor kansloos met 0-4 van een zeer sterk RSC Anderlecht. De score was nog ...

159
159
'Club Brugge ruikt geld bij deal van 80 miljoen euro'

Club Brugge incasseerde de afgelopen honderden miljoenen euro’s via uitgaande transfers. De ...

422
422
Euvrard geeft toe: zomeraanwinst mag Standard al verlaten

Bij Standard kennen ze alweer een zeer moeilijk seizoen. Vincent Euvrard zal met zijn team moeten ...

80
80
Overname op til? Saudi-Arabië zorgt voor bommetje in JPL

Onze redactie kwam de afgelopen maanden met een aantal primeurs. Zo haalden we al een hele tijd ...

464
464
Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Het Belgische voetbal leeft al vele jaren boven zijn stand. Dankzij kapitaalsinjecties van de ...

130
130
Vanderbiest voert druk op: "Bij hén is het van moeten"

KV Mechelen kan vanavond een zeer goede zaak doen in de Jupiler Pro League. Ze nemen het in eigen ...

54
54
'KV Mechelen mist duo, Hayen hakt Genk-knopen door'

KV Mechelen krijgt straks KRC Genk over de vloer, een van de rechtstreekse concurrenten in de jacht ...

363
363
De Mil moet puzzelen: sterkhouders out bij AA Gent

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

135
135
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

271
271
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Aanstaande woensdag komt Atlético Madrid op bezoek in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag ...

311
311
Schreuder naar Anderlecht: laatste struikelblok bekend

Na de straffe bekerzege tegen Antwerp gaan er hier en daar stemmen op om interimcoach ...

799
799
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

98
98
Kaye Furo meteen naar de achtergrond bij Brentford

Kaye Furo maakte afgelopen wintermercato de verrassende transfer naar Brentford. De aanvaller was ...

222
222

Meer sportnieuws