'Genk zet zinnen op smaakmaker Westerlo'

901 stemmen
'Genk zet zinnen op smaakmaker Westerlo'

KRC Genk is bezig aan een straf seizoen en dat zorgt ervoor dat een aantal smaakmakers in de kijker lopen. De voorbije weken werd er tevergeefs gelobbyd voor een selectie voor de Rode Duivels voor Bryan Heynen en Mike Trésor, terwijl de kans wel aannemelijk lijkt dat er in de zomer weer een aantal smaakmakers de Cegeka Arena zullen verlaten.


Achterin bijvoorbeeld lijkt het erop dat Daniel Muñoz en Angelo Preciado gegeerd zullen zijn. De Colombiaan genoot de voorbije transferperiodes al de nodige interesse, terwijl Preciado na een sterk WK met Ecuador op de nodige verlanglijstjes beland is. Hij werd zelfs al gelinkt aan Internazionale. Genk anticipeerde al met de komst van Rasmus Carstensen, maar zal nog een rechtsachter moeten halen als Muñoz en Preciado allebei zouden vertrekken.

Daarvoor lonkt Genk naar een andere revelatie van de Jupiler Pro League, want volgens La Repubblica willen ze Bryan Reynolds binnenhalen. De 21-jarige Amerikaan is bezig aan een sterk seizoen bij Westerlo, waar hij goed was voor één goal en vijf assists in 24 competitiewedstrijden. Hij zal desondanks in de zomer vertrekken bij de Kemphanen, want zijn aankoopoptie van 7 miljoen euro is voor hen te hoog gegrepen.

ENGELSE INTERESSE
Bij AS Roma lijkt er ook geen toekomst weggelegd voor Reynolds, waardoor de Italianen hem in de zomer wellicht zullen verkopen. Genk maakt dus een goede kans op zijn komst - Mark McKenzie kon de voorbije dagen bij de Amerikaanse nationale ploeg alvast een goed woordje doen. Er liggen echter nog kapers op de kust. Vanuit Engeland tonen Watford en Swansea interesse, terwijl ook Sparta Praag zich zou melden.

LEES OOK: 'Derde club meldt zich, Westerlo ruikt jackpot'

Zou Reynolds een aanwinst zijn voor Genk?

Meest recent

Undav is de redder: Duitsland op valreep voorbij Ivoorkust

Duitsland is zaterdagavond met de schrik vrijgekomen op het WK. Tegen Ivoorkust leek het even op weg ...

8
8
Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

De Rode Duivels komen zondag opnieuw in actie op het WK. Om 21u nemen ze het in hun tweede wedstrijd ...

32
32
Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

83
83
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

15
15
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

28
28
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

44
44
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

85
85
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

69
69
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

32
32
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

156
156
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

199
199
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

440
440
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

197
197
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

304
304
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

31
31
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

43
43
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

173
173
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

203
203
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

26
26
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

497
497
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

188
188
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

45
45
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

44
44
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

31
31
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

129
129

Meer sportnieuws