'Genk zet zinnen op smaakmaker Westerlo'

door
'Genk zet zinnen op smaakmaker Westerlo'

KRC Genk is bezig aan een straf seizoen en dat zorgt ervoor dat een aantal smaakmakers in de kijker lopen. De voorbije weken werd er tevergeefs gelobbyd voor een selectie voor de Rode Duivels voor Bryan Heynen en Mike Trésor, terwijl de kans wel aannemelijk lijkt dat er in de zomer weer een aantal smaakmakers de Cegeka Arena zullen verlaten.


Achterin bijvoorbeeld lijkt het erop dat Daniel Muñoz en Angelo Preciado gegeerd zullen zijn. De Colombiaan genoot de voorbije transferperiodes al de nodige interesse, terwijl Preciado na een sterk WK met Ecuador op de nodige verlanglijstjes beland is. Hij werd zelfs al gelinkt aan Internazionale. Genk anticipeerde al met de komst van Rasmus Carstensen, maar zal nog een rechtsachter moeten halen als Muñoz en Preciado allebei zouden vertrekken.

Daarvoor lonkt Genk naar een andere revelatie van de Jupiler Pro League, want volgens La Repubblica willen ze Bryan Reynolds binnenhalen. De 21-jarige Amerikaan is bezig aan een sterk seizoen bij Westerlo, waar hij goed was voor één goal en vijf assists in 24 competitiewedstrijden. Hij zal desondanks in de zomer vertrekken bij de Kemphanen, want zijn aankoopoptie van 7 miljoen euro is voor hen te hoog gegrepen.

ENGELSE INTERESSE
Bij AS Roma lijkt er ook geen toekomst weggelegd voor Reynolds, waardoor de Italianen hem in de zomer wellicht zullen verkopen. Genk maakt dus een goede kans op zijn komst - Mark McKenzie kon de voorbije dagen bij de Amerikaanse nationale ploeg alvast een goed woordje doen. Er liggen echter nog kapers op de kust. Vanuit Engeland tonen Watford en Swansea interesse, terwijl ook Sparta Praag zich zou melden.

LEES OOK: ‘Kassa voor Westerlo: miljoenenbod op sterkhouder’

Zou Reynolds een aanwinst zijn voor Genk?

Meest recent

'Anderlecht op vinkenslag: transferitis bij STVV?'

Vers bloed achterin lijkt evenmin een overbodige luxe, maar toch prijkt een spits met stip bovenaan ...

63
63
Ruud Vormer verrast Club-fans met gloednieuw project

Sommige namen verdwijnen stilletjes wanneer het laatste fluitsignaal klinkt. Andere blijven hangen, ...

374
374
'Verrassing bij Gent: Gandelman op weg naar exit'

Bij AA Gent gooien ze het deze winter nog maar eens over een andere boeg. Na het onverwachte vertrek ...

186
186
Eenmalige Rode Duivel opnieuw gratis op te pikken

Zowat elke Belgische club wil tijdens deze wintermercato nog een opportuniteit vinden en liefst zo ...

58
58
Emotioneel afscheid bij Genk: "Gemengde gevoelens"

Bij KRC Genk lijkt deze wintermercato vooral vertrekkers te zullen brengen. De Limburgers verliezen ...

101
101
Broos weer in Zuid-Afrika onder vuur: "Onaanvaardbaar"

In 2023 loodste Hugo Broos Zuid-Afrika nog naar een bronzen plak op de Africa Cup, maar die ...

63
63
'Proto moet Anderlecht aan volgende aanwinst helpen'

Het belooft bij Anderlecht nog een zeer drukke wintermercato te worden. Zowel aan inkomende als ...

182
182
'Kogel door de kerk: sterkhouder verlaat Genk'

KRC Genk wil in de laatste tien wedstrijden van de reguliere competitie absoluut nog een ticket voor ...

168
168
Schokkende boodschap Lamisha Musonda: "Vecht om te overleven"

De familie Musonda wordt niet gespaard van pech. Charly Musonda Junior moest vorige zomer op amper ...

0
0
'Club baalt en moet streep zetten door wintertransfer'

Het is in de eerste dagen van de wintermercato stil gebleven bij Club Brugge, al beleeft er achter ...

277
277
Hasi pessimistisch over mercato: "Zolang dat zo blijft..."

Anderlecht stoomt zich dezer dagen onder de Spaanse zon klaar voor de tweede helft van het seizoen. ...

179
179
TRANSFERUURTJE: 'Bliksemvertrek De Bruyne, transfer Nainggolan'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

332
332
Biglia roept ambitieuze toekomstplannen bij Anderlecht

Lucas Biglia was een iconische middenvelder bij RSC Anderlecht en nu zit de Argentijn in de staf van ...

326
326
‘Kassa voor Westerlo: miljoenenbod op sterkhouder’

De wintermercato is geopend en de Belgische club speuren naar opportuniteiten. Er moet echter ook ...

80
80
Twee verrassende Duivels bij meest waardevolle spelers

Naast Transfermarkt is ook databureau CIES met marktwaarden bezig. Het statistiekenbureau nam de ...

89
89
'Standard schiet in actie en doet bod op oude bekende'

Standard ging de winterstop in als de verrassende nummer zes in de rangschikking, maar de Rouches ...

128
128
'OHL heeft nieuwe miljoenentransfer in het vizier'

OH Leuven presteerde de voorbije seizoenen wisselvallig, maar wist wel enkele lucratieve uitgaande ...

48
48
'Anderlecht baalt: Ajax plukt weer talent weg'

Bij Anderlecht blijven ze hard inzetten op Neerpede. Dat bleek ook nog eens tijdens de winterstage, ...

284
284
'Genk blijft in spanning over vertrek sterkhouder'

KRC Genk heeft na de winterstop nog heel wat werk om in de top zes te raken, want de Limburgers ...

126
126
Leko spreekt klare taal over nieuwe spits bij Club

Het belooft bij Club Brugge nog een spannende wintermercato te gaan worden. Ze willen dit seizoen ...

514
514
'Anderlecht steekt transfer voorlopig in koelkast'

Het blijft voorlopig wachten tot er wat beweegt op transfervlak bij Anderlecht. Paars-Wit zit in de ...

279
279
Lokeren baalt na vertrek, Lommel stalt miljoenenaankoop

Sporting Lokeren zit met ontevreden spelers. Radja Nainggolan wil naar Patro Eisden, maar de club ...

120
120
RSCA compleet verrast: "Dacht aan terugkeer naar Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht vertrokken er in 2025 heel wat smaakmakers. De kern is anno 2026 zeker niet beter ...

555
555
Vossen lucht zijn hart en neemt drastische beslissing

Bij Zulte Waregem gaat het al een tijdje over Jelle Vossen. De ex-Rode Duivel komt dit seizoen ...

835
835
Ruben Van Gucht breekt met verleden: dit verandert alles

Ruben Van Gucht is geen figuur die zich laat vastpinnen op één verhaal of ...

115
115

Meer sportnieuws