'Napoli meldt zich voor kersverse Rode Duivel'

178 stemmen
'Napoli meldt zich voor kersverse Rode Duivel'

Napoli lijkt op weg om voor de eerste keer in 33 jaar nog eens de titel in de Serie A te veroveren, want elf speeldagen voor het einde heeft het al een voorsprong van maar liefst negentien punten op eerste achtervolger Lazio verzameld. Daarnaast wisten ze zich ook nog eens bij de laatste acht in de Champions League te scharen, waardoor hen in de kwartfinale een Italiaans onderonsje met AC Milan wacht.


De ploeg wordt gedragen door jong en opwindend aanvallend talent als Victor Osimhen (24) en Khvicha Kvaratskhelia (22), maar Napoli kijkt ook al verder naar andere opties voor zijn voorhoede. Onder meer Victor Boniface (Union) staat op het verlanglijstje, maar Areanapoli schuift nu ook een andere bekende naam naar voor. Zij opperen dat Napoli ook voor Johan Bakayoko zou kunnen gaan.

De 19-jarige winger maakte vrijdag nog zijn debuut als Rode Duivel in Zweden en maakte meteen indruk met enkele knappe dribbels en een assist. Op clubniveau maakte hij de laatste maanden ook furore bij PSV en in Napels wordt hij gezien als een mogelijke opvolger van Hirving Lozano. Een voordeel voor Napoli zou kunnen zijn dat ze goede relaties onderhouden met PSV na de transfers van diezelfde Lozano en natuurlijk ook Dries Mertens in het verleden.

PSG
Of PSV bereid zal zijn om mee te werken aan een zomers vertrek, is echter nog maar de vraag. De Nederlanders wezen in januari alvast een lucratieve aanbieding af, want toen was PSG bereid om tot 15 miljoen euro neer te tellen voor onze landgenoot. Als Napoli er wel in wil slagen om PSV en Bakayoko te verleiden, zal het dus wellicht nog een stuk verder moeten gaan.

LEES OOK: 'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Zou Napoli een goede stap zijn voor Bakayoko?

Meest recent

WK-bom ontploft al voor slotmatch: zware gevolgen Garcia

Het WK is nog maar net bezig, maar Rudi Garcia zit al volop in een storm. De rust rond de Rode ...

26
26
Topspitsen aan kanon: Mbappé en Haaland heersen in Groep I

Groep I van het wereldkampioenschap wordt momenteel gedomineerd door twee absolute topspitsen. Zowel ...

19
19
Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

138
138
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

183
183
Ex-ref spreekt klare taal: Rode Duivels bestolen?

Op het WK is er helaas geen Jonathan Lardot om een woordje uitleg te verschaffen bij de beslissingen ...

124
124
'Ngoy op strafbankje: Garcia broedt op verrassing'

In een sowieso al moeizame partij tegen Iran schoten de Rode Duivels zichzelf tot overmaat van ramp ...

143
143
'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

Zaterdag is het do or die voor de Rode Duivels tegen Nieuw-Zeeland. Op papier een haalbare affiche, ...

159
159
'Trainerssoap Anderlecht bereikt climax: gloednieuwe kandidaat'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

351
351
Nederlanders stomverbaasd: "Vanaken beste speler van België"

Na de tegenvallende WK-start met 2 op 6, krijgt bondscoach Rudi Garcia de nodige kritiek over zich ...

522
522
Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Argentinië blijft voorlopig op koers om zijn wereldtitel te verlengen. De Albiceleste zijn ...

114
114
Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

246
246
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

328
328
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

323
323
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

589
589
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

387
387
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

147
147
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

199
199
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

432
432
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

559
559
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

379
379
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

175
175
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

46
46
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

419
419
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

63
63
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

515
515

Meer sportnieuws