'Napoli meldt zich voor kersverse Rode Duivel'

door
'Napoli meldt zich voor kersverse Rode Duivel'

Napoli lijkt op weg om voor de eerste keer in 33 jaar nog eens de titel in de Serie A te veroveren, want elf speeldagen voor het einde heeft het al een voorsprong van maar liefst negentien punten op eerste achtervolger Lazio verzameld. Daarnaast wisten ze zich ook nog eens bij de laatste acht in de Champions League te scharen, waardoor hen in de kwartfinale een Italiaans onderonsje met AC Milan wacht.


De ploeg wordt gedragen door jong en opwindend aanvallend talent als Victor Osimhen (24) en Khvicha Kvaratskhelia (22), maar Napoli kijkt ook al verder naar andere opties voor zijn voorhoede. Onder meer Victor Boniface (Union) staat op het verlanglijstje, maar Areanapoli schuift nu ook een andere bekende naam naar voor. Zij opperen dat Napoli ook voor Johan Bakayoko zou kunnen gaan.

De 19-jarige winger maakte vrijdag nog zijn debuut als Rode Duivel in Zweden en maakte meteen indruk met enkele knappe dribbels en een assist. Op clubniveau maakte hij de laatste maanden ook furore bij PSV en in Napels wordt hij gezien als een mogelijke opvolger van Hirving Lozano. Een voordeel voor Napoli zou kunnen zijn dat ze goede relaties onderhouden met PSV na de transfers van diezelfde Lozano en natuurlijk ook Dries Mertens in het verleden.

PSG
Of PSV bereid zal zijn om mee te werken aan een zomers vertrek, is echter nog maar de vraag. De Nederlanders wezen in januari alvast een lucratieve aanbieding af, want toen was PSG bereid om tot 15 miljoen euro neer te tellen voor onze landgenoot. Als Napoli er wel in wil slagen om PSV en Bakayoko te verleiden, zal het dus wellicht nog een stuk verder moeten gaan.

LEES OOK: 'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Zou Napoli een goede stap zijn voor Bakayoko?

Meest recent

Still verrast met eerste basisploeg, één wissel bij Antwerp

Donderdagavond staat de tweede heenmatch in de halve finales van de Croky Cup op het programma. En ...

86
86
'De Bruyne zet Napoli op scherp met verbluffende reünie'

Nu de uitschakeling in de Champions League een feit is, zet SSC Napoli alles op de competitie en ...

48
48
Straffe stoot Club: Eredivisie-sterren massaal naar Brugge?

Club Brugge heeft zich wederom bij de 24 sterkste clubs van Europa geschaard. Voor het tweede ...

345
345
Kompany krijgt groot nieuws, bizarre nieuwe club Dimata

De wintermercato is in de grootste voetbalnaties inmiddels gesloten, maar in bepaalde landen kunnen ...

29
29
Gigantische kaakslag voor Ruben Van Gucht: "Zo laag!"

Ruben Van Gucht trok gisteren bij de Mia's weer alle blikken naar zich toe. De journalist was zelf ...

63
63
'Renard out: droomkandidaat laat Anderlecht koud staan'

Olivier Renard staat bij Anderlecht steeds meer geïsoleerd een een exit is geen taboe meer. ...

439
439
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 24 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 24 op de agenda. Om alles in goede banen te ...

54
54
Gheysens op matje geroepen: licentie Antwerp in gevaar?

De kritiek aan zijn adres raakt Paul Gheysens zijn koude kleren niet, terwijl ook de financiële ...

351
351
Anderlecht kookt over: Coucke roert zelf in de potten

Terwijl het bij Anderlecht rommelt, kraakt en sist langs alle kanten, duikt Marc Coucke plots ...

180
180
'Atlético valt aan: Simeone wil shoppen bij Club Brugge'

In de play-offs van de Champions League staat Club Brugge straks een dubbele confrontatie met ...

297
297
Antwerp-fans in alle staten: Gheysens breekt stilte

Na de deugddoende zege tegen Cercle Brugge hoopt Antwerp straks in Anderlecht een stap te zetten ...

231
231
Club Brugge betaalt zich blauw: monsterpremies JPL gelekt

Het lucratieve loon dat profvoetballers opstrijken biedt vaak voer tot discussie. Daarbij gaat het ...

383
383
'Anderlecht zoekt coach: Coucke verrast met wit konijn'

Besnik Hasi werd bedankt voor bewezen diensten, en dus zal Will Still straks voor het eerst in de ...

386
386
Still en Oosting hakken knopen door voor Croky Cup-clash

In de halve finale van de Croky Cup krijgt RSC Anderlecht straks Antwerp over de vloer. Bij de ...

313
313
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

233
233
Aanwinst bezorgt Essevee meteen serieuze kater

Even mocht Zulte Waregem dromen van de Champions' Play-Off, maar nu lijkt het in de laatste weken ...

112
112
Origi terug naar België? Dit zegt zijn makelaar

De wintermercato is voor Belgische clubs weer voorbij, maar toch valt het niet uit te sluiten dat er ...

204
204
Geen transfers voor Foket en Rits: één man in de wolken

Bij Anderlecht zullen ze met gemengde gevoelens terugblikken op de wintermercato. Op het eerste ...

254
254
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern slaat slag bij PSG'

Vincent Kompany is goed op weg om Bayern München een boerenjaar te bezorgen. In de Bundesliga ...

157
157
'Fink stuurt Anderlecht wandelen: echte reden onthuld'

Bij Anderlecht wordt het maar niet rustig. Nadat er de voorbije maanden nog maar eens een ...

1159
1159
KV Mechelen slaat voor tweede keer in twee dagen toe

KV Mechelen is nog volop verwikkeld in de strijd om de top zes, maar desondanks maken ze Achter de ...

87
87
Lommel kondigt achtste(!) uitleenbeurt in 5,5 jaar aan

Lommel prijkt na 22 speeldagen op een knappe vierde plaats in de Challenger Pro League en mag nog ...

39
39
'Vandevoordt door concurrent bij Duivels verlost van bank'

Maarten Vandevoordt maakt intussen al iets meer dan een jaar vast deel uit van de kern van de Rode ...

107
107
'Anderlecht baalt: gedroomde coach haakt af'

Anderlecht belandde de voorbije weken nog maar eens in een crisis. Na een twee op vijftien in de ...

549
549
TRANSFERUURTJE: 'Genk casht op Oh, eerste zomertransfer Club'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

140
140

Meer sportnieuws