'Napoli meldt zich voor kersverse Rode Duivel'

door
'Napoli meldt zich voor kersverse Rode Duivel'

Napoli lijkt op weg om voor de eerste keer in 33 jaar nog eens de titel in de Serie A te veroveren, want elf speeldagen voor het einde heeft het al een voorsprong van maar liefst negentien punten op eerste achtervolger Lazio verzameld. Daarnaast wisten ze zich ook nog eens bij de laatste acht in de Champions League te scharen, waardoor hen in de kwartfinale een Italiaans onderonsje met AC Milan wacht.


De ploeg wordt gedragen door jong en opwindend aanvallend talent als Victor Osimhen (24) en Khvicha Kvaratskhelia (22), maar Napoli kijkt ook al verder naar andere opties voor zijn voorhoede. Onder meer Victor Boniface (Union) staat op het verlanglijstje, maar Areanapoli schuift nu ook een andere bekende naam naar voor. Zij opperen dat Napoli ook voor Johan Bakayoko zou kunnen gaan.

De 19-jarige winger maakte vrijdag nog zijn debuut als Rode Duivel in Zweden en maakte meteen indruk met enkele knappe dribbels en een assist. Op clubniveau maakte hij de laatste maanden ook furore bij PSV en in Napels wordt hij gezien als een mogelijke opvolger van Hirving Lozano. Een voordeel voor Napoli zou kunnen zijn dat ze goede relaties onderhouden met PSV na de transfers van diezelfde Lozano en natuurlijk ook Dries Mertens in het verleden.

PSG
Of PSV bereid zal zijn om mee te werken aan een zomers vertrek, is echter nog maar de vraag. De Nederlanders wezen in januari alvast een lucratieve aanbieding af, want toen was PSG bereid om tot 15 miljoen euro neer te tellen voor onze landgenoot. Als Napoli er wel in wil slagen om PSV en Bakayoko te verleiden, zal het dus wellicht nog een stuk verder moeten gaan.

LEES OOK: Einde verhaal Lukaku? “Beter om uit elkaar te gaan”

Zou Napoli een goede stap zijn voor Bakayoko?

Meest recent

Verhaeghe en Mignolet geven uitleg over bliksemvertrek

Simon Mignolet stopt na een indrukwekkende carrière aan het einde van het seizoen met ...

20
20
Simon Mignolet dropt bom en verlaat Club Brugge

Club Brugge kondigde plots een persconferentie aan en de supporters wisten niet wat er aan de hand ...

146
146
STVV heeft doel in PO1: "Niet zoals Gent vorig jaar"

Vanaf komend weekend is het 'money time' in de Jupiler Pro League, want dan worden de play-offs ...

0
0
Mannaert over WK-selectie: "Zij zijn al zeker"

De Rode Duivels hebben hun stage in de Verenigde Staten afgerond met een ruime zege tegen het ...

41
41
Genk slaat drie vliegen in één klap met contractopties

KRC Genk moest tijdens de interlandbreak zijn wonden likken, want de Limburgers grepen uiteindelijk ...

95
95
Rode Duivel hint naar straffe transferwending

Er is de laatste jaren een groot spelersverloop geweest bij de Rode Duivels. Domenico Tedesco voerde ...

24
24
Ceulemans velt zijn oordeel over vergelijking met De Cat

De stage in de Verenigde Staten was voor Rudi Garcia de gelegenheid om enkele nieuwe namen aan het ...

53
53
Ward Lemmelijn en Francken: telefoontje slaat in als bom

Sommige carrières nemen onverwachte bochten, maar bij Ward Lemmelijn lijkt het eerder een ...

49
49
Vanaken komt met belangrijk nieuws over blessure

De Rode Duivels moesten het de voorbije week in de Verenigde Staten stellen zonder een aantal vaste ...

169
169
Club, RSCA of Genk: wie heeft de beste jeugdopleiding?

Zelf opgeleide talenten spelen een alsmaar belangrijkere rol bij onze Belgische topclubs. Niet ...

209
209
Stadionsoap Club Brugge: hallucinante details onthuld

Het is nog maar eens D-Day voor Club Brugge in het heikele stadiondossier, een soap die nu al bijna ...

834
834
Van Gucht en Vermeire: conflict krijgt vurige wending

Soms zegt één zin meer dan een heel interview. Jacques Vermeire deed recent zo’n ...

42
42
'Anderlecht breekt met Hazard: bizarre reden lekt uit'

Het heeft er alle schijn van weg dat Thorgan Hazard bezig is aan zijn laatste maanden bij RSC ...

528
528
Nagelsmann blundert met Tresoldi: topdeal in lichterlaaie

Julian Nagelsmann heeft Nicolo Tresoldi nog altijd niet definitief naar de Duitse A-ploeg gehaald, ...

344
344
AA Gent all-in: De Mil neemt drastische maatregelen

Na een prangende slotspeeldag verzekerde AA Gent zich voor het tweede jaar op rij van deelname aan ...

137
137
Alarmfase rood voor Pro League: rampscenario wenkt

Na veel vijven en zessen keurde de Pro League eerder deze week een wijziging aan de quota voor ...

144
144
Club Brugge zkt. keeper: 10 opvolgers voor Mignolet

Nog één keer knallen in de play-offs, om dan door de grote poort te vertrekken. Dat ...

762
762
Mannaert hint op verrassende vervanger voor Lukaku

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

649
649
Rode Duivels: drie grootste verliezers na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

244
244
'Titanengevecht Messi en Ronaldo voor knaltransfer'

Het wereldkampioenschap van komende zomer wordt naar alle waarschijnlijkheid het laatste WK van ...

147
147
Play-Offs barsten los: de blikvangers van eerste speeldag

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

89
89
Zeven matchen voor behoud: Tottenham presenteert topcoach

Tottenham Hotspur zal in de komende weken vol aan de bak moeten. De Londense club heeft nog zeven ...

58
58
Kantelpunt in stadionplannen Club: twee scenario's op tafel

Donderdag staat voor Club Brugge een erg belangrijke afspraak op de agenda. Zo zal Raad voor ...

902
902
Rode Duivels: drie grootste winnaars na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

335
335
Real Madrid vs. Bayern: Kompany krijgt gigantische opsteker

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

120
120

Meer sportnieuws