Duitsland slikte dubbele opdoffer voor clash met Duivels

door
Duitsland slikte dubbele opdoffer voor clash met Duivels

Na de veelbelovende EK-kwalificatiewedstrijd van afgelopen vrijdag in Zweden, staan de Rode Duivels aanstaande dinsdag opnieuw voor een interessante test. Dan wacht immers een oefenwedstrijd tegen Duitsland. En het wordt uitkijken naar welke spelers bondscoach Domenico Tedesco dan ook zal laten opdraven.


Tegen de Mannschaft mogen alvast enkele veranderingen verwacht worden. Sowieso zal een andere doelman tussen de palen plaatsnemen. Thibaut Courtois verliet de selectie immers na een lichte blessure, Koen Casteels is zijn logische vervanger. Voorts kan Tedesco wellicht beroep doen op zijn volledige selectie. Nadat de Duivels zaterdag een dagje vrij kregen, konden de zondag weer op volle sterkte trainen.

GEEN HAVERTZ
De Duitsers daarentegen zullen niet op volle sterkte aantreden. In aanloop naar de interlands viel toptalent Jamal Musiala immers geblesseerd uit. En bondscoach Hansi Flick moest zondag opnieuw twee basiskrachten van zijn spelerslijst schrappen. Chelsea-spelmaker Kai Havertz moest immers afhaken wegens ziekte. Dortmund-verdediger Nico Schlotterbeck moet dan weer forfait geven met een kwetsuur aan de hamstrings.

Voorts liet Flick al verstaan dat hij grotendeels op dezelfde basisploeg zal rekenen als zaterdagavond in de oefenpot tegen Peru (2-0). "Als iedereen honderd procent fit is, zal er niet te veel veranderen", zei Flick op de persconferentie. "Natuurlijk kan er altijd hier of daar een wijziging plaatsvinden. Maar ik denk dat het team dat vanavond speelde ook grotendeels dinsdag op de mat zal staan tegen België." Maar de bondscoach is dus genoodzaakt om zijn ploeg al zeker op twee plaatsen te veranderen.

LEES OOK: Nagelsmann blundert met Tresoldi: topdeal in lichterlaaie

Welk land heeft momenteel de sterkste selectie volgens u?

Meest recent

Hayen moet puzzelen: tweede titularis haakt af bij Genk

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor KRC Genk, dat zo tijd krijg om de kater na het mislopen ...

5
5
'Anderlecht dumpt dertigers: kwartet richting exit'

Zoals wel meer topclubs heeft RSC Anderlecht een jonge kleedkamer, met meer tieners en prillle ...

72
72
'Verhaeghe vangt bot: Rode Duivel wijst Club Brugge af'

De play-offs worden straks de afscheidstournee van Simon Mignolet. Een donderslag bij heldere hemel ...

227
227
Thibaut Courtois kiest voor spectaculair nieuw team

Sommige stappen zie je aankomen, andere totaal niet. Thibaut Courtois lijkt de laatste tijd vooral ...

21
21
Keeperskwestie in Genk: Hayen kiest nieuwe nummer één

Op het veld van Antwerp krijgt KRC Genk vrijdag de eer om de play-offs af te trappen. Niet de ...

96
96
'Club Brugge hakt knoop door: ideale opvolger Mignolet'

Wat al langer in de lucht hing, is nu ook officieel: Simon Mignolet houdt het na dit seizoen voor ...

458
458
'Genk wil voorbeeld van Club met Tresoldi-deal volgen'

Club Brugge sloeg vorige zomer alweer een geweldige transferslag met de komst van Nicolo Tresoldi. ...

138
138
Geen vaste waarde, wel Openda: Teklak maakt WK-selectie

Binnen ongeveer anderhalve maand moet Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

104
104
Hayen kondigt (noodgedwongen) wissel aan bij Genk

Vrijdagavond worden de play-offs van de Jupiler Pro League op gang getrapt. De debatten worden ...

168
168
'Brys krijgt Belgische concurrentie voor WK-job'

De Rode Duivels zakken straks opnieuw af naar het WK met een buitenlandse bondscoach, maar dat ...

26
26
Verhaeghe spreekt duidelijk over opvolging Mignolet

Het was donderdag toch wel een bommetje bij Club Brugge: Simon Mignolet stopt op het einde van het ...

354
354
'Napoli wil nog een derde Belg binnenhalen'

Napoli kleurt de laatste seizoenen weer behoorlijk Belgisch. Romelu Lukaku streek er in de zomer van ...

78
78
'Standard verrast met beslissing over Euvrard'

Standard mocht dit seizoen nog verrassend lang dromen van de top zes, maar viel uiteindelijk toch ...

212
212
'Club mag deze opvolger voor Mignolet al schrappen'

Bij Club Brugge kwam er donderdagvoormiddag zeer verrassend nieuws. Plots werd er immers een ...

365
365
TRANSFERUURTJE: 'WK-explosie bij Club, reden exit Hazard bekend'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

187
187
DAZN pakt uit met nieuwigheid voor PO's: "Voor de fans!"

DAZN heeft besloten het contract met de Pro League stop te zetten, maar dit seizoen is het Belgische ...

278
278
Verhaeghe en Mignolet geven uitleg over bliksemvertrek

Simon Mignolet stopt na een indrukwekkende carrière aan het einde van het seizoen met ...

398
398
Simon Mignolet dropt bom en verlaat Club Brugge

Club Brugge kondigde plots een persconferentie aan en de supporters wisten niet wat er aan de hand ...

386
386
STVV heeft doel in PO1: "Niet zoals Gent vorig jaar"

Vanaf komend weekend is het 'money time' in de Jupiler Pro League, want dan worden de play-offs ...

45
45
Mannaert over WK-selectie: "Zij zijn al zeker"

De Rode Duivels hebben hun stage in de Verenigde Staten afgerond met een ruime zege tegen het ...

115
115
Genk slaat drie vliegen in één klap met contractopties

KRC Genk moest tijdens de interlandbreak zijn wonden likken, want de Limburgers grepen uiteindelijk ...

291
291
Rode Duivel hint naar straffe transferwending

Er is de laatste jaren een groot spelersverloop geweest bij de Rode Duivels. Domenico Tedesco voerde ...

57
57
Ceulemans velt zijn oordeel over vergelijking met De Cat

De stage in de Verenigde Staten was voor Rudi Garcia de gelegenheid om enkele nieuwe namen aan het ...

119
119
Ward Lemmelijn en Francken: telefoontje slaat in als bom

Sommige carrières nemen onverwachte bochten, maar bij Ward Lemmelijn lijkt het eerder een ...

103
103
Vanaken komt met belangrijk nieuws over blessure

De Rode Duivels moesten het de voorbije week in de Verenigde Staten stellen zonder een aantal vaste ...

251
251

Meer sportnieuws