Duitsland slikte dubbele opdoffer voor clash met Duivels

door
Duitsland slikte dubbele opdoffer voor clash met Duivels

Na de veelbelovende EK-kwalificatiewedstrijd van afgelopen vrijdag in Zweden, staan de Rode Duivels aanstaande dinsdag opnieuw voor een interessante test. Dan wacht immers een oefenwedstrijd tegen Duitsland. En het wordt uitkijken naar welke spelers bondscoach Domenico Tedesco dan ook zal laten opdraven.


Tegen de Mannschaft mogen alvast enkele veranderingen verwacht worden. Sowieso zal een andere doelman tussen de palen plaatsnemen. Thibaut Courtois verliet de selectie immers na een lichte blessure, Koen Casteels is zijn logische vervanger. Voorts kan Tedesco wellicht beroep doen op zijn volledige selectie. Nadat de Duivels zaterdag een dagje vrij kregen, konden de zondag weer op volle sterkte trainen.

GEEN HAVERTZ
De Duitsers daarentegen zullen niet op volle sterkte aantreden. In aanloop naar de interlands viel toptalent Jamal Musiala immers geblesseerd uit. En bondscoach Hansi Flick moest zondag opnieuw twee basiskrachten van zijn spelerslijst schrappen. Chelsea-spelmaker Kai Havertz moest immers afhaken wegens ziekte. Dortmund-verdediger Nico Schlotterbeck moet dan weer forfait geven met een kwetsuur aan de hamstrings.

Voorts liet Flick al verstaan dat hij grotendeels op dezelfde basisploeg zal rekenen als zaterdagavond in de oefenpot tegen Peru (2-0). "Als iedereen honderd procent fit is, zal er niet te veel veranderen", zei Flick op de persconferentie. "Natuurlijk kan er altijd hier of daar een wijziging plaatsvinden. Maar ik denk dat het team dat vanavond speelde ook grotendeels dinsdag op de mat zal staan tegen België." Maar de bondscoach is dus genoodzaakt om zijn ploeg al zeker op twee plaatsen te veranderen.

LEES OOK: Loting WK-groepsfase: oplawaai Rode Duivels dreigt

Welk land heeft momenteel de sterkste selectie volgens u?

Meest recent

KV Mechelen onderuit: Vanderbiest geeft dé oorzaak

Bij KV Mechelen hoopten ze Standard een stevige tik uit te delen in de strijd om de top zes, maar de ...

25
25
'Atalanta in shock: CDK flirt met brutale exit'

Net nu Charles De Ketelaere in Bergamo alles heeft wat hij zocht, dreigt er een brutale ...

96
96
'Anderlecht beeft: Europese top dringt aan'

Wie de jeugdploegen een beetje volgt in België, weet dat er bij RSC Anderlecht heel veel talent ...

128
128
Tevreden Euvrard toch kritisch: "Verwacht meer van hem"

Standard haalde opgelucht adem dankzij de 0-1-zege op het veld van KV Mechelen. Zo staan ze plots ...

40
40
Boskamp keihard voor topclub: "Ook met hem loopt het mis"

Dit weekend staan er een aantal interassante duels op het programma. Onder meer Club Brugge - Royal ...

145
145
RSCA gaat vol gas: jacht op Duitse sprintbom

Supporters van Anderlecht wrijven zich nu al in de ogen: hun club denkt luidop aan een échte ...

128
128
'Anderlecht duwt door voor absolute groeibriljant'

RSC Anderlecht moet in januari enkele posities gaan versterken, want er is toch een bepaald ...

97
97
Toptransfer Club Brugge rendeert niet: "Geduldig zijn"

Zeggen dat de zomermercato voorlopig heel erg geslaagd was van Club Brugge, dat is de waarheid ...

179
179
Overmars kondigt enorm grote koerswijziging aan bij Antwerp

Bij Royal Antwerp FC is het gedaan met de zotte tijden waarin de club vér boven zijn stand ...

275
275
Kompany krijgt klappen van sportief directeur Bayern

Vincent Kompany levert fantastisch werk bij Bayern München. Hij floreert met zijn team in alle ...

88
88
Rigaux kondigt vertrekker aan: "Hij verlaat Club in januari"

Club Brugge gaat in januari wellicht de transfermarkt op, maar de Bruggelingen zullen ook uitgaand ...

445
445
'Vergeten' speler toont zich plots bij Standard

Standard heeft zich vrijdagavond goed herpakt na de tegenvallende één op zes van de ...

115
115
Raman trekt harde conclusie voor KV Mechelen

KV Mechelen heeft zijn fraaie stunt van vorige week in Genk geen vervolg kunnen geven. Het leed ...

170
170
De Zerbi komt met verrassende verklaring over Vermeeren

Arthur Vermeeren maakte vorige zomer nog maar eens een transfer, nadat hij ook bij RB Leipzig snel ...

216
216
Standard kan weer winnen en mengt zich in strijd om PO1

De strijd om de Champions' Play-Off is vrijdagavond weer wat spannender geworden. Na een ...

88
88
Revanche op Anderlecht? Hubert spreekt duidelijke taal

Zondag is het uitkijken naar de Brusselse derby tussen Anderlecht en Union. Dat is altijd een ...

154
154
Beerschot snuffelt aan top twee, Lommel rukt op

Beerschot is er vrijdagavond in geslaagd om KV Kortrijk onder druk te zetten. Het boekte op het Kiel ...

110
110
Pro League maakt zeer fraaie cijfers bekend

Het was de voorbije dagen alle hens aan dek bij de Pro League door de problemen met DAZN, dat het ...

39
39
'Geen Vermant: Stuttgart richt pijlen op andere Belg'

Bij VfB Stuttgart gaan ze in januari op zoek naar een spits en dat dossier heeft ook een stevige ...

85
85
Nieuwe eigenaars Beerschot kondigen transfergeweld aan

Bij Beerschot deden onlangs nieuwe eigenaars hun intrede. Net als STVV kwamen de Mannekes in Japanse ...

431
431
'Standard krijgt cruciaal nieuws over investeerders'

Bij Standard zijn ze nog altijd in blijde verwachting van nieuwe investeerders. CEO Giacomo Angelini ...

144
144
Pijnlijk: DAZN geeft wél miljarden aan andere deal

Er wacht de komende maanden ongetwijfeld nog een bittere strijd tussen de Pro League en DAZN over ...

263
263
KV Mechelen ruikt nu al de jackpot: "Hij is een meerwaarde"

KV Mechelen is bezig aan een uitstekend seizoen en staat bijzonder knap vijfde. De fans dromen ...

118
118
Hasi wil ook scalp van Union: "Daar komen ze tekort"

RSC Anderlecht speelt zondag in een uitverkocht Lotto Park de Brusselse derby tegen Union SG. Besnik ...

194
194
Hubert over situatie bij Anderlecht: "Zie je wel…"

Union SG neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Voor David Hubert is dat toch een speciale ...

384
384

Meer sportnieuws