Duitsland slikte dubbele opdoffer voor clash met Duivels

door
Duitsland slikte dubbele opdoffer voor clash met Duivels

Na de veelbelovende EK-kwalificatiewedstrijd van afgelopen vrijdag in Zweden, staan de Rode Duivels aanstaande dinsdag opnieuw voor een interessante test. Dan wacht immers een oefenwedstrijd tegen Duitsland. En het wordt uitkijken naar welke spelers bondscoach Domenico Tedesco dan ook zal laten opdraven.


Tegen de Mannschaft mogen alvast enkele veranderingen verwacht worden. Sowieso zal een andere doelman tussen de palen plaatsnemen. Thibaut Courtois verliet de selectie immers na een lichte blessure, Koen Casteels is zijn logische vervanger. Voorts kan Tedesco wellicht beroep doen op zijn volledige selectie. Nadat de Duivels zaterdag een dagje vrij kregen, konden de zondag weer op volle sterkte trainen.

GEEN HAVERTZ
De Duitsers daarentegen zullen niet op volle sterkte aantreden. In aanloop naar de interlands viel toptalent Jamal Musiala immers geblesseerd uit. En bondscoach Hansi Flick moest zondag opnieuw twee basiskrachten van zijn spelerslijst schrappen. Chelsea-spelmaker Kai Havertz moest immers afhaken wegens ziekte. Dortmund-verdediger Nico Schlotterbeck moet dan weer forfait geven met een kwetsuur aan de hamstrings.

Voorts liet Flick al verstaan dat hij grotendeels op dezelfde basisploeg zal rekenen als zaterdagavond in de oefenpot tegen Peru (2-0). "Als iedereen honderd procent fit is, zal er niet te veel veranderen", zei Flick op de persconferentie. "Natuurlijk kan er altijd hier of daar een wijziging plaatsvinden. Maar ik denk dat het team dat vanavond speelde ook grotendeels dinsdag op de mat zal staan tegen België." Maar de bondscoach is dus genoodzaakt om zijn ploeg al zeker op twee plaatsen te veranderen.

LEES OOK: Antwerp-revelatie doet onthulling: “Dat woog op me”

Welk land heeft momenteel de sterkste selectie volgens u?

Meest recent

Mbangula hard aangepakt: "Dat moet hij doen als Kane..."

In november 2024 vierde Samuel Mbangula nog zijn eerste selectie voor de Rode Duivels, maar de ...

1
1
'Real Madrid gaat voor enorme trainersbom'

Het is crisis bij Real Madrid, zoveel is stilaan duidelijk. Na de nederlaag tegen FC Barcelona in de ...

34
34
De Busser reageert op interesse van Anderlecht

Bij Anderlecht zijn ze op zoek naar een nieuwe doelman, want Mads Kikkenborg staat op het punt om te ...

84
84
'Perisic kan op 37ste nog knaltransfer maken'

Hij lanceerde zeventien jaar geleden zijn profcarrière helemaal tijdens een uitleenbeurt aan ...

56
56
'Genk krijgt stevige financiële meevaller'

KRC Genk hield zich deze winter tot dusver koest op de mercato. Het zag wel al een sterkhouder ...

177
177
'Charleroi slaat slag: megatransfer in de zomer'

Charleroi zorgde deze week voor een enorme stunt door in de kwartfinale van de Croky Cup bekerhouder ...

71
71
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht beslist over Duranville, knaltransfer Gent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

189
189
Kompany zorgt voor gefronste wenkbrauwen bij Bayern

Vincent Kompany won al voor een vijftiende keer in de Bundesliga en Der Rekordmeister is op weg naar ...

224
224
Ajax-Belgen zwaar onder vuur: “Schamen ons kapot”

Ajax kreeg een pandoering van jewelste in de Beker van Nederland. Het AZ van Maarten Martens zorgde ...

88
88
Coosemans schiet zichzelf in de voet: “Anderlecht moet ingrijpen"

De situatie rond Colin Coosemans bij RSC Anderlecht wordt penibel. De aanvoerder van Paars-Wit gaf ...

370
370
'Jutgla maakt na zes maanden alweer opvallende transfer'

Club Brugge nam vorige zomer afscheid van Ferran Jutgla, die na drie seizoenen de deur van het Jan ...

227
227
Red Flame breekt alle Belgische records met nieuwe transfer

Verrassend nieuws vanuit het Belgische vrouwenvoetbal. Daar is vandaag een nieuwe recordtransfer ...

84
84
'Castagne op weg naar zeer verrassende transfer'

Volgende zomer staat er een WK op het programma en dus is het voor verschillende (kandidaat-)Rode ...

120
120
De Mil benoemt hét manco bij Gent: "Topkerels, maar..."

Donderdagavond worden de kwartfinales van de Croky Cup afgesloten met een kraker tussen Anderlecht ...

78
78
Saliba doet krasse uitspraak over titelkansen Anderlecht

Deze week heeft het Belgische voetbalseizoen zich weer op gang getrokken na de winterstop. De ...

210
210
'Volgende smaakmaker weg bij Club? Roma meldt zich'

Club Brugge hoopt zich deze winter te versterken, maar voorlopig lijkt het vooral aan uitgaande ...

422
422
'AA Gent mikt hoog en gaat voor absolute toptransfer'

AA Gent is op zoek naar versterking op meerdere posities. De Buffalo's worden stilaan met heel veel ...

352
352
'Stunttransfer Faes zorgt voor grote comeback bij Duivels'

Het WK begint stilaan te naderen. De Rode Duivels hopen komende zomer nog eens te verrassen en heel ...

153
153
Twijfel rond Coosemans groeit bij Anderlecht

Wat brengt de toekomst van Colin Coosemans? Dat is een groot vraagteken. Bij RSC Anderlecht en de ...

215
215
Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

30
30
Hayen blikt terug op ontslag bij Club: eerste gedachte verrast

Club Brugge ontsloeg Nicky Hayen en dat zorgde voor veel commotie in het Belgische voetbal. Een ...

531
531
‘Anderlecht slaat toe: Nederland verstomt door toptransfer’

In Nederland had niemand dit zien aankomen. De naam circuleerde al, maar plots ligt hij op tafel in ...

920
920
'Standard en STVV lonken naar Serie A-deals'

Gaat de Jupiler Pro League weldra twee Belgische verdedigers verliezen? Het zou zomaar kunnen. ...

97
97
Anderlecht slikt: zéér straffe onthulling Dreyer

Een jaar geleden liet RSC Anderlecht Anders Dreyer voor amper 5,5 miljoen euro (inclusief de bonus ...

356
356
Union-fans mogen dromen: nieuwe parel als JPL-attractie

Union SG heeft deze mercato al flink geïnvesteerd in nieuwe spelers. De landskampioen haalde al ...

63
63

Meer sportnieuws