Directe reden voor ontslag Nagelsmann bekend

228 stemmen
Directe reden voor ontslag Nagelsmann bekend

Bayern München heeft tijdens de interland-break een kleine aardverschuiving doorgevoerd binnen de club. Zo werd coach Julian Nagelsmann vrijdag op straat gezet door Der Rekordmeister. En met Thomas Tuchel presenteerde de Duitse kampioen inmiddels al een vervanger.


Hoewel de resultaten in eigen land de voorbije weken vrij wisselvallig waren, is Bayern nog steeds in de running om op drie fronten met prijzen aan de haal te gaan. Er deden dan ook heel wat wilde verhalen de ronde over het ontslag van Nagelsmann. Zo werd hier en daar geopperd dat de trainer het vertrouwen van zijn kleedkamer had verloren. Andere bronnen beweren dan weer dat er binnen de bestuurskamer heel wat onvrede heerste over Nagelsmann en zijn werkwijzen.

Maar volgens directeur Oliver Kahn was het ontslag louter te wijten aan de wisselvallige resultaten van de laatste weken. "We kunnen niet tevreden zijn met de resultaten in de tweede seizoenshelft. Tegen PSG hebben we gezien waartoe het elftal in staat is. Toen we de doelstellingen voor dit en komend seizoen in gevaar zag komen, hebben we besloten om Julian te ontslaan. Het was een weloverwogen besluit, geen emotionele reactie vanwege één wedstrijd", klonk het op de persbabbel.

GEEN TOPPRESTRATIES
Die woorden werden vervolgens ook onderstreept door sportieve baas Hasan Salihamidzic. "Dit is geen fase meer. We hebben maar vijf van de laatste tien Bundesliga-duels gewonnen en vaak ook nog moeizaam. Na de wedstrijd tegen Leverkusen kwamen we tot de conclusie dat het tussen de trainer en het team niet meer werkte. De spelers leverden geen topprestatie meer."

LEES OOK: SK Beveren heeft prijs met ex-speler van Bayern München

🚀

Bayern blijft één van de topfavorieten voor de CL-eindzege ...

Meest recent

Koffi of Chambaere? Hubert geeft zijn keuze prijs

Union SG zag Kjell Scherpen naar Ipswich Town in Engeland vertrekken en haalde Hervé Koffi ...

24
24
Vanaken looft aanwinst: "Ongelooflijk!"

Club Brugge won met 3-0 van KV Kortrijk. Een goede opener van het seizoen. De landskampioen had ...

384
384
Lee meteen lieveling bij Club: "Heb ik nog nooit meegemaakt"

Club Brugge heeft het seizoen geopend met een vlotte 3-0-zege tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart is nog ...

484
484
Efficiënt Club haalt na rust trekker over tegen kranig KVK

Club Brugge moest even op gang komen, maar maakte na rust toch komaf met een kranig KV Kortrijk. De ...

98
98
'Clement vangt bot: Standard eist 8 miljoen euro'

Als het van Philippe Clement afhangt, dan gaat hij deze zomer nog shoppen bij Standard. Dat meldt ...

215
215
Tzolis: "Daarom verliet ik Club voor Arsenal"

Bij Club Brugge zagen ze Christos Tzolis naar Arsenal vertrekken. Dat leverde 40 miljoen euro op. De ...

389
389
Club Brugge op voorsprong: Brugse fans schrikken even

Club Brugge en KV Kortrijk openden vanavond de Jupiler Pro League. De eerste 45 minuten liggen ...

198
198
"Ik verlaat Anderlecht komende zomer niét"

Bij RSC Anderlecht was het de afgelopen jaren een komen en gaan van spelers. Vaak waren spelers al ...

370
370
Standard hoopt op nieuwe sensatie: "Enorme club"

Standard plukte Salieu Drammeh voor ruim twee miljoen euro weg bij het Noorse Lillestrøm SK. ...

144
144
Stevige bom onder spraakmakend huwelijk Cristiano Ronaldo?

Cristiano Ronaldo blijft ook na zijn 40ste de debatten beheersen. De Portugees staat voor een ...

78
78
Madou maakt volgende ingaande transfer Club Brugge bekend

Club Brugge staat op het punt om een nieuwe opvallende zomertransfer af te ronden. De Spaanse ...

485
485
Jupiler Pro League met 5 jonge parels: van RSCA tot Club Brugge

Alle jaren horen we hetzelfde cliché: de competitie is kwalitatief armer geworden. De Jupiler ...

277
277
'Na Club Brugge-akkoord: ongeziene wending rond Adedeji'

Na zijn akkoord met Club Brugge leek Noah Adedeji-Sternberg op weg naar de uitgang bij KRC Genk. ...

1470
1470
Ruben Van Gucht zorgt voor enorme relationele schokgolf

Ruben Van Gucht blijft een naam die reacties uitlokt. De sportjournalist haalt al jaren de ...

81
81
Club Brugge - KV Kortrijk: Leko voert twee wissels door

Club Brugge en KV Kortrijk openen vanavond de Jupiler Pro League. Blauw-Zwart wil na de nederlaag in ...

124
124
Standard stalt verdediger bij andere Belgische club

Bij Standard kenden ze al een zeer drukke zomermercato. Sportief directeur Marc Wilmots wist al de ...

58
58
Biancone geeft smaakmaker RSCA raad: "Nog jaar blijven"

Bij RSC Anderlecht verloren ze met Thorgan Hazard en Nathan De Cat twee sterkhouders, Keisuke Goto ...

490
490
Sommer geeft toe: “Die club was ook een optie”

Club Brugge pakte stevig uit door Yann Sommer transfervrij aan te trekken. Hij was vorig jaar nog ...

431
431
'Anderlecht hakt volgende week knoop door over transfer'

RSC Anderlecht gaat zich nog roeren op de transfermarkt. Sportief directeur Antoine Sibierski gaat ...

332
332
Club Brugge moet opletten: "Kijk naar Union en Anderlecht"

KV Kortrijk opent zijn seizoen vanavond met een duel in en tegen Club Brugge. Dat lijkt een ...

371
371
Jan Vertonghen deelt aangrijpend persoonlijk nieuws

Jan Vertonghen heeft op de grootste podia gestaan, prijzen gepakt en duizenden supporters doen ...

67
67
KRC Genk pakt plots uit met komst nieuwe aanvaller

KRC Genk gaat zich deze mercato nog roeren, dat staat vast. De Limburgers hebben ook een nieuwe ...

255
255
STVV heeft beet en stelt nieuwe goalgetter voor

STVV zag met Keisuke Goto een topspits de club verlaten. Via RSC Anderlecht trok hij naar het Duitse ...

124
124
Antwerp haalt twee oude bekenden terug naar de Bosuil

Royal Antwerp FC heeft vandaag officieel nieuws meegedeeld. De Great Old maakt verder werk van de ...

532
532
Straffe ambities KV Kortrijk bekend: “Op onze bek gaan?”

KV Kortrijk staatm meteen voor een moeilijk opdracht op de eerste speeldag van de Jupiler Pro ...

178
178

Meer sportnieuws