Directe reden voor ontslag Nagelsmann bekend

door
Directe reden voor ontslag Nagelsmann bekend

Bayern München heeft tijdens de interland-break een kleine aardverschuiving doorgevoerd binnen de club. Zo werd coach Julian Nagelsmann vrijdag op straat gezet door Der Rekordmeister. En met Thomas Tuchel presenteerde de Duitse kampioen inmiddels al een vervanger.


Hoewel de resultaten in eigen land de voorbije weken vrij wisselvallig waren, is Bayern nog steeds in de running om op drie fronten met prijzen aan de haal te gaan. Er deden dan ook heel wat wilde verhalen de ronde over het ontslag van Nagelsmann. Zo werd hier en daar geopperd dat de trainer het vertrouwen van zijn kleedkamer had verloren. Andere bronnen beweren dan weer dat er binnen de bestuurskamer heel wat onvrede heerste over Nagelsmann en zijn werkwijzen.

Maar volgens directeur Oliver Kahn was het ontslag louter te wijten aan de wisselvallige resultaten van de laatste weken. "We kunnen niet tevreden zijn met de resultaten in de tweede seizoenshelft. Tegen PSG hebben we gezien waartoe het elftal in staat is. Toen we de doelstellingen voor dit en komend seizoen in gevaar zag komen, hebben we besloten om Julian te ontslaan. Het was een weloverwogen besluit, geen emotionele reactie vanwege één wedstrijd", klonk het op de persbabbel.

GEEN TOPPRESTRATIES
Die woorden werden vervolgens ook onderstreept door sportieve baas Hasan Salihamidzic. "Dit is geen fase meer. We hebben maar vijf van de laatste tien Bundesliga-duels gewonnen en vaak ook nog moeizaam. Na de wedstrijd tegen Leverkusen kwamen we tot de conclusie dat het tussen de trainer en het team niet meer werkte. De spelers leverden geen topprestatie meer."

LEES OOK: 'Kompany lacht tanden bloot: Bayern contacteert steraanvaller'

Bayern blijft één van de topfavorieten voor de CL-eindzege ...

Meest recent

Gent-spelers om uitleg gevraagd: "Komt binnen in kleedkamer"

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

0
0
‘Oude bekende 1B helpt Inter aan Rode Duivel’

Met nog zeven speeldagen voor de boeg lijkt Inter op weg naar de titel in de Serie A. Desondanks ...

20
20
‘Standard vult dringende vacature met koopje in’

Standard ging zaterdag met 1-2 onderuit tegen Westerlo en lijkt daardoor voorlopig de rol in de ...

44
44
Enorme verrassing in PO2? “We mogen nog hopen”

De Europe Play-Off kende zondag een verrassende wending. KRC Genk raakte in eigen stadion verrassend ...

58
58
Doku stuurt Arsenal flinke waarschuwing

De titelstrijd in de Premier League is dit weekend weer een pak spannender geworden. Leider Arsenal ...

50
50
Anderlecht bibbert na uitvallen De Cat en Coosemans

Anderlecht leek zondagavond lange tijd alweer tegen een domper aan te lopen. Na een nul op negen ...

233
233
Essevee (en Cercle) zeker van behoud na ommekeer op Dender

De Relegation Play-Off werd zondagavond al grotendeels in een beslissende plooi gelegd. Zulte ...

166
166
Club meldt domper: einde seizoen sterkhouder

Club Brugge heeft zaterdag gedaan wat het moest doen om zijn titelambities in leven te houden door ...

237
237
Hubert tevreden: "Dat gaat het verschil maken"

Union SG won met 0-1 van KV Mechelen. Zo blijven ze aan de leiding staan. De Brusselaars spelen ...

65
65
Anderlecht in extase na onverwachte ommekeer in slotfase

RSC Anderlecht begon om 18u30 aan zijn match tegen AA Gent. De Brusselaars kenden alweer een zeer ...

231
231
'Club Brugge knalt: 15 miljoen voor absolute topdeal'

Club Brugge heeft een bod neergelegd dat deze transfer meteen in een andere categorie duwt. De ...

544
544
Manchester City blaast titelstrijd nieuw leven in

In  de Premier League kon Manchester City de titelstrijd weer leven inblazen als het won bij ...

42
42
Opschudding bij Anderlecht - AA Gent: "Schandalig!"

RSC Anderlecht en AA Gent hebben de eerste helft afgewerkt in het Lotto Park. De Buffalo's zijn ...

374
374
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Bij Club Brugge staan ze voor een héél drukke zomer. De kans is groot dat er een halve ...

467
467
Fluitconcert in Cegeka Arena: Hayen heeft verklaring

Na amper twee speeldagen is KRC Genk zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs (voorlopig) kwijt. De ...

410
410
CPL: voorlaatste ticket uitgedeeld, duel om laatste PO-plek

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

65
65
Straffe reeks doorprikt: Vanderbiest geeft reden slipper KVM

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

66
66
Genk bijt tanden stuk op OHL: Westerlo leider in Play-Off II

Verrassende wending in de Europe Play-Offs. Tijdens zijn eerste thuismatch van de nacompetitie ...

98
98
Enorme verrassing bij Anderlecht, één wissel bij AA Gent

RSC Anderlecht ging in zijn drie voorbije wedstrijden telkens onderuit. Zondagavond moet dan ook een ...

132
132
Spurs virtueel op degraderen, dure slipper De Bruyne en co

In Engeland is de crisis bij Tottenham Hotspur compleet. De Londense club verloor zondag ook van ...

59
59
Wout wint Roubaix! Voetbalwereld smult mee van droomzege Van Aert

Wout van Aert heeft zondag een mooi stukje wielergeschiedenis geschreven. Na een beklijvend duel van ...

233
233
Totale afgang Diakhon: pijnlijke details raken bekend

Club Brugge boekte zaterdagavond op het veld van STVV een cruciale driepunter (1-2), maar maakte ...

550
550
'Carrick legt transfereis neer: United-bom van 90 miljoen'

Na een uitstekende reeks in de voorbije weken, is Manchester United goed op weg naar de derde plaats ...

136
136
Ongeziene dominantie: Beveren gaat voor historie in CPL

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de Challenger Pro League afgewerkt. Het wordt dan ...

171
171
Union doorbreekt Mechelse vloek: met 6 op 6 naar titelclash

Union SG is met een perfect rapport aan de Champions' Play-Offs begonnen. Dankzij een doelpunt van ...

97
97

Meer sportnieuws