'Club Brugge wil spits uit handen Anderlecht roven'

1492
'Club Brugge wil spits uit handen Anderlecht roven'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op het slot van de reguliere competitie, waarin het zich alsnog wil verzekeren van deelname aan de Champions' Play-Offs. Ondertussen is het Brugse bestuur ook al bezig met de preparaties op de komende transferperiode. Zo wordt opnieuw een drukke zomermercato verwacht bij Blauw-Zwart.


Na de teleurstellende prestaties van de voorbije maanden, kan Club alvast nog wat extra kwaliteit gebruiken op verschillende posities. Daarnaast zal Blauw-Zwart allicht ook enkele sterkhouders moeten vervangen. Onder meer Noa Lang, Tajon Buchanan en Ferran Jutgla werden al nadrukkelijk aan een vertrek gelinkt. Vooral in het aanvallende compartiment zal dus vers bloed nodig zijn. Met Victor Barberba (Barça B) zou alvast een extra offensieve kracht zijn vastgelegd. Maar er worden nog meer pistes gevolgd.

Zo beweert het lokale medium Lamaquinaceleste dat Club een oogje heeft laten vallen op Michael Estrada. Deze 26-jarige Ecuadoraan speelt momenteel voor het Mexicaanse Cruz Azul, dat hem huurt van reeksgenoot Toluca. Estrada is tevens een international van Ecuador, tijdens het voorbije wereldkampioenschap startte hij zelfs telkens in de basis bij zijn land. Eerder deed hij ook al ervaring op bij het Noord-Amerikaanse DC United.

CONCURRENTIE ANDERLECHT
Hoeveel de spits exact moet kosten is voorlopig niet bekend. Maar er heerst wel wat concurrentie. Zo meldde het radiostation Area Deportiva onlangs nog dat ook RSC Anderlecht belangstelling toont in Estrada. De Brusselaars kunnen net zoals Club Brugge wat offensieve versterking gebruiken naar volgend seizoen toe. Ook het Spaanse Sevilla FC werd al gelinkt aan de Ecuadoraanse international. Van een concreet bod is vooralsnog geen sprake.

LEES OOK: Tresoldi wijst naar Leko: Club-wisselwerking valt op

Bij welke club verwacht u de drukste zomermercato?

Meest recent

Bom in Engeland: Aston Villa sleept Carragher voor rechter

Een bom is ontploft in Engeland. Terwijl het rommelt bij Manchester United schoof analist Jamie ...

4
4
Godts in zevende hemel: Luis Enrique onthult primeur

Mika Godts begint volledig boven water te komen bij PSG. Na een aarzelende start wist hij te scoren ...

6
6
Carrasco doet monden openvallen: hattrick in topper

Yannick Carrasco speelt al een tijdje op de achtergrond in Saudi-Arabië, maar daar laat de ...

13
13
Tresoldi wijst naar Leko: Club-wisselwerking valt op

Club Brugge zette Zulte Waregem met 2-4 opzij op speeldag 10 van de Jupiler Pro League. Vooral de ...

123
123
Boskamp verwoest RSCA: “Ik zie maar één huilend kind en dat is…”

RSC Anderlecht staat zwaar onder druk. Vooral coach Vitor Bruno voelt de grond wegzakken onder zijn ...

193
193
Compper hakt bikkelharde knopen door bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag met 3-0 van Sporting Charleroi en The Great Old wil die vorm ...

53
53
Mechele ziet één minpunt bij vlotte zege Club Brugge

AA Gent en Union SG maken Club Brugge voorlopig nog het leven zuur, maar Blauw-Zwart raast doorheen ...

86
86
Zulte Waregem onder druk: "Dat is teleurstellend"

Zulte Waregem heeft een nul op vijftien geboekt. Club Brugge was veel te sterk aan de Gaverbeek. Het ...

58
58
Degryse: "Bruno en Sibiersi in 2028 niét meer bij RSCA"

CEO Kenneth Bornauw en eigenaar Marc Coucke hebben de club RSC Anderlecht niet bepaald geholpen met ...

272
272
Leko baalt: "Zullen hem missen tegen Anderlecht"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 2-4 op het veld van Zulte Waregem. Blauw-Zwart moest nog ...

140
140
Vitor Bruno ziet een énorm manco bij Anderlecht

RSC Anderlecht had volgens de data al zes keer meer moeten scoren dit seizoen. Aanvallend is er een ...

135
135
‘Yamal krijgt mes in de rug: einde Barça nu al in zicht’

Lamine Yamal hoort bij Barcelona, zo klinkt het al jaren. Maar Hansi Flick heeft nu een beslissing ...

110
110
De Meyer voert de druk op: "Er zijn geen excuses"

STVV staat voor een belangrijke novembermaand. De Kanaries krijgen de komende weken drie kansen om ...

21
21
Thorup hint op opvallende zet bij KRC Genk: "Het werkte"

KRC Genk-coach Jess Thorup houdt de kaarten nog even tegen de borst, maar liet vrijdag wel verstaan ...

55
55
Keuzestress bij Bruno: speelt dit trio tegen Westerlo?

RSC Anderlecht neemt het op tegen KVC Westerlo. Een partij die de Brusselaars moeten winnen. Vitor ...

116
116
Ronaldo had bijna Belgische T1: "Kon coach worden van Al-Nassr"

Marc Brys heeft nog lang niet alle ambities opgeborgen. De voormalige bondscoach van Kameroen ...

70
70
Goed nieuws én slecht nieuws: Hubert met blessureupdate

Union Sint-Gillis trekt zaterdag naar SK Beveren voor de tiende speeldag van de Jupiler Pro League. ...

39
39
Lammens krijgt de volle laag: Keane messcherp

Het zijn momenteel geen gemakkelijke tijden voor Senne Lammens bij Manchester United. De club ...

101
101
Onstopbaar Club Brugge rolt Zulte Waregem in één helft op

Club Brugge ging aan de Gaverbeek op zoek naar een 27 op 30. Zulte Waregem zocht na een 0 op 12 dan ...

146
146
Club Brugge mist sterkhouder tegen Anderlecht

Club Brugge neemt het volgende week op tegen RSC Anderlecht. De Belgische landskampioen zal daar ...

347
347
Coucke haalt uit naar krant: "Puur fake news!"

We haalden de afgelopen weken aan dat het woord 'crisis' tegenwoordig wel héél snel in ...

130
130
Club Brugge maakt gehak van Zulte Waregem: "Even doorduwen"

Zulte Waregem en Club Brugge begonnen om 20u45 aan hun partij in de Jupiler Pro League. De eerste 45 ...

89
89
Bornauw verrast met uitspraken over Bertaccini en Stroeykens

RSC Anderlecht moet zaterdagavond winnen van KVC Westerlo. Anders zal het echt crisis zijn. Gaat ...

221
221
Thorup looft smaakmaker: "Verwacht ik van al mijn invallers"

KRC Genk zit in de lift. Na drie overwinningen op rij groeit het vertrouwen binnen de Limburgse ...

54
54
Nieuwkomers in de Jupiler Pro League: 11 toptransfers

Dit weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag tien op het programma. De ideale gelegenheid dus ...

213
213

Meer sportnieuws