'Club Brugge wil spits uit handen Anderlecht roven'

1492
'Club Brugge wil spits uit handen Anderlecht roven'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op het slot van de reguliere competitie, waarin het zich alsnog wil verzekeren van deelname aan de Champions' Play-Offs. Ondertussen is het Brugse bestuur ook al bezig met de preparaties op de komende transferperiode. Zo wordt opnieuw een drukke zomermercato verwacht bij Blauw-Zwart.


Na de teleurstellende prestaties van de voorbije maanden, kan Club alvast nog wat extra kwaliteit gebruiken op verschillende posities. Daarnaast zal Blauw-Zwart allicht ook enkele sterkhouders moeten vervangen. Onder meer Noa Lang, Tajon Buchanan en Ferran Jutgla werden al nadrukkelijk aan een vertrek gelinkt. Vooral in het aanvallende compartiment zal dus vers bloed nodig zijn. Met Victor Barberba (Barça B) zou alvast een extra offensieve kracht zijn vastgelegd. Maar er worden nog meer pistes gevolgd.

Zo beweert het lokale medium Lamaquinaceleste dat Club een oogje heeft laten vallen op Michael Estrada. Deze 26-jarige Ecuadoraan speelt momenteel voor het Mexicaanse Cruz Azul, dat hem huurt van reeksgenoot Toluca. Estrada is tevens een international van Ecuador, tijdens het voorbije wereldkampioenschap startte hij zelfs telkens in de basis bij zijn land. Eerder deed hij ook al ervaring op bij het Noord-Amerikaanse DC United.

CONCURRENTIE ANDERLECHT
Hoeveel de spits exact moet kosten is voorlopig niet bekend. Maar er heerst wel wat concurrentie. Zo meldde het radiostation Area Deportiva onlangs nog dat ook RSC Anderlecht belangstelling toont in Estrada. De Brusselaars kunnen net zoals Club Brugge wat offensieve versterking gebruiken naar volgend seizoen toe. Ook het Spaanse Sevilla FC werd al gelinkt aan de Ecuadoraanse international. Van een concreet bod is vooralsnog geen sprake.

LEES OOK: Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Bij welke club verwacht u de drukste zomermercato?

Meest recent

Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

48
48
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

79
79
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

11
11
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

45
45
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

25
25
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

97
97
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

58
58
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

21
21
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

13
13
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

15
15
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

27
27
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

391
391
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

80
80
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

17
17
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

88
88
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

62
62
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

159
159
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

296
296
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

14
14
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

99
99
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

33
33
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

336
336
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

157
157
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

56
56
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

41
41

Meer sportnieuws