'Haaland multimiljonair na ongezien monstercontract'

2473
'Haaland multimiljonair na ongezien monstercontract'

Noorwegen verloor zaterdagavond met 3-0 van Spanje zonder Erling Haaland, die met een liesblessure kampt. Een spijtige zaak want de doelpuntenmachine toonde zich vlak voor de interland-break opnieuw in bloedvorm. Ondertussen wordt weer volop gespeculeerd over zijn toekomst.


Met vijf goals tegen RB Leipzig en vervolgens een hattrick tegen Burnley FC, kon Haaland het voorlaatste seizoensluik bij Manchester City in stijl afsluiten. Het 22-jarige monstertalent zit nu aan 42 goals in 37 wedstrijden namens zijn Engelse club. Zijn eerste seizoen in het Etihad Stadium is nu dus al een groot succes. De vraag is evenwel hoe lang Haaland nog in het truitje van City te bewonderen zal zijn.

In principe heeft hij een contract tot medio 2027 lopen bij de Engelse titelverdediger. Ondertussen duiken echter al kapers op de kust op. Zo meldde het Spaanse AS eerder deze week dat Real Madrid in 2024 een poging wil wagen om Haaland binnen te halen. De Koninklijke zou in hem een geschikte opvolger van Karim Benzema zien. Maar City zou ver willen gaan om dat scenario te voorkomen.

PREMIER LEAGUE-GROORTVERDIENER
Zo meldt The Sun on Sunday dat de club van Kevin De Bruyne weldra aan tafel wil gaan zitten met Haaland en zijn entourage om een contractverlenging te bespreken. Dat zou gepaard gaan met een fikse loonsverhoging. Zo zou de doelpuntenmachine wekelijks 500.000 pond kunnen gaan opstrijken, een slordige 565.000 euro. Dat zou van hem meteen de best verdienende speler in de Premier League maken. Zijn huidige overeenkomst zou door de aanpassing ook met één jaar verlengd worden.

LEES OOK: 'Code rood in Manchester: transferbom Haaland in 2027'

🚀

Haaland hoort nu al bij de drie beste spitsen ter wereld ...

Meest recent

Brighton geeft Arsenal pak voor de broek

In de Premier League moest Arsenal aan de bak tegen Brighton & Hove Albion. Een pittige ...

0
0
Lokonga viert, Deman en Werder met dolle slotfase

In de Bundesliga won Bayern München vrijdagavond met 7-0 van Union Berlin. Om 15u30 vatten er ...

8
8
Zes nieuwkomers bij Anderlecht: tijd voor volgende stap

Bij RSC Anderlecht kenden ze een zeer drukke zomer. Er zijn heel wat spelers die zich al positief ...

131
131
KRC Genk sloeg toe: "River Plate was zeer concreet"

KRC Genk investeerde enorm veel geld in nieuwe spelers. Ze betaalden net geen 33 miljoen euro in ...

92
92
Druk neemt toe bij Cercle Brugge: Friis benoemt pijnpunten

Cercle Brugge is met een drie op achttien zwak begonnen aan het nieuwe seizoen. Ze wonnen nog geen ...

48
48
Nieuwe wending in verhaal omtrent Stroeykens?

Mario Stroeykens zal nog tot januari moeten wachten om een nieuwe club te vinden. Hij is momenteel ...

147
147
Aston Villa laat Tottenham wéér balen: exit De Zerbi?

Om 13u30 gaven Tottenham en Aston Villa elkaar partij. Twee clubs die zeer pover aan het seizoen ...

52
52
Standard likt zijn wonden: "Dit is heel pijnlijk"

Standard had lange tijd uitzicht op een punt tegen AA Gent, maar ging toch onderuit. De Rouches zijn ...

46
46
Na zeperd tegen Union SG: "Veranderen onze aanpak niet"

Union SG is voorlopig te sterk voor heel wat ploegen in de Jupiler Pro League. Lommel SK kreeg er ...

14
14
Thibaut Courtois krijgt plots te maken met rake klappen

Thibaut Courtois kennen we vooral als één van de beste doelmannen van zijn generatie, ...

38
38
Verschueren geeft update over stadionplannen van Anderlecht

RSC Anderlecht speelt momenteel in een stadion van 21.000 zitplaatsen. Dat is te klein voor de ...

305
305
'AA Gent weigerde topschutter Jupiler Pro League'

Bij AA Gent kennen ze voorlopig een bijzonder goed seizoen. De Buffalo’s haalden ook een ...

241
241
Opvolger Vanaken? 'Club in transferstrijd van 20 miljoen'

Het seizoen in het clubvoetbal wordt in de komende drie weken even stilgelegd voor een ...

592
592
Vitor Bruno grijpt weer in: vijf wissels in basisploeg

RSC Anderlecht wil de extra lange interland-periode met een goed gevoel inzetten. En dus moeten de ...

285
285
'Dilemma voor Kompany: transferdeal van 40 miljoen'

Bayern München heeft de interland-break ingezet met een klinkende 7-0-overwinning tegen Union ...

58
58
Club casht zwaar in 2027: víj́f sterkhouders nu al grof wild

Net geen 100 miljoen euro. Zoveel verdiende Club Brugge afgelopen zomer met de verkoop van spelers. ...

352
352
Drama voor AA Gent: keihard verdict Ngom bekend

Met 19 op 21 kan AA Gent met een uitstekend rapport de interland-periode induiken. Maar vrijdagavond ...

238
238
TU: 'Real maakt Courtois-statement; pittige Lukaku-uitspraak'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

146
146
Marc Coucke duikt naakt op en doet zelfs Amerika ontploffen

Marc Coucke dook deze week op in een wel heel opvallende context. Tijdens Happy Hour op VTM liep de ...

53
53
Standard Luik krijgt serieuze tik: “Heel pijnlijk”

Standard Luik leek op weg naar een gelijkspel tegen leider KAA Gent, maar een kleine tien minuten ...

95
95
Lavia ontketent Chelsea-oorlog: legende reageert furieus

Romeo Lavia was goed aan het seizoen begonnen. De middenvelder is blessurevrij, begon in de basis ...

133
133
Frustratie loopt erg hoog op: Euvrard briest op ref

Standard Luik ging onderuit tegen KAA Gent na een kopbaldoelpunt van Christian Burgess. De Rouches ...

161
161
KAA Gent-goudhaantje staat op: trots op eerste selectie

KAA Gent won met 2-1 van Standard Luik. De Buffalo’s zijn uitstekend aan het seizoen begonnen ...

118
118
Club wrijft zich in de handen: “Naar absolute top”

Club Brugge kende een drukke zomermercato met heel wat inkomende en uitgaande transfers. Zo ging ...

480
480
Burgess neemt voortouw bij KAA Gent: “Over limiet pushen"

KAA Gent blijft vriend en vijand verbazen in de Jupiler Pro League. Na de zege tegen Standard Luik ...

76
76

Meer sportnieuws