'Haaland multimiljonair na ongezien monstercontract'

2473
'Haaland multimiljonair na ongezien monstercontract'

Noorwegen verloor zaterdagavond met 3-0 van Spanje zonder Erling Haaland, die met een liesblessure kampt. Een spijtige zaak want de doelpuntenmachine toonde zich vlak voor de interland-break opnieuw in bloedvorm. Ondertussen wordt weer volop gespeculeerd over zijn toekomst.


Met vijf goals tegen RB Leipzig en vervolgens een hattrick tegen Burnley FC, kon Haaland het voorlaatste seizoensluik bij Manchester City in stijl afsluiten. Het 22-jarige monstertalent zit nu aan 42 goals in 37 wedstrijden namens zijn Engelse club. Zijn eerste seizoen in het Etihad Stadium is nu dus al een groot succes. De vraag is evenwel hoe lang Haaland nog in het truitje van City te bewonderen zal zijn.

In principe heeft hij een contract tot medio 2027 lopen bij de Engelse titelverdediger. Ondertussen duiken echter al kapers op de kust op. Zo meldde het Spaanse AS eerder deze week dat Real Madrid in 2024 een poging wil wagen om Haaland binnen te halen. De Koninklijke zou in hem een geschikte opvolger van Karim Benzema zien. Maar City zou ver willen gaan om dat scenario te voorkomen.

PREMIER LEAGUE-GROORTVERDIENER
Zo meldt The Sun on Sunday dat de club van Kevin De Bruyne weldra aan tafel wil gaan zitten met Haaland en zijn entourage om een contractverlenging te bespreken. Dat zou gepaard gaan met een fikse loonsverhoging. Zo zou de doelpuntenmachine wekelijks 500.000 pond kunnen gaan opstrijken, een slordige 565.000 euro. Dat zou van hem meteen de best verdienende speler in de Premier League maken. Zijn huidige overeenkomst zou door de aanpassing ook met één jaar verlengd worden.

LEES OOK: Real heeft geen kind aan Santander met heerlijke goal

Haaland hoort nu al bij de drie beste spitsen ter wereld ...

Meest recent

Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

1
1
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

20
20
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

78
78
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

20
20
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

31
31
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

19
19
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

78
78
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

50
50
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

166
166
Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Diego Moreira begint zich volledig in zijn sas te voelen bij AC Milan. De buitenspeler maakte de ...

57
57
Club Brugge-talenten in zak en as: “Dit doet pijn”

Club NXT leek de betere ploeg tegen Sporting Hasselt, maar uiteindelijk trokken de talenten van Club ...

155
155
Real heeft geen kind aan Santander met heerlijke goal

Real Madrid heeft zondag gedaan wat het moest doen om de aansluiting met FC Barcelona en Atletico ...

24
24
Beerschot lacht in vuistje: Dender niet voorbij Jong Genk

Beerschot zal in zijn vuistje lachen. Het staat immers weer wat steviger aan de leiding in de ...

79
79
‘Vanaken voelt zich verraden: Club Brugge plant al afscheid’

Hans Vanaken wilde bij Club Brugge nog jaren bijtekenen, maar kreeg er amper één. ...

832
832
Penaltymissers breken STVV duur op: OHL wint op Stayen

STVV heeft zondagnamiddag een gouden kans laten liggen om de sprong naar de linkerkolom te maken. De ...

50
50
Zorgen om Genkse topaankoop: "We schrijven hem nog niet af"

KRC Genk blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Zaterdagavond gingen de Limburgers al voor ...

149
149
'Lamkel Zé gaat verrassend nieuw avontuur aan'

De voorbije jaren heeft Didier Lamkel Zé heel wat watertjes doorzwommen. Sinds hij bij ...

784
784
Bizar beeld: spelersbus Westerlo tegengehouden voor drugscontrole

Westerlo zag zaterdagavond zijn opmars van de laatste weken gestuit worden. Het kreeg op het veld ...

47
47
Negenklapper in Eredivisie, Mangala scoort tegen Stassin

Zondagnamiddag vielen er in het buitenland enkele opvallende uitslagen te noteren. In de Eredivisie ...

23
23
Bruno dient kritische Bornauw stevig van antwoord

Anderlecht heeft zaterdag een ruime zege gepakt tegen Westerlo, dat met 4-1 voor de bijl ging. Dat ...

147
147
Antwerp weer bij af: "Moeten voor de spiegel gaan staan"

Vorige week pakte Antwerp nog een zeer knappe zege tegen Charleroi, dat tot dusver één ...

128
128
Stroeykens slaat bij Anderlecht snoeihard terug op Sibierski

Mario Stroeykens leek volledig afgeschreven bij RSC Anderlecht en afgelopen zomermercato wilde ...

288
288
Antwerp incasseert mokerslag: Cercle doet goede zaken

Cercle Brugge en Royal Antwerp FC bekampten elkaar in het Jan Breydelstadion. Groen-Zwart startte de ...

103
103
Ref van Driessche verrast voetbalwereld met spraakmakend geheim

De ene dag staat hij op het veld om de grootste voetbalsterren in het gareel te houden, ooit stond ...

159
159
KV Kortrijk roept straffe taal na stuntje tegen Standard

KV Kortrijk speelde gelijk tegen Standard Luik. De Kerels lijken dit seizoen tegen degradatie te ...

136
136

Meer sportnieuws