'Haaland multimiljonair na ongezien monstercontract'

door
'Haaland multimiljonair na ongezien monstercontract'

Noorwegen verloor zaterdagavond met 3-0 van Spanje zonder Erling Haaland, die met een liesblessure kampt. Een spijtige zaak want de doelpuntenmachine toonde zich vlak voor de interland-break opnieuw in bloedvorm. Ondertussen wordt weer volop gespeculeerd over zijn toekomst.


Met vijf goals tegen RB Leipzig en vervolgens een hattrick tegen Burnley FC, kon Haaland het voorlaatste seizoensluik bij Manchester City in stijl afsluiten. Het 22-jarige monstertalent zit nu aan 42 goals in 37 wedstrijden namens zijn Engelse club. Zijn eerste seizoen in het Etihad Stadium is nu dus al een groot succes. De vraag is evenwel hoe lang Haaland nog in het truitje van City te bewonderen zal zijn.

In principe heeft hij een contract tot medio 2027 lopen bij de Engelse titelverdediger. Ondertussen duiken echter al kapers op de kust op. Zo meldde het Spaanse AS eerder deze week dat Real Madrid in 2024 een poging wil wagen om Haaland binnen te halen. De Koninklijke zou in hem een geschikte opvolger van Karim Benzema zien. Maar City zou ver willen gaan om dat scenario te voorkomen.

PREMIER LEAGUE-GROORTVERDIENER
Zo meldt The Sun on Sunday dat de club van Kevin De Bruyne weldra aan tafel wil gaan zitten met Haaland en zijn entourage om een contractverlenging te bespreken. Dat zou gepaard gaan met een fikse loonsverhoging. Zo zou de doelpuntenmachine wekelijks 500.000 pond kunnen gaan opstrijken, een slordige 565.000 euro. Dat zou van hem meteen de best verdienende speler in de Premier League maken. Zijn huidige overeenkomst zou door de aanpassing ook met één jaar verlengd worden.

LEES OOK: Niet enkel in België: Guardiola verwoest arbitrage én VAR

Haaland hoort nu al bij de drie beste spitsen ter wereld ...

Meest recent

"Te traag" - Anderlecht-tweetal maakt zich onmogelijk

Bij RSC Anderlecht blijft het voorlopig wachten op de eerste aanwinsten van de zomermercato. ...

81
81
Gastland Marokko flikt het! Finale AfCon staat vast na penalty's

De kaarten zijn geschud op de Africa Cup. Aanstaande zondag is het Marokko dat met Senegal zal ...

20
20
Alonso lacht in vuistje: Real blameert zich tegen tweedeklasser

De 1/8ste finales in de Copa del Rey hebben een enorme verrassing opgeleverd. Zo is het grote Real ...

94
94
Bayern raast door met nieuw record, totale vernedering Ajax

Het Bayern München van coach Vincent Kompany blijft door de Bundesliga razen. Woensdag werd het ...

90
90
Kampioen foutloos: Union naar halve finales na knappe goals

Union SG blijft voorlopig als enige Belgische club actief op drie verschillende fronten. De ...

58
58
Hayen zet puntjes op i bij Genk: "Zou onrealistisch zijn"

KRC Genk opent zaterdagnamiddag zijn tweede seizoenshelft met een bezoek aan Zulte Waregem. Het ...

215
215
Maag Courtois keert om: Vini slachtoffer walgelijk incident

Slechts enkele dagen na het ontslag van coach Xabi Alonso, moest Real Madrid opnieuw aan de bak. ...

97
97
Details kleedkamer-interventie Bart Verhaeghe onthuld

Club Brugge is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en sneuvelde dinsdagavond op het ...

499
499
'Grote interesse Kerk: Antwerp onderneemt ultieme poging'

Antwerp FC staat wederom in de halve finales van de Croky Cup. De Great Old kwalificeerde zich ...

389
389
'Anderlecht neemt drastische beslissing in dossier-Duranville'

De fans van RSC Anderlecht blijven voorlopig wachten op de eerste directe aanwinsten van de ...

436
436
Eerste finalist Africa Cup bekend: Mané zet Salah een hak

De eerste finalist op de Africa Cup is bekend. Senegal rekende woensdag in de vooravond namelijk met ...

114
114
Verrassende zondebok bij Club Brugge: "Kinderlijk!"

Voor Club Brugge is de tweede helft van het seizoen van start gegaan met een fiasco. De ...

595
595
Antwerp ontdekt nieuwe parel: Goots gecharmeerd

Antwerp sloot 2025 ijzersterk af en is ook goed begonnen aan 2026. Het heeft zich dinsdag geplaats ...

209
209
'Club vindt vervanger voor Ordoñez in Ligue 1'

Club Brugge hoopt om Joel Ordoñez nog minstens tot het einde van het seizoen te kunnen ...

263
263
'Club Brugge twijfelt: risico of buitenkans?'

Zes miljoen. Dat bedrag doet iets met een club, met supporters, met verwachtingen. Club Brugge staat ...

324
324
'Standard heeft beet en troeft Westerlo af'

Standard begint aan 2026 als de toch wel verrassende nummer zes in de Jupiler Pro League. Om op het ...

133
133
Eddy Snelders opnieuw voor rechter: confrontatie dreigt

Morgen staat Eddy Snelders opnieuw in het middelpunt van de belangstelling, dit keer voor het ...

88
88
Antwerp heeft miljoenentransfer helemaal beet

Antwerp heeft zich dinsdag al geplaatst voor de halve finale van de beker en wil straks ook nog de ...

232
232
'Leegloop op Lisp? 3 Lierse goudhaantjes gegeerd'

Lierse schreef de voorbije jaren een mooi verhaal. Het groeide uit tot een stabiele club in 1B die ...

205
205
'Verbannen' Rode Duivel wil Garcia keuzestress bezorgen

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat zal ongetwijfeld ook zijn weerslag hebben op ...

86
86
Lieveling terug in Gent, Cercle casht stevig

We zijn intussen toch al bijna halfweg de wintermercato. Er worden dan ook alsmaar meer deals ...

104
104
Westerlo rondt transferdeal met Rangers helemaal af

Bij Westerlo hebben ze in de voorbije mercato's de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer ...

50
50
'KV Mechelen wijst miljoenenbod naar prullenmand'

KV Mechelen prijkt nog steeds op een zeer knappe vijfde plaats in de Jupiler Pro League en mag dus ...

318
318
Hasi komt met zéér duidelijke boodschap voor RSCA-bestuur

Besnik Hasi sprak op winterstage met DAZN. Peter Morren was de interviewer van dienst en legde hem ...

304
304
De Mil heeft transferboodschap voor ongeruste AA Gent-fans

Bij AA Gent moeten ze donderdag aan de bak in het Lotto Park. De start onder Rik De Mil was ...

272
272

Meer sportnieuws