'Haaland multimiljonair na ongezien monstercontract'

2473 stemmen
'Haaland multimiljonair na ongezien monstercontract'

Noorwegen verloor zaterdagavond met 3-0 van Spanje zonder Erling Haaland, die met een liesblessure kampt. Een spijtige zaak want de doelpuntenmachine toonde zich vlak voor de interland-break opnieuw in bloedvorm. Ondertussen wordt weer volop gespeculeerd over zijn toekomst.


Met vijf goals tegen RB Leipzig en vervolgens een hattrick tegen Burnley FC, kon Haaland het voorlaatste seizoensluik bij Manchester City in stijl afsluiten. Het 22-jarige monstertalent zit nu aan 42 goals in 37 wedstrijden namens zijn Engelse club. Zijn eerste seizoen in het Etihad Stadium is nu dus al een groot succes. De vraag is evenwel hoe lang Haaland nog in het truitje van City te bewonderen zal zijn.

In principe heeft hij een contract tot medio 2027 lopen bij de Engelse titelverdediger. Ondertussen duiken echter al kapers op de kust op. Zo meldde het Spaanse AS eerder deze week dat Real Madrid in 2024 een poging wil wagen om Haaland binnen te halen. De Koninklijke zou in hem een geschikte opvolger van Karim Benzema zien. Maar City zou ver willen gaan om dat scenario te voorkomen.

PREMIER LEAGUE-GROORTVERDIENER
Zo meldt The Sun on Sunday dat de club van Kevin De Bruyne weldra aan tafel wil gaan zitten met Haaland en zijn entourage om een contractverlenging te bespreken. Dat zou gepaard gaan met een fikse loonsverhoging. Zo zou de doelpuntenmachine wekelijks 500.000 pond kunnen gaan opstrijken, een slordige 565.000 euro. Dat zou van hem meteen de best verdienende speler in de Premier League maken. Zijn huidige overeenkomst zou door de aanpassing ook met één jaar verlengd worden.

LEES OOK: Haaland gaat viraal met opvallende ploegfoto Noorwegen

Haaland hoort nu al bij de drie beste spitsen ter wereld ...

Meest recent

'Feyenoord drukt door: komst Belg bijna rond'

Feyenoord eindigde vorig seizoen als tweede in de Eredivisie, maar kon PSV nooit bedreigen voor de ...

0
0
'KV Kortrijk keihard: oudgediende naar B-kern gestuurd'

KV Kortrijk is deze week als eerste eersteklasser begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe ...

6
6
'Saibari staat op zucht van droomtransfer'

Bij Anderlecht en Genk kon hij ooit niet doorbreken, maar in Nederland is Ismael Saibari wel ...

19
19
'Anderlecht vangt toch minder dan gedacht voor Goto'

Anderlecht staat voor een zeer drukke zomermercato en heeft donderdag een eerste belangrijke deal ...

190
190
'Club Brugge dokt miljoenen voor tienertalent'

Club Brugge ontwikkelde de voorbije jaren een bijzonder succesvolle transferstrategie, met ook een ...

237
237
'Rigaux wil nu ook JPL-smaakmaker naar Feyenoord halen'

Dévy Rigaux trok na het veroveren van de landstitel de deur achter zich dicht als Director of ...

87
87
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe club Hasi, Kompany gooit grote naam buiten'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

151
151
Garcia zet Duivel in de wachtkamer ondanks topseizoen

Het WK staat op het punt te ontploffen. Voor de Rode Duivels is het nog even wachten op de ...

111
111
Degryse zet druk op Duivelse 'jokers' vlak voor WK

Het WK 2026 gaat vanavond van start. De openingswedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika zal het ...

46
46
Anderlecht bevestigt knaltransfer Goto: ferme miljoenensom

RSC Anderlecht neemt definitief afscheid van Keisuke Goto. De Japanner kwam in 2024 op huurbasis ...

502
502
Broos dankt Garcia en heeft opvallend toekomstnieuws

Hugo Broos beleeft donderdagavond een hoogtepunt in zijn carrière. De 74-jarige staat voor de ...

99
99
Union blijft maar gaan: derde aanwinst is een feit

Union werkte alweer een sterk seizoen af, met bekerwinst, een tweede plaats in de competitie en ...

114
114
Genk heeft beet: JPL-smaakmaker zet handtekening

KRC Genk heeft er een zeer woelig seizoen opzitten. Het slaagde er niet in de top zes te halen en ...

143
143
Marokko slikt enorme dubbele domper voor WK

Vier jaar geleden was Marokko nog dé sensatie van het WK door als eerste Afrikaanse land ooit ...

136
136
Opmerkelijke naam ving bot bij Rode Duivels

De Rode Duivels lijken intussen helemaal geacclimatiseerd te zijn op Amerikaanse bodem, waar de ...

66
66
FIFA kondigt grote verandering in transfersysteem aan

Alle ogen zijn donderdag gericht op de openingswedstrijd van het WK, maar in de schaduw daarvan is ...

421
421
Theate of Mechele? Defour heeft gouden tip voor Garcia

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK. Dan nemen ze het op tegen Egypte. De Rode Duivels ...

136
136
Prioriteit voor Feyenoord: 'Rigaux wil stunten met Belg'

Dévy Rigaux drukt zijn stempel bij Feyenoord. Hij kreeg al veel kritiek vanwege het ...

164
164
Degryse glashelder over verwachtingen voor Duivels

Het WK start met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika, maandag spelen de Rode Duivels tegen Egypte. ...

163
163
'Toptransfer Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Standard wil geen heel drukke zomermercato tegemoet gaan. De kern versterken waar nodig en de betere ...

198
198
Garcia plant Vanaken-stunt: niemand zag dit aankomen

Hans Vanaken lijkt op weg naar een bijrolletje bij de Rode Duivels op het WK. Maar zo simpel is het ...

583
583
Hoge verwachtingen op het WK, miscast bij Anderlecht

Mexico opent het WK met een duel tegen Zuid-Afrika. De Mexicanen hopen uiteraard op een zege. Het is ...

165
165
Sporting Hasselt plant twee absolute knaltransfers

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Challenger Pro League. De club haalde al de nodige ...

166
166
'Anderlecht speurt rond: één piste geen optie'

RSC Anderlecht gaat op zoek naar versterking. Op de sociale media ‘dromen’ bepaalde fans ...

411
411
Zuid-Korea lacht: het (on)gelijk van KRC Genk

Zuid-Korea opent zijn WK met een duel tegen Tsjechië. De Zuid-Koreanen hebben een elftal dat ...

362
362

Meer sportnieuws