'Haaland multimiljonair na ongezien monstercontract'

2473 stemmen
'Haaland multimiljonair na ongezien monstercontract'

Noorwegen verloor zaterdagavond met 3-0 van Spanje zonder Erling Haaland, die met een liesblessure kampt. Een spijtige zaak want de doelpuntenmachine toonde zich vlak voor de interland-break opnieuw in bloedvorm. Ondertussen wordt weer volop gespeculeerd over zijn toekomst.


Met vijf goals tegen RB Leipzig en vervolgens een hattrick tegen Burnley FC, kon Haaland het voorlaatste seizoensluik bij Manchester City in stijl afsluiten. Het 22-jarige monstertalent zit nu aan 42 goals in 37 wedstrijden namens zijn Engelse club. Zijn eerste seizoen in het Etihad Stadium is nu dus al een groot succes. De vraag is evenwel hoe lang Haaland nog in het truitje van City te bewonderen zal zijn.

In principe heeft hij een contract tot medio 2027 lopen bij de Engelse titelverdediger. Ondertussen duiken echter al kapers op de kust op. Zo meldde het Spaanse AS eerder deze week dat Real Madrid in 2024 een poging wil wagen om Haaland binnen te halen. De Koninklijke zou in hem een geschikte opvolger van Karim Benzema zien. Maar City zou ver willen gaan om dat scenario te voorkomen.

PREMIER LEAGUE-GROORTVERDIENER
Zo meldt The Sun on Sunday dat de club van Kevin De Bruyne weldra aan tafel wil gaan zitten met Haaland en zijn entourage om een contractverlenging te bespreken. Dat zou gepaard gaan met een fikse loonsverhoging. Zo zou de doelpuntenmachine wekelijks 500.000 pond kunnen gaan opstrijken, een slordige 565.000 euro. Dat zou van hem meteen de best verdienende speler in de Premier League maken. Zijn huidige overeenkomst zou door de aanpassing ook met één jaar verlengd worden.

LEES OOK: 'Man City breekt de bank: grote WK-smaakmaker onderweg'

🚀

Haaland hoort nu al bij de drie beste spitsen ter wereld ...

Meest recent

KAA Gent-fans plannen boycot: “We zijn geen beesten”

Het seizoen is nog niet begonnen of de supporters plannen al een eerste boycot. Bij KAA Gent zijn ze ...

33
33
'Club Brugge haalt zwaar uit en legt 10 miljoen op tafel'

Dat Club Brugge nog de nodige versterking nodig heeft, dat bleek tegen Union SG. Dat beseffen ze ...

338
338
'Jackpot voor KV Mechelen: deal van 5 miljoen euro'

KV Mechelen passeert langs de kassa. De Maneblussers gaan een van de komende dagen een volgende ...

119
119
Vanaken stelt fans gerust na nederlaag van Club Brugge

Club Brugge verloor de supercup van Union SG. Dat is geen drama, maar toch een kleine tegenvaller. ...

230
230
Geheime meeting gespot: PSG vol voor Duivel van 60 miljoen

Nog een dikke maand te gaan en de zomermercato zit er alweer op. In de komende weken komen echter ...

129
129
Maandje na WK-blunder: Lammens slaat United met verstomming

Een maand geleden stortte de wereld van Senne Lammens in na zijn kapitale blunder op het WK 2026. ...

299
299
'Club Brugge rondt miljoenentransfer af vlak na supercup'

Club Brugge heeft vrijdagavond de supercup verloren na strafschoppen tegen Union SG. Ondanks een ...

359
359
‘Volgende club De Bruyne zorgt voor enorme verrassing’

De toekomst van Kevin De Bruyne bij Napoli staat plots opnieuw ter discussie. De Europese top houdt ...

268
268
Totale afgang Infantino: FIFA voert controversieel plan al af

Gianni Infantino heeft zijn hand dit keer toch echt verspeeld. De FIFA-voorzitter kreeg zowat de ...

148
148
Nieuwe beelden: Union-held zet Brugse spionkop in zijn hemd

Union SG heeft vrijdagavond beslag gelegd op de Belgische supercup. De bekerwinnaar trok aan het ...

260
260
Geen Club Brugge, wel andere ex-club voor Ryan

Mathew Ryan was actief op het WK, al was hij daar invaller bij Australië. De ervaren doelman ...

67
67
Mechele geeft hét grote verschil met Union SG aan

Union SG heeft na strafschoppen de supercup gewonnen van Club Brugge. Een volgende (kleine) prijs ...

371
371
Standard heeft weer beet met volgende transfer

Standard heeft vanavond nog een aanwinst meegedeeld. De Luikenaars hebben zopas aangekondigd dat de ...

112
112
'Hasi slaat toe en shopt bij KRC Genk'

Besnik Hasi vond deze zomer een opmerkelijke nieuwe uitdaging, vier maanden na zijn ontslag bij ...

381
381
Union SG wint na strafschoppen en heeft eerste prijs beet

Club Brugge en Union SG openden vanavond het Belgische voetbalseizoen met de supercup. De ...

177
177
'Antwerp verrast met ex-smaakmaker van AA Gent'

Royal Antwerp FC heeft nog héél veel versterking nodig. Na Maxime Busi en Michael Frey ...

326
326
Maakt Tinder zijn intrede in de Belgische voetbalwereld?

Mogelijk bent u al vertrouwd met Tinder, alleen zal dat vermoedelijk op een heel andere manier zijn. ...

41
41
Club Brugge - Union SG: fans irriteren zich mateloos

Club Brugge en Union SG begonnen om 20u30 aan de supercup in het Jan Breydelstadion. De eerste 45 ...

240
240
'AA Gent mag miljoenenbod van Millwall verwachten'

Bij AA Gent moeten ze spelers verkopen om groene cijfers in de boekhouding te hebben. De ...

257
257
Ajax stunt opnieuw met zeer grote naam

Ajax wil dit seizoen weer meespelen voor de landstitel. Jordi Cruijff is bezig met een zeer ...

233
233
Club Brugge maakt deal met FC Barcelona wereldkundig

Club Brugge heeft zopas een opvallende transfer afgerond, al is het er eentje die er maanden zat aan ...

142
142
Club Brugge droomt groot: Spaans fenomeen met ruim 300 goals

Club Brugge kijkt naar Spanje voor versterking. Een bewezen goalmachine duikt op de radar van ...

1176
1176
Cristiano Ronaldo laat fans smullen van peperduur 'speeltje'

Cristiano Ronaldo weet als geen ander hoe hij de aandacht moet trekken. Dit keer is het niet een ...

94
94
Anderlecht ontdekt eindelijk weer een vleugje Kompany

RSC Anderlecht won met 3-1 van Hammarby. Paars-Wit wist vooral op enthousiasme en passie het ...

449
449
Club Brugge - Union SG: Leko verrast met basisploeg

Club Brugge en Union SG openen als landskampioen en bekerwinnaar het Belgische voetbalseizoen. Wie ...

149
149

Meer sportnieuws