Vrancken 'reanimeert' aankoop van 6 miljoen euro

door
Vrancken 'reanimeert' aankoop van 6 miljoen euro

De zomeraanwinsten van KRC Genk hebben het niet makkelijk dit seizoen. Trainer Wouter Vrancken roteert weinig doordat er geen Europees voetbal is. Eén van de dure aanwinsten kent een zeer moeilijk seizoen, maar er schijnt licht aan het einde van de tunnel. Kan hij in de eindsprint nog van waarde zijn voor de leider?


Racing Genk koopt vaak spelers met het oog op de toekomst. Zij krijgen dan minstens een jaar de tijd om zich aan te passen en nadien over te nemen als er een speler vertrekt. Matias Galarza is zo een aankoop. De 21-jarige Argentijnse middenvelder werd afgelopen zomer voor maar liefst 6 miljoen euro weggehaald bij Argentinos Juniors, maar hij speelde dit seizoen nog maar 72 minuten in de Jupiler Pro League. Daardoor zakte zijn waarde tot 1,5 miljoen euro.

CASTRO

De speler werd door Vrancken ook naar de beloften gestuurd omwille van zijn gedrag. Hij moest een tandje bijsteken en dat lijkt ook te lukken. In Het Belang van Limburg laat Vrancken weten dat hij een goed gesprek had met Galarza en diens manager. Vrancken is tevreden over de mentaliteitswijziging bij de speler. Hij mocht gisteren opdraven tegen Beerschot en de trainer van Racing Genk was bijzonder tevreden met zijn prestatie.

Galarza is niet de enige zomeraanwinst die moeilijkheden kent. Nicolas Castro werd voor 3,2 miljoen euro weggeplukt bij Newell's Old Boys en speelde nog maar 542 minuten in de Jupiler Pro League. Hij moet ook nog stappen voorwaarts zetten om een vaste waarde te worden in de eerste ploeg.

LEES OOK: Antwerp in extase: herboren Bosuil slokt Genk volledig op

Gaat Galarza dit seizoen nog in actie komen?

Meest recent

Fink slaat mea culpa: "Foute keuzes gemaakt"

KRC Genk heeft zondag een zeer pijnlijke avond beleefd. Het werd met 3-0 afgedroogd door Antwerp en ...

39
39
Vandenbroeck ziet manco bij Essevee: "Dat miste ik"

De zegeloze reeks van Zulte Waregem is zondagavond nog wat langer geworden. De West-Vlamingen konden ...

15
15
Real beleeft rampavond met nederlaag en 2 rode kaarten

Thibaut Courtois heeft zondagavond geen heldenrol kunnen opeisen bij Real Madrid. De Rode Duivel kon ...

44
44
Napoli wint kraker en grijpt weer de macht in Serie A

De titelstrijd in de Serie A blijft dit seizoen razend spannend. Zondagavond heeft titelverdediger ...

23
23
Harde woorden bij Genk: "Er stond geen ploeg op het veld"

KRC Genk leek in een betere periode te zitten, maar heeft op enkele dagen tijd twee stevige ...

136
136
Mazzu baalt hard: "Twee verloren punten voor ons"

OH Leuven heeft zondag de kans laten liggen om een uitstekende zaak te doen in het klassement. Het ...

16
16
Stevige waarschuwing Duivels: "Wij gaan voor eerste plaats"

De Rode Duivels ontdekten de voorbije dagen hun parcours op het WK van volgende zomer. In de ...

103
103
Antwerp kan plots dromen: "Dan is er veel mogelijk"

Twee weken geleden leek Antwerp nog dood en begraven, maar sindsdien is de Great Old weer helemaal ...

175
175
Pijnlijke remise: OHL & Essevee blijven in zelfde bedje ziek

OHL en Zulte Waregem blijven opnieuw met een zure nasmaak achter. Beide ploegen snakten naar een ...

38
38
Charai verklaart hoe plan tegen Anderlecht werkte

KVC Westerlo gaf voetballes aan RSC Anderlecht. Het werd een ouderwetse pot voetbal in 't Kuipje, ...

103
103
Antwerp in extase: herboren Bosuil slokt Genk volledig op

De Bosuil ademde zondagavond pure nostalgie en nieuw elan. De heropening van de mythische Tribune 2 ...

204
204
Vanderbiest lacht, De Mil baalt: "Geen recht van spreken"

KV Mechelen deed een goede zaak door met 1-0 te winnen van Sporting Charleroi. De Zebra's baalden, ...

83
83
Nederland in de ban van ‘opvolger’ Koeman: 'droomkandidaat'

In Nederland maken ze zich klaar voor het WK 2026. Oranje zit in een groep met Japan, Tunesië ...

53
53
'JPL-topclubs krijgen buitenkans bij ‘Chelsea-imperium''

Chelsea en Straatsburg hebben dezelfde eigenaars. Het is er een komen en gaan van spelers. Misschien ...

139
139
Hasi messcherp voor eigen ploeg na absolute wanprestatie

Een wanprestatie van de bovenste plank. Anders kan je de prestatie van RSC Anderlecht op het veld ...

291
291
Jacques maakt straffe plannen van Antwerp bekend

Royal Antwerp FC heeft vanavond zijn nieuwe tribune officieel geopend. De Great Old kan nu 21.000 ...

285
285
Coosemans loopt leeg na afgang Anderlecht: "Enorme blamage"

Voor RSC Anderlecht is de 17de speeldag van de Jupiler Pro League uitgedraaid op een nachtmerrie. Zo ...

188
188
1 op 10! Kranten halen sloophamer boven voor RSCA-schlemiel

Na zes opeenvolgende overwinningen, is RSC Anderlecht op pijnlijke wijze van zijn paars-witte wolk ...

498
498
Scorende Lokonga goud waard, discutabele goal redt De Cuyper en co

Na enkele lastige seizoenen, heeft Albert Sambi Lokonga zijn voetbalgeluk terug gevonden bij ...

39
39
KV Kortrijk doet slechte zaak in CPL na Luikse nachtmerrie

Na de nederlaag van Beerschot konden de Kerels steviger op de tweede plek komen en weer dichter bij ...

231
231
Anderlecht zakt door het ijs: ’t Kuipje wordt weer spookhuis

In Het Kuipje werd Anderlecht (niet voor het eerst in zijn geschiedenis) compleet weggespoeld door ...

154
154
Twee wissels bij Antwerp, keeperswissel bij Genk

In de Jupiler Pro League staat zondagavond een aantrekkelijke affiche op het programma. Zo kruist ...

175
175
Protest Anderlecht terecht? De Bilde velt verdict penaltyfase

Door de slippers van Club Brugge en Union SG, kon RSC Anderlecht zondagnamiddag opnieuw gouden zaken ...

251
251
Anderlecht-drama op Westerlo: titularis de grond ingeboord

RSC Anderlecht kreeg zondagnamiddag dé kans om beslag te leggen op de tweede plaats in de ...

364
364
"Onzichtbaar" - sterkhouder dik gebuisd bij kwakkelend Club

De bekeroverwinning op OH Leuven heeft dan toch niet de gewenste ommekeer ingeleid bij Club Brugge. ...

338
338

Meer sportnieuws