Vrancken 'reanimeert' aankoop van 6 miljoen euro

1419 stemmen
Vrancken 'reanimeert' aankoop van 6 miljoen euro

De zomeraanwinsten van KRC Genk hebben het niet makkelijk dit seizoen. Trainer Wouter Vrancken roteert weinig doordat er geen Europees voetbal is. Eén van de dure aanwinsten kent een zeer moeilijk seizoen, maar er schijnt licht aan het einde van de tunnel. Kan hij in de eindsprint nog van waarde zijn voor de leider?


Racing Genk koopt vaak spelers met het oog op de toekomst. Zij krijgen dan minstens een jaar de tijd om zich aan te passen en nadien over te nemen als er een speler vertrekt. Matias Galarza is zo een aankoop. De 21-jarige Argentijnse middenvelder werd afgelopen zomer voor maar liefst 6 miljoen euro weggehaald bij Argentinos Juniors, maar hij speelde dit seizoen nog maar 72 minuten in de Jupiler Pro League. Daardoor zakte zijn waarde tot 1,5 miljoen euro.

CASTRO

De speler werd door Vrancken ook naar de beloften gestuurd omwille van zijn gedrag. Hij moest een tandje bijsteken en dat lijkt ook te lukken. In Het Belang van Limburg laat Vrancken weten dat hij een goed gesprek had met Galarza en diens manager. Vrancken is tevreden over de mentaliteitswijziging bij de speler. Hij mocht gisteren opdraven tegen Beerschot en de trainer van Racing Genk was bijzonder tevreden met zijn prestatie.

Galarza is niet de enige zomeraanwinst die moeilijkheden kent. Nicolas Castro werd voor 3,2 miljoen euro weggeplukt bij Newell's Old Boys en speelde nog maar 542 minuten in de Jupiler Pro League. Hij moet ook nog stappen voorwaarts zetten om een vaste waarde te worden in de eerste ploeg.

🚀

Gaat Galarza dit seizoen nog in actie komen?

Meest recent

Tielemans slaat hard terug op WK-kritiek Rode Duivels

De Rode Duivels krijgen de wind van voren na Egypte en Iran. Met een twee op zes zoekt België ...

10
10
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt dubbel uit, Club schrikt’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

206
206
Garcia afgemaakt: twee alarmerende WK-vaststellingen

De Rode Duivels staan op een derde plek in de groepsfase na een 1-1 tegen Egypte en een 0-0 tegen ...

66
66
Cercle Brugge is genadeloos: speler definitief weg

Cercle Brugge is volop bezig met de kern samen te stellen voor volgend seizoen. Groen-Zwart zoekt ...

37
37
Antwerp haalt toptalent eindelijk binnen

Royal Antwerp FC begint zich te roeren op de zomermercato. The Great Old zal ook volgend seizoen ...

75
75
Heerlijk! Noren nemen WK over met schitterende viering

Noorwegen werd vooraf getipt als outsider op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada en ...

27
27
Tielemans spreekt duidelijke taal over sfeer Rode Duivels

De Rode Duivels speelden twee keer gelijk op het WK en moeten nu uithalen tegen Nieuw-Zeeland. De ...

103
103
Ngoy reageert aangeslagen na rode kaart tegen Iran

De Rode Duivels moeten nog vol aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. Na het gelijkspel tegen Egypte en ...

103
103
Julian Alvarez laat WK daveren met heuse transferbom

Titelverdediger Argentinië heeft zich maandag geplaatst voor de volgende ronde van het WK na ...

76
76
Radja breekt lans voor Duivel: "Hij speelt wél voor zijn plek"

Ook in de tweede wedstrijd op het WK 2026 bleven de Rode Duivels onder de verwachtingen. Na een al ...

398
398
Pijnlijke onthulling assistent Garcia: Vanden Borre fulmineert

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

355
355
'Club in lastig transferparket: United komt aankloppen'

Dat Club Brugge deze transferzomer enkele sterkhouders zal verliezen lijkt onvermijdelijk, maar men ...

392
392
Rudi Garcia op weg naar ondergang? "Ik vrees ervoor"

De Rode Duivels zijn tegenvallend aan het WK 2026 en dus wordt met een kritische blik naar de ...

233
233
"Als België serieus genomen wil worden ..." - topanalist messcherp

De Rode Duivels hebben voorlopig geen zieltjes gewonnen op het wereldkampioenschap. Na het ...

363
363
'Garcia grijpt drastisch in: totale WK-wending Vanaken'

De Rode Duivels staan zaterdagochtend onder aanzienlijke druk voor hun laatste WK-groepsmatch tegen ...

670
670
WK-bom ontploft al voor slotmatch: zware gevolgen Garcia

Het WK is nog maar net bezig, maar Rudi Garcia zit al volop in een storm. De rust rond de Rode ...

491
491
Jordanië in rouw: comeback Algerije verbrodt grote WK-stunt

Jordanië is er dinsdagochtend niet in geslaagd zijn eerste punten ooit op het WK te pakken. ...

42
42
'Kompany in zijn nopjes: Bayern legt monstercontract klaar'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

273
273
'Anderlecht op zucht van trainer: onverwachte naam op komst'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

806
806
Topspitsen aan kanon: Mbappé en Haaland heersen in Groep I

Groep I van het wereldkampioenschap wordt momenteel gedomineerd door twee absolute topspitsen. Zowel ...

72
72
Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

347
347
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

450
450
Ex-ref spreekt klare taal: Rode Duivels bestolen?

Op het WK is er helaas geen Jonathan Lardot om een woordje uitleg te verschaffen bij de beslissingen ...

290
290
'Ngoy op strafbankje: Garcia broedt op verrassing'

In een sowieso al moeizame partij tegen Iran schoten de Rode Duivels zichzelf tot overmaat van ramp ...

239
239
'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

Zaterdag is het do or die voor de Rode Duivels tegen Nieuw-Zeeland. Op papier een haalbare affiche, ...

292
292

Meer sportnieuws