Nieuwe sterkhouder staat op bij Duivels: "Verbazend goed"

181
Nieuwe sterkhouder staat op bij Duivels:

In tegenstelling tot voorganger Roberto Martinez, heeft Domenico Tedesco zijn eerste wedstrijd als bondscoach van België kunnen winnen. Zo haalden de Rode Duivels het vrijdagavond met duidelijke 0-3-cijfers op het veld van Zweden. En een aantal spelers kon meteen een goede beurt maken bij de nieuwe selectieheer.


Romelu Lukaku bijvoorbeeld, vierde zijn rentree in de Duivelse basiself met een onvervalste hattrick. De nationale topschutter aller tijden blijft dan ook van vitaal belang voor deze ploeg. Daarnaast kon Dodi Lukebakio, die verrassend in de basis startte, flink indruk maken. Hij bekroonde zijn sterke prestatie met twee knappe assists. En ook de invalbeurt van debutant Johan Bakayoko mocht gezien worden.

Achterin maakte Wout Faes dan weer een goede beurt. De sterkhouder van Leicester City kreeg in de basiself een plekje naast Jan Vertonghen en speelde een sterke wedstrijd tegen de Zweedse aanvallers. Analist Philippe Albert duidde hem dan ook aan als de beste verdediger van de avond. "Faes speelde op een heel goed niveau. Hij verbaasde me", stelt de oud-international bij RTBF.

RECORDMAN LUKAKU
Albert zwaaide ook met lof naar Lukaku. Door zijn hattrick heeft de spits nu 71 interland-doelpunten achter zijn naam staan. Hierdoor heeft hij notoire doelpuntenmakers als Pélé, Robert Lewandowski en Neymar in het vizier. Bovendien verstevigde hij zijn titel als 'Belgisch topschutter aller tijden'. "Bij de nationale ploeg heeft hij geweldige statistieken. Zijn record zal decennia en decennia lang stand houden", aldus Albert.

LEES OOK: Waalse pers slaat alarm bij Duivels: Van Bommel moet ingrijpen

Faes was de beste Duivel in de defensie ...

Meest recent

Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

14
14
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

68
68
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

109
109
KV Kortijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

27
27
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

161
161
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

67
67
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

23
23
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

25
25
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

19
19
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

25
25
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

87
87
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

73
73
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

51
51
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

25
25
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

24
24
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

31
31
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

118
118
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

41
41
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

240
240
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

106
106
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

210
210
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

78
78
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

70
70
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

247
247

Meer sportnieuws