'Tuchel bepaalt eerste transferbom bij Bayern'

2185 stemmen
'Tuchel bepaalt eerste transferbom bij Bayern'

Bayern München heeft tijdens de interland-break een kleine aardverschuiving doorgevoerd binnen de club. Zo werd coach Julian Nagelsmann vrijdag op straat gezet door Der Rekordmeister. En met Thomas Tuchel presenteerde de Duitse kampioen inmiddels al een vervanger.


Sinds de zomer van 2021 stond Nagelsmann aan het roer bij Bayern. Onder het bewind van de 35-jarige werd vorig seizoen ook de Duitse titel gegrepen. Maar in de huidige jaargang presteert de club vrij wisselvallig. Na de nederlaag tegen Bayer Leverkusen, werd de leidersplaats in de Bundesliga afgelopen weekend verspeeld aan Borussia Dortmund. Vlak na de interland-break staat Bayern meteen voor een competitieclash tegen Dortmund, een weekje later staat in de Champions League de kraker tegen Manchester City op het programma. Met oog op die belangrijke duels besloot het bestuur dan ook om in te grijpen.

En dus besloot Bayern om het sportieve lot in handen van Tuchel te leggen. Die werd zaterdag officieel voorgesteld in de Allianz Arena. "Het is een grote eer om door Bayern te worden gevraagd", klonk het op zijn persbabbel. "Het DNA van de club is duidelijk gedefinieerd. Het gaat om winnen, dus de opdracht is duidelijk. En met deze selectie kan je om elke prijs meespelen. Het is een van de meest getalenteerde selecties van Europa."

NIEUWE TOPSPITS
Tuchel lijkt dus enthousiast over zijn huidige kern en liet ook verstaan dat hij op korte termijn niet veel zal veranderen. Toch zou hij al een eerste transfertarget hebben bepaald. Volgens Caught Offside gaat de nieuwe trainer het bestuur aansporen om Harry Kane proberen binnen te halen. De Engelse topspits gaat komende zomer zijn laatste contractjaar in bij Tottenham Hotspur en zou niet weigerachtig staan tegenover een nieuw avontuur. Tuchel zou alvast een groot liefhebber zijn van Kane. Al zal de spits ondanks zijn contractsituatie een vermogen moeten kosten en valt het af te wachten hoeveel de Bayern-directie wil investeren.

LEES OOK: Engeland ontploft: Tuchel laat sterren thuis en slaat terug

Kane hoort bij de vijf beste spitsen ter wereld ...

Meest recent

'Opvolger Lewandowski: FC Barcelona droomt groots'

Nu het seizoen in La Liga erop zit, kan de sportieve leiding van FC Barcelona zich storten op hun ...

7
7
Lukaku neemt geen blad voor de mond: 'Hij was ideale bondscoach'

In een zeldzaam interview met 'Het Nieuwsblad' en 'La Dernière Heure', heeft Romelu Lukaku ...

77
77
Tzolis 'Player of the Season': opvallende namen in top 10

Maandagavond werd op de Pro League Awards de 'Player of the Season' in de Jupiler Pro League bekend ...

70
70
Vossen gewaarschuwd voor Vormer-stunt: "Doe het vooral niet"

Jelle Vossen kan plots voor een heel opvallend laatste hoofdstuk kiezen. Ruud Vormer droomt bij ...

248
248
'Anderlecht schakelt door: ervaren hoofdtrainer in aantocht'

Nu het seizoen erop zit, kan het echte werk beginnen bij RSC Anderlecht. Zo zal de sportieve leiding ...

309
309
Nieuwe trainer voor Union? Sterke man reageert

Union SG kan terugblikken op een geslaagd seizoen. De Brusselaars pakten de beker van België en ...

57
57
Club stinkend rijk: bijna 100 miljoen voor drie titelhelden

Het behalen van de 20ste landstitel werd maandag nog eens uitgebreid gevierd bij Club Brugge. Nu de ...

216
216
City-fans worden wild: Kompany-schok op afscheid Guardiola

In Manchester werd maandagavond groot feest gevierd. Zo werd Pep Guardiola in de bloemetjes gezet ...

131
131
'Sibierski verrast: Anderlecht all-in voor target Renard'

Het aantal bouwstenen in de huidige kleedkamer valt haast op één hand te tellen, en ...

232
232
'Transferitis bij Club Brugge: afwezige op titelviering'

Het feestje houdt maar niet op voor Club Brugge. Na de galawedstrijd tegen AA Gent stonden er ...

559
559
Profvoetballer van het Jaar: winnaar 2025/26 bekend

Bij het einde van het seizoen hoort traditiegetrouw uiteraard ook een awardshow om de smaakmakers ...

235
235
Pro League Awards: Club Brugge valt in de prijzen

Maandagavond vinden in Antwerpen de Pro League Awards plaats. Wie de hoofdvogel afschiet valt ...

149
149
Van Gucht doet opmerkelijke onthulling rond Blanka Vlasić

Ruben Van Gucht trekt andermaal alle aandacht naar zich toe. Terwijl hij binnenkort een dochter ...

402
402
Transferuitspraak Tzolis doet Club Brugge-fans dromen

Club Brugge werd maandagavond nog eens serieus in de bloemetjes gezet voor het behalen van de ...

326
326
Lardot fileert Play-Offs: slechts twéé arbitrage-fouten

De Play-Offs in de Jupiler Pro League zitten er sinds afgelopen weekend op. En dus kan ook de ...

209
209
Transfervuurwerk Anderlecht: Bornauw gooit kaarten open

RSC Anderlecht heeft zondag een punt gezet achter een toch wel teleurstellend seizoen. De ...

629
629
Drama Milan doet koppen rollen: Allegri én directie op straat

AC Milan heeft zondagavond op dramatische wijze naast een Champions League-ticket gegrepen. En dat ...

147
147
Topdoelman opvolger Mignolet: "Contract van twee jaar"

Club Brugge nam zondagavond op pakkende wijze afscheid van Simon Mignolet. De vraag is nu hoe de ...

1116
1116
Anderlecht ruikt JPL-stunt van 6 miljoen: “Wat een beer”

Anderlecht zoekt deze zomer naar meer slagkracht in de aanval en komt uit bij een opvallende naam ...

668
668
‘KV Mechelen baalt: onheilspellende toekomstvisie’

KV Mechelen was euforisch nadat het een ticket voor de Champions Play-Offs wist te bemachtigen. ...

427
427
Conte zet Napoli-voorzitter stevig op zijn plek na clash

Het rommelde dit seizoen ferm bij Napoli. Vorig seizoen won Antonio Conte de Scudetto, maar dit ...

116
116
Deze Duivels starten nú al WK-kamp: nieuws over Lukaku

Het seizoen is in de meeste competities voorbij en ook in België zijn de Play-Offs afgelopen. ...

96
96
‘STVV krijgt klappen met leegloop: zes sterkhouders weg’

Sint-Truiden VV kende een ongelooflijk seizoen en mag volgend seizoen Play-Offs van de Europa League ...

430
430
Wouter Vrancken wéér getipt bij zoekend Anderlecht

Wouter Vrancken neemt afscheid bij Sint-Truiden VV. De succescoach loodste de Kanaries naar een ...

430
430
‘Code rood op Bosuil: Overmars grijpt hard in bij Antwerp’

Royal Antwerp FC kende een desastreus seizoen. Europees voetbal werd wéér niet gehaald ...

590
590

Meer sportnieuws