'Tuchel bepaalt eerste transferbom bij Bayern'

2185 stemmen
'Tuchel bepaalt eerste transferbom bij Bayern'

Bayern München heeft tijdens de interland-break een kleine aardverschuiving doorgevoerd binnen de club. Zo werd coach Julian Nagelsmann vrijdag op straat gezet door Der Rekordmeister. En met Thomas Tuchel presenteerde de Duitse kampioen inmiddels al een vervanger.


Sinds de zomer van 2021 stond Nagelsmann aan het roer bij Bayern. Onder het bewind van de 35-jarige werd vorig seizoen ook de Duitse titel gegrepen. Maar in de huidige jaargang presteert de club vrij wisselvallig. Na de nederlaag tegen Bayer Leverkusen, werd de leidersplaats in de Bundesliga afgelopen weekend verspeeld aan Borussia Dortmund. Vlak na de interland-break staat Bayern meteen voor een competitieclash tegen Dortmund, een weekje later staat in de Champions League de kraker tegen Manchester City op het programma. Met oog op die belangrijke duels besloot het bestuur dan ook om in te grijpen.

En dus besloot Bayern om het sportieve lot in handen van Tuchel te leggen. Die werd zaterdag officieel voorgesteld in de Allianz Arena. "Het is een grote eer om door Bayern te worden gevraagd", klonk het op zijn persbabbel. "Het DNA van de club is duidelijk gedefinieerd. Het gaat om winnen, dus de opdracht is duidelijk. En met deze selectie kan je om elke prijs meespelen. Het is een van de meest getalenteerde selecties van Europa."

NIEUWE TOPSPITS
Tuchel lijkt dus enthousiast over zijn huidige kern en liet ook verstaan dat hij op korte termijn niet veel zal veranderen. Toch zou hij al een eerste transfertarget hebben bepaald. Volgens Caught Offside gaat de nieuwe trainer het bestuur aansporen om Harry Kane proberen binnen te halen. De Engelse topspits gaat komende zomer zijn laatste contractjaar in bij Tottenham Hotspur en zou niet weigerachtig staan tegenover een nieuw avontuur. Tuchel zou alvast een groot liefhebber zijn van Kane. Al zal de spits ondanks zijn contractsituatie een vermogen moeten kosten en valt het af te wachten hoeveel de Bayern-directie wil investeren.

LEES OOK: Engelsen vervloekt: nieuw incident in WK-voorbereiding

Kane hoort bij de vijf beste spitsen ter wereld ...

Meest recent

'Ruben Van Gucht slaat bloedmooie Russische aan de haak'

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

8
8
Lommel laat verdediger vertrekken, PSV-Belg naar Duitsland

De transfermolen begint stilaan op volle toeren te draaien in binnen- en buitenland. Er valt ...

3
3
'KRC Genk schrikt: Real meldt zich voor goudhaantje'

KRC Genk blijft van seizoen tot seizoen wisselvallig presteren en greep in de voorbije maanden ...

30
30
AA Gent verrast compleet met aanwinst uit eerste nationale

AA Gent was de voorbije dagen al druk in de weer op de transfermarkt. Het strikte Christian Burgess ...

33
33
'AA Gent schrikt: vertrek Delorge alsmaar concreter'

AA Gent hoopt zich deze zomer te kunnen versterken om zo volgend seizoen weer dichter bij de top van ...

75
75
'Dender plukt wéér assistent weg bij Club als nieuwe T1'

Club Brugge krijgt de laatste jaren veel lof voor zijn jeugdopleiding, maar het leidt tegenwoordig ...

63
63
Henry maakt Cristiano Ronaldo af: "Luister goed mensen..."

Portugal speelde 1-1 tegen Congo. Het was op voorhand al duidelijk dat Congo een zware tegenstander ...

205
205
'Liverpool slaat toe met Spaanse WK-ganger'

Liverpool blikt terug op een zeer ontgoochelend seizoen. Het kon de verwachtingen niet inlossen na ...

25
25
Zetterberg geeft Anderlecht flinke waarschuwing

RSC Anderlecht moet binnen een maand al stevig aan de bak in de voorrondes van de Europa League. Dan ...

121
121
'Thomas Kaminski staat voor verrassende terugkeer'

Wat breng de nabije toekomst voor Thomas Kaminski? De Belgische doelman wordt in het buitenland ...

79
79
AA Gent zorgt voor absolute recordtransfer

AA Gent haalde Josué Vergara naar de Planet Group Arena. De Buffalo’s halen hem voor de ...

198
198
Helemaal omgeslagen: Club Brugge verrast met Sels-wending

Club Brugge leek Matz Sels stilaan te moeten vergeten, maar achter de schermen heeft het dossier ...

1068
1068
'JPL-clubs lonken naar ex-smaakmaker Beerschot'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

93
93
Nieuw vraagteken bij Rode Duivels: vervanging op komst?

België heeft al lange tijd een probleem. Zonder Romelu Lukaku scoort het te moeilijk. Dat bleek ...

263
263
Harde kern RSCA roert zich weer: Coucke gebeten hond

RSC Anderlecht begint vrijdag aan het nieuwe seizoen. De spelers leggen dan medische proeven af. ...

369
369
Ghana en Colombia knokken zich naar WK-zeges

Deze ochtend stonden er op het WK twee matchen op het programma. Ghana moest aan de bak tegen ...

26
26
Ook Kane op afspraak: Engeland dwingt Kroatië op de knieën

Schaduwfavoriet Engeland heeft zijn start op het WK 2026 niet gemist. Kroatië maakte het de ...

56
56
'Schok bij Club Brugge: topploeg klopt aan voor Siquet'

Als vervanger voor de geblesseerde Kyriani Sabbe, werkte Hugo Siquet sterke Play-Offs af bij Club ...

326
326
'City haalt verschroeiend uit: dubbelslag van 230 miljoen'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

157
157
'Club meldt zich bij Anderlecht-target: deal van 9 miljoen'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel de markt aan het afspeuren op zoek naar ...

414
414
Nederlanders smullen van Duivel: "Hele grote persoonlijkheid"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

314
314
'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding op het nieuwe seizoen volgende week van start. Dat zal ...

483
483
Tzolis ziet nieuwe goudklomp bij Club: "Hij trainde mee en ..."

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten te lanceren vanuit de jeugdopleiding. En ...

507
507
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

258
258
Optater Ronaldo en co: Congo stunt met historisch WK-punt

Het WK 2026 is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor het Portugal van sterspeler ...

78
78

Meer sportnieuws