Ibrahimovic reageert nors na complimenten Lukaku

door
Ibrahimovic reageert nors na complimenten Lukaku

De Rode Duivels hebben vrijdagavond zonder grote problemen gewonnen op het veld van Zweden: 0-3. Alle Belgische doelpunten kwamen uiteindelijk op naam van Romelu Lukaku te staan. De spits eiste dus opnieuw een glansrol op en dat uitgerekend tegenover zijn rivaal Zlatan Ibrahimovic.


De twee aanvallers deelden destijds een tijdje de kleedkamer met elkaar bij Manchester United en op dat moment leek er geen vuiltje aan de lucht. Maar toen de twee met Internazionale en AC Milan in 2021 tegenover mekaar stonden de Coppa d'Italia, liep het uit de hand. Op het veld kwam het toen tot een serieuze opstoot en ploegmakkers moeten de twee kemphanen uit mekaar houden. Zlatan zou eerst hebben gezegd dat Lukaku het kalm aan moest doen. "Wat ga je anders doen?", antwoordde onze landgenoot. "Ik breek elke bot in je lichaam als je je mond nog eens opendoet", zou de Zweed naar eigen zeggen hebben gerepliceerd.

Vervolgens gingen de poppetjes helemaal aan het dansen en ging Ibrahimovic als eerste over de schreef. "Laat je moeder nog een voodoo-spreuk voor je doen", aldus de Milan-spits. Door die uitspraak ging Lukaku helemaal over de rooie. En toen de spelers de catacomben ingingen, zou de Rode Duivel hem nog een laatste boodschap hebben toegesnauwd. "Ik ga drie kogels in je hoofd knallen", zou Lukaku hebben gezegd, tenminste toch volgens wat Ibrahimovic beweert in zijn boek 'Adrenaline: My Untold Stories'.

LUKAKU SPORTIEF, ZLATAN NORS
Na de match werden beide kemphanen dan ook gepolst naar hun onderlinge relatie. Lukaku stelde zich daarbij erg sportief op. "Hij is een krijger. Een speler die al zoveel jaren aan de top staat, moet gerespecteerd worden", klonk het bij Aftonbladet. "Wat hij nog steeds presteert op die leeftijd ... petje af. Of er 'hard feelings' zijn tussen ons? Absoluut niet, we respecteren mekaar gewoon."

Zlatan kreeg echter dezelfde vraag gesteld bij TV6 en de Zweedse superster antwoordde opvallend nors en leek hij wat geïrriteerd: "Hij heeft zijn doelpunten kunnen maken, dus dan kan hij blij zijn." Waarop de reporter aangaf dat Lukaku hem complimenteerde. "Of we nu weer vrienden zijn? Ik heb hem na de match niet meer gezien. En wat op het veld gebeurt, blijft op het veld."

LEES OOK: Henry ziet twee absolute kleppers bij de Rode Duivels

Zlatan kan beter een punt zetten achter zijn carrière ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

106
106
'Barça verbaast met komst voormalige JPL-smaakmaker'

FC Barcelona verzekerde zich zondagavond van een tweede titel op rij door in de Clasico af te ...

2
2
Vandenbempt waarschuwt Club Brugge: "Pas toch maar op"

Club Brugge is veruit de beste ploeg in deze Play-Offs. Ze overklasten STVV en beginnen als leider ...

80
80
Degryse velt oordeel: moet Hazard spelen of niet?

RSC Anderlecht is vanaf vandaag voluit bezig met de bekerfinale. Thorgan Hazard startte op de bank ...

49
49
Vandenbempt snoeihard voor AA Gent en Anderlecht

AA Gent - Anderlecht eindigde op 1-1. Het was een wedstrijd met te weinig goed voetbal en toch wat ...

105
105
Vanderbiest over cruciale topper: "Dan doe je helemaal mee"

KV Mechelen verloor met 3-0 op het veld van Union SG. De Maneblussers zagen RSC Anderlecht zo een ...

60
60
Verschaeren reageert op opstootjes: “Dit hoort erbij”

Yari Verschaeren speelt zeker geen onaardige Play-Offs. De aanvallende middenvelder deed het goed ...

67
67
'De Roeck op weg naar comeback in JPL'

Gaat Club NXT weer op zoek moeten gaan naar een nieuwe trainer? De kans is zeker aanwezig, want ...

228
228
Diepe emoties: kampioen Flick vecht tegen tranen na overlijden vader

FC Barcelona kroonde zich zondagavond tot kampioen uitgerekend in de Clasico tegen aartsrivaal Real ...

54
54
'Miljoenentransfer Karetsas: kersvers kampioen meldt zich'

Kos Karetsas viel zondagavond geblesseerd uit bij KRC Genk. Het valt af te wachten hoe groot de ...

178
178
'Anderlecht vreest: zware consequenties na rood Cvetkovic'

Mihajlo Cvetkovic speelde zondag opnieuw een sterke eerste helft namens RSC Anderlecht op het veld ...

340
340
Club Brugge helemaal titelrijp? Analisten doen uitspraak

Nog drie speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs zitten erop. De titelstrijd staat dus voor ...

398
398
"Irritantste dat we al zagen" - Coosemans afgemaakt na fratsen

Na een sterke eerste helft en een volledige tweede met een man minder, behaalde RSC Anderlecht ...

537
537
Bayern in totale paniek: Kompany wil transferbom droppen

Bayern München dreigt in een stevige transferstorm te belanden. Vincent Kompany wil er graag ...

113
113
Barça kampioen in Clasico: Spaanse pers fileert Courtois

FC Barcelona heeft zich zondagavond tot Spaans kampioen gekroond, uitgerekend met een overwinning ...

405
405
Penalty-tragedie Antwerp: Janssen stevig op plaats gezet

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een erg dure thuisnederlaag tegen Sporting Charleroi geleden. In de ...

268
268
'Vertrek Rigaux: Club contacteert 'directeur voetbal' Ajax'

Terwijl de titelstrijd voor zijn climax staat, begint er één en ander te bewegen ...

325
325
Ait El Hadj doet verrassende uitspraak over bekerfinale

Union heeft na de nederlaag op STVV geen nieuwe steek laten vallen. Het slaagde er zondag wel in om ...

277
277
Zure nasmaak voor Westerlo: "Er zat meer in"

Voor Westerlo lijkt het een moeilijke zaak te gaan worden om de Europe Play-Off nog te gaan winnen. ...

54
54
Champagne knalt: Barça verzekert zich in Clasico van titel

De Spaanse titelstrijd heeft zondagavond zijn ontknoping gekend. FC Barcelona trok immers aan het ...

78
78
Bidden voor Karetsas en Heymans: Hayen brengt nieuws

Voor Genk is het een tegenvallend seizoen geweest, maar dat kunnen ze wel nog altijd afsluiten met ...

207
207
'Princiepsakkoord bereikt: Union verliest smaakmaker'

Voor Union staat of valt het seizoen met de komende week. Donderdag strijden ze met Anderlecht om de ...

153
153
Rentree in mineur: Hairemans verklaart penaltymisser

Antwerp lijkt zondag definitief afgehaakt te zijn in de strijd om de Europe Play-Off te winnen. Door ...

58
58
'Genk waagt nieuwe poging en kent prijskaartje'

Bij KRC Genk staan ze wellicht voor een drukke transferzomer. Na een tegenvallend seizoen lijkt vers ...

151
151
Hubert komt met eerste update over Rodriguez

Union stond zondag onder grote druk doordat Club Brugge zaterdag al gewonnen had. De Brusselaars ...

202
202
Genk wint ruim, maar blijft met kopzorgen achter

KRC Genk heeft zondag gedaan wat het moest doen om in de running te blijven voor het laatste ...

134
134

Meer sportnieuws