Ibrahimovic reageert nors na complimenten Lukaku

door
Ibrahimovic reageert nors na complimenten Lukaku

De Rode Duivels hebben vrijdagavond zonder grote problemen gewonnen op het veld van Zweden: 0-3. Alle Belgische doelpunten kwamen uiteindelijk op naam van Romelu Lukaku te staan. De spits eiste dus opnieuw een glansrol op en dat uitgerekend tegenover zijn rivaal Zlatan Ibrahimovic.


De twee aanvallers deelden destijds een tijdje de kleedkamer met elkaar bij Manchester United en op dat moment leek er geen vuiltje aan de lucht. Maar toen de twee met Internazionale en AC Milan in 2021 tegenover mekaar stonden de Coppa d'Italia, liep het uit de hand. Op het veld kwam het toen tot een serieuze opstoot en ploegmakkers moeten de twee kemphanen uit mekaar houden. Zlatan zou eerst hebben gezegd dat Lukaku het kalm aan moest doen. "Wat ga je anders doen?", antwoordde onze landgenoot. "Ik breek elke bot in je lichaam als je je mond nog eens opendoet", zou de Zweed naar eigen zeggen hebben gerepliceerd.

Vervolgens gingen de poppetjes helemaal aan het dansen en ging Ibrahimovic als eerste over de schreef. "Laat je moeder nog een voodoo-spreuk voor je doen", aldus de Milan-spits. Door die uitspraak ging Lukaku helemaal over de rooie. En toen de spelers de catacomben ingingen, zou de Rode Duivel hem nog een laatste boodschap hebben toegesnauwd. "Ik ga drie kogels in je hoofd knallen", zou Lukaku hebben gezegd, tenminste toch volgens wat Ibrahimovic beweert in zijn boek 'Adrenaline: My Untold Stories'.

LUKAKU SPORTIEF, ZLATAN NORS
Na de match werden beide kemphanen dan ook gepolst naar hun onderlinge relatie. Lukaku stelde zich daarbij erg sportief op. "Hij is een krijger. Een speler die al zoveel jaren aan de top staat, moet gerespecteerd worden", klonk het bij Aftonbladet. "Wat hij nog steeds presteert op die leeftijd ... petje af. Of er 'hard feelings' zijn tussen ons? Absoluut niet, we respecteren mekaar gewoon."

Zlatan kreeg echter dezelfde vraag gesteld bij TV6 en de Zweedse superster antwoordde opvallend nors en leek hij wat geïrriteerd: "Hij heeft zijn doelpunten kunnen maken, dus dan kan hij blij zijn." Waarop de reporter aangaf dat Lukaku hem complimenteerde. "Of we nu weer vrienden zijn? Ik heb hem na de match niet meer gezien. En wat op het veld gebeurt, blijft op het veld."

LEES OOK: Zlatan Ibrahimović zet sociale media in brand

Zlatan kan beter een punt zetten achter zijn carrière ...

Meest recent

'Anderlecht dumpt flop: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

51
51
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

180
180
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

22
22
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

159
159
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

179
179
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

319
319
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

82
82
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

233
233
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

270
270
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

157
157
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

275
275
Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

616
616
'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

205
205
'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Voor OH Leuven werd het alweer een grijs seizoen. Het wist maar op het nippertje de play-downs te ...

30
30
'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

466
466
'STVV krijgt belangrijk nieuws over vertrek Vrancken'

STVV pakte vorig weekend een stuntzege tegen Union. Daarmee is het stilaan helemaal zeker van de ...

233
233
"Ik was beschaamd" - Hazard met de grond gelijk gemaakt

Anderlecht werd zondag nog maar eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt door Club Brugge. Dat ...

454
454
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

35
35
Godts ondanks heldenrol aangepakt: "No f*cking way"

Ajax sprokkelde afgelopen weekend op de valreep nog een punt tegen PSV en daarvoor mocht het nog ...

63
63
Geen medelijden met Union: "Als je met vuur speelt..."

Het is een bewogen weekend geweest in de Champions' Play-Off. Daarin werd Club Brugge de nieuwe ...

277
277
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuwe Ordoñez, De Bruyne beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

282
282
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

93
93
Vandenbempt: "Historische pandoering voor Anderlecht"

RSC Anderlecht verloor net als tegen Union SG met 1-3 van Club Brugge. Maar deze partij verliep ...

302
302
Coosemans en Kana voeren druk op: Anderlecht bibbert

RSC Anderlecht werd overklast door een veel sterker Club Brugge. De Brusselaars staan nog altijd ...

289
289
Standard leeft weer op: Euvrard vol lof

Standard droomt plots weer van een Europees ticket. De Rouches wonnen zeer knap met 0-5 van een ...

135
135

Meer sportnieuws