Ibrahimovic reageert nors na complimenten Lukaku

4551 stemmen
Ibrahimovic reageert nors na complimenten Lukaku

De Rode Duivels hebben vrijdagavond zonder grote problemen gewonnen op het veld van Zweden: 0-3. Alle Belgische doelpunten kwamen uiteindelijk op naam van Romelu Lukaku te staan. De spits eiste dus opnieuw een glansrol op en dat uitgerekend tegenover zijn rivaal Zlatan Ibrahimovic.


De twee aanvallers deelden destijds een tijdje de kleedkamer met elkaar bij Manchester United en op dat moment leek er geen vuiltje aan de lucht. Maar toen de twee met Internazionale en AC Milan in 2021 tegenover mekaar stonden de Coppa d'Italia, liep het uit de hand. Op het veld kwam het toen tot een serieuze opstoot en ploegmakkers moeten de twee kemphanen uit mekaar houden. Zlatan zou eerst hebben gezegd dat Lukaku het kalm aan moest doen. "Wat ga je anders doen?", antwoordde onze landgenoot. "Ik breek elke bot in je lichaam als je je mond nog eens opendoet", zou de Zweed naar eigen zeggen hebben gerepliceerd.

Vervolgens gingen de poppetjes helemaal aan het dansen en ging Ibrahimovic als eerste over de schreef. "Laat je moeder nog een voodoo-spreuk voor je doen", aldus de Milan-spits. Door die uitspraak ging Lukaku helemaal over de rooie. En toen de spelers de catacomben ingingen, zou de Rode Duivel hem nog een laatste boodschap hebben toegesnauwd. "Ik ga drie kogels in je hoofd knallen", zou Lukaku hebben gezegd, tenminste toch volgens wat Ibrahimovic beweert in zijn boek 'Adrenaline: My Untold Stories'.

LUKAKU SPORTIEF, ZLATAN NORS
Na de match werden beide kemphanen dan ook gepolst naar hun onderlinge relatie. Lukaku stelde zich daarbij erg sportief op. "Hij is een krijger. Een speler die al zoveel jaren aan de top staat, moet gerespecteerd worden", klonk het bij Aftonbladet. "Wat hij nog steeds presteert op die leeftijd ... petje af. Of er 'hard feelings' zijn tussen ons? Absoluut niet, we respecteren mekaar gewoon."

Zlatan kreeg echter dezelfde vraag gesteld bij TV6 en de Zweedse superster antwoordde opvallend nors en leek hij wat geïrriteerd: "Hij heeft zijn doelpunten kunnen maken, dus dan kan hij blij zijn." Waarop de reporter aangaf dat Lukaku hem complimenteerde. "Of we nu weer vrienden zijn? Ik heb hem na de match niet meer gezien. En wat op het veld gebeurt, blijft op het veld."

LEES OOK: Garcia oogst zelfs complimenten van... Zlatan

Zlatan kan beter een punt zetten achter zijn carrière ...

Meest recent

Mbappé loodst Frankrijk voorbij schandalig Paraguay

Frankrijk nam het om 23u op tegen Paraguay. Les Bleus waren uiteraard de grote favoriet. Konden ze ...

80
80
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

223
223
Belgische zorgen: drie Rode Duivels twijfelachtig voor VS

De Rode Duivels maken zich klaar voor de achtste finales van het WK tegen de Verenigde Staten, maar ...

242
242
Genadeloos Marokko kegelt Canada uit het WK

Marokko en Canada namen het vanavond tegen elkaar op in de eerste achtste finale. Het werd geen ...

78
78
Westerlo heeft wéér beet en passeert langs de kassa

KVC Westerlo heeft vandaag weer een uitgaande transfer afgerond. De Kemphanen hebben zoals verwacht ...

65
65
Club Brugge-fans schrikken: 10M voor oude bekende uit JPL

Club Brugge speurt verder naar extra versterking op de flank en kan daarvoor uitkomen bij een naam ...

518
518
'Standard heeft topkandidaat als nieuwe investeerder'

Standard heeft na vele maanden zoeken nog steeds geen overnemer of extra investeerder gevonden. Dat ...

278
278
Lukebakio duidelijk: "Moeten we echt alleen over hen spreken?"

Als Dodi Lukebakio invalt, dan zorgt hij héél vaak voor gevaar. Velen zijn ondertussen ...

131
131
Witsel beschermt bekritiseerde Duivel: "Komt goed!"

Axel Witsel sprak zopas met de Belgische pers in Seattle. De ervaren Rode Duivel sprak er onder meer ...

126
126
Defour ziet oplossing voor énorm pijnpunt bij België

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend de achtste finales tegen de Verenigde Staten. In Het Belang ...

125
125
West Ham United stelt Belg aan als 'Hoofd Rekrutering'

West Ham United heeft op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aangsteld, dat maakten ...

12
12
AA Gent en Standard verzorgen spektakel in oefenduels

AA Gent en Standard speelden namiddag een oefenduel. De Buffalo's hadden meteen een stevige partij ...

101
101
'Trossard verlaat Arsenal: deal bijna rond'

Leandro Trossard is de laatste matchen zeer goed op dreef op het WK. De ervaren aanvaller zal na het ...

300
300
Nederland verrast: "Garcia had hem moeten oproepen"

De Rode Duivels staan in de achtste finales. Dat gebeurde met horten en stoten, maar ze staan er ...

126
126
'Anderlecht hoopt op De Cat: volgende club haakt af'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Waar speelt de jonge middenvelder de komende ...

425
425
Bekende WK-ganger zet deur open voor JPL-transfer

Gaan we weldra opnieuw een 'Paul Okon' in de Jupiler Pro League zien? Paul Okon-Engstler speelde een ...

104
104
Bosz zorgt meteen voor flinke opschudding bij PSV

Nederland en Ronald Koeman gingen uit elkaar. Peter Bosz wordt genoemd als een grote kandidaat om ...

38
38
Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. KRC Genk ging op bezoek bij ...

140
140
Debuut Biancone en Pétrot, geen zege voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde om 14u zijn eerste oefenmatch tegen US Boulogne. Wat wisten de Brusselaars te ...

575
575
'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

213
213
"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

73
73
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

372
372
Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

280
280
Lof voor Garcia: Nainggolan met hevig relaas

Rudi Garcia krijgt zelfs na geslaagde wissels toch nog kritiek uit bepaalde hoek. De ingrepen oogden ...

149
149
Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Terwijl het WK 2026 nog op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League al ...

202
202

Meer sportnieuws