Ibrahimovic reageert nors na complimenten Lukaku

door
Ibrahimovic reageert nors na complimenten Lukaku

De Rode Duivels hebben vrijdagavond zonder grote problemen gewonnen op het veld van Zweden: 0-3. Alle Belgische doelpunten kwamen uiteindelijk op naam van Romelu Lukaku te staan. De spits eiste dus opnieuw een glansrol op en dat uitgerekend tegenover zijn rivaal Zlatan Ibrahimovic.


De twee aanvallers deelden destijds een tijdje de kleedkamer met elkaar bij Manchester United en op dat moment leek er geen vuiltje aan de lucht. Maar toen de twee met Internazionale en AC Milan in 2021 tegenover mekaar stonden de Coppa d'Italia, liep het uit de hand. Op het veld kwam het toen tot een serieuze opstoot en ploegmakkers moeten de twee kemphanen uit mekaar houden. Zlatan zou eerst hebben gezegd dat Lukaku het kalm aan moest doen. "Wat ga je anders doen?", antwoordde onze landgenoot. "Ik breek elke bot in je lichaam als je je mond nog eens opendoet", zou de Zweed naar eigen zeggen hebben gerepliceerd.

Vervolgens gingen de poppetjes helemaal aan het dansen en ging Ibrahimovic als eerste over de schreef. "Laat je moeder nog een voodoo-spreuk voor je doen", aldus de Milan-spits. Door die uitspraak ging Lukaku helemaal over de rooie. En toen de spelers de catacomben ingingen, zou de Rode Duivel hem nog een laatste boodschap hebben toegesnauwd. "Ik ga drie kogels in je hoofd knallen", zou Lukaku hebben gezegd, tenminste toch volgens wat Ibrahimovic beweert in zijn boek 'Adrenaline: My Untold Stories'.

LUKAKU SPORTIEF, ZLATAN NORS
Na de match werden beide kemphanen dan ook gepolst naar hun onderlinge relatie. Lukaku stelde zich daarbij erg sportief op. "Hij is een krijger. Een speler die al zoveel jaren aan de top staat, moet gerespecteerd worden", klonk het bij Aftonbladet. "Wat hij nog steeds presteert op die leeftijd ... petje af. Of er 'hard feelings' zijn tussen ons? Absoluut niet, we respecteren mekaar gewoon."

Zlatan kreeg echter dezelfde vraag gesteld bij TV6 en de Zweedse superster antwoordde opvallend nors en leek hij wat geïrriteerd: "Hij heeft zijn doelpunten kunnen maken, dus dan kan hij blij zijn." Waarop de reporter aangaf dat Lukaku hem complimenteerde. "Of we nu weer vrienden zijn? Ik heb hem na de match niet meer gezien. En wat op het veld gebeurt, blijft op het veld."

LEES OOK: Mannaert: "Het is wellicht hun laatste eindtoernooi"

Zlatan kan beter een punt zetten achter zijn carrière ...

Meest recent

Baro haalt keihard uit naar Club: "Over mijn lijk"

Het is al een woelige week geweest in de Belgische voetbalwereld. Maandag dropte Club Brugge een bom ...

179
179
Club NXT blijft stunten en klopt Arsenal na thriller

Club Brugge wacht woensdagavond een loodzware opdracht in de Champions League tegen Arsenal. Punten ...

53
53
AA Gent heeft De Mil beet: contractduur bekend

AA Gent kreeg maandag een mokerslag te verwerken met het plotse vertrek van Ivan Leko. De Kroaat ...

240
240
'Anderlecht grijpt naast komst van toptalent'

Anderlecht zal zich in januari vrijwel zeker gaan roeren op de transfermarkt. Daarbij zal sportief ...

66
66
Mannaert: "Het is wellicht hun laatste eindtoernooi"

Iedereen bij de Rode Duivels kijkt nu al uit naar het WK 2026. De Belgen willen de wereld nog eens ...

97
97
STVV komt met prachtige actie voor voorzitter Meekers

Bij STVV kennen ze een fantastisch seizoen, maar enkele maanden geleden kreeg de club alarmerend ...

0
0
'Anderlecht baalt: Ajax gaat met parel aan de haal'

Bij RSC Anderlecht loopt er tussen de U15 en U18 héél veel talent rond. Bepaalde ...

281
281
De Condé zet spelers op hun plaats na lek uit kleedkamer

Bij KRC Genk doen ze het zeer goed in Europa, waar ze tegen FC Midtjylland een volgende topzaak ...

345
345
Kompany spreekt over tragisch overlijden van De Boeck

Het grote nieuws deze week was op sportief vlak het ontslag van Nicky Hayen en de komst van Ivan ...

0
0
'AA Gent slaat toe en heeft nieuwe coach beet'

AA Gent werd op snelheid gepakt en zag Ivan Leko naar Club Brugge verkassen. De Buffalo's schakelden ...

824
824
Alweer weg bij bond? Mannaert dropt toekomsthint

In het begin van 2025 gooiden ze het bij de Rode Duivels over een volledig nieuwe boeg. Het aflopend ...

246
246
Smaakmaker Essevee via Africa Cup naar Premier League?

Zulte Waregem gaat door een moeilijke periode en heeft intussen al zes competitiematchen niet meer ...

103
103
'WK-plan Duivels: datum afreis bekend én grote naam mee'

Vorige week werd er geloot voor de groepsfase van het WK en de Rode Duivels mogen zeker niet klagen ...

91
91
'Duranville in vieze papieren: 2 clubs haken af'

Borussia Dortmund krijgt woensdagavond in de Champions League het bezoek van Bodø/Glimt, maar ...

170
170
Nieuwe JPL-waardes: explosies bij Genk, Anderlecht en Club

De wintermercato nadert met rasse schreden en dus vonden ze het bij Transfermarkt tijd om de ...

260
260
Anderlecht zwaait Neerpede-icoon na 27 jaar uit

Neerpede groeide in de voorbije decennia uit tot een begrip en met Nathan De Cat levede het dit ...

132
132
KV Mechelen mag eerste winteraanwinst nu al verwelkomen

KV Mechelen blijft het dit seizoen uitstekend doen. Malinwa legde vorig weekend Charleroi over de ...

108
108
Trainerswissel in Genk? De Condé en Fink reageren fel

KRC Genk beleefde alweer een tegenvallende week in eigen land, met eerst een pijnlijke uitschakeling ...

405
405
'Nieuwe twist in saga: De Mil meldt zich af in Charleroi'

Bij AA Gent werden ze deze week met verstomming geslagen door het plotse vertrek van Ivan Leko naar ...

324
324
TRANSFERUURTJE: 'Gent zoekt nieuwe coach, oude bekende terug bij Anderlecht?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

373
373
De Ketelaere glundert na rel: ferme sneer naar tegenstander

Charles De Ketelaere was afgelopen speeldag in de Serie A nog misnoegd omdat hij gewisseld werd bij ...

66
66
“‘Bakkes tot op de grond’: Privé-mokerslag voor Brusselmans

Herman Brusselmans is al decennialang één van de meest markante stemmen in de Vlaamse ...

227
227
Knaltransfer Doku naar Real? “Vervanger van Vini Jr”

Jérémy Doku is dit seizoen on fire bij Manchester City. De buitenspeler is ...

254
254
Madou jubelt: Club Brugge troeft Anderlecht én Union af

Het zijn woelige tijden bij Club Brugge na het ontslag van Nicky Hayen en de aanstelling van Ivan ...

356
356
OH Leuven bewijst Belgisch voetbal énorme dienst

OH Leuven speelt dit seizoen in de Champions League bij de vrouwen en ze doen het daar fantastisch. ...

73
73

Meer sportnieuws