Ibrahimovic reageert nors na complimenten Lukaku

door
Ibrahimovic reageert nors na complimenten Lukaku

De Rode Duivels hebben vrijdagavond zonder grote problemen gewonnen op het veld van Zweden: 0-3. Alle Belgische doelpunten kwamen uiteindelijk op naam van Romelu Lukaku te staan. De spits eiste dus opnieuw een glansrol op en dat uitgerekend tegenover zijn rivaal Zlatan Ibrahimovic.


De twee aanvallers deelden destijds een tijdje de kleedkamer met elkaar bij Manchester United en op dat moment leek er geen vuiltje aan de lucht. Maar toen de twee met Internazionale en AC Milan in 2021 tegenover mekaar stonden de Coppa d'Italia, liep het uit de hand. Op het veld kwam het toen tot een serieuze opstoot en ploegmakkers moeten de twee kemphanen uit mekaar houden. Zlatan zou eerst hebben gezegd dat Lukaku het kalm aan moest doen. "Wat ga je anders doen?", antwoordde onze landgenoot. "Ik breek elke bot in je lichaam als je je mond nog eens opendoet", zou de Zweed naar eigen zeggen hebben gerepliceerd.

Vervolgens gingen de poppetjes helemaal aan het dansen en ging Ibrahimovic als eerste over de schreef. "Laat je moeder nog een voodoo-spreuk voor je doen", aldus de Milan-spits. Door die uitspraak ging Lukaku helemaal over de rooie. En toen de spelers de catacomben ingingen, zou de Rode Duivel hem nog een laatste boodschap hebben toegesnauwd. "Ik ga drie kogels in je hoofd knallen", zou Lukaku hebben gezegd, tenminste toch volgens wat Ibrahimovic beweert in zijn boek 'Adrenaline: My Untold Stories'.

LUKAKU SPORTIEF, ZLATAN NORS
Na de match werden beide kemphanen dan ook gepolst naar hun onderlinge relatie. Lukaku stelde zich daarbij erg sportief op. "Hij is een krijger. Een speler die al zoveel jaren aan de top staat, moet gerespecteerd worden", klonk het bij Aftonbladet. "Wat hij nog steeds presteert op die leeftijd ... petje af. Of er 'hard feelings' zijn tussen ons? Absoluut niet, we respecteren mekaar gewoon."

Zlatan kreeg echter dezelfde vraag gesteld bij TV6 en de Zweedse superster antwoordde opvallend nors en leek hij wat geïrriteerd: "Hij heeft zijn doelpunten kunnen maken, dus dan kan hij blij zijn." Waarop de reporter aangaf dat Lukaku hem complimenteerde. "Of we nu weer vrienden zijn? Ik heb hem na de match niet meer gezien. En wat op het veld gebeurt, blijft op het veld."

LEES OOK: Mannaert: "Het is wellicht hun laatste eindtoernooi"

Zlatan kan beter een punt zetten achter zijn carrière ...

Meest recent

Ajax-trainer doet boekje open over Godts, Bounida en Mokio

Ajax wist deze week eindelijk zijn eerste punten te pakken in de Champions League door met 2-4 te ...

5
5
Hasi hint naar opmerkelijke wintertransfer: "Hij is welkom"

Anderlecht zat de voorbije weken op een wolk, maar donderde daar vorig weekend weer af met een ...

76
76
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt opvolger Ordoñez, weer vertrekker Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

101
101
‘Fans in opstand tegen ‘Anderlechtisering’ van Club Brugge’

Club Brugge verbaasde vriend en vijand door Nicky Hayen de laan uit te sturen. Ivan Leko werd ...

283
283
Leko in zak en as: Club Brugge komt met Mignolet-statement

Simon Mignolet kent dit seizoen veel pech. De doelman van Club Brugge moest ook plots verstek geven ...

259
259
Antwerp fan Huybrechts stort in op WK: 'Pure nachtmerrie'

In het befaamde Ally Pally is gisteren weer de hoogmis van het darts begonnen: het prestigieuze WK. ...

26
26
Mehdi Bayat snauwt na vertrek De Mil: eis om nieuwe regel

Er vond een heuse trainerscarrousel plaats in de Jupiler Pro League. Club Brugge stuurde Nicky Hayen ...

250
250
Coëfficiënt keldert: Belgische clubs vrezen rampscenario

De afgelopen jaren is de Jupiler Pro League aan een opmars bezig. Vooral de sterke prestaties van de ...

100
100
Tielemans schittert weer: grote verrassing in de maak?

Youri Tielemans was de grote man bij Aston Villa in de Europa League-clash tegen het Zwitserse ...

43
43
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit na 'ongeziene bom'

De voorbije dagen kwam Ruben Van Gucht zwaar onder vuur te liggen. De sportjournalist kreeg kritiek ...

92
92
“Racist én seksist!” – Broos in vieze papieren na klacht

Hugo Broos is bondscoach van Zuid-Afrika en de Belgische oefenmeester begint bijna aan de Afrika ...

74
74
Anderlecht heeft eerste 'zomertransfer' nu al beet

Bij RSC Anderlecht hebben ze al één zorg minder, want in principe hebben ze hun eerste ...

316
316
Defour streng: "Het failliet van de Jupiler Pro League"

Bij Standard kunnen ze het zelf amper geloven, maar ze staan wel knap zesde. Play-Off 1 is ...

207
207
Zorgt DAZN voor enorm JPL-probleem in januari?

DAZN stuurt veel mails als het maandabonnement nog niet is verlengd, maar zelf betalen ze de clubs ...

209
209
'Standard mikt zeer hoog en droomt van monstersom'

Standard hoopt dat het tegen komende zomer toch een nieuwe eigenaar kan voorstellen. Dat lange ...

196
196
'Anderlecht en KV Mechelen vechten om WK-ganger'

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen draait steeds luider. De Belgische clubs ...

119
119
'Club Brugge mag plots dromen van 5 miljoen euro bonus'

Club Brugge is financieel de sterkste ploeg in België. De Bruggelingen kunnen komende zomer ...

292
292
'Anderlecht ontvangt waanzinnige financiële meevaller'

Bij RSC Anderlecht hopen ze dat er in 2026 een bonus uit de bus valt, zoals het in het verleden ...

325
325
‘AA Gent en Club Brugge op ramkoers: oorlog barst los’

De overstap van Ivan Leko naar Club Brugge is geen simpele ruzie, maar een breuk in vertrouwen. In ...

895
895
‘Transferoffensief Westerlo: in- en uitgaande topdeals?’

Bij KVC Westerlo mag er in januari wel wat worden verwacht. De Kemphanen gaan mogelijk in- en ...

59
59
Fink out? El Ouahdi komt met héél duidelijke boodschap

KRC Genk verloor met 1-0 van FC Midtjylland. Een nederlaag die de sluimerende crisis alleen maar ...

377
377
'Khalaili verlaat Union, Nederlandse sensatie als vervanger‘

Union SG heeft een neus voor (onbekend) talent. De Brusselaars zijn uiteraard volop bezig met het ...

79
79
'Ontslag Hayen: Verhaeghe stevig uit de bocht'

Het ontslag van Nicky Hayen blijft nazinderen bij Club Brugge. De fans keerden zich tegen het ...

1370
1370
'Na De Cat volgende topdossier voor Anderlecht: 30 miljoen'

Bij RSC Anderlecht moeten ze in 2026 spelers verkopen, wat bij elke Belgische club het geval is. ...

433
433
Grote schlemiel bij Genk: "Heel slecht van mijn kant"

KRC Genk raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. Donderdag verloren de ...

148
148

Meer sportnieuws