'Inter broedt op dubbeldeal bij Club Brugge'

door
'Inter broedt op dubbeldeal bij Club Brugge'

Club Brugge gaat momenteel door een erg moeizaam seizoen in eigen land en dreigt voor het eerst in jaren zonder hoofdprijzen achter te blijven. Desondanks hoeft Blauw-Zwart naar de nabije toekomst toe zeker niet te wanhopen. Zo komt er in Brugge nog heel wat aanstormend talent aan.


In de Challenger Pro League bijvoorbeeld, is Club Nxt goed op weg om zich tot de beste belofte-ploeg te kronen. En ook in de A-kern zitten een aantal veelbelovende jongeren. Met name van Antonio Nusa wordt één een ander verwacht. Door de grote concurrentie in het aanvallende compartiment bij Club, kon de Noor voorlopig nog niet definitief doorbreken in Brugge. Maar dat is niet onlogisch gezien hij nog altijd maar 17 jaar is.

Bovendien liet Nusa bij momenten al veelbelovende flitsen zien. In het najaar werd hij bijvoorbeeld de tweede jongste doelpuntenmaker ooit in de Champions League. En die knappe prestaties zijn niet onopgemerkt gebleven. Zo meldt FCInterNews via TuttoSport dat Nusa inmiddels op de verlanglijst van Internazionale prijkt. De Italiaanse topclub zou in hem een interessante aanwinst voor de toekomst zien.

OOK BUCHANAN IN BEELD
Hij is echter niet de enige Bruggelingen die in beeld is bij de Nerazzurri, ook Tajon Buchanan wordt al geruime tijd gelinkt aan de huidige nummer 3 uit de Serie A. De naam van Nusa zou dan ook ter sprake zijn gekomen tijdens verkennende gesprekken omtrent de Canadees. Inter zou dus voor een dubbeldeal kunnen gaan, al is de kans klein dat Nusa op korte termijn vertrekt bij Blauw-Zwart. Zijn contract loopt er in ieder geval nog tot medio 2025.

LEES OOK: 'Barça bezorgt Club Brugge nieuwe miljoenen'

Indien Club slechts één speler kan houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

22
22
Anderlecht boven: Kompany en De Cat maken kans op prijs

De genomineerden voor het sportgala op zondag 14 januari in Schelle zijn bekendgemaakt door Gazet ...

46
46
Straffe comeback: zingende ref blaast iedereen omver

Een bekende scheidsrechter uit Nederland had nooit gedacht dat één zondagmiddag zijn ...

7
7
‘Toekomst Saelemaekers bekend: Duivel maakt knaller’

Alexis Saelemaekers maakte de overstap van RSC Anderlecht naar AC Milan, maar de afgelopen seizoenen ...

51
51
Sonck roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

RSC Anderlecht won vorige speeldag van Union SG. Het was al een tijdje geleden dat Paars-Wit de ...

193
193
Standard komt met statement over kandidaat-investeerders

Standard Luik is nog steeds op zoek naar nieuwe investeerders. De afgelopen dagen kwam nieuws naar ...

87
87
Parys stampt na op DAZN: Pro League doet deur dicht

De oorlog tussen DAZN en de Pro League gaat verder. Het tv-contract werd stopgezet door het ...

404
404
Filip Joos doet erg opvallende Anderlecht-uitspraak

RSC Anderlecht wist vorige speeldag rivaal en competitieleider Union SG opzij te zetten in de ...

138
138
Toby Alderweireld richt verrassende boodschap aan De Wever

Toby Alderweireld zit allesbehalve stil sinds zijn afscheid van het voetbal. De man die Antwerp naar ...

125
125
Oosting krijgt meteen grote verrassing bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag in het Jan Breydelstadion van Club Brugge. Na het ontslag van ...

158
158
Nucleaire ontploffing: oorlog Brys en Eto’o gaat verder

De oorlog tussen Marc Brys en Samuel Eto’o bij Kameroen is al een tijdje aan de gang. Die ...

114
114
KV Mechelen zorgt voor enorme rel: speler in shock

KV Mechelen heeft met Mauro Lenaerts al een eerste wintertransfer binnen. De aanvaller komt in ...

217
217
Anderlecht-fans verbazen met boycot: al derde keer

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken vertrouwen getankt. In de competitie werd leider Union SG ...

182
182
Paul Gheysens trekt fel van leer: "Ik ben geen gek!"

Het zijn woelige tijden voor Paul Gheysens. Zijn bedrijf Ghelamco verkeert al enige tijd in woelig ...

208
208
TRANSFERUURTJE: ‘Dubbelslag Club Brugge, Anderlecht verrast’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

327
327
‘Drastische VAR-veranderingen op komst: nieuwe regels'

De intrede van de videoref heeft het voetbal enorm veranderd en er lijken nog drastische ...

235
235
'Dure zaak' voor Club Brugge: plannen wintermercato

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League een ferme klap in het gezicht. Tegen ...

388
388
Anderlecht, Genk en Standard balen: spelers vertrekken

Naar goede gewoonte wordt tijdens de winterperiode de Afrika Cup afgewerkt. Op 21 december start het ...

168
168
Rode Duivels houden hart vast: WK-boycot door Trump

De loting voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. De Rode ...

183
183
Mertens dropt grote hint: bezoek aan verrassende club

Dries Mertens speelde de afgelopen jaren bij het Turkse Galatasaray. Na zijn afscheid bij Cim Bom ...

109
109
Anderlecht jubelt: geweldig duo sust supporters

Een tijdje geleden lag Besnik Hasi nog zwaar onder vuur bij RSC Anderlecht, maar door de sterke ...

243
243
Nieuwe twist in DAZN-affaire: cruciaal nieuws voor abonnees

Het Belgisch voetbal blijft voorlopig dan toch te bekijken via de app van DAZN. Maar ondertussen zit ...

887
887
Alderweireld klaar en duidelijk over titel Anderlecht

Na zestien speeldagen blijft Union SG het klassement aanvoeren, gevolgd door Club Brugge. Maar na de ...

232
232
HUMO publiceert enorme Mannaert-bom: heftig incident met RSCA-topman

Ongeveer een jaar geleden werd Vincent Mannaert aangeduid als nieuwe sportief directeur bij de KBVB. ...

590
590
Onthuld: de échte reden achter vreemde wissel Mignolet

De keeperskwestie die bij Club Brugge al een heel seizoen de gemoederen bedaard, is sinds afgelopen ...

412
412

Meer sportnieuws