'Inter broedt op dubbeldeal bij Club Brugge'

door
'Inter broedt op dubbeldeal bij Club Brugge'

Club Brugge gaat momenteel door een erg moeizaam seizoen in eigen land en dreigt voor het eerst in jaren zonder hoofdprijzen achter te blijven. Desondanks hoeft Blauw-Zwart naar de nabije toekomst toe zeker niet te wanhopen. Zo komt er in Brugge nog heel wat aanstormend talent aan.


In de Challenger Pro League bijvoorbeeld, is Club Nxt goed op weg om zich tot de beste belofte-ploeg te kronen. En ook in de A-kern zitten een aantal veelbelovende jongeren. Met name van Antonio Nusa wordt één een ander verwacht. Door de grote concurrentie in het aanvallende compartiment bij Club, kon de Noor voorlopig nog niet definitief doorbreken in Brugge. Maar dat is niet onlogisch gezien hij nog altijd maar 17 jaar is.

Bovendien liet Nusa bij momenten al veelbelovende flitsen zien. In het najaar werd hij bijvoorbeeld de tweede jongste doelpuntenmaker ooit in de Champions League. En die knappe prestaties zijn niet onopgemerkt gebleven. Zo meldt FCInterNews via TuttoSport dat Nusa inmiddels op de verlanglijst van Internazionale prijkt. De Italiaanse topclub zou in hem een interessante aanwinst voor de toekomst zien.

OOK BUCHANAN IN BEELD
Hij is echter niet de enige Bruggelingen die in beeld is bij de Nerazzurri, ook Tajon Buchanan wordt al geruime tijd gelinkt aan de huidige nummer 3 uit de Serie A. De naam van Nusa zou dan ook ter sprake zijn gekomen tijdens verkennende gesprekken omtrent de Canadees. Inter zou dus voor een dubbeldeal kunnen gaan, al is de kans klein dat Nusa op korte termijn vertrekt bij Blauw-Zwart. Zijn contract loopt er in ieder geval nog tot medio 2025.

LEES OOK: Bom in Noorwegen: groot matchfixingschandaal

Indien Club slechts één speler kan houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

'Recordtransfer Genk: AC Milan klopt aan in Cegeka Arena'

KRC Genk wist de voorbije jaren een pak miljoenen te verdienen aan de verkoop van zijn smaakmakers. ...

38
38
Boskamp krabbelt langzaam recht: van zorgen naar hoop

Jan Boskamp heeft de voorbije maanden een bijzonder zware periode doorgemaakt. De Nederlander kampte ...

7
7
'Plannetje Club gelekt: grote pineut na dubbeltransfer'

Nu de Champions League-campagne erop zit, wordt het programma van Club Brugge een pak minder zwaar. ...

129
129
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop Club en Genk, nieuwe aanvaller RSCA'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

145
145
"Heel moeilijk om slikken"-VRT dumpt Van Gucht voor WK

Ruben Van Gucht is al jaren het vertrouwde gezicht van de sportredactie wanneer het over de Rode ...

49
49
Snoeihard oordeel bij KRC Genk: “Mag niet meer spelen”

KRC Genk won met 1-3 op het veld van Dinamo Zagreb, maar in de terugwedstrijd van de Europa League ...

205
205
Muja onthult succesformule STVV: ambitie is duidelijk

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

30
30
Het leven na Anderlecht: “Onrechtvaardig voor Vandenhaute”

Wouter Vandenhaute vond zes maanden geleden tijd om zijn ontslag aan te bieden bij RSC Anderlecht na ...

173
173
Nieuwe WK-ramp: gaststad dreigt zich terug te trekken

Het is nog een paar maanden wachten tot het WK 2026 losbarst, maar de problemen stapelen zich nu al ...

83
83
Ilaimaharitra emotioneel: enorm drama voor Standard-pion

Standard Luik speelde vrijdagavond 1-1 gelijk tegen laagvlieger La Louvière. De Rouches ...

84
84
Bom in Noorwegen: groot matchfixingschandaal

Terwijl Bodo/Glimt vriend en vijand verrast in de Champions League is er in Noorwegen een bom van ...

78
78
Sweeney verrast iedereen met voetbalskills bij... Sporting CP

Sydney Sweeney is één van de bekendste Amerikaanse actrices van het moment. Overal ...

19
19
Union SG kraait victorie: "Genk geloofde niet in mij"

Bij Union SG hebben ze een oog voor talent. Spelers die vooral in hun spelstijl furore zouden kunnen ...

193
193
Antwerp speurt rond: smaakmaker STVV in beeld?

Royal Antwerp FC haalde in januari Rein Van Helden weg bij STVV. Dat gebeurde dankzij een clausule ...

226
226
Taravel zorgt voor grote koerswijziging: "Wij zijn Anderlecht!"

RSC Anderlecht zal ook dit seizoen geen landskampioen spelen. Daarvoor werd de kern het afgelopen ...

283
283
Standard nekt zichzelf: "Eigenlijk is het een schande"

Standard blijft dit seizoen bijzonder wisselvallig voor de dag komen. Afgelopen weekend werd een ...

100
100
'Barça hoest miljoenen op: eerste zomertransfer binnen'

FC Barcelona staat zaterdagnamiddag voor een belangrijke afspraak in La Liga. De Catalanen willen ...

83
83
Het knalt bij Club Brugge: Leko kegelt speler eruit

Bij Club Brugge is de boodschap plots keihard. Ivan Leko heeft een duidelijke keuze gemaakt en dat ...

518
518
Gecontesteerde scheidsrechter voor Genk-Gent: De Mil reageert

De strijd om de drie resterende tickets voor de Champions' Play-Offs loopt volop en dit weekend ...

299
299
'Taravel grijpt in: groot slachtoffer in basisploeg'

RSC Anderlecht krijgt zaterdagavond het bezoek van OH Leuven. Indien Paars-Wit de drie punten thuis ...

351
351
'Club Brugge maakt balans op: tweetal de uitgang gewezen'

Club Brugge heeft deze week de Champions League met opgeheven hoofd verlaten. Blauw-Zwart kan zich ...

620
620
Mazzu verrast: plots heel ander Anderlecht

OH Leuven is de laatste weken zeker niet onaardig bezig. Vorig week verloren ze nog nipt van Club ...

326
326
‘Svilar grof wild: AS Roma krijgt héél pikant voorstel

Mile Svilar is een van de beste keepers in de Serie A. De doelman van AS Roma zou de club in de ...

58
58
Plat verklapt: "Daarom spelen we graag voor Beerschot"

Beerschot vecht met KV Kortrijk, Lommel SK, Patro Eisden en RFC Luik voor de tweede plaats in de ...

114
114
Standard doet slechte zaak na draak van een wedstrijd

Standard en La Louvière namen het vanavond op tegen elkaar. Een zeer belangrijke partij voor ...

103
103

Meer sportnieuws