TRANSFERUURTJE: 'Miljoenendeal Anderlecht, buitenkans Antwerp'

door
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenendeal Anderlecht, buitenkans Antwerp'

De ontknoping van het seizoen in het clubvoetbal komt steeds dichterbij. Maar heel wat ploegen zijn ook al druk in de weer met hun transferplannen voor komende zomer. VoetbalNieuws verzamelt dagelijks om 12u dat belangrijkste transfernieuws in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Volgens Turkse media heeft Trabzonspor tijdens de interland Zweden-België een scout op pad gestuurd voor Kristoffer Olsson. De centrale middenvelder wordt dit seizoen door RSC Anderlecht uitgeleend aan FC Midtjylland, dat een aankoopoptie van 4 miljoen euro heeft. De Denen overwegen de optie te lichten, maar er heerst dus concurrentie. Een terugkeer naar Paars-Wit, dat dus mag mikken op een mooie transfersom, lijkt onwaarschijnlijk.



Antwerp FC krijgt in de zomer mogelijk een herkansing voor de komst van Daley Blind. Die verkoos in januari een overgang naar Bayern München, maar komt daar amper van de bank. Volgens De Telegraaf-journalist Mike Verweij zou Antwerp nu een reddingsboei kunnen zijn voor Blind. "Ik denk dat het nu heel verstandig is voor Blind om toch te kiezen voor de ontsnappingsroute richting Marc Overmars, bij Royal Antwerp", klinkt het in de wekelijkse podcast van Nederlandse .

BUITENLAND
Volgens het Italiaanse Calciomercato wil Real Madrid komende zomer vol voor Victor Osimhen gaan. De aanvaller staat bovenaan het lijstje van voorzitter Florentino Perez. De sterke man van Los Merengues zal wel diep in de buidel moeten tasten voor de spits. SSC Napoli zal het spelletje hard spelen en gaf in het verleden al aan dat de club geen genoegen zal nemen met minder dan 170 miljoen euro.



FC Barcelona wil voor komend seizoen een extra spits. Volgens SPORT denkt Barça aan twee namen. Eerst en vooral wordt de naam genoemd van Roberto Firmino. Die verlaat Liverpool FC deze zomer transfervrij. Een optie die genoemd wordt, is Gonçalo Ramos. De aanvaller van SL Benfica is aan een sterk seizoen bezig.



Joao Felix tekende in januari een huurcontract bij Chelsea FC, tegenover een vergoeding van 11 miljoen euro voor Atlético Madrid. De Spaanse verlengde eerst wel het contract van de Portugees met één jaar, waardoor het anticipeerde op een zomertransfer. Volgens AS wil Chelsea hem alvast graag definitief overnemen, maar ook Manchester United zou op de loer liggen.

LEES OOK: Antwerp in dubio: aanvaller gratis naar uitgang?

Antwerp moet vol voor Blind gaan ...

Meest recent

Antwerp in dubio: aanvaller gratis naar uitgang?

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

9
9
Snoeiharde woorden: Brusselmans breekt imago Van Gucht

Herman Brusselmans werd gisteren nogmaals vrijgesproken vanwege een 'aangebrande' column. Dat ...

10
10
Spaanse fileert Club: spectaculaire woorden voor één speler

Club Brugge hield één helft lang de schijn hoog, maar moest dinsdagavond uiteindelijk ...

188
188
‘Anderlecht gaat upgraden: prijzenpakker op de A-lijst’

Anderlecht wil upgraden en kijkt verder dan snelle noodoplossingen als hoofdcoach. Plan A blijft ...

127
127
Duizelingwekkend! Club verdient dít bedrag aan UCL-campagne

Het is Club Brugge dan toch niet gelukt om voor het tweede jaar op rij door te stoten naar de 1/8ste ...

327
327
Kranten zien zondebok: toekomst bij Club Brugge in gevaar?

Het Champions League-verhaal van Club Brugge is geschreven voor dit seizoen. In de terugmatch tegen ...

251
251
'Anderlecht vloekt: volgend trainersplan valt in water'

Er zijn ondertussen al een drietal weken verstreken na het ontslag van Besnik Hasi en RSC Anderlecht ...

234
234
'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

118
118
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

81
81
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

94
94
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

83
83
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

64
64
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

136
136
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

149
149
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

353
353
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

116
116
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

323
323
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

121
121
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

44
44
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

428
428
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

200
200
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

134
134
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

28
28
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

47
47
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

96
96

Meer sportnieuws