TRANSFERUURTJE: 'Miljoenendeal Anderlecht, buitenkans Antwerp'

door
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenendeal Anderlecht, buitenkans Antwerp'

De ontknoping van het seizoen in het clubvoetbal komt steeds dichterbij. Maar heel wat ploegen zijn ook al druk in de weer met hun transferplannen voor komende zomer. VoetbalNieuws verzamelt dagelijks om 12u dat belangrijkste transfernieuws in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Volgens Turkse media heeft Trabzonspor tijdens de interland Zweden-België een scout op pad gestuurd voor Kristoffer Olsson. De centrale middenvelder wordt dit seizoen door RSC Anderlecht uitgeleend aan FC Midtjylland, dat een aankoopoptie van 4 miljoen euro heeft. De Denen overwegen de optie te lichten, maar er heerst dus concurrentie. Een terugkeer naar Paars-Wit, dat dus mag mikken op een mooie transfersom, lijkt onwaarschijnlijk.



Antwerp FC krijgt in de zomer mogelijk een herkansing voor de komst van Daley Blind. Die verkoos in januari een overgang naar Bayern München, maar komt daar amper van de bank. Volgens De Telegraaf-journalist Mike Verweij zou Antwerp nu een reddingsboei kunnen zijn voor Blind. "Ik denk dat het nu heel verstandig is voor Blind om toch te kiezen voor de ontsnappingsroute richting Marc Overmars, bij Royal Antwerp", klinkt het in de wekelijkse podcast van Nederlandse .

BUITENLAND
Volgens het Italiaanse Calciomercato wil Real Madrid komende zomer vol voor Victor Osimhen gaan. De aanvaller staat bovenaan het lijstje van voorzitter Florentino Perez. De sterke man van Los Merengues zal wel diep in de buidel moeten tasten voor de spits. SSC Napoli zal het spelletje hard spelen en gaf in het verleden al aan dat de club geen genoegen zal nemen met minder dan 170 miljoen euro.



FC Barcelona wil voor komend seizoen een extra spits. Volgens SPORT denkt Barça aan twee namen. Eerst en vooral wordt de naam genoemd van Roberto Firmino. Die verlaat Liverpool FC deze zomer transfervrij. Een optie die genoemd wordt, is Gonçalo Ramos. De aanvaller van SL Benfica is aan een sterk seizoen bezig.



Joao Felix tekende in januari een huurcontract bij Chelsea FC, tegenover een vergoeding van 11 miljoen euro voor Atlético Madrid. De Spaanse verlengde eerst wel het contract van de Portugees met één jaar, waardoor het anticipeerde op een zomertransfer. Volgens AS wil Chelsea hem alvast graag definitief overnemen, maar ook Manchester United zou op de loer liggen.

LEES OOK: 'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

Antwerp moet vol voor Blind gaan ...

Meest recent

DAZN komt met groot nieuw over Belgisch voetbal: tot 2027

De soap tussen DAZN en de Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Er was veel onduidelijkheid ...

32
32
Anderlecht zet streep door opmerkelijke samenwerking

RSC Anderlecht heeft veel partners en werkt ook met verschillende scholen samen om de jeugdwerking ...

31
31
Oorlog in Challenger Pro League: “Schandalig en debiel”

De Challenger Pro League is afgelopen, of niet? Door de U23-regel die vanaf volgend seizoen wordt ...

80
80
Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs door met 1-2 te gaan ...

64
64
Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zondag werd de landstitel binnen gehaald, maar voor Bayern München is er momenteel geen tijd om ...

118
118
Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

97
97
Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

64
64
'STVV machteloos: steunpilaar richting topcompetitie'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

44
44
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

85
85
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

314
314
Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

185
185
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

274
274
Kompany-mania in München: Bayern-boegbeeld houdt zich niet in

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

119
119
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

197
197
WK-selectie Duivels: Openda gedumpt voor wit konijn?

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

260
260
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

579
579
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

228
228
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

222
222
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

113
113
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

408
408
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

318
318
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

297
297
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

456
456
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

101
101
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

198
198

Meer sportnieuws