'AA Gent slikt gigantische transferdomper'

door
'AA Gent slikt gigantische transferdomper'

AA Gent heeft in de week voor de interlandbreak uitstekende zaken gedaan. Door Basaksehir te elimineren bezorgde het zichzelf een droomaffiche in de kwartfinale van de Conference League tegen West Ham, terwijl de Buffalo's vorig weekend ook nog eens profiteerden van de uitschuiver van Club Brugge om eindelijk de top vier binnen te dringen. Maar net wanneer alle puzzelstukjes in elkaar leken te vallen, dreigt een enorme tegenvaller.


Het was de voorbije maanden immers vaak puzzelen voor Hein Vanhaezebrouck. De Gentse kern is immers niet al te breed en de ziekenboeg zat vrijwel altijd vol, waardoor hij regelmatig bij de beloften moest vissen om aan voldoende spelers te raken. Nu dreigt de trainer ook nog eens één van zijn sterkhouders in de defensie te gaan verliezen, want volgens Het Laatste Nieuws is de kans alsmaar groter dat Michael Ngadeu nu al zal vertrekken.

De Kameroener is sowieso einde contract en dus leek een exit in de zomer waarschijnlijk, maar hij kan per direct al naar China. Gent hield de avances van Beijing Guoan de voorbije weken wel af en legde elke aanbieding naast zich neer, maar Ngadeu dringt zelf aan op een transfer. Zijn entourage maakt zich zelfs sterk dat hij zijn laatste match voor Gent al gespeeld heeft.

CLAUSULE
Ngadeu beschikt immers over een stok achter de deur, want in zijn contract zou een clausule staan die hem toelaat om de overeenkomst eenzijdig te ontbinden. Hij zou daarvoor enkel een verbrekingsvergoeding moeten betalen en het lijkt aannemelijk dat die drie maanden voor het einde van zijn contract niet al te hoog zal liggen. Het wordt zo nog wat extra puzzelen voor Vanhaezebrouck in zijn defensie.

LEES OOK: Horrorscenario AA Gent op transfermarkt

LEES OOK: Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Is dat een aderlating voor AA Gent?

Meest recent

"De Redder" - Courtois laat Spanjaarden uit hun dak gaan

Real Madrid treedt binnen een tweetal weken aan in de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

31
31
UCL: Verleningen fnuiken Juve-sprookje, Real dankt sterke Courtois

Woensdag zijn de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Champions League uitgedeeld. Real ...

42
42
'Lammens verstomt: bizarre keeperswending United'

Senne Lammens werd de voorbije dagen opnieuw bewierrookt bij Manchester United na zijn sterke ...

135
135
'Anderlecht lonkt plots naar Ajax voor nieuwe TD'

Nu de kans steeds groter wordt dat Jérémy Taravel het seizoen zal uitdoen als ...

150
150
Overmars aan zet: zaakwaarnemer geeft grote transferhint

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

250
250
Totale exodus Club Brugge: halve basisploeg richting uitgang

Voor het tweede jaar op rij de 1/8ste finales halen zat er uiteindelijk niet in, maar Club Brugge ...

344
344
Groot feest bij Beveren: "Of ik dít ook in de JPL zal doen?"

Het is eind februari en de eerste promovendus voor komend seizoen is al bekend. Het ongeslagen SK ...

130
130
Sensatie in Bergamo! Atalanta wipt Dortmund met penalty in 98ste

Atalanta BC heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

91
91
Lukaku-twist: schokkende transfer voor Anderlecht-comeback?

De terugkeer van Romelu Lukaku blijft met horten en stoten verloren. Voorlopig moet de Rode Duivel ...

508
508
Club likt Madrileense wonde: "Dát was het pijnlijkste moment"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

290
290
Het rommelt bij Antwerp: speelt Gheysens macht kwijt?

Antwerp praat met externe investeerders: het staat nu zwart op wit in de jongste financiële ...

267
267
Prestianni gooit na racismerel nog extra olie op het vuur

Om 21u staan Real Madrid en Benfica tegenover elkaar in hun terugwedstrijd in de tussenronde van de ...

171
171
Joos tipt opvallende versterking voor Club en RSCA

De wintermercato zit er nog niet zo lang op, maar toch zullen vele clubs nu al bezig zijn met het ...

279
279
‘Dreun bij Club: ijskoude douche voor miljoenenman’

Club Brugge kijkt opnieuw rond voor een extra centrale verdediger — en dat zegt veel over de ...

421
421
Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

68
68
'Dender handelt snel en haalt bekende nieuwe coach'

De trainerscarousel draait dit seizoen op volle toeren in de Jupiler Pro League. Woensdag zette ook ...

134
134
Eindigt straffe comeback bij Standard op WK?

Met nog vier speeldagen te gaan ligt de strijd om de top zes nog helemaal open. Ook Standard heeft ...

60
60
Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

255
255
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

211
211
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

71
71
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

72
72
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

98
98
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

198
198
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

152
152
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

127
127

Meer sportnieuws