'AA Gent slikt gigantische transferdomper'

1114 stemmen
'AA Gent slikt gigantische transferdomper'

AA Gent heeft in de week voor de interlandbreak uitstekende zaken gedaan. Door Basaksehir te elimineren bezorgde het zichzelf een droomaffiche in de kwartfinale van de Conference League tegen West Ham, terwijl de Buffalo's vorig weekend ook nog eens profiteerden van de uitschuiver van Club Brugge om eindelijk de top vier binnen te dringen. Maar net wanneer alle puzzelstukjes in elkaar leken te vallen, dreigt een enorme tegenvaller.


Het was de voorbije maanden immers vaak puzzelen voor Hein Vanhaezebrouck. De Gentse kern is immers niet al te breed en de ziekenboeg zat vrijwel altijd vol, waardoor hij regelmatig bij de beloften moest vissen om aan voldoende spelers te raken. Nu dreigt de trainer ook nog eens één van zijn sterkhouders in de defensie te gaan verliezen, want volgens Het Laatste Nieuws is de kans alsmaar groter dat Michael Ngadeu nu al zal vertrekken.

De Kameroener is sowieso einde contract en dus leek een exit in de zomer waarschijnlijk, maar hij kan per direct al naar China. Gent hield de avances van Beijing Guoan de voorbije weken wel af en legde elke aanbieding naast zich neer, maar Ngadeu dringt zelf aan op een transfer. Zijn entourage maakt zich zelfs sterk dat hij zijn laatste match voor Gent al gespeeld heeft.

CLAUSULE
Ngadeu beschikt immers over een stok achter de deur, want in zijn contract zou een clausule staan die hem toelaat om de overeenkomst eenzijdig te ontbinden. Hij zou daarvoor enkel een verbrekingsvergoeding moeten betalen en het lijkt aannemelijk dat die drie maanden voor het einde van zijn contract niet al te hoog zal liggen. Het wordt zo nog wat extra puzzelen voor Vanhaezebrouck in zijn defensie.

LEES OOK: Horrorscenario AA Gent op transfermarkt

LEES OOK: 'AA Gent en Westerlo kloppen aan bij grootmacht'

Is dat een aderlating voor AA Gent?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

51
51
RSCA keert terug naar de roots: grote terugkeer een feit

Het zat er vele weken aan te komen en het is nu ook officieel. Nadat RSC Anderlecht afscheid nam van ...

107
107
Royal Antwerp FC shopt in de Challenger Pro League

Geld voor grote versterkingen is er nog steeds niet, dus moet Royal Antwerp FC op zoek gaan naar ...

54
54
'Anderlecht hakt opvallende knoop door over Hatenboer'

RSC Anderlecht heeft al van een resem spelers afscheid genomen. De vraag is ook wat de toekomst van ...

182
182
Boeckx aangenaam verrast: Garcia krijgt extra wapen

De Rode Duivels speelden een meer dan degelijke partij tegen Kroatië. Ze wonnen verdiend met ...

57
57
Van Gucht onthult wat er écht gebeurde met Jacques Vermeire

Toen Jacques Vermeire eind 2024 plots bij hem thuis over de vloer kwam, had Ruben Van Gucht ...

41
41
'Kompany bezorgt KRC Genk miljoenenklapper'

KRC Genk gaat deze zomer flink moeten verkopen, want er moet een jaarlijks tekort worden weggewerkt. ...

170
170
Rudi Garcia zet criticasters meteen stevig op hun plaats

Rudi Garcia doet het voorlopig goed als bondscoach van België. Niet te gek doen zoals zijn ...

97
97
Modric duikt kleedkamer Belgen in: shirtwissel met onverwachte Duivel

Luka Modric slaagde er dinsdagavond niet in om zijn Kroatië voorbij de Rode Duivels te loodsen. ...

570
570
Vandenbempt doet 'ongelooflijke' vaststelling bij De Bruyne

De korte trip naar Kroatië is goed uitgedraaid voor de Rode Duivels. Dinsdagavond wonnen ze er ...

160
160
'Liverpool heeft nieuwe coach, stunttransfer Ajax bij Real'

Terwijl het WK met rasse schreden nadert, begint ook de transfercarrousel op toerental te raken. Zo ...

101
101
"Grootste slachtoffer experiment Garcia" - Degryse duidelijk

Rudi Garcia heeft dinsdag een goede beurt gemaakt als Belgisch bondscoach. Zijn experiment om met ...

174
174
Courtois verklapt: zó reageerde Modric na supersave

Thibaut Courtois heeft een goede beurt gemaakt bij zijn eerste minuten namens de nationale ploeg ...

206
206
Vanaken zet Garcia met rug tegen muur: "Was echt frappant"

Verschillende Rode Duivels hebben dinsdagavond een goede beurt gemaakt in de oefenwedstrijd tegen ...

1214
1214
Eén Duivel valt hard door de mand: kranten geven 4 op 10

Met een 0-2-oefenzege op het veld van Kroatië hebben de Rode Duivels dinsdagavond extra ...

628
628
‘Complete chaos: sleutelspeler splijt Rode Duivels’

Rudi Garcia heeft er een groot probleem bij in aanloop naar het WK. Niet op papier, maar wel zodra ...

225
225
Europese pers onder indruk: drie Duivels op voetstuk gezet

De Rode Duivels hebben indruk gemaakt in hun voorlaatste oefenmatch richting het WK. Zo werd ...

764
764
'Engelse miljoenen lonken voor Charleroi'

Charleroi beleefde een seizoen met twee gezichten, maar één speler werkte wel een ...

49
49
Garcia spreekt duidelijke taal over plan-Lukaku

Niets dan blije gezichten bij de Rode Duivels op dinsdagavond, want met een 0-2-zege in Kroatië ...

96
96
'AA Gent en Westerlo kloppen aan bij grootmacht'

Nu het seizoen er helemaal opzit, kunnen de Belgische clubs zich volop gaan storten op de ...

140
140
Experiment straks ook op WK? Garcia en De Bruyne oordelen

Minder dan twee weken voor hun openingswedstrijd op het WK leek het voor de Rode Duivels in ...

138
138
'Kompany grijnst: Bayern bereikt transferakkoord'

Vincent Kompany leidde Bayern München dit seizoen naar de Duitse dubbel, maar helemaal tevreden ...

146
146
'STVV kiest zeer verrassende opvolger Vrancken'

STVV maakt zich de komende maanden op voor een fantastisch avontuur. Doordat het dit seizoen als ...

287
287
'Meunier versiert transfer naar LaLiga'

Thomas Meunier is op het WK deze zomer nog één van de laatste overblijvers van de ...

345
345
'Perez pakt uit: eerste 4 zomeraanwinsten Real zijn bekend'

Real Madrid beleefde een woelig seizoen, maar Florentino Perez laat zich daardoor niet van de wijs ...

194
194
Garcia geeft aan wat hem het meest tevreden stemt na zege

De Rode Duivels zijn dinsdag uitstekend begonnen aan hun voorbereidingscampagne op het WK. Ze gingen ...

284
284

Meer sportnieuws