'AA Gent slikt gigantische transferdomper'

1114 stemmen
'AA Gent slikt gigantische transferdomper'

AA Gent heeft in de week voor de interlandbreak uitstekende zaken gedaan. Door Basaksehir te elimineren bezorgde het zichzelf een droomaffiche in de kwartfinale van de Conference League tegen West Ham, terwijl de Buffalo's vorig weekend ook nog eens profiteerden van de uitschuiver van Club Brugge om eindelijk de top vier binnen te dringen. Maar net wanneer alle puzzelstukjes in elkaar leken te vallen, dreigt een enorme tegenvaller.


Het was de voorbije maanden immers vaak puzzelen voor Hein Vanhaezebrouck. De Gentse kern is immers niet al te breed en de ziekenboeg zat vrijwel altijd vol, waardoor hij regelmatig bij de beloften moest vissen om aan voldoende spelers te raken. Nu dreigt de trainer ook nog eens één van zijn sterkhouders in de defensie te gaan verliezen, want volgens Het Laatste Nieuws is de kans alsmaar groter dat Michael Ngadeu nu al zal vertrekken.

De Kameroener is sowieso einde contract en dus leek een exit in de zomer waarschijnlijk, maar hij kan per direct al naar China. Gent hield de avances van Beijing Guoan de voorbije weken wel af en legde elke aanbieding naast zich neer, maar Ngadeu dringt zelf aan op een transfer. Zijn entourage maakt zich zelfs sterk dat hij zijn laatste match voor Gent al gespeeld heeft.

CLAUSULE
Ngadeu beschikt immers over een stok achter de deur, want in zijn contract zou een clausule staan die hem toelaat om de overeenkomst eenzijdig te ontbinden. Hij zou daarvoor enkel een verbrekingsvergoeding moeten betalen en het lijkt aannemelijk dat die drie maanden voor het einde van zijn contract niet al te hoog zal liggen. Het wordt zo nog wat extra puzzelen voor Vanhaezebrouck in zijn defensie.

LEES OOK: Horrorscenario AA Gent op transfermarkt

LEES OOK: 'Cercle Brugge hakt knoop door over Gerkens en Vanzeir'

Is dat een aderlating voor AA Gent?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

68
68
'STVV krijgt volgende transferaanbieding binnen'

STVV was dé revelatie van het seizoen in de Jupiler Pro League. De Kanaries sloten het ...

12
12
'Tedesco haalt vergeten Rode Duivel naar nieuwe club'

Sinds hij begin 2025 opzijgeschoven werd als bondscoach van de Rode Duivels zat Domenico Tedesco ...

24
24
El Ouahdi kan opgelucht ademhalen: drama vermeden

Zakaria El Ouahdi is één van de vele spelers die er de laatste jaren voor kozen om ...

22
22
Moreira stuurt Garcia boodschap: "Daar speel ik liefst"

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test voor het WK. Dan nemen ze het in het Koning ...

37
37
'Antwerp blijft gaan: volgende tiener op komst'

Antwerp moet voor volgend seizoen heel wat spelers zien te vervangen. De middelen zijn daarvoor ...

62
62
"Coucke buiten": fans Anderlecht roeren zich opnieuw

De fans van RSC Anderlecht zijn het beu. De vele wissels sinds Marc Coucke de club overnam hebben ...

157
157
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Roemeen, Club keert terug voor target'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

108
108
Peter Vandenbempt slaat VRT-kijker met totale verstomming

Nog voor de eerste bal is getrapt op het WK, heeft Peter Vandenbempt al voor een verrassing gezorgd. ...

130
130
Croonen geeft volgende straffe plannen van KRC Genk prijs

KRC Genk maakte de terugkeer van Thibaut Courtois bekend. CEO Peter Croonen en de doelman van Real ...

165
165
Vanaken: "Als hij terugkeert naar Anderlecht, zou mooi zijn"

Hans Vanaken sprak vandaag de media toe. Zaterdag spelen de Belgen tegen Tunesië en de ...

543
543
Trainer en transfers: Bornauw komt met update

Het blijft voorlopig nog een mysterie hoe Anderlecht er volgend seizoen uit zal zien. Het enige dat ...

282
282
'Strijd om Openda is los: 3 clubs doen bod'

Vier jaar lang maakte hij altijd deel uit van de selectie van de Rode Duivels, maar voor het WK viel ...

138
138
Anderlecht lanceert nieuw thuisshirt met fraaie film

Anderlecht kwam enkele dagen geleden met groot nieuws. Na zeven seizoenen werd de samenwerking met ...

153
153
'Wilmots in actie: transferplannen Standard bekend'

Bij Standard belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. Sportief directeur Marc Wilmots ...

123
123
Kandidaat-voorzitter Real kondigt Haaland aan: City steigert

Het wordt maar niet rustig bij Real Madrid. Een tijdje geleden kondigde Florentino Perez op een ...

154
154
‘Ontslag? Oosting slaat razendsnel terug’

Bij Antwerp zijn ze deze zomer nog maar eens op zoek naar een nieuwe trainer. Twee speeldagen voor ...

141
141
Lommel SK begint seizoen met gigantische tegenvaller

Lommel SK vierde onlangs nog groot feest nadat ze zich wisten te verzekeren van promotie naar de ...

55
55
'Cercle Brugge hakt knoop door over Gerkens en Vanzeir'

Cercle Brugge moest de afgelopen dagen een aantal knopen doorhakken omtrent enkele spelers. Onder ...

392
392
'KRC Genk zet zinnen op WK-ganger'

KRC Genk heeft versterking nodig, dat is duidelijk. De Limburgers zouden misschien wel eens een ...

221
221
Coucke gaat helemaal los in interview: "Het moet stoppen!"

Marc Coucke heeft nog steeds meerdere hangijzers in het vuur hangen. Zijn meest bekende, in ...

249
249
Stijnen en Raes gooien grote naam uit basiself Duivels

De Rode Duivels bereiden zich deze week voor met wedstrijden tegen Kroatië en Tunesië. Het ...

396
396
Vanaken zorgt voor ommekeer die niemand zag aankomen

Hans Vanaken leek opnieuw veroordeeld tot een rol als bankzitter bij de Rode Duivels. Maar tegen ...

541
541
'STVV grijpt naast absolute toptransfer'

STVV gaat deze zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De club gaat dus ook heel wat ...

115
115
Club Brugge vreest transferstorm rond zeven spelers

Club Brugge gaat een heel drukke zomer tegemoet. We haalden al aan dat drie spelers toch een keuze ...

316
316
Courtois zet toon bij Genk: iedereen gewaarschuwd

Thibaut Courtois keert terug naar KRC Genk. Dat gebeurde met zijn holding NXTPLAY. De doelman van ...

186
186

Meer sportnieuws