Mbappé onderneemt actie na nieuw relletje

142
Mbappé onderneemt actie na nieuw relletje

Vice-wereldkampioen Frankrijk opent vrijdagavond zijn kwalificatiecampagne voor het EK 2024 met een thuiswedstrijd tegen Nederland. En Les Bleus zullen dan aantreden met een nieuwe aanvoerder. Zo kreeg Kylian Mbappé de kapiteinsband overhandigd van bondscoach Didier Deschamps.


Na de zilveren medaille in Qatar, behield de Franse bond het vertrouwen in Deschamps. Die zag wel enkele sleutelspelers afhaken. Onder meer aanvoerder Hugo Lloris zette een punt achter hun internationale carrière. Deschamps moest bijgevolg een nieuwe kapitein aanduiden en die heeft hij inmiddels ook gevonden. Zo wordt sterspeler Kylian Mbappé aanvoerder van de vice-wereldkampioen.

Gezien zijn belang voor het elftal een logische keuze. Bovendien beschikt de superster van PSG volgens Deschamps ook over de nodige communicatieve vaardigheden. Maar de beslissing van de bondscoach leidde desondanks voor wrevel. Zo zou Antoine Griezmann niet bepaald gelukkig zijn geweest. de band te krijgen. Maar Griezmann moet zich schikken in de rol van vice-aanvoerder. Die beslissing zou hem persoonlijk diep geraakt hebben.

PERSOONLIJK GESPREK
En dus besloot Mbappé om zijn rol als aanvoerder meteen ten harte te nemen. Zo liet hij Griezmann optrommelen voor een persoonlijk gesprek. "Ik heb met Antoine gesproken. Hij was ontgoocheld en dat snap ik. Als ik in zijn schoenen had gestaan als 32-jarige zeer belangrijke speler voor Frankrijk, zou ik hetzelfde hebben gehad", vertelde Mbappé op zijn persbabbel. "Hij heeft meer ervaring dan ik, dus ik zal niet boven hem gaan staan. We staan zij aan zij. Dat heb ik hem ook gezegd."

Mbappé is een logische keuze als aanvoerder ...

Meest recent

Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

24
24
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

43
43
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

73
73
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

34
34
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

95
95
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

136
136
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

67
67
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

38
38
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

166
166
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

84
84
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

155
155
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

183
183
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

45
45
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

71
71
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

353
353
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

251
251
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

202
202
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

953
953
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

378
378
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

155
155
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

201
201
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

99
99
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

230
230
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

280
280
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

650
650

Meer sportnieuws