Tedesco trekt grote ogen op training Rode Duivels

door
Tedesco trekt grote ogen op training Rode Duivels

Vrijdagavond vormt de Friends Arena in het Zweedse Solna het decor voor het officiële debuut van Domenico Tedesco als Belgisch bondscoach. Veel tijd om de de ploeg naar zijn hand te zetten was er voorlopig nog niet. Toch worden meteen enkele veranderingen verwacht ten opzichte van zijn voorganger Roberto Martinez.


Met zijn 37 jaar is Tedesco een behoorlijk jonge bondscoach. Toch deed hij inmiddels de nodige ervaring op als hoofdcoach van onder meer Schalke 04, RB Leipzig en Spartak Moskou. Maar het leiden van een nationale ploeg is natuurlijk een totaal andere zaak. Zo heeft hij veel minder tijd om het team naar zijn hand te zetten en zijn visie over te brengen op de spelers. Desondanks heeft Tedesco er vertrouwen in.

Zo is de Duitser met Italiaanse roots ervan overtuigd dat zijn ploeg vrijdag meteen een goede prestatie zal neerzetten. "Ik ben zeker dat we een goeie match zullen spelen, maar of daar ook een goed resultaat bijhoort, hangt af van meerdere factoren", werd hij geciteerd bij Sporza. "Uiteraard vergt het tijd om er nieuwe zaken in te slijpen. Maar dat wil niet zeggen dat ik geduld vraag aan de fans. Het is normaal dat je geduld moet hebben, maar ik verwacht dat niet van anderen."

GOED WERK OP TRAINING
Zijn eerste dagen aan het roer van de nationale ploeg verliepen alvast naar wens. Zo is Tedesco zelfs verbaasd van de intensiteit die zijn spelers aan de dag legden op het trainingsveld. "Wat me de voorbije dagen het meeste gefrappeerd heeft, is de enorme intensiteit waarmee de trainingen zijn afgewerkt. Zeker ook bij de jonge spelers", is hij enthousiast.

LEES OOK: Garcia geeft zijn WK-wens prijs: "Dat hoop ik héél hard"

Een zege tegen in Zweden is een must voor België ...

Meest recent

Ophef over Bounida en Mokio: Ajax-coach reageert

Het gaat bij Ajax alleen maar van kwaad naar erger. Ook een trainerswissel bracht geen zoden aan de ...

32
32
Club ontsnapte aan domper: "Als ik hem gezien had..."

Club Brugge heeft zaterdag zijn opdracht volbracht door te winnen van Charleroi. Daardoor blijft het ...

53
53
'Volgende trainerswissel in JPL? Fans eisen ontslag'

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League is na dit seizoen halfweg en stilaan tekenen zich ...

108
108
Clement meteen met neus op feiten: "Geen mirakels"

Philippe Clement verraste vorige week vriend en vijand door plots weer aan de slag te gaan. Daar ...

34
34
Courtois krijgt enorme lofzang van Xabi Alonso

De Rode Duivels konden tijdens de voorbije interlands niet rekenen op Thibaut Courtois. De doelman ...

43
43
Biglia kondigt nu al nakend vertrek bij Anderlecht aan

Anderlecht hertekende afgelopen zomer drastisch zijn technische staf, waarbij ze enkele oude ...

438
438
Kompany lacht vergelijking weg: "Je lacht er zelf mee"

Bayern München maakte zaterdag nog maar eens indruk door Freiburg met spectaculaire 6-2-cijfers ...

82
82
STVV raast door en laat Mazzu verweesd achter

STVV kon een geweldige zaak doen en uitlopen op AA Gent. De Truienaars gingen op bezoek bij OH ...

81
81
Hasi haalt opgelucht adem: "Hopelijk is hij nu vertrokken"

RSC Anderlecht juichte, zonder uitfans, toch heel hard na 93 minuten voetballen. De Brusselaars ...

257
257
Pover Anderlecht viert in extra tijd alsnog feest

RSC Anderlecht speelde om 18u30 op het veld van La Louvière. De Brusselaars hadden een ...

210
210
Antwerp zet Stef Wils op straat

Royal Antwerp FC heeft zopas Stef Wils ontslagen. Dat volgt na de zwakke prestatie tegen FCV Dender, ...

382
382
KV Mechelen stunt: Vanderbiest ziet grote kwaliteit

KV Mechelen zorgde voor een geweldige stunt door te winnen op het veld van KRC Genk. Voor de eerste ...

178
178
Scorende Trossard geeft met Arsenal Tottenham pak slaag

In de Premier League stond om 17u30 de topper tussen Arsenal en Tottenham op het programma. Wat ...

43
43
Anderlecht bevestigt niet: "Wat staan we te doen?"

RSC Anderlecht is om 18u30 begonnen aan zijn partij tegen La Louvière. De eerste 45 minuten ...

145
145
C4 onvermijdelijk? Wils spreekt zich uit over ontslag

Antwerp FC heeft zondagnamiddag gezichtsverlies geleden op eigen veld. De Great Old ging immers met ...

202
202
Alwéér goud waard: Trossard beukt Londense derby open

In de Premier League waren de ogen zondagavond op het noorden van Londen gericht. Daar stond ...

45
45
CPL razend spannend: Beerschot weer volop in titelstrijd

In de Challenger Pro League heeft ook Beerschot VA optimaal geprofiteerd van het puntenverlies bij ...

160
160
Totale afgang Antwerp: Dender pakte eerste zege op Bosuil

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een zoveelste dieptepunt bereikt. De Great Old verloor op eigen veld ...

250
250
La Louvière-Anderlecht: Hasi voert bijzondere wissel door

Na twee verdiende thuiszeges wil RSC Anderlecht zondagavond ook bevestigen op verplaatsing. Maar dat ...

232
232
Bedroevende 8 op 21 in eigen huis: Fink maakt balans op

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

212
212
PSV lacht tanden bloot: ook Feyenoord blameert zich thuis

In de Nederlandse Eredivisie heeft leider PSV dit weekend gouden zaken gedaan. Terwijl het zelf won ...

52
52
Arbitrage velt helder verdict na VAR-relletje Westerlo-Gent

KVC Westerlo speelde zaterdag een meer dan degelijke wedstrijd, maar bleef uiteindelijk op 0-0 ...

306
306
Sporting-coach dropt groot nieuws voor clash met Club

Volgende week wordt de League Phase van de Champions League hervat. Club Brugge staat voor een ...

377
377
Antwerp slikt dubbele opdoffer vlak voor kelderkraker

Antwerp FC wil zondagnamiddag koste wat kost de volle buit pakken in de thuiswedstrijd tegen FCV ...

56
56
Genk blijft sputteren: KVM boekt fraaie stunt in Cegeka Arena

KRC Genk is er niet in geslaagd om op de slotspeeldag van de heenronde in de reguliere een plekje in ...

203
203

Meer sportnieuws