Tedesco trekt grote ogen op training Rode Duivels

490 stemmen
Tedesco trekt grote ogen op training Rode Duivels

Vrijdagavond vormt de Friends Arena in het Zweedse Solna het decor voor het officiële debuut van Domenico Tedesco als Belgisch bondscoach. Veel tijd om de de ploeg naar zijn hand te zetten was er voorlopig nog niet. Toch worden meteen enkele veranderingen verwacht ten opzichte van zijn voorganger Roberto Martinez.


Met zijn 37 jaar is Tedesco een behoorlijk jonge bondscoach. Toch deed hij inmiddels de nodige ervaring op als hoofdcoach van onder meer Schalke 04, RB Leipzig en Spartak Moskou. Maar het leiden van een nationale ploeg is natuurlijk een totaal andere zaak. Zo heeft hij veel minder tijd om het team naar zijn hand te zetten en zijn visie over te brengen op de spelers. Desondanks heeft Tedesco er vertrouwen in.

Zo is de Duitser met Italiaanse roots ervan overtuigd dat zijn ploeg vrijdag meteen een goede prestatie zal neerzetten. "Ik ben zeker dat we een goeie match zullen spelen, maar of daar ook een goed resultaat bijhoort, hangt af van meerdere factoren", werd hij geciteerd bij Sporza. "Uiteraard vergt het tijd om er nieuwe zaken in te slijpen. Maar dat wil niet zeggen dat ik geduld vraag aan de fans. Het is normaal dat je geduld moet hebben, maar ik verwacht dat niet van anderen."

GOED WERK OP TRAINING
Zijn eerste dagen aan het roer van de nationale ploeg verliepen alvast naar wens. Zo is Tedesco zelfs verbaasd van de intensiteit die zijn spelers aan de dag legden op het trainingsveld. "Wat me de voorbije dagen het meeste gefrappeerd heeft, is de enorme intensiteit waarmee de trainingen zijn afgewerkt. Zeker ook bij de jonge spelers", is hij enthousiast.

LEES OOK: Rudi Garcia verbaast met onthulling over Romelu Lukaku

Een zege tegen in Zweden is een must voor België ...

Meest recent

'Club Brugge dumpt dure flop: miljoenen de vuilbak in'

Club Brugge gaat een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers de kassa zullen doen ...

6
6
Anderlecht verneemt verdict: De Cat in lappenmand?

Daags na de verloren bekerfinale tegen Union likt RSC Anderlecht zijn wonden. Niet alleen neemt de ...

85
85
Club Brugge zoekt doelman: Leko hakt knoop door

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat dan Union over de vloer krijgt. Voor dat allicht ...

152
152
Anderlecht slikt bittere pil: einde seizoen sterkhouder

RSC Anderlecht heeft weinig tijd om stil te staan bij de verloren bekerfinale, want in de competitie ...

145
145
Leko sneert vlak voor titelkraker: “Heb ik toen geweend?”

Zondag staat de topper tussen Club Brugge en Union SG in het Jan Breydelstadion op het programma, de ...

207
207
Rudi Garcia verbaast met onthulling over Romelu Lukaku

De definitieve WK-selectie van de Rode Duivels is bekend. Bondscoach Rudi Garcia bracht 26 namen ...

119
119
Anderlecht grijpt hard in na ferme uithaal Bertaccini

De verloren bekerfinale komt hard aan bij RSC Anderlecht. Paars-Wit ging in de verlengingen met 3-1 ...

409
409
Garcia pakt extra speler mee naar WK: hoop voor De Cat?

Bondscoach Rudi Garcia heeft de definitieve selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt. De Franse ...

170
170
‘Club Brugge baalt: al twee aanbiedingen van 40 miljoen’

Club Brugge staat voor een hete transferzomer. Verschillende sterkhouders lijken klaar voor een stap ...

285
285
Twee namen zorgen voor Duivelse storm: “Wat een grap!”

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie voor het WK 2026 bekendgemaakt. De Rode Duivels trekken met ...

345
345
Sels, Openda, Godts: Garcia verklaart grote afwezigen

Vrijdagmiddag heeft Rudi Garcia bekendgemaakt welke 26 Rode Duivels straks mee mogen naar het WK. Om ...

261
261
WK-selectie Duivels: Met Fernandez-Pardo, geen Sels of Openda

De start van het WK nadert met rasse schreden en de Rode Duivels willen in de Verenigde Staten ...

311
311
Odoi moet na halfjaar alweer op zoek naar nieuwe club

Denis Odoi vertrok vorige zomer bij Antwerp, maar moest bijzonder lang wachten tot hij een nieuwe ...

83
83
Anderlecht komt met felle reactie na wangedrag fans

Donderdag moest een hoogdag worden voor Anderlecht, maar dat draaide uiteindelijk anders uit. Het ...

177
177
Zeer opvallende uitgaande transfer bij Cercle Brugge

Voor Cercle Brugge zit het seizoen er al op, nadat het zich in de Relegation Play-Off wist te ...

100
100
Vormer wees aanbod van opmerkelijke eersteklasser af

Ruud Vormer gaat twee jaar na het einde van zijn spelerscarrière een opmerkelijke nieuwe ...

246
246
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht grijpt in, Kompany dringt aan'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

374
374
Club Brugge wrijft in de handen: “Zal rol in titel spelen”

Club Brugge en Union SG strijden nog om de titel. Beide clubs kijken elkaar recht in de ogen in een ...

471
471
‘Coucke heeft nog twee opties: anders exit bij Anderlecht’

RSC Anderlecht incasseerde een nieuwe mokerslag van jewelste. Paars-Wit ging in de bekerfinale ...

1027
1027
KAA Gent stelt plots nieuwe versterking voor

KAA Gent kent een desastreuze Champions Play-Offs en de Buffalo’s zijn al volop bezig met ...

122
122
Ruud Vormer verrast met nieuwe uitdaging als T1

Ruud Vormer is een publiekslieveling bij Club Brugge en de voormalige middenvelder was jarenlang een ...

201
201
‘Leandro Trossard maakt persoonlijk drama mee’

De geruchten over het privéleven van Leandro Trossard komen uitgebreid in de Britse pers. ...

139
139
Sardella ziet grote oorzaak van Anderlecht-deceptie

RSC Anderlecht verloor de bekerfinale van rivaal Union SG. Paars-Wit ging in de verlengingen kopje ...

226
226
'Transfer bij Club Brugge in stroomversnelling: deal nabij'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar maakt achter de schermen ook ...

461
461
Vandenbempt voorspelt nóg enorme verrassing in WK-selectie

Om 13u20 is het eindelijk zover: dan kondigt Rudi Garcia aan welke 26 Rode Duivels hij zal meenemen ...

273
273

Meer sportnieuws