Tedesco trekt grote ogen op training Rode Duivels

490 stemmen
Tedesco trekt grote ogen op training Rode Duivels

Vrijdagavond vormt de Friends Arena in het Zweedse Solna het decor voor het officiële debuut van Domenico Tedesco als Belgisch bondscoach. Veel tijd om de de ploeg naar zijn hand te zetten was er voorlopig nog niet. Toch worden meteen enkele veranderingen verwacht ten opzichte van zijn voorganger Roberto Martinez.


Met zijn 37 jaar is Tedesco een behoorlijk jonge bondscoach. Toch deed hij inmiddels de nodige ervaring op als hoofdcoach van onder meer Schalke 04, RB Leipzig en Spartak Moskou. Maar het leiden van een nationale ploeg is natuurlijk een totaal andere zaak. Zo heeft hij veel minder tijd om het team naar zijn hand te zetten en zijn visie over te brengen op de spelers. Desondanks heeft Tedesco er vertrouwen in.

Zo is de Duitser met Italiaanse roots ervan overtuigd dat zijn ploeg vrijdag meteen een goede prestatie zal neerzetten. "Ik ben zeker dat we een goeie match zullen spelen, maar of daar ook een goed resultaat bijhoort, hangt af van meerdere factoren", werd hij geciteerd bij Sporza. "Uiteraard vergt het tijd om er nieuwe zaken in te slijpen. Maar dat wil niet zeggen dat ik geduld vraag aan de fans. Het is normaal dat je geduld moet hebben, maar ik verwacht dat niet van anderen."

GOED WERK OP TRAINING
Zijn eerste dagen aan het roer van de nationale ploeg verliepen alvast naar wens. Zo is Tedesco zelfs verbaasd van de intensiteit die zijn spelers aan de dag legden op het trainingsveld. "Wat me de voorbije dagen het meeste gefrappeerd heeft, is de enorme intensiteit waarmee de trainingen zijn afgewerkt. Zeker ook bij de jonge spelers", is hij enthousiast.

LEES OOK: Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Een zege tegen in Zweden is een must voor België ...

Meest recent

‘Club Brugge in shock: Anderlecht jaagt op topdeal’

Anderlecht mikt op een opvallende zomertransfer, en dat zorgt voor grte nervositeit in Brugge. Club ...

195
195
Verhuurde JPL-spelers: spits sluit seizoen op mooie wijze af

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

8
8
Baseggio raadt Anderlecht deze JPL-toptransfer aan

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet, maar het is ook niet dat Antoine Sibierski van ...

190
190
'Antonio Conte dropt enorme bom bij Napoli'

Napoli kent een moeilijk seizoen. De Champions League-campagne was een grote flop en in de Serie A ...

49
49
Strijkt Romelu Lukaku plots neer in de Eredivisie?

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Elke fan van RSC Anderlecht hoopt op een mirakel, maar ...

127
127
'Club Brugge weigert monsterbod van 30 miljoen euro'

Club Brugge gaat komende zomer weer héél veel aanbiedingen krijgen. De toekomstige ...

557
557
Dilemma voor Standard en Euvrard: "Wat gaan we doen?"

Standard weet wat het moet doen in Westerlo: winnen. Het is dan hopen op puntenverlies van KRC Genk ...

87
87
'Trainerswals in JPL: zes (!) coaches richting exit'

Het is stilaan helaas een jaarlijkse traditie: de onophoudelijke trainerwals in de Jupiler Pro ...

158
158
Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Donderdag kan de titelrace in een beslissende plooi vallen, maar in de Europe Play-Offs blijft het ...

195
195
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

512
512
'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

De komende dagen staat er voor AA Gent nog een Europees ticket op het spel, al lijkt dat momenteel ...

391
391
'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

793
793
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

288
288
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

462
462
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

249
249
Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Jérémy Doku verkeert in bloedvorm bij Manchester City. Het dribbelwonder dartelt nu ...

158
158
Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

411
411
Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

43
43
'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club Brugge staat dan wel dicht bij een zevende landstitel op elf jaar tijd, het rommelt achter de ...

498
498
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

102
102
Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

333
333
‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Er staat een midweekspeeldag in de Play-Offs op het programma. KV Mechelen neemt het op tegen Club ...

691
691
KAA Gent pakt weer uit met toptalent: duidelijke focus

KAA Gent zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions Play-Offs loopt het ...

79
79
‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Carl Hoefkens zit in zak en as bij NAC. De Belgische oefenmeester heeft nog een doorlopende ...

259
259
Zulte Waregem stelt nieuwe T1 voor: toekomst Colpaert bekend

Zulte Waregem heeft een nieuwe hoofdtrainer te pakken. Het was al een tijdje bekend dat Steve ...

113
113

Meer sportnieuws