'Nagelsmann per direct ontslagen: opvolger staat klaar'

588
'Nagelsmann per direct ontslagen: opvolger staat klaar'

Momenteel zijn de internationale ploegen aan zet, maar het is ook al uitkijken naar de ontknoping in het clubvoetbal. In de Champions League staat bijvoorbeeld de kraker tussen Bayern München en Manchester City op het programma. Maar het heeft er alle schijn van dat Julian Nagelsmann geen Bayern-trainer meer zal zijn tijdens dat tweeluik.


Nadat hij eerder al goed werk afleverde bij TSG Hoffenheim en RB Leipzig, werd de 35-jarige Duitser in de zomer van 2021 aangesteld als hoofdtrainer bij Der Rekordmeister. Onder zijn bewind werd vorig seizoen de Duitse landstitel verlengd. Maar in de Champions League werd Bayern gewipt in de kwartfinales tegen Villarreal. En ook in de huidige jaargang zijn de resultaten vrij wisselvallig.

De Duitse grootmacht wist PSG weliswaar uit te schakelen in het Kampioenenbal, maar staat momenteel slechts tweede in de Bundesliga. Binnen de club zou bovendien wrevel heersen over Nagelsmann, die intern niet langer het volledige vertrouwen zou genieten. Zeker niet na de nederlaag van afgelopen weekend tegen Bayer Leverkusen. De trainer zelf haalde onlangs dan weer uit over het feit dat een mol in zijn kleedkamer zou zitten.

TUCHEL STAAT KLAAR
De Italiaanse transfergoeroe Fabrizio Romano meldt op donderdagavond dan ook dat Bayern serieus overweegt om de samenwerking met Nagelsmann stop te zetten. Bij BILD gaat men zelfs een stap verder. Het bekende Duitse medium schrijft dat Nagelsmann inmiddels al op straat zou zijn gezet. Voorlopig is het nog wachten op een officiële bevestiging. Er zou wel al een opvolger klaar staan: Thomas Tuchel. De oud-trainer van onder meer Borussia Dortmund en Paris Saint-Germain is in ieder geval vrij nadat hij in het najaar op straat werd gezet bij Chelsea FC.

LEES OOK: Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

Wie is volgens u de beste trainer?

Meest recent

Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

40
40
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

15
15
Charlotte Van Looy in relatiecrisis: Van Gucht in zak en as

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

11
11
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

74
74
'Union haalt opgelucht adem: Bondsparket heeft genade'

Het blijven zeer drukke weken voor Union. Donderdag moet het in de Europa League op bezoek bij Celta ...

22
22
Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

46
46
Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

29
29
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

157
157
'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

38
38
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

68
68
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

189
189
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

114
114
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

68
68
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

204
204
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

188
188
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

31
31
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

247
247
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

140
140
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

227
227
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

250
250
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

300
300
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

252
252
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

330
330
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

509
509
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

235
235

Meer sportnieuws