'Nagelsmann per direct ontslagen: opvolger staat klaar'

door
'Nagelsmann per direct ontslagen: opvolger staat klaar'

Momenteel zijn de internationale ploegen aan zet, maar het is ook al uitkijken naar de ontknoping in het clubvoetbal. In de Champions League staat bijvoorbeeld de kraker tussen Bayern München en Manchester City op het programma. Maar het heeft er alle schijn van dat Julian Nagelsmann geen Bayern-trainer meer zal zijn tijdens dat tweeluik.


Nadat hij eerder al goed werk afleverde bij TSG Hoffenheim en RB Leipzig, werd de 35-jarige Duitser in de zomer van 2021 aangesteld als hoofdtrainer bij Der Rekordmeister. Onder zijn bewind werd vorig seizoen de Duitse landstitel verlengd. Maar in de Champions League werd Bayern gewipt in de kwartfinales tegen Villarreal. En ook in de huidige jaargang zijn de resultaten vrij wisselvallig.

De Duitse grootmacht wist PSG weliswaar uit te schakelen in het Kampioenenbal, maar staat momenteel slechts tweede in de Bundesliga. Binnen de club zou bovendien wrevel heersen over Nagelsmann, die intern niet langer het volledige vertrouwen zou genieten. Zeker niet na de nederlaag van afgelopen weekend tegen Bayer Leverkusen. De trainer zelf haalde onlangs dan weer uit over het feit dat een mol in zijn kleedkamer zou zitten.

TUCHEL STAAT KLAAR
De Italiaanse transfergoeroe Fabrizio Romano meldt op donderdagavond dan ook dat Bayern serieus overweegt om de samenwerking met Nagelsmann stop te zetten. Bij BILD gaat men zelfs een stap verder. Het bekende Duitse medium schrijft dat Nagelsmann inmiddels al op straat zou zijn gezet. Voorlopig is het nog wachten op een officiële bevestiging. Er zou wel al een opvolger klaar staan: Thomas Tuchel. De oud-trainer van onder meer Borussia Dortmund en Paris Saint-Germain is in ieder geval vrij nadat hij in het najaar op straat werd gezet bij Chelsea FC.

LEES OOK: Bayern raast door met nieuw record, totale vernedering Ajax

Wie is volgens u de beste trainer?

Meest recent

'Perisic kan op 37ste nog knaltransfer maken'

Hij lanceerde zeventien jaar geleden zijn profcarrière helemaal tijdens een uitleenbeurt aan ...

12
12
'Genk krijgt stevige financiële meevaller'

KRC Genk hield zich deze winter tot dusver koest op de mercato. Het zag wel al een sterkhouder ...

45
45
'Charleroi slaat slag: megatransfer in de zomer'

Charleroi zorgde deze week voor een enorme stunt door in de kwartfinale van de Croky Cup bekerhouder ...

46
46
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht beslist over Duranville, knaltransfer Gent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

117
117
Kompany zorgt voor gefronste wenkbrauwen bij Bayern

Vincent Kompany won al voor een vijftiende keer in de Bundesliga en Der Rekordmeister is op weg naar ...

149
149
Ajax-Belgen zwaar onder vuur: “Schamen ons kapot”

Ajax kreeg een pandoering van jewelste in de Beker van Nederland. Het AZ van Maarten Martens zorgde ...

63
63
Coosemans schiet zichzelf in de voet: “Anderlecht moet ingrijpen"

De situatie rond Colin Coosemans bij RSC Anderlecht wordt penibel. De aanvoerder van Paars-Wit gaf ...

281
281
'Jutgla maakt na zes maanden alweer opvallende transfer'

Club Brugge nam vorige zomer afscheid van Ferran Jutgla, die na drie seizoenen de deur van het Jan ...

180
180
Red Flame breekt alle Belgische records met nieuwe transfer

Verrassend nieuws vanuit het Belgische vrouwenvoetbal. Daar is vandaag een nieuwe recordtransfer ...

77
77
'Castagne op weg naar zeer verrassende transfer'

Volgende zomer staat er een WK op het programma en dus is het voor verschillende (kandidaat-)Rode ...

93
93
De Mil benoemt hét manco bij Gent: "Topkerels, maar..."

Donderdagavond worden de kwartfinales van de Croky Cup afgesloten met een kraker tussen Anderlecht ...

71
71
Saliba doet krasse uitspraak over titelkansen Anderlecht

Deze week heeft het Belgische voetbalseizoen zich weer op gang getrokken na de winterstop. De ...

188
188
'Volgende smaakmaker weg bij Club? Roma meldt zich'

Club Brugge hoopt zich deze winter te versterken, maar voorlopig lijkt het vooral aan uitgaande ...

382
382
'AA Gent mikt hoog en gaat voor absolute toptransfer'

AA Gent is op zoek naar versterking op meerdere posities. De Buffalo's worden stilaan met heel veel ...

312
312
'Stunttransfer Faes zorgt voor grote comeback bij Duivels'

Het WK begint stilaan te naderen. De Rode Duivels hopen komende zomer nog eens te verrassen en heel ...

135
135
Twijfel rond Coosemans groeit bij Anderlecht

Wat brengt de toekomst van Colin Coosemans? Dat is een groot vraagteken. Bij RSC Anderlecht en de ...

202
202
Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

27
27
Hayen blikt terug op ontslag bij Club: eerste gedachte verrast

Club Brugge ontsloeg Nicky Hayen en dat zorgde voor veel commotie in het Belgische voetbal. Een ...

498
498
‘Anderlecht slaat toe: Nederland verstomt door toptransfer’

In Nederland had niemand dit zien aankomen. De naam circuleerde al, maar plots ligt hij op tafel in ...

873
873
'Standard en STVV lonken naar Serie A-deals'

Gaat de Jupiler Pro League weldra twee Belgische verdedigers verliezen? Het zou zomaar kunnen. ...

90
90
Anderlecht slikt: zéér straffe onthulling Dreyer

Een jaar geleden liet RSC Anderlecht Anders Dreyer voor amper 5,5 miljoen euro (inclusief de bonus ...

341
341
Union-fans mogen dromen: nieuwe parel als JPL-attractie

Union SG heeft deze mercato al flink geïnvesteerd in nieuwe spelers. De landskampioen haalde al ...

60
60
Renard en Borguet slaan toe: Anderlecht kraait victorie

Bij RSC Anderlecht willen ze een bijzonder slimme zet doen. Misschien wel een van de slimste van ...

587
587
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

129
129
"Te traag" - Anderlecht-tweetal maakt zich onmogelijk

Bij RSC Anderlecht blijft het voorlopig wachten op de eerste aanwinsten van de zomermercato. ...

481
481

Meer sportnieuws