'Eerste zomeraanwinst Club Brugge bevestigd'

1963
'Eerste zomeraanwinst Club Brugge bevestigd'

Voor Club Brugge kwam de huidige interland-break niet ongelegen. Nieuwe coach Rik De Mil kreeg zo immers welgekomen tijd om de vier laatste wedstrijden van de reguliere competitie voor te bereiden. En ondertussen kan het bestuur zich ook al buigen over de komende transferperiode.


Tijdens de winterse transferperiode hield Blauw-Zwart het nog opvallend rustig, zeker aan inkomende zijde. Maar daar komt komende zomer ongetwijfeld verandering in. Afhankelijk van wie de nieuwe coach wordt, zal op bepaalde posities sowieso versterking aangetrokken moeten worden. Daarnaast zal Club allicht ook enkele sterkhouders moeten vervangen. Onder meer Noa Lang, Tajon Buchanan en Ferran Jutgla werden al nadrukkelijk aan een vertrek gelinkt.

Vooral in het aanvallende compartiment zal dus vers bloed nodig zijn. En daar wordt ook werk van gemaakt. Zo lijkt de eerste zomeraanwinst zelfs al bepaald. In januari zouden de Bruggelingen zich immers al verzekerd hebben van de komst van Victor Barbera. Deze 18-jarige aanvaller komt normaal gezien transfervrij over uit de jeugdopleiding van FC Barcelona. En het Catalaanse SPORT, doorgaans goed ingevoerd over Barça, bevestigt nu dat de komst van Barbera zal rond geraken.

JUTGLA-TRAJECT
De 18-jarige Barbera komt sinds 2020 uit voor de jeugdploegen van de huidige leider in La Liga. Dit seizoen verdedigt hij de kleuren van Barça Atlètic, de B-ploeg van Blaugrana die uitkomt in de derde klasse van het Spaanse voetbal. Bovendien maakte Barbera ook al indruk in de Youth League, waarin hij goed was voor 7 goals in 5 wedstrijden. Club hoopt dat hij een gelijkaardig traject kan afleggen als zijn landgenoot Jutgla. Die verhuisde afgelopen seizoen al van Barça B naar Club Brugge en is er momenteel topschutter van het seizoen.

LEES OOK: Moreira schittert in Milanese derby, Barça haalt zwaar uit

In welke linie heeft Club het meest nood aan extra kwaliteit?

Meest recent

Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

2
2
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

10
10
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

72
72
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

258
258
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

43
43
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

70
70
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

133
133
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

89
89
Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

52
52
'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

82
82
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

104
104
'Droomtransfer Tresoldi: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

179
179
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

394
394
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

133
133
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

223
223
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

36
36
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

156
156
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

31
31
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

176
176
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

418
418
Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Marc Coucke kan na een bewogen periode bij Anderlecht opnieuw wat opgeluchter ademhalen. De ...

103
103
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 van Westerlo. Heel wat ...

456
456
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

197
197
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

54
54
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

194
194

Meer sportnieuws