'Genk krijgt cruciale joker na interlandbreak'

door
'Genk krijgt cruciale joker na interlandbreak'

Vermits het slechts een van haar laatste zes wedstrijden wist te winnen zag KRC Genk haar voorsprong op eerste achtervolger Union slinken tot slechts drie punten. Om als leider aan de play-offs te kunnen beginnen hoopt de koploper die mindere reeks na de interlandbreak dan ook snel te doorbreken. Gelukkig krijgt Wouter Vrancken er mogelijk een stevige joker bij.


De laatste zege van de Limburgers dateert intussen al van een maand geleden, toen ze met 3-0 wonnen van KV Oostende. Domper op de vreugde was toen evenwel de blessure van Tolu Arokodare, die al na een tiental minuten naar de kant moest. Achteraf bleek dat de opvolger van Paul Onuachu een scheurtje in de meniscus had opgelopen die hem een tijdje aan de kant zou houden.

Genk plakte nadien weliswaar geen exacte datum op zijn terugkeer, sindsdien werden ook geen updates meer verschaft over de 22-jarige Nigeriaan. Volgens de eerste prognoses had Arokodare, die nog maar vier keer in actie kwam sinds hij toekwam op Deadline Day, echter een vijftal weken nodig om te revalideren. Indien die tijdlijn klopt kan hij tegen OH Leuven zijn comeback te vieren.

PECH VOOR SAMATTA
Een opsteker van formaat voor Vrancken, die het diep in de punt de voorbije weken met Ally Samatta moest stellen. Hoewel hij het met zijn niet aflatende inzet verre van onaardig deed, en in zijn laatste vier optredens goed was voor drie doelpunten en een assist, toch een heel ander type spits. Benieuwd of de coach binnenkort opnieuw de kaart van zijn rijzige targetman kan trekken.

LEES OOK: Genk-bestuur onder vuur: "Dan klopt er toch iets niet"

Denkt u dat Arokodare zal spelen tegen OHL?

Meest recent

'Laatste twee sparringpartners Rode Duivels voor WK bekend'

De Rode Duivels weten sinds enkele weken waar ze volgende zomer aan toe zullen zijn op het WK. Ze ...

15
15
'AA Gent vs Club: soap eindigt met een sisser'

De laatste weken zit het er bovenarms op tussen AA Gent en Club Brugge. In de Arteveldestad zijn ze ...

41
41
'Renard heeft masterplan voor wintermercato'

Olivier Renard staat voor een zeer groot examen in januari. De sportieve baas zal moeten bewijzen ...

78
78
Union SG en Bormans verklaren: "Kost ons 100 miljoen euro"

Union SG lijkt ook dit seizoen weer een gooi te doen naar de landstitel in België. De ...

76
76
Anderlecht haalde slag niet thuis: “Ik had geen goed gevoel"

RSC Anderlecht onderging dit seizoen weer héél wat wijzigingen in het organigram. De ...

100
100
'FCV Dender droomt plots van miljoenendeal'

De Belgische clubs gaan in januari wellicht spelers moeten verkopen door de DAZN-saga. De bevroren ...

31
31
‘Genk vindt topcoach: Belgische klasbak stelt harde eisen’

KRC Genk zoekt rust na het ontslag van Thorsten Fink, maar de naam die nu de ronde doet belooft net ...

764
764
Leya Iseka (ex-Anderlecht) vindt eindelijk nieuwe club

Aaron Leya Iseka was ooit het grote spitsentalent van RSC Anderlecht, maar de grote doorbraak volgde ...

31
31
Parys euforisch: "Mijlpaal voor Belgisch voetbal"

OH Leuven heeft voetbalgeschiedenis geschreven. In een uitverkocht stadion verloor de vrouwenploeg ...

36
36
'Verschaeren neemt beslissing over RSCA-toekomst'

Yari Verschaeren staat voor cruciale weken en maanden. Wat brengt de toekomst voor de 24-jarige ...

260
260
‘Buitenkans voor JPL-topclubs? Neerpede-product op de markt’

De Belgische clubs gaan in januari op zoek naar versterking. Ze moeten daar toch vooral zoeken naar ...

103
103
Kindermans kiest deze 5 als zijn beste Neerpede-talenten

Jean Kindermans is nu aan de slag bij Royal Antwerp FC, maar hij werkte vele jaren voor RSC ...

169
169
Club Brugge speelt met vuur: "Moet je daarin meegaan?"

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

211
211
Mbappé redt Real wééral, crisis bij Feyenoord compleet

Geen Europa en Champions League deze week, dus werd in het buitenland volop bekervoetbal afgewerkt. ...

47
47
Belgische voetbalgeschiedenis! OHL door in Womens' Champions League

OH Leuven heeft woensdag een knap stukje voetbalgeschiedenis geschreven. De landskampioen stoot als ...

200
200
Genk-bestuur onder vuur: "Dan klopt er toch iets niet"

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

360
360
Competitiehervorming: Pro League hakt knoop definitief door

Volgend seizoen zullen er in de Belgische eerste klasse geen play-offs meer te zien zijn. Op de ...

835
835
Wat een reeks! Leider Beveren profiteert optimaal in CPL

SK Beveren heeft zich tot de grote winnaar van de midweekspeeldag in de Challenger Pro League ...

153
153
PSG pakt alwéér grote trofee: grote held na penalty's

Afgelopen zomer verloor Paris Saint-Germain nog de finale van het WK voor clubteams in de finale ...

44
44
'Vertrek Verschaeren dreigt: Anderlecht biedt dÍt salaris'

Yari Verschaeren moet dit seizoen vrede nemen met een invallersol bij RSC Anderlecht. Desondanks zou ...

408
408
Belgische show bij monsterzege Ajax, verrassing in Copa del Rey

Terwijl de ploegen uit de Jupiler Pro League even op adem kunnen komen, staat elders in Europa ...

109
109
'Versterking Anderlecht: Renard krijgt duidelijke opdracht'

Met een sterke prestatie tegen STVV, veegde RSC Anderlecht het debacle van in Westerlo onder de mat. ...

583
583
Oorlog Club-Gent: boegbeeld geeft Brugge veeg om de oren

Aanstaande zondag staat in de Jupiler Pro League de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club ...

669
669
‘Anderlecht gruwelt: De Cat-megatransfer wordt nachtmerrie’

Anderlecht droomt luidop van een monstertransfer met Nathan De Cat, maar achter de schermen stapelen ...

457
457
'Barça start gesprekken: international eerste aanwinst 2026'

FC Barcelona staat momenteel in de leiding in La Liga en is in de Champions League op koers om door ...

72
72

Meer sportnieuws