'Genk krijgt cruciale joker na interlandbreak'

door
'Genk krijgt cruciale joker na interlandbreak'

Vermits het slechts een van haar laatste zes wedstrijden wist te winnen zag KRC Genk haar voorsprong op eerste achtervolger Union slinken tot slechts drie punten. Om als leider aan de play-offs te kunnen beginnen hoopt de koploper die mindere reeks na de interlandbreak dan ook snel te doorbreken. Gelukkig krijgt Wouter Vrancken er mogelijk een stevige joker bij.


De laatste zege van de Limburgers dateert intussen al van een maand geleden, toen ze met 3-0 wonnen van KV Oostende. Domper op de vreugde was toen evenwel de blessure van Tolu Arokodare, die al na een tiental minuten naar de kant moest. Achteraf bleek dat de opvolger van Paul Onuachu een scheurtje in de meniscus had opgelopen die hem een tijdje aan de kant zou houden.

Genk plakte nadien weliswaar geen exacte datum op zijn terugkeer, sindsdien werden ook geen updates meer verschaft over de 22-jarige Nigeriaan. Volgens de eerste prognoses had Arokodare, die nog maar vier keer in actie kwam sinds hij toekwam op Deadline Day, echter een vijftal weken nodig om te revalideren. Indien die tijdlijn klopt kan hij tegen OH Leuven zijn comeback te vieren.

PECH VOOR SAMATTA
Een opsteker van formaat voor Vrancken, die het diep in de punt de voorbije weken met Ally Samatta moest stellen. Hoewel hij het met zijn niet aflatende inzet verre van onaardig deed, en in zijn laatste vier optredens goed was voor drie doelpunten en een assist, toch een heel ander type spits. Benieuwd of de coach binnenkort opnieuw de kaart van zijn rijzige targetman kan trekken.

LEES OOK: KRC Genk slijpt de messen: derde stunt op komst?

Denkt u dat Arokodare zal spelen tegen OHL?

Meest recent

Witte rook op de Bosuil: Antwerp stelt opvolger Wils voor

De nederlaag tegen Dender bleek de druppel teveel voor Stef Wils, die meteen nadien bedankt werd ...

36
36
Pro League houdt adem in: Belgisch voetbal van de buis?

Na een maandenlange patstelling trok DAZN dinsdag abrupt de stekker uit het tv-contract. Het ...

160
160
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

49
49
Anderlecht bevestigt opdoffer: sterkhouder lange tijd out

Anderlecht maakte de laatste weken een stevige opmars. Met een negen op negen tegen KV Mechelen, ...

98
98
Hein geeft Hayen wijze raad: "Al de tweede keer"

Het werd deze keer geen feest in de Champions League voor Club Brugge. Alle euforie na het knappe ...

130
130
'Club Brugge en Union kruisen degens bij voetbalbond'

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

109
109
'Real Madrid plant Haaland-bom: op één voorwaarde'

Er staat dit seizoen weer geen maat op Erling Haaland. De doelpuntenmachine scoorde voor Manchester ...

81
81
'Genk mengt zich in strijd om peperdure goalgetter'

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een nieuw resultaat in de Europa League. Daarvoor zal het ...

320
320
Domper voor Trossard: Arteta brengt update

Woensdagavond werkten Arsenal en Bayern München dé kraker van de speeldag in de ...

39
39
Pijnlijke conclusie voor Club: "Is er een probleem?"

Club Brugge likt zijn wonden na de pijnlijke zeperd van woensdagavond in Lissabon. De 3-0-nederlaag ...

142
142
'Eindelijk witte rook: Antwerp heeft nieuwe coach beet'

Vorig weekend noteerden we het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League. ...

318
318
'Nieuwe domper Belgische fans: traditie eindigt na 50 jaar'

Het is voorlopig nog geen al te fijn seizoen voor de Belgische voetbalsupporter. Die kon de Jupiler ...

91
91
TRANSFERUURTJE: 'West Ham berooft JPL, cruciaal nieuws Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

230
230
'Rentree in zicht: Lukaku maakt comeback in topper'

Napoli pakte deze week een cruciale zege in de Champions League tegen Qarabag, waarmee het opnieuw ...

73
73
'Financiële mokerslag: dit zal nieuw tv-contract nog opleveren'

Het Belgische voetbal verkeert momenteel in grote onzekerheid. DAZN besloot deze week dat ze het ...

359
359
Paniekmodus bij Club: cruciale beslissing hangt

Club Brugge kende woensdag een off-day in de Champions League. Het botste in Lissabon op zijn ...

318
318
'AA Gent wil cashen op verrassende naam'

AA Gent hoopte dit seizoen na een tegenvallend jaar weer stappen vooruit te zetten. Dat gaat ...

198
198
Club Brugge bevestigt keihard verdict voor Jackers

Voor Club Brugge is de trip naar Lissabon uiteindelijk toch een ramp geworden. De afreis werd ...

526
526
Bounida schittert bij Ajax: wat met Rode Duivels?

De crisis bij Ajax blijft verdergaan, met deze week een nieuwe nederlaag in de Champions League. Ze ...

186
186
'Union greep naast pikante transfer bij Anderlecht'

Er staan dit weekend enkele interessante affiches op het programma in de Jupiler Pro League. Zondag ...

219
219
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

162
162
Hayen helemaal de mist in: Boeckx en Degryse zijn keihard

Club Brugge heeft woensdagavond een mokerslag gekregen in de Champions League. Het droomde van ...

249
249
'DAZN vs Pro League: minister eist meteen antwoord'

Het blijft hoogst onduidelijk hoe het nu verder moet met het Belgische voetbal, nadat DAZN dinsdag ...

286
286
KRC Genk mag hopen: van de top naar de krochten van Europa

KRC Genk ontvangt FC Basel in de Cegeka Arena. De Zwitsers waren in het verleden nog ...

140
140
'Masterplan Anderlecht met De Cat: dit ligt op tafel'

Er doen heel veel geruchten de ronde over Nathan De Cat. De 17-jarige middenvelder is dé ...

446
446

Meer sportnieuws