Van top naar flop bij Genk: "Ik neem niemand iets kwalijk"

529 stemmen
Van top naar flop bij Genk:

Benjamin Nygren werd in 2019 bij KRC Genk aangekondigd als dé nieuwe superster van de Belgische competitie. De Zweedse rechtsbuiten werd weggekaapt voor de neuzen van onder andere Manchester City en Bayern München, maar speelt momenteel in de Noorse eerste klasse. Wat ging er mis? 


De 21-jarige Nygren deed, in aanloop naar de wedstrijd tussen België en Zweden van vrijdag, zijn verhaal uit de doeken bij Het Belang van Limburg. De Zweed wist bij zijn debuut voor Genk meteen te scoren in een duel met KV Kortrijk, maar kwam sindsdien amper nog in actie. "Ik mocht nog starten in de tweede wedstrijd op het veld van KV Mechelen, maar werd tijdens de rust gewisseld. De rest van dat seizoen, dat vroegtijdig werd stopgezet door corona, heb ik geen minuut meer gespeeld. Ik begon nog als basisspeler aan het volgende seizoen, maar verzeilde meteen weer op de bank."

En toch is er geen kwaad bloed tussen beide partijen. "Ik neem ook niemand in Genk iets kwalijk. Het is nu eenmaal zo gelopen. Ik hou ook mooie herinneringen over aan mijn Belgisch avontuur. Vooral de Champions League-campagne zal ik nooit vergeten. Ik speelde dan wel niet, maar maakte wel de verplaatsingen mee. Het was fantastisch om op Anfield te zijn en Liverpool aan het werk te zien. Dat is echt het hoogste niveau dat er is."

BANKZITTERSTATUUT
Begin vorig jaar verhuisde Nygren terug naar Scandinavië en ging er aan de slag bij het Noorse Nordsjaelland, dat aan de leiding staat in de knock-outfase van de competitie. De rechtsbuiten moet ook in Noorwegen jammer genoeg vaak plaatsnemen op de bank. 

Had Nygren meer kansen moeten krijgen?

Meest recent

Fabrizio Romano meldt straf nieuws in dossier Lukaku

Al maandenlang wordt er gespeculeerd over de toekomst van Romelu Lukaku en nu lijkt het er echt op ...

25
25
Standard begint nieuw seizoen met serieuze mokerslag

Standard leek lange tijd op weg naar een mooie avond op Sclessin, maar zag die in het slot alsnog ...

33
33
‘Miljoenenbom bij Club Brugge: Leko krijgt zijn eigen Yamal’

Club Brugge trekt stevig de portefeuille open voor een jonge winger die in Spanje met Lamine Yamal ...

303
303
Wilmots baalt over Anderlecht: "Anders 10 miljoen euro"

Standard was deze mercato al zeer aanwezig. De club kijkt uit naar opportuniteiten, een defensieve ...

206
206
'PSG vindt akkoord en haalt grote naam bij FC Barcelona'

Ferran Torres staat op het punt om FC Barcelona te verlaten voor Paris Saint-Germain. De Spaanse ...

38
38
Vanderbiest geeft info over transferplannen KV Mechelen

KV Mechelen was al actief op de transfermarkt, maar het huiswerk is nog niet klaar. Trainer Fred ...

95
95
"Dat ik naar Standard kon? Anderlecht is de grootste club"

Anderlecht investeerde al 12,5 miljoen euro in nieuwe spelers. Dat is voorlopig minder dan vorig ...

221
221
Vanhaezebrouck scherp voor topclub: "Geen verbetering"

Union SG speelde tot op heden twee officiële duels. Tegen Club Brugge en Bodo Glimt. Daaruit ...

172
172
De Mil herstelt ‘foutje’: "Had goed gesprek met de coach"

Bij AA Gent wisten ze opgelucht adem te halen na de 0-1-zege tegen Göteborg. Er zat druk op de ...

109
109
Anderlecht en La Louvière sloten héél opvallend akkoord

RSC Anderlecht opent zijn seizoen in de Jupiler Pro League met een thuiswedstrijd tegen La ...

289
289
Standard is gewaarschuwd: "Hen pijn doen"

Cercle Brugge opent zijn seizoen met een verplaatsing naar Standard. Zijn de Bruggelingen klaar voor ...

46
46
Euvrard verrast: toptalent zet stap terug bij Standard

Bij Standard willen ze meer de kaart van de jeugd trekken, maar door het wanbeleid van de ...

73
73
Coucke en Borsato zorgen voor immens vuurwerk in Knokke

Marc Coucke liet zijn volgers opnieuw even meekijken in zijn leven buiten de bestuurskamer. De ...

42
42
'STVV strijkt miljoenen op dankzij PSG'

STVV is financieel een zeer gezonde club. De Kanaries verkochten deze mercato al voor een zevental ...

154
154
'Stassin kan transfer versieren naar de Serie A'

Lucas Stassin is op zoek naar een nieuwe club. De Belgische aanvaller wil niet langer in de Ligue 2 ...

38
38
Leko niet zeker van mercato: "Kan nog veel gebeuren"

Club Brugge speelde een degelijk partij tegen KV Kortrijk. Het werd 3-0 in het Jan Breydelstadion. ...

371
371
Union SG legt volgende aanwinst officieel vast

Union SG heeft nog een transfer weten af te ronden. De Brusselaars hebben een buitenlandse speler ...

44
44
'Vader Lionel Messi overleden op 68-jarige leeftijd'

Jorge Messi, de vader van voetbalster Lionel Messi, is op 68-jarige leeftijd overleden. Dat melden ...

0
0
'KRC Genk verrast met komst JPL-smaakmaker'

KRC Genk staat op het punt om zijn derde ingaande transfer af te ronden. De Limburgers zouden ...

400
400
PSV pakt uit met peperdure ingaande transfer

PSV is een club die financieel nog steeds meer middelen heeft dan Club Brugge. De Eindhovenaren ...

46
46
Van Gaal lokt met Instagram-bericht massale smeekbede uit

Louis van Gaal viert vandaag een bijzondere dag, maar het is vooral een heel ander bericht dat ...

32
32
Simons ontdekt ‘nieuwe smaakmaker’ bij OHL

OH Leuven wordt naar jaarlijkse traditie door de ‘experts’ naar voren geschoven als een ...

132
132
'Nieuwe twist Lukaku: topclub knoopt gesprekken aan'

Van Romelu Lukaku was deze week geen spoor te bekennen op het trainingskamp van SSC Napoli. Een ...

200
200
Anderlecht haalt slag thuis: goudhaantje tekent tot 2029

RSC Anderlecht is deze zomer begonnen aan een gloednieuw sportief project. Maar ook daarin zal de ...

428
428
Ophefmakende wending: Play-Offs meteen weer terug in JPL?

Het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League is vrijdagavond officieel van start gegaan. Het wordt de ...

1235
1235

Meer sportnieuws