Deila zet druk op bestuur: "Nul of 10 miljoen euro?"

285 stemmen
Deila zet druk op bestuur:

Ondanks de lof van de afgelopen weken, moeten we nog steeds vaststellen dat Standard een kwaliteitsinjectie nodig heeft. Trainer Ronny Deila beseft dat ook. De Noor deed dan ook een opvallende oproep richting het clubbestuur, want hij wil duidelijkheid voor iedereen binnen de club.


"We hebben een heel duidelijk plan om de club te verbeteren. De volgende vraag is of we daar de financiële middelen voor hebben. Heb ik financiële garanties gekregen? Nee, ik heb de garantie dat de eigenaren willen dat we het beter doen dan dit seizoen. Maar niets over geld. We moeten een duidelijk budget hebben. Want hoe moeten onze scouts anders werken? Moeten ze spelers zoeken voor 10 miljoen, 3 miljoen of 0 euro. Zonder een bepaald budget is het onmogelijk om plannen voor de toekomst te maken”, liet hij alvast weten aan La Dernière Heure.

SPITSEN

Vooral vooraan moet er kwaliteit bij. Stipe Perica en Renaud Emond zijn geen spitsen waarmee je de Belgische top gaat bestormen. Noah Ohio is nog een wisselvallig talent. Hij scoorde ook nog maar 4 keer in 23 matchen. De Rouches hebben duidelijk nood aan een killer. Standard gaat dus de nodige fondsen moeten vinden voor komende zomer.

Gaat 777 Partners een extra kapitaalsinjectie doen, of moet de club eerst verkopen om dan pas toe te slaan? Als het een stap vooruit wil zetten, is investeren echter noodzakelijk… Dit seizoen zal het geen top vier spelen, maar wel de tweede play-offs. De Rouches verloren de afgelopen weken veel punten en lijken stilaan te moeten afhaken in de strijd om de vierde plaats.

LEES OOK: Benito Raman doet schokkende onthulling rond AA Gent

Gaat Standard een zak geld krijgen?

Meest recent

Anderlecht reageert fel na Meunier-gerucht

Bij Anderlecht staat de teller voorlopig op één nieuwe speler, in de persoon van ...

21
21
'Club heeft akkoord en vangt onverwachte miljoenen'

Bij Club Brugge moet de zomermercato nog echt op gang komen. Dat komt doordat de internationale ...

73
73
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Rode Duivel, Union aast op ex-speler Club'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

114
114
Beale legt ambities bij Zulte op tafel: “Dat is de droom”

Michael Beale is de nieuwe hoofdtrainer van Zulte Waregem. De 45-jarige coach gaf een interview aan ...

65
65
Van Club Brugge naar Arsenal: straffe stap hogerop

Club Brugge is niet alleen sterk bezig op het veld, maar ook achter de schermen. In het verleden was ...

108
108
'Gheysens krijgt uitstel: Jaecques einde contract bij Antwerp'

De situatie bij Royal Antwerp FC is onzeker. Paul Gheysens had tot 30 juni om de lening van tien ...

260
260
Garcia: "Zo'n speler krijgt België misschien nooit meer"

Rudi Garcia zat in Seattle samen met de aanwezige Belgische media. Daar nam hij het op voor een van ...

94
94
'Biglia naar Serie A, Belgische club vangt bot'

Lucas Biglia keerde een jaar geleden terug naar RSC Anderlecht om er assistent-trainer te worden van ...

54
54
Gert Verheyen zet internet in brand met opvallende beelden

Wie Gert Verheyen alleen kent als scherpe voetbalanalist, zal wellicht twee keer moeten kijken naar ...

91
91
'Anderlecht drukt door: bod van negen miljoen euro'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

427
427
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

97
97
Rode Duivels krijgen al mokerslag net voor Senegal

De Rode Duivels kregen na de groepswinst de loting waar ze op hoopten, maar voor de match tegen ...

312
312
Senegal is op zijn hoede voor drie Rode Duivels

België neemt het vanavond om 22u op tegen Senegal. De Rode Duivels krijgen een zeer taaie ...

154
154
'Anderlecht gelinkt aan zeer verrassende transfer'

RSC Anderlecht speurt rond naar versterking. De Brusselaars worden de afgelopen dagen met steeds ...

182
182
Antwerp houdt hart vast voor doemscenario: "Dit wil níémand"

Antwerp FC leeft in grote onduidelijkheid wat de toekomst betreft. Dinsdag verstreek de deadline ...

316
316
Benito Raman doet schokkende onthulling rond AA Gent

Benito Raman heeft uitgepakt met een verhaal dat bij heel wat voetbalfans de wenkbrauwen zal doen ...

258
258
Opstelling Duivels: Vandenbempt voorspelt drastische ingreep

Indien de Rode Duivels straks willen spreken over een geslaagd WK, zullen ze zich woensdag toch ...

157
157
Ontslaggolf op WK: bondscoach vertrekt vlak na uitschakeling

Het WK 2026 bleek inmiddels het Waterloo voor verschillende bondscoaches. En ook het volgende ...

80
80
Vanaken aan aftrap tegen Senegal? Albert klaar en duidelijk

Het aftellen is nu ook echt begonnen: woensdagavond strijden de Rode Duivels voor een plek in de ...

219
219
Transferbommetje! 'Anderlecht gaat voor stunt met WK-Duivel'

Bij RSC Anderlecht is de start van het nieuwe seizoen stilaan weer in zicht. De Brusselaars werken ...

648
648
Club Brugge aast op 13,5M-toptransfer: kleedkamer beeft al

Club Brugge heeft naar verluidt een explosief dossier op tafel liggen. Het gaat om een transfer die ...

593
593
WK-ontdekking bij Duivels: "De leider die lang gemist hebben"

De Rode Duivels strijden woensdagavond voor een plekje in de 1/8ste finales van het WK. Het belooft ...

368
368
Basiself België-Senegal: Garcia hakt lastige knopen door

Woensdagavond is het zover, dan werken de Rode Duivels hun wedstrijd af in de 1/16de finales van het ...

350
350
Franse sterren niet te stoppen op WK, Mexico wipt Ecuador

Frankrijk heeft zijn status als topfavoriet nog wat kracht bijgezet. Dankzij twee goals van Kylian ...

86
86
Garcia spreekt over speelkansen Debast en Vanaken

Woensdag maken ook de Rode Duivels hun intrede in de knock-outfase van het WK. In de zestiende ...

269
269

Meer sportnieuws