Deila zet druk op bestuur: "Nul of 10 miljoen euro?"

door
Deila zet druk op bestuur:

Ondanks de lof van de afgelopen weken, moeten we nog steeds vaststellen dat Standard een kwaliteitsinjectie nodig heeft. Trainer Ronny Deila beseft dat ook. De Noor deed dan ook een opvallende oproep richting het clubbestuur, want hij wil duidelijkheid voor iedereen binnen de club.


"We hebben een heel duidelijk plan om de club te verbeteren. De volgende vraag is of we daar de financiële middelen voor hebben. Heb ik financiële garanties gekregen? Nee, ik heb de garantie dat de eigenaren willen dat we het beter doen dan dit seizoen. Maar niets over geld. We moeten een duidelijk budget hebben. Want hoe moeten onze scouts anders werken? Moeten ze spelers zoeken voor 10 miljoen, 3 miljoen of 0 euro. Zonder een bepaald budget is het onmogelijk om plannen voor de toekomst te maken”, liet hij alvast weten aan La Dernière Heure.

SPITSEN

Vooral vooraan moet er kwaliteit bij. Stipe Perica en Renaud Emond zijn geen spitsen waarmee je de Belgische top gaat bestormen. Noah Ohio is nog een wisselvallig talent. Hij scoorde ook nog maar 4 keer in 23 matchen. De Rouches hebben duidelijk nood aan een killer. Standard gaat dus de nodige fondsen moeten vinden voor komende zomer.

Gaat 777 Partners een extra kapitaalsinjectie doen, of moet de club eerst verkopen om dan pas toe te slaan? Als het een stap vooruit wil zetten, is investeren echter noodzakelijk… Dit seizoen zal het geen top vier spelen, maar wel de tweede play-offs. De Rouches verloren de afgelopen weken veel punten en lijken stilaan te moeten afhaken in de strijd om de vierde plaats.

LEES OOK: Standard terug zesde: doelpunt na 34 seconden nekt Dender

Gaat Standard een zak geld krijgen?

Meest recent

Club Brugge lacht tanden bloot, KRC Genk gewaarschuwd

Club Brugge won met 2-1 van AA Gent. Voetballend was het een zeer matige Slag om Vlaanderen. Ook ...

62
62
Sardella dankt Kompany: "Toen hij hier trainer was..."

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van Royal Antwerp FC, dat zo wéér niet kon ...

27
27
Buffalo weigert hand Leko: "Heel onprofessioneel gehandeld"

De centrale figuur tijdens de clash van zondagmiddag tussen Club Brugge en AA Gent, was uiteraard ...

194
194
"Systematisch problematisch" - kranten buizen zondebok RSCA

RSC Anderlecht blijft het lastig hebben in de competitieduels op verplaatsing. Zondag pakte het op ...

122
122
'Slag om Vlaanderen' loopt fout: supporter naar ziekenhuis

Club Brugge won zondagmiddag met 2-1 van AA Gent na relatief matige wedstrijd. Jammer genoeg liep ...

155
155
Vincent Janssen naar Anderlecht? "Hij zou goud waard zijn"

Antwerp FC is de laatste weken opnieuw sterk bezig. Dat heeft onder meer te maken met de goede ...

315
315
Wéér geen clean sheet United: Engelse pers beoordeelt Lammens

Manchester United blijft uiterst wisselvallig voor de dag komen in de Premier League. Zondag liep de ...

84
84
‘Club Brugge gokt alles: 12 miljoen voor tikkende tijdbom’

Hoeveel risico kan Club Brugge nemen om de defensie te versterken? In Brugge dromen ze van een ...

275
275
De Mil houdt zich niet in: pijnlijke oorzaak nieuwe dreun

Rik De Mil blijft voorlopig wachten op zijn eerste overwinning als hoofdcoach van KAA Gent. Zijn ...

233
233
Anderlecht bevoordeeld op Bosuil? De Bilde fileert penaltyfase(s)

Antwerp FC zag zijn zegereeks zondagavond ten einde komen. De Great Old speelde zondag een sterke en ...

457
457
D-day in DAZN-affaire: drastische uitspraak op komst

Maandag is het eindelijk zover, dan verschijnt de zaak tussen de Pro League en DAZN voor de ...

140
140
'Chelsea wil opnieuw megaslag slaan in Genk'

De voorbije jaren kwam Chelsea al regelmatig vissen in Genk. Het waren de Blues die een vijftiental ...

442
442
Mazzu haalt snoeihard uit naar zijn eigen spelers

OH Leuven deed vorige week nog een uitstekende zaak door te gaan winnen in Charleroi, maar staat nu ...

102
102
Cinel strooit met lof nadat Cercle eindelijk nog eens wint

De voorbije maanden verzeilde Cercle Brugge in een diepe crisis. Het bleef maar liefst vier maanden ...

67
67
Hey duidt belangrijk verschil aan bij Anderlecht

Anderlecht is er zondagavond niet in geslaagd om de topper op het veld van Antwerp naar zijn hand te ...

235
235
Marokko opent Africa Cup met zege na geweldige goal

Zondagavond is de Africa Cup van start gegaan. In de openingswedstrijd wist gastland en topfavoriet ...

60
60
Antwerp baalt als stekker: "We laten het liggen"

Antwerp maakte de voorbije weken een straffe opmars met zeges tegen Club Brugge, Genk en AA Gent. ...

163
163
Hasi slaat en zalft: "Op dat vlak een vooruitgang"

De topper van zondagavond tussen Antwerp en Anderlecht heeft spektakel opgeleverd. De Great Old leek ...

193
193
Gerkens loodst Cercle naar eerste zege in 4 maanden(!)

Na vier maanden is Cercle Brugge er eindelijk nog eens in geslaagd om een wedstrijd te winnen. De ...

95
95
Degreef legt sfeervolle Bosuil alsnog het zwijgen op

Om 18u30 stond de topper tussen Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht op het programma. In een ...

341
341
Vanaken verklapt impact van Leko bij Club Brugge

Club Brugge won verdiend met 2-1 van AA Gent, maar echt overtuigen deden de Bruggelingen ook niet. ...

577
577
Vanderbiest looft: "Eén van de best voetballende ploegen"

Bij STVV blijft het droomseizoen duren. De Kanaries wonnen met 1-0 van KV Mechelen en de top zes ...

108
108
Kompany wint vlot met Bayern, Man Utd onderuit

In de Bundesliga en Premier League stonden er twee matchen op het programma. Bayern München ...

34
34
Anderlecht overklast op de Bosuil: één man krijgt volle laag

Royal Antwerp FC neemt het momenteel op tegen RSC Anderlecht. De Great Old heeft RSCA de eerste ...

540
540
'Overmars aan zet: Antwerp dreigt topdeal mis te lopen'

Voor de winterbreak krijgt Antwerp nog Anderlecht en Zulte Waregem over de vloer, maar ook op de ...

139
139

Meer sportnieuws