'Man City biedt miljoenen voor 'nieuwe Gvardiol''

door
'Man City biedt miljoenen voor 'nieuwe Gvardiol''

Manchester City is voorlopig één van de weinige Europese clubs die nog steeds in de running is om de treble te behalen. Maar ondertussen wordt achter de schermen ook al naar de nabije toekomst toegewerkt. Zo zou coach Pep Guardiola zijn kern opnieuw van extra versterking willen voorzien.


Guardiola beschikt bij Man City nochtans al jaren over één van de beste selecties in het Europese voetbal. En die kern werd afgelopen zomer nog eens gevoelig versterkt. Met Erling Haaland werd een ongeziene doelpuntenmachine aangetrokken. En als doublure van de Noor werd het Argentijnse talent Julian Alvarez naar het Etihad Stadium gehaald, ook zijn transfer is tot dusver een behoorlijk succes.

Nadat de aanvalslinie afgelopen zomer dus al een flinke kwaliteitsimpuls kreeg, heeft Guardiola zijn pijlen nu op de verdediging gericht. Zo doen al maanden geruchten omtrent interesse in WK-uitblinker Josko Gvardiol. De sterkhouder van RB Leipzig heeft echter een gigantisch prijskaartje aan zich hangen, er zal dus stevig onderhandeld moeten worden. Ondertussen heeft City zijn zinnen echter ook op één van zijn jonge landgenoten gezet.

16-JARIG SUPERTALENT
Zo meldt The Athletic dat de Engelse kampioen zich dolgraag wil versterken met Luka Vuskovic. Deze Kroaat is nog altijd maar 16 jaar, maar de jongeling van Hajduk Split wordt in eigen land aanzien als een gigantisch talent. City zou dan ook bereid zijn om flink te dokken voor zijn komst. Zo zou inmiddels een bod zijn neergelegd van 10 miljoen euro plus nog eens 2 miljoen euro aan bonussen. Een aanzienlijke som voor een speler met minieme ervaring op het hoogste niveau. Toch werd de aanbieding voorlopig aanvaard noch geweigerd.

LEES OOK: ‘Doku verbaast Guardiola: spectaculaire exit dreigt’

City heeft momenteel de sterkste kern van Engeland ...

Meest recent

Anderlecht aan zet: 'no-brainer' bij 'onmisbare' pion

RSC Anderlecht wil dit seizoen stiekem zeker een prijs winnen. Union SG en Club Brugge lijken toch ...

36
36
Vrancken ziet STVV-topper vertrekken: "Wellicht in de zomer"

Bij STVV weten ze nu al dat er in 2026 een aantal sterkhouders de club gaan verlaten. Dat is het lot ...

20
20
Grote surprise in WK-selectie? "Of het nu realistisch is ..."

Nu de loting voor de groepsfase vastligt en de logistieke puzzel bijna gelegd is, kan bondscoach ...

10
10
'Malinovskyi plots in de running voor droomtransfer'

Verschillende oud-spelers uit de Jupiler Pro League maken momenteel het mooie weer op de ...

76
76
Ivan Leko nú al onder vuur: "Beter in Gent gebleven"

Ivan Leko maakte deze week een veelbesproken rentree als hoofdcoach van Club Brugge. Op termijn zal ...

240
240
Januari-transfer De Cat? CEO Anderlecht doet bekentenis

Terwijl Besnik Hasi zijn troepen klaarstoomt voor de laatste wedstrijden van 2025, is het management ...

251
251
Marc Coucke gaat volledig los: "Alle spelregels veranderen!"

Marc Coucke is voor het brede publiek vooral de eigenaar van RSC Anderlecht, maar wie hem kent, weet ...

69
69
Job aan zijden draadje: Fink spreekt open over Genk-ontslag

Het beloven spannende dagen te worden bij KRC Genk. Donderdagavond incasseerden de Limburgers op het ...

233
233
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest smaakmaker, knaltransfer Sadiki'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

262
262
“Pure diefstal!” - Messi veroorzaakt ongeziene chaos

Lionel Messi is een globale superster en dat werd nog maar eens duidelijk in India. Samen met Luis ...

51
51
Na Annelien Coorevits: Olivier Deschacht met liefdesbom

Olivier Deschacht was jarenlang een vaste waarde en een icoon bij RSC Anderlecht. Vandaag kennen ...

113
113
Grote WK-verrassing? De Cat doet boekje open over Duivels

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada sluipt dichterbij. Stilaan wordt er al ...

104
104
De Mil doet vreemde uitspraken: meteen zwaar onder druk

KAA Gent zag Ivan Leko naar Club Brugge trekken na het ontslag van Nicky Hayen en de Buffalo’s ...

222
222
Knaltransfer voor Duranville? ‘Plannen Kompany bekend'

Julien Duranville maakte op jonge leeftijd de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund, ...

131
131
Onthuld: dit riep woedende Henry naar Standard-fan

Standard Luik ging pijnlijn onderuit tegen Oud-Heverlee Leuven en na de wedstrijd was het hommeles. ...

136
136
Karim Benzema flirt met spectaculaire comeback

Karim Benzema maakte furore bij Olympique Lyon en Real Madrid, maar de inmiddels 37-jarige aanvaller ...

51
51
Beste JPL-speler? "Beter dan Vanaken en kan zo naar AC Milan"

Het niveau in de Jupiler Pro League is dit jaar voor het eerst in jaren echt wel gezakt, dat blijkt ...

193
193
‘Hallucinante Benteke-blunder: Club Brugge-fans razend’

Op Jan Breydel is het gemor niet meer te negeren. Terwijl Christian Benteke zich transfervrij ...

584
584
Bart Verhaeghe krijgt volle laag: "Een schande!"

Bart Verhaeghe heeft zich niet bepaald populair gemaakt bij de eigen aanhang en binnen het Belgische ...

480
480
Euvrard op de sukkel met Standard; "Daardoor was het zwak"

Standard is en blijft een club op de dool. De Rouches staan nog héél ver van een ...

97
97
Hazard naar exit? 'Anderlecht hakt belangrijke knoop door'

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond tegen STVV herpakken na de blamage van vorige week in ...

365
365
Nieuwe elementen Club Brugge-bom: "Híj́ had probleem met Hayen"

Club Brugge heeft deze week voor een serieuze bom gezorgd. Maandag besloot Blauw-Zwart namelijk om ...

1795
1795
Alarmbellen gaan af rond Courtois: Spanje in absolute paniek

Je zag het aan zijn blik na affluiten: dit deed pijn, veel meer dan een gewone fout. Thibaut ...

201
201
Extra boost op Bosuil: "Wil graag bij Antwerp blijven"

Na de trainerswissel en enkele knappe resultaten, is de rust bij Antwerp FC weer helemaal ...

315
315
'Leko grijpt in: eerste slachtoffer in Brugse basiself'

De nederlaag tegen Arsenal FC was nog ietwat ingecalculeerd, dit weekend heeft Club Brugge echter ...

858
858

Meer sportnieuws