'Man City biedt miljoenen voor 'nieuwe Gvardiol''

183
'Man City biedt miljoenen voor 'nieuwe Gvardiol''

Manchester City is voorlopig één van de weinige Europese clubs die nog steeds in de running is om de treble te behalen. Maar ondertussen wordt achter de schermen ook al naar de nabije toekomst toegewerkt. Zo zou coach Pep Guardiola zijn kern opnieuw van extra versterking willen voorzien.


Guardiola beschikt bij Man City nochtans al jaren over één van de beste selecties in het Europese voetbal. En die kern werd afgelopen zomer nog eens gevoelig versterkt. Met Erling Haaland werd een ongeziene doelpuntenmachine aangetrokken. En als doublure van de Noor werd het Argentijnse talent Julian Alvarez naar het Etihad Stadium gehaald, ook zijn transfer is tot dusver een behoorlijk succes.

Nadat de aanvalslinie afgelopen zomer dus al een flinke kwaliteitsimpuls kreeg, heeft Guardiola zijn pijlen nu op de verdediging gericht. Zo doen al maanden geruchten omtrent interesse in WK-uitblinker Josko Gvardiol. De sterkhouder van RB Leipzig heeft echter een gigantisch prijskaartje aan zich hangen, er zal dus stevig onderhandeld moeten worden. Ondertussen heeft City zijn zinnen echter ook op één van zijn jonge landgenoten gezet.

16-JARIG SUPERTALENT
Zo meldt The Athletic dat de Engelse kampioen zich dolgraag wil versterken met Luka Vuskovic. Deze Kroaat is nog altijd maar 16 jaar, maar de jongeling van Hajduk Split wordt in eigen land aanzien als een gigantisch talent. City zou dan ook bereid zijn om flink te dokken voor zijn komst. Zo zou inmiddels een bod zijn neergelegd van 10 miljoen euro plus nog eens 2 miljoen euro aan bonussen. Een aanzienlijke som voor een speler met minieme ervaring op het hoogste niveau. Toch werd de aanbieding voorlopig aanvaard noch geweigerd.

LEES OOK: 'Over de 300 miljoen: Spurs doet duizelen met dubbelslag'

City heeft momenteel de sterkste kern van Engeland ...

Meest recent

'Stroeykens op weg naar nieuwe club: opvallende transfersom'

RSC Anderlecht wil in het slot van de mercato nog enkele jongens van de hand doen. Ook Mario ...

96
96
Witte rook: Club Brugge kondigt volgende vertrekker aan

Op Joel Ordoñez na wil Club Brugge zijn sterkhouders in de resterende weken van de ...

90
90
'Over de 300 miljoen: Spurs doet duizelen met dubbelslag'

Na een dramatisch seizoen waarin het nipt aan de degradatie ontsnapte, zet Tottenham Hotspur alle ...

73
73
Eden Hazard zet ex-club in vuur en vlam met straffe stunt

Eden Hazard heeft opnieuw bewezen dat hij nog altijd een bijzondere band heeft met Chelsea. De Belg ...

49
49
De Mil stuurt Gent stevige waarschuwing voor Europese clash

Voor AA Gent wordt het in de komende week alles of niets. In tegenstelling tot Anderlecht en STVV ...

73
73
‘Anderlecht slaat grote slag met Speler van het Jaar’

Anderlecht heeft zijn oog laten vallen op een opvallend target uit Schotland. De 25-jarige ...

696
696
'Nóg een vertrekker op komst bij Union'

Het zijn alweer drukke dagen voor Union. De Brusselaars pakten woensdag uit met een nieuw contract ...

77
77
STVV aast op stunt: "Willen naar Europa League"

Donderdag wordt een belangrijke dag voor het Belgische voetbal, want dan hopen drie teams uit ons ...

85
85
Beerschot haalt nieuwe Japanner binnen

Beerschot is sinds vorig seizoen in handen van Kinpoudou Holdings en de eigenaars laten hun invloed ...

63
63
'Club moet alsnog vrezen in stadiondossier'

Club Brugge kreeg begin juli eindelijk het nieuws waar het al zowat 20 jaar op wachtte. Het kreeg ...

508
508
Toby Alderweireld verrast met straffe nieuwe job

Toby Alderweireld maakte deze zomer een beetje zijn rentree in de voetbalwereld, want hij stapte mee ...

114
114
'Lommel gaat wéér shoppen bij Ajax'

Voor Lommel is het seizoen begonnen met een één op zes. De promovendus wil echter zo ...

40
40
Union pakt uit: sterkhouder verlengt contract

Union kent alweer een zeer bewogen transferzomer. Het zag dinsdagavond met Promise David alweer een ...

63
63
'Oplossing in de maak voor overbodige pion Anderlecht'

Anderlecht vertoeft momenteel in Kazachstan, waar het donderdag een grote stap hoopt te zetten ...

620
620
'Tresoldi naar Barça: Club houdt hart vast'

Voor Club Brugge worden de laatste weken van de zomermercato nog bijzonder spannend. Zo blijven er ...

555
555
'Antwerp heeft beet: smaakmaker keert terug'

Antwerp nam een perfecte competitiestart met een zes op zes tegen SK Beveren en KV Kortrijk. Dat was ...

587
587
Flinke opsteker Lokeren, opmerkelijke vertrekker bij Dender

Vorig weekend werd ook in de Challenger Pro League het nieuwe seizoen op gang gertrapt. Bij ...

84
84
'Club fronst wenkbrauwen: Man Utd neemt Seys-standpunt in'

Bij Club Brugge zijn ze dezer dagen op zoek naar een nieuwe linksachter, want na het vertrek van ...

1087
1087
'BIsiwu krijgt meteen aanbieding van topclub'

In Spanje gaat de naam van Jesse Bisiwu de laatste dagen zeer veel over de tongen. De 18-jarige Belg ...

364
364
Bornauw heeft nieuwe club beet en is terug in Bundesliga

Sebastiaan Bornauw is intussen al een hele tijd uit beeld verdwenen bij de Rode Duivels, maar zal ...

53
53
'Tielemans slikt: Man Utd biedt 70 miljoen voor concurrent'

Youri Tielemans versierde deze zomer een droomtransfer, want hij verruilde Aston Villa voor ...

109
109
Topseizoen, dan knaltransfer bij Club? "Ik ga knallen"

Bij Club Brugge zagen ze deze zomer weer de nodige goudhaantjes vertrekken met de transfers van ...

565
565
TRANSFERUURTJE: 'Nieuw target Anderlecht, plotse knaltransfer David'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

347
347
Mark van Bommel jubelt: Openda bloeit open bij Lyon

Lois Openda miste het WK na een miserabel seizoen bij Juventus. De aanvaller zit dit seizoen bij ...

109
109
Coucke kookt van woede en deelt snoeiharde boodschap

Marc Coucke heeft de voorbije uren opnieuw duidelijk laten merken dat hij zich niet zomaar neerlegt ...

359
359

Meer sportnieuws