'Oorzaak gevonden voor mislukken Yaremchuk'

door
'Oorzaak gevonden voor mislukken Yaremchuk'

Club Brugge heeft de interland-periode moeten inzetten met een flinke domper. Blauw-Zwart verloor afgelopen weekend immers in Kortrijk en verspeelde zo zijn vierde plaats in het klassement. Nochtans had de uitredende kampioen voldoende kansen om minstens met een punt aan de haal te gaan.


Met name invaller Roman Yaremchuk had altijd moeten scoren nadat Noa Lang de bal panklaar legde voor doel. De Brugse recordaanwinst miste echter onbegrijpelijk. En het is niet de eerste keer dat de Oekraïner zich op zo'n grote missers laat betrappen. Zijn situatie begint er stilaan dan ook hopeloos uit te zien. Nochtans betaalde Blauw-Zwart meer dan voldoende voor zijn komst, zo kostte de oud-smaakmaker van AA Gent ruim 16 miljoen euro. Maar dat hoge prijskaartje kan hij allerminst rechtvaardigen.

Bij Extra Time werd zijn schrijnende situatie besproken. Analist Filip Joos stelt onder meer dat Yaremchuk gewoonweg tekort komt op technisch vlak. "Hij heeft echt geen goede voeten. Dat wisten we al langer, alleen scoort hij dan in principe wel. Zet hem bij KV Mechelen en hij heeft er 20 binnen liggen. Honderd procent zeker. Maar bij een voetballende ploeg die het ook nog moeilijk heeft, zal hij het niet maken. Het siert hem ook wel dat het aan hem vreet", aldus Joos.

GEEN VERTROUWEN
Collega-analist Franky van der Elst wijst dan weer naar het mentale aspect als tweede grote reden voor het falen van Yaremchuk, de spits heeft gewoonweg geen vertrouwen op dit moment. Dat denkt ook Youri Mulder. "Zelfs iemand met niet zo'n goede voeten moet ook zo'n kansen binnen trappen. Dit is echt een voorbeeld van een speler die geen vertrouwen heeft. Of het volgend seizoen nog kan voor hem bij Club? Anders is het kapitaalsvernietiging. Misschien kunnen ze hem verkopen, want dit ziet er niet goed uit", aldus de nederlandse analist.

LEES OOK: Wisselvallig Union kraakt Dender pas na rust in Dudenpark

Ziet u het nog goed komen met Yaremchuk?

Meest recent

De Bruyne beslissend: Napoli zet scheve situatie recht

Napoli heeft zaterdag een scheve situatie rechtgezet. Tegen Lecce kwam het in eigen stadion op ...

0
0
Gert Verheyen staat weer op: grote comeback na 20 jaar

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

2
2
Wisselvallig Union kraakt Dender pas na rust in Dudenpark

Union had vanavond aan één goede helft genoeg om Dender over de knie te leggen. De ...

11
11
'Nieuw drama voor Club Brugge: grote paniek rond Ordonez'

Joël Ordóñez leek op weg naar een absolute recorddeal, maar plots duiken er ...

83
83
"Enorme kwaliteiten" - Onana wild van nieuwste Rode Duivel

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

34
34
Herman Brusselmans krijgt enorm zware klap te verwerken

Herman Brusselmans staat al decennia bekend als één van de opvallendste stemmen in de ...

22
22
KVM tegen Anderlecht en Club: "Zij zijn beste van België"

KV Mechelen staat op een zucht van zijn eerste deelname ooit aan de Champions' Play-Offs. Maar het ...

79
79
Mazzu in de wolken: "Het mooiste cadeau"

De strijd om het behoud heeft zaterdagnamiddag een nieuwe wending gekregen. OH Leuven is op de ...

24
24
'Schokkende transfer Doku: transfersom bekend'

Manchester City kreeg deze week een stevige tik. Het ging met 3-0 onderuit tegen Real Madrid en ...

70
70
Net geen stunt voor NXT: Beveren wendt eerste nederlaag af

SK Beveren liep zaterdag bijna tegen zijn eerste nederlaag van het seizoen aan. Na het titelfeest ...

53
53
OHL wint op Mambourg en wipt weg uit gevarenzone

Felice Mazzu heeft zijn oude club een peer gestoofd. Uitgerekend op Mambourg kon OHL eindelijk nog ...

23
23
Negenkoppig Bayern ontsnapt aan tweede seizoensnederlaag

Bayern München heeft de kans laten liggen om een nieuwe stap richting de titel te zetten. In de ...

77
77
De Ketelaere helpt Atalanta bij comeback aan punt in kraker

Uitstekend nieuws voor de Rode Duivels: Charles De Ketelaere heeft zaterdag zijn rentree gemaakt. De ...

27
27
'Recordtransfer Club: Barça mengt zich in strijd'

Bij Club Brugge zullen er komende zomer ongetwijfeld weer enkele transferrecords sneuvelen. Het ...

220
220
Vergeten Rode Duivel spuwt gal: "Gebrek aan erkenning"

Het wordt komende week uitkijken naar de selectie van de Rode Duivels voor de oefeninterlands tegen ...

119
119
Revanche op Genk: Vrancken doet opvallende uitspraak

Zondag zullen alle ogen gericht zijn op de Limburgse derby. Daarin ligt alle druk bij KRC Genk, dat ...

124
124
Nieuw gezicht bij Anderlecht: Taravel geeft tekst en uitleg

RSC Anderlecht zal het seizoen dan toch uitdoen met Jérémy Taravel als hoofdtrainer. ...

195
195
WK-soap: Iraans plan heeft grote gevolgen voor Duivels

Nog 89 dagen te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Door de geo-politieke spanningen ...

280
280
'Leger topscouts bij Club-RSCA: transfergevecht barst los'

De Jupiler Pro League profileerde zich de voorbije jaren als een ideale trampoline richting de ...

379
379
Spitsenzorgen Garcia: grote verrassing in selectie Duivels?

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

317
317
Loodzware opdracht Rigaux: nieuwe transferprioriteit Club

De sportieve leiding van Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke zomermercato. De ...

372
372
'Messi geeft zelf groen licht: nieuwe superster naar Miami'

Lionel Messi leidde zijn Inter Miami CF vorig seizoen na de titel in de Major League Soccer. Na dat ...

71
71
Extra wapen voor Genk: "Hebben hen absoluut nodig"

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

283
283
Gent zeker van Play-Off I? Spelers maken statement

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

205
205
Vuurwerk in Limburg: analisten geven favoriet Genk-STVV

Het epicentrum van de 29ste speeldag in de Jupiler Pro League, ligt zondagmiddag in Limburg. In de ...

246
246

Meer sportnieuws