'Oorzaak gevonden voor mislukken Yaremchuk'

door
'Oorzaak gevonden voor mislukken Yaremchuk'

Club Brugge heeft de interland-periode moeten inzetten met een flinke domper. Blauw-Zwart verloor afgelopen weekend immers in Kortrijk en verspeelde zo zijn vierde plaats in het klassement. Nochtans had de uitredende kampioen voldoende kansen om minstens met een punt aan de haal te gaan.


Met name invaller Roman Yaremchuk had altijd moeten scoren nadat Noa Lang de bal panklaar legde voor doel. De Brugse recordaanwinst miste echter onbegrijpelijk. En het is niet de eerste keer dat de Oekraïner zich op zo'n grote missers laat betrappen. Zijn situatie begint er stilaan dan ook hopeloos uit te zien. Nochtans betaalde Blauw-Zwart meer dan voldoende voor zijn komst, zo kostte de oud-smaakmaker van AA Gent ruim 16 miljoen euro. Maar dat hoge prijskaartje kan hij allerminst rechtvaardigen.

Bij Extra Time werd zijn schrijnende situatie besproken. Analist Filip Joos stelt onder meer dat Yaremchuk gewoonweg tekort komt op technisch vlak. "Hij heeft echt geen goede voeten. Dat wisten we al langer, alleen scoort hij dan in principe wel. Zet hem bij KV Mechelen en hij heeft er 20 binnen liggen. Honderd procent zeker. Maar bij een voetballende ploeg die het ook nog moeilijk heeft, zal hij het niet maken. Het siert hem ook wel dat het aan hem vreet", aldus Joos.

GEEN VERTROUWEN
Collega-analist Franky van der Elst wijst dan weer naar het mentale aspect als tweede grote reden voor het falen van Yaremchuk, de spits heeft gewoonweg geen vertrouwen op dit moment. Dat denkt ook Youri Mulder. "Zelfs iemand met niet zo'n goede voeten moet ook zo'n kansen binnen trappen. Dit is echt een voorbeeld van een speler die geen vertrouwen heeft. Of het volgend seizoen nog kan voor hem bij Club? Anders is het kapitaalsvernietiging. Misschien kunnen ze hem verkopen, want dit ziet er niet goed uit", aldus de nederlandse analist.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht barst los, dubbelslag KAA Gent’

Ziet u het nog goed komen met Yaremchuk?

Meest recent

Anderlecht krijgt belangrijke update uit ziekenboeg

Besnik Hasi zit met de handen in het haar, want net zoals vorig seizoen wordt RSC Anderlecht ook nu ...

22
22
'Verhaeghe broedt op stunt: Rode Duivel naar Club Brugge?'

Club Brugge neemt het in Astana zo dadelijk op tegen Kairat Almaty. Onder de lat rekent Ivan Leko ...

334
334
Coosemans op ramkoers met Anderlecht: fans afgemaakt

Colin Coosemans werkte zich op tot eerste doelman én aanvoerder van RSC Anderlecht. De ...

100
100
Leko hakt Club-knopen door: D-Day in Kazachstan

Club Brugge zit in een desastreuze periode. Blauw-Zwart verloor in de beker en kreeg een ommekeer ...

120
120
Standard hoort hard verdict Nielsen: Euvrard in zak en as

Standard Luik hield afgelopen speeldag even de adem in. Casper Nielsen smakte tegen de grond en ...

74
74
Nainggolan open over toekomst: pensioen nakend?

Radja Nainggolan maakt in de herfst van zijn carrière nog een spraakmakende transfer. De ...

27
27
Club in de problemen tegen Kairat? “Ontluisterend”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Kairat Almaty in het verre Kazachstan. De ...

209
209
Beerschot haalt uit op wintermercato: nieuwe spits

Beerschot wil zo snel mogelijk terugkeren op het hoogste niveau. De Mannekes zijn op de ...

112
112
Donderwolk boven Anderlecht: vrees voor belangrijk trio

Anderlecht zit even in de hoek waar de klappen vallen. De ziekenboeg van Besnik Hasi zit overvol en ...

295
295
Club Brugge neemt afscheid: verrassende transfer

Club Brugge zal zich nog roeren op de wintermercato, dat liet Bart Verhaeghe eerder weten. ...

198
198
Anderlecht stelt winterversterking voor: “Imposant”

RSC Anderlecht heeft met Justin Heekeren een winterversterking officieel voorgesteld. Vlak na de ...

380
380
Kogel door de kerk: KAA Gent sluit straffe deal

KAA Gent is actief op de wintermercato. Vooral uitgaand staat er heel wat te bewegen. Met Samuel ...

204
204
‘Situatie Coosemans escaleert: Renard hakt knoop door’

RSC Anderlecht is op de wintermercato bezig om de doelmannenkwestie op te lossen. De afgelopen weken ...

369
369
Ruben Van Gucht in shock: Politierechtbank vernietigend

Nieuwe dag, nieuwe aflevering in het leven van Ruben Van Gucht. Gisteren werd de loftrompet nog over ...

207
207
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht barst los, dubbelslag KAA Gent’

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

365
365
‘Versterking Westerlo onderweg: crisis nipt afgeweerd’

De Belgische clubs zijn druk in de weer op de wintermercato. Ook Westerlo staat op het punt om ...

42
42
Beckham-familie ontploft na onthullingen van Brooklyn

Wat jarenlang verborgen bleef achter perfect gestylede familiefoto’s, spat nu genadeloos ...

115
115
Anderlecht kondigt definitieve wintertransfer aan

RSC Anderlecht is zich aan het roeren op de wintermercato. De doelmannencarrousel staat nu ook op ...

213
213
‘KAA Gent wil stunten: strijd met AC Milan om toptalent’

De wintermercato gaat nog even door en de Belgische clubs zijn nog naarstig op zoek naar ...

191
191
‘STVV pakt ferm uit: KAA Gent en Standard verweesd’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

165
165
Radja verklapt loon bij Patro: “Voor minder doe ik het niet”

Radja Nainggolan verraste vriend en vijand door de overstap te maken van Lokeren naar Patro Eisden. ...

712
712
'Schoktransfer Jashari: Gouden Schoen in weegschaal met Duivel'

Ardon Jashari won anderhalve week geleden de Gouden Schoen, maar mede door blessureleed is zijn ...

209
209
'Club Brugge verrast: derde wintervertrekker staat klaar'

Bij Club Brugge kijken de supporters reikhalzend uit naar de eerste aanwinsten van de ...

509
509
"Verdachte actie van Visser" - Anderlecht tóch bestolen?

RSC Anderlecht liep zondag opnieuw averij op in de eigen competitie en verloor met 4-2 op het veld ...

439
439
Kairat Almaty - Club Brugge op televisie: kijkers opgelet

Na een winterslaap van een tweetal maanden, trekt de Champions League zich dinsdag weer op gang. ...

623
623

Meer sportnieuws