'Oorzaak gevonden voor mislukken Yaremchuk'

2508
'Oorzaak gevonden voor mislukken Yaremchuk'

Club Brugge heeft de interland-periode moeten inzetten met een flinke domper. Blauw-Zwart verloor afgelopen weekend immers in Kortrijk en verspeelde zo zijn vierde plaats in het klassement. Nochtans had de uitredende kampioen voldoende kansen om minstens met een punt aan de haal te gaan.


Met name invaller Roman Yaremchuk had altijd moeten scoren nadat Noa Lang de bal panklaar legde voor doel. De Brugse recordaanwinst miste echter onbegrijpelijk. En het is niet de eerste keer dat de Oekraïner zich op zo'n grote missers laat betrappen. Zijn situatie begint er stilaan dan ook hopeloos uit te zien. Nochtans betaalde Blauw-Zwart meer dan voldoende voor zijn komst, zo kostte de oud-smaakmaker van AA Gent ruim 16 miljoen euro. Maar dat hoge prijskaartje kan hij allerminst rechtvaardigen.

Bij Extra Time werd zijn schrijnende situatie besproken. Analist Filip Joos stelt onder meer dat Yaremchuk gewoonweg tekort komt op technisch vlak. "Hij heeft echt geen goede voeten. Dat wisten we al langer, alleen scoort hij dan in principe wel. Zet hem bij KV Mechelen en hij heeft er 20 binnen liggen. Honderd procent zeker. Maar bij een voetballende ploeg die het ook nog moeilijk heeft, zal hij het niet maken. Het siert hem ook wel dat het aan hem vreet", aldus Joos.

GEEN VERTROUWEN
Collega-analist Franky van der Elst wijst dan weer naar het mentale aspect als tweede grote reden voor het falen van Yaremchuk, de spits heeft gewoonweg geen vertrouwen op dit moment. Dat denkt ook Youri Mulder. "Zelfs iemand met niet zo'n goede voeten moet ook zo'n kansen binnen trappen. Dit is echt een voorbeeld van een speler die geen vertrouwen heeft. Of het volgend seizoen nog kan voor hem bij Club? Anders is het kapitaalsvernietiging. Misschien kunnen ze hem verkopen, want dit ziet er niet goed uit", aldus de nederlandse analist.

LEES OOK: Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Ziet u het nog goed komen met Yaremchuk?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Club heeft Seys-plan, Union-parel gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

0
0
Mark van Bommel zwaar onder druk: “Een vernedering”

Een interlandperiode in de Nations League staat voor de deur. Bondscoach Mark van Bommel gaf zijn ...

19
19
Klok tikt voor Vitor Bruno: “Bijna ontslag bij Anderlecht"

RSC Anderlecht won in de Europa League van RB Salzburg, maar toch blijft de kritiek op Vitor Bruno ...

54
54
Westerlo-goudhaantje schittert in de schaduw

Westerlo investeerde de afgelopen jaren ferm in de kern en dat begint zijn vruchten af te werpen. De ...

9
9
Gouden raad voor Anderlecht: sleutel tegen Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het deze speeldag op tegen Club Brugge na een geslaagde Europese midweek. Zowel ...

92
92
Keuze Van Bommel in vraag: “Hij verdiende géén selectie”

Mark van Bommel heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg vrijdagmiddag bekendgemaakt. De ...

152
152
‘Bom barst ook in Italië: iedereen klaar met De Winter’

Bij AC Milan staat Koni De Winter elke week in de basis. Bij de Rode Duivels kwam hij al sinds begin ...

250
250
'Club Brugge heeft groot transferplan met Seys'

Club Brugge kan nog maar beter wat genieten van Joaquin Seys, want de blonde linksachter is bezig ...

240
240
Euvrard haalt opgelucht adem en wil meer van Standard

Standard heeft de match gewonnen die ze moesten winnen. SK Beveren werd met 3-0 terug naar huis ...

36
36
Exit Bruno? De Mos snoeihard voor bestuur van Anderlecht

Vitor Bruno heeft na de toch wel zware kritiek van Marc Coucke en Kenneth Bornauw gereageerd op het ...

253
253
KV Mechelen is het goede voorbeeld in tijden van ‘crisis’

Anno 2026 moet het zwart of wit zijn, grijs verkoopt blijkbaar niet goed genoeg. Het woord crisis ...

62
62
De Meyer out, De Roeck in: STVV geeft aan waarom

Bij STVV maakten ze zich na de 0 op,15 duidelijk zorgen. Frédéric De Meyer werd ...

32
32
‘Oorlog bij Real Madrid: Courtois woest op één man’

Thibaut Courtois kon het in februari al niet verkroppen. Acht maanden later is diezelfde man zijn ...

136
136
Vanhaezebrouck helpt Bruno: drie wissels bij Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Club Brugge. Vitor Bruno lijkt stilaan zijn basisploeg te ...

129
129
Thorup vol lof over 'rivaal': "Crazy wat zij doen"

De druk neemt toe bij KRC Genk. De grote ambitie is de top drie in de Jupiler Pro League, maar de ...

75
75
Opvallende keuze Van Bommel? Absoluut géén verrassing

Mark van Bommel verraste hier en daar toch wat met zijn selectie voor de Rode Duivels. Achteraan en ...

53
53
STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

58
58
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

61
61
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

357
357
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

65
65
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

54
54
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

149
149
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

94
94
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

157
157
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

188
188

Meer sportnieuws