'Oorzaak gevonden voor mislukken Yaremchuk'

door
'Oorzaak gevonden voor mislukken Yaremchuk'

Club Brugge heeft de interland-periode moeten inzetten met een flinke domper. Blauw-Zwart verloor afgelopen weekend immers in Kortrijk en verspeelde zo zijn vierde plaats in het klassement. Nochtans had de uitredende kampioen voldoende kansen om minstens met een punt aan de haal te gaan.


Met name invaller Roman Yaremchuk had altijd moeten scoren nadat Noa Lang de bal panklaar legde voor doel. De Brugse recordaanwinst miste echter onbegrijpelijk. En het is niet de eerste keer dat de Oekraïner zich op zo'n grote missers laat betrappen. Zijn situatie begint er stilaan dan ook hopeloos uit te zien. Nochtans betaalde Blauw-Zwart meer dan voldoende voor zijn komst, zo kostte de oud-smaakmaker van AA Gent ruim 16 miljoen euro. Maar dat hoge prijskaartje kan hij allerminst rechtvaardigen.

Bij Extra Time werd zijn schrijnende situatie besproken. Analist Filip Joos stelt onder meer dat Yaremchuk gewoonweg tekort komt op technisch vlak. "Hij heeft echt geen goede voeten. Dat wisten we al langer, alleen scoort hij dan in principe wel. Zet hem bij KV Mechelen en hij heeft er 20 binnen liggen. Honderd procent zeker. Maar bij een voetballende ploeg die het ook nog moeilijk heeft, zal hij het niet maken. Het siert hem ook wel dat het aan hem vreet", aldus Joos.

GEEN VERTROUWEN
Collega-analist Franky van der Elst wijst dan weer naar het mentale aspect als tweede grote reden voor het falen van Yaremchuk, de spits heeft gewoonweg geen vertrouwen op dit moment. Dat denkt ook Youri Mulder. "Zelfs iemand met niet zo'n goede voeten moet ook zo'n kansen binnen trappen. Dit is echt een voorbeeld van een speler die geen vertrouwen heeft. Of het volgend seizoen nog kan voor hem bij Club? Anders is het kapitaalsvernietiging. Misschien kunnen ze hem verkopen, want dit ziet er niet goed uit", aldus de nederlandse analist.

LEES OOK: DAZN versus Proximus: laatste struikelblok onthuld

Ziet u het nog goed komen met Yaremchuk?

Meest recent

Vanhaezebrouck waarschuwt Club: code rood in Brugge

Club Brugge begint donderdag in eigen huis aan een nieuwe campagne in de Champions League. De ideale ...

57
57
Anderlecht luidt alarmbel: Renard verdedigt beleid

Maandagavond organiseerde RSC Anderlecht nog eens een zogenaamde Fan Council, waarbij Olivier Renard ...

62
62
Wils zorgt voor ophef: mysterie Antwerp opgeklaard

Met een magere negen op 21 heeft Antwerp haar competitiestart gemist. Na de nul op zes tegen ...

43
43
DAZN versus Proximus: laatste struikelblok onthuld

Voor samenvattingen van de Jupiler Pro League kan de Belgische voetballiefhebber zich voortaan weer ...

196
196
Hayen grijpt in: karrenvracht wissels bij Club Brugge

Club Brugge heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen La Louvière, want ...

247
247
Leysen wil scalp van ex-ploeg en waarschuwt PSV

Bij PSV kennen ze één speler héél goed: Fedde Leysen. De Belgische ...

27
27
Volgende parel voor KRC Genk: "Fysieke présence"

KRC Genk is een club waar jonge talenten van eigen bodem kansen krijgen. De Limburgers willen die ...

75
75
Harde boodschap voor Hasi: “Zelfs die coach was beter”

RSC Anderlecht speelde 1-1 tegen KRC Genk. Een goed resultaat, aangezien ze een uur lang met een man ...

165
165
Smets: "Hij is een extra wapen voor KRC Genk"

KRC Genk speelde niet goed genoeg tegen RSC Anderlecht. De Limburgers speelden ruim een uur met een ...

122
122
Pocognoli daags voor PSV: Union SG is héél ambitieus

Union SG staat voor een nieuw hoogtepunt in de clubgeschiedenis. Ze nemen het morgen om 18u45 op ...

31
31
Hasi krijgt twee énorme meevallers bij Anderlecht

RSC Anderlecht knokte zich met tien spelers naar een verdiend gelijkspel tegen KRC Genk. De ...

465
465
Ex-ref velt verdict: Club Brugge bestolen in La Louvière?

Club Brugge liep zaterdag een blauwtje in La Louvière. Door het foutje van Nordin Jakers ging ...

540
540
Waanzin of meesterzet? Anderlecht schokt met transferplan

Anderlecht twijfelt niet: Nilson Angulo krijgt een nieuw contract tot 2029 mét opslag. Maar ...

467
467
Carte blanche voor Coucke: Hasi & Renard weg bij RSCA?

De interlandbreak zorgde niet bepaald voor rust bij RSC Anderlecht, waar Wouter Vandenhaute ...

528
528
'Hayen hakt keeperknoop door: Jackers out, Mignolet in?'

Met een 1-0 nederlaag in La Louvière beleefde Club Brugge geen geslaagde generale repetitie ...

317
317
Renard doet boekje open over hete hangijzers Anderlecht

Met een mannetje minder sleepte RSC Anderlecht zondag nog een punt uit de brand tegen KRC Genk. Toch ...

459
459
Deschacht en Karl Vannieuwkerke clashen zwaar

Karl Vannieuwkerke is nog steeds één van de meest populaire schermgezichten bij de ...

1201
1201
'Club Brugge zorgt voor grote schok: sterkhouder moet weg'

Club Brugge was de afgelopen jaren matig in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en ...

1355
1355
'Europese top compleet gek van Belgische sensatie'

België heeft heel veel jong talent rondlopen. Bondscoach Rudi Garcia heeft ondertussen weer ...

389
389
Geviseerde Anderlecht-pion staat op: Hasi haalt zijn gram

RSC Anderlecht speelde 1-1 tegen KRC Genk. Luis Vazquez scoorde een keer, maar had dat ook een ...

409
409
Transferblunder Club Brugge? "Hij is pas vierde keuze"

Club Brugge heeft een uiterst lucratieve, maar ook vrij woelige transferperiode achter de rug. ...

374
374
'Grootse plannen Kompany: megatransfer Rode Duivel'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen momenteel klaar voor de Champions League-clash tegen Chelsea FC. ...

380
380
'Onthuld: het mislukte plannetje van Coucke met Lukaku'

Heel wat mooi volk was zondagavond naar het Lotto Park afgezakt voor de topper tussen RSC Anderlecht ...

660
660
Italianen verbijsterd: dít zien ze bij 34-jarige De Bruyne

In de Champions League gaat SSC Napoli aanstaande donderdag op bezoek bij Manchester City. Kevin De ...

804
804
Ongeziene situatie op Bosuil: "Ref kon hier niets aan doen"

AA Gent pakte zondagmiddag een fraaie overwinning en haalde het met 1-2 op het veld van Antwerp FC. ...

325
325

Meer sportnieuws