Gazzetta spaart CDK niet: "Pijnlijkste Milan-flop"

door
Gazzetta spaart CDK niet:

De Rode Duivels verzamelden deze voor de eerste keer sinds het mislukte WK in Qatar. En voor een aantal spelers was het misschien geen slechte zaak om hun respectievelijke clubs even in te ruilen voor een andere omgeving. Voor Charles De Ketelaere bijvoorbeeld, die een vrij dramatisch eerste seizoen beleeft bij AC Milan.


Na een transfersoap van enkele weken, versierde CDK afgelopen zomer zijn gedroomde overstap naar San Siro. De Italiaanse kampioen telde een slordige 30 miljoen euro neer om de jonge aanvaller over te nemen van Club Brugge. Daarmee werd hij veruit de duurste zomeraanwinst bij de Rossoneri. Maar tot dusver kan hij niet aan de verwachtingen voldoen. Zo wacht De Ketelaere nog steeds op zijn eerste doelpuntje in Milanese loondienst, achter zijn naam staat slechts één assists. Zijn speelminuten worden dan ook steeds zeldzamer. En de Italiaanse media wordt steeds strenger.

Het toonaangevende La Gazzetta dello Sport duidt CDK bijvoorbeeld aan als grootste transferflop van dit seizoen bij Milan. “Op Malick Thiaw na moeten alle aanwinsten voorlopig als flops gecatalogeerd worden. De pijnlijkste is ongetwijfeld Charles De Ketelaere”, klinkt het. “Ondanks alle kansen die hij kreeg, heeft het Belgische talent nooit overtuigd. Misschien woog de vergelijking met Ballon d’Or-winnaar Kaka te zwaar door. Geldverspilling? Wees voorzichtig met eindoordelen want Charles is pas geboren in 2001 en aanpassen aan een tactische competitie als de Serie A is nu eenmaal niet gemakkelijk.”

ORIGI & LUKAKU
Overigens is De Ketelaere niet de enige Belg die gebuisd wordt. Ook zijn ploegmaat Divock Origi wordt als transferflop bestempeld. “Door fysieke problemen geraakt hij bijna nooit in topvorm”, schrijft de roze sportkrant. En zelfs de tijdelijke terugkeer van Romelu Lukaku naar Internazionale is volgens La Gazzetta een flinke tegenvaller. “Lukaku moest een geweldige coup worden voor Inter op de transfermarkt. Maar zijn seizoen begon eigenlijk pas in januari en momenteel is hij nog altijd niet topfit.”

LEES OOK: 'Origi-stunttransfer: 2 clubs in België in de running'

CDK moet een tijdelijke stap terug zetten na het seizoen ...

Meest recent

'Delcroix verrast iedereen met nieuwe club'

Hannes Delcroix zit op een zijspoor bij Burnley. De Engelse eersteklasser wil in januari dolgraag af ...

3
3
'Opvallend Belgisch transfergerucht omtrent Mertens'

Dries Mertens geniet momenteel volop van de passie van hem en zijn vrouw Kat Kerkhofs: de wereld ...

36
36
'Anderlecht schiet raak: spits met waanzinnige cijfers'

Anderlecht wil raak schieten, maar niet met de klassieke namen. Er wordt in de wandelgangen ...

140
140
Straf! Lammens liet grote club staan voor Man Utd

Senne Lammens versierde afgelopen zomer een absolute toptransfer. Hij trok voor 21 miljoen euro van ...

58
58
'Westerlo wacht af: ondanks gerucht nog geen concreet bod'

De geruchtenmolen draait momenteel op volle toeren. Onder meer de naam van Griffin Yow doet de ronde ...

48
48
'Belgische topclub wil Kerk weghalen bij Antwerp'

Royal Antwerp FC mag heel tevreden zijn over de gang van zaken in december, maar het is ook ...

393
393
Club Brugge plukt keeperstrainer weg bij voetbalbond

Club Brugge vertrekt zaterdag op winterstage. Behoudens verrassingen nog zonder versterkingen, al ...

117
117
Franky Van der Elst steelt de show met verrassend debuut

Sommige carrières lijken nooit helemaal af. Ook niet wanneer ze al decennialang meegaan. ...

29
29
'Hayen hakt knopen door: Genk dumpt dure zomerflop'

Bij ingang van het nieuwe jaar prijkt KRC Genk pas op de negende plaats. Om daar verandering in te ...

426
426
“Die Belg is gestoord”: Preud’homme zoals je hem nooit zag

Michel Preud'homme heeft een blijvende stempel nagelaten in het Belgische voetbal: als speler en ...

111
111
'AA Gent heeft beet: oude bekende De Mil op komst'

Tien matchen voor het einde van de reguliere competitie prijkt AA Gent pas op plaats acht. Vermits ...

206
206
'Gheysens grijpt in: Antwerp lanceert winteroffensief'

Antwerp mag dankzij de recente opmars in het klassement weer naar boven kijken, maar een extra ...

340
340
'Club Brugge stap dichter bij eerste winteraanwinst'

Club Brugge windt er geen doekjes om dat een extra flankaanvaller dé uitgesproken prioriteit ...

657
657
'Anderlecht gaat all-in: Vazquez out, Benteke in?'

RSC Anderlecht gaat vooral op uitgaand vlak een drukke zomer tegemoet, maar op inkomend gebied is er ...

844
844
Seys laat Club Brugge-fans watertanden op Instagram

Joaquin Seys kende een absoluut droomjaar bij Club Brugge. Vanuit Club NXT stroomde hij schijnbaar ...

183
183
Tielemans haalt loftrompet boven: “Heel speciaal”

Youri Tielemans heeft een topjaar achter de rug. De middenvelder is de architect van het sterk ...

49
49
FIFA-baas Infantino slaat snoeihard terug op WK-chaos

Het WK 2026 komt dichterbij en het landentornooi in de Verenigde Staten, Mexico en Canada kreeg al ...

123
123
Vanaken zekerheid op WK? “Had al eerder kunnen zijn”

Hans Vanaken is al jaren een sterkhouder op het middenveld van Club Brugge, maar bij de Rode Duivels ...

154
154
Antwerp wrijft zich in de handen: topduo staat op

Royal Antwerp FC kende een desastreuze reeks en keek zelfs even tegen degradatiezorgen aan. Stef ...

176
176
Boeckx doet straffe uitspraken over “maniakale” Kompany

Het einde van het jaar zit er bijna op en dan worden de beste momenten overal bovengehaald. Ook ...

120
120
Vaste Rode Duivel plots ferm in de rats: "Héél vreemd"

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada komt dichterbij met de nakende jaarwisseling. ...

95
95
‘Code rood bij Antwerp: exit ‘stabiele factor’ dreigt’

Royal Antwerp FC dreigt weer een totale leegloop mee te maken. Achter de schermen is de club al druk ...

256
256
Extra pijnlijk: Lardot steunt uithaal naar ref en VAR

De VAR en scheidsrechters in België blijven een groot discussiepunt. Ook afgelopen speeldag ...

296
296
Garcia houdt hart vast: grote vrees De Bruyne en Lukaku

2026 staat voor de deur en dat is het jaar van het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. De ...

127
127
Joos geeft raad: “Deze Duivel zou áltijd bij Real spelen”

De Rode Duivels lagen de afgelopen seizoenen erg goed in de transfermarkt. Met de wintermercato voor ...

186
186

Meer sportnieuws