Ronaldo blikt openhartig terug op vertrek bij Man Utd

132 stemmen
Ronaldo blikt openhartig terug op vertrek bij Man Utd

Cristiano Ronaldo is weer even terug in Europa, want Roberto Martinez nam de 38-jarige steraanvaller gewoon op in zijn eerste selectie als bondscoach van Portugal. Op het WK was Ronaldo nochtans zijn basisplaats bij de Portugese elf verloren aan Gonçalo Ramos, terwijl hij daarna uit beeld verdween bij de modale voetballiefhebber door zijn transfer naar het Saudische Al-Nassr.


Nog voor het WK was Ronaldo al met slaande deuren vertrokken bij Manchester United. Erik ten Hag slachtofferde zijn sterspeler na een verstoorde voorbereiding en een dramatische competitiestart en na een vlammend interview met Piers Morgan, waarin hij alles en iedereen binnen de club met de grond gelijk maakte, werd het contract van Ronaldo ontbonden.

Woensdag sprak hij de pers toe in het Portugese kamp en daarbij was hij ook opvallend eerlijk over zijn vertrek op Old Trafford. "Ik heb er geen probleem mee om te zeggen dat ik door een slechte periode in mijn carrière ging. Maar er is geen tijd om spijt te hebben. Het leven gaat door en of het nu goed ging of niet, het was een periode die me heeft helpen groeien", tekende O Jogo op.

BETERE MENS
Bankzitten was voor Ronaldo immers een nieuwe ervaring. "Wanneer je op de top van de berg staat, kan je vaak niet zien wat er zich beneden afspeelt. Nu ben ik beter voorbereid en heb ik belangrijke lessen geleerd. Want zoiets als de laatste maanden, dat had ik nog nooit meegemaakt. Nu ben ik een betere mens geworden", besloot hij nog.

LEES OOK: Cristiano Ronaldo beleeft hartverscheurend moment op WK

Zal Ronaldo nog van waarde zijn voor Portugal?

Meest recent

‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

13
13
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

152
152
Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

228
228
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

78
78
Doku én De Bruyne op de bank tegen de VS?

De Belgische supporters zijn nog aan het bekomen van het mirakel in Seattle. De Rode Duivels zetten ...

155
155
Lierse blijft gaan: volgende toptransfer al binnen

Daags na het transfernieuws van Marko Mitrovic komt Lierse weer met een versterking opdraven. De ...

52
52
Kompany speelt grote rol in monstertransfer Bayern

Vincent Kompany hoopt ook volgend seizoen weer hoge ogen te gooien. Afgelopen seizoen werd Bayern ...

45
45
Anderlecht ziet jeugdinternational naar Nederland verkassen

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding, maar de afgelopen jaren trokken enkele talenten al ...

51
51
Amerikanen voeren druk op: "België kandidaat-wereldkampioen"

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

246
246
'Sibierski helemaal los: Anderlecht meldt zich bij WK-ganger'

RSC Anderlecht werkt zaterdag zijn eerste oefenmatch van de voorbereiding af. Ondertussen is ...

565
565
Relletje na kwalificatie Portugal: analisten spreken schande

Portugal heeft zich donderdagnacht geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK 2026. Maar tegen ...

141
141
L'Equipe maakt gehakt van Rode Duivel: dramatische 2 op 10

Na een historische comeback tegen Senegal mogen de Rode Duivels straks aantreden in de 1/8ste ...

457
457
Leider staat op bij Duivels: "Hij was eerst zichzelf niet"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

233
233
TRANSFERUURTJE: 'De Cat vindt akkoord, toptransfer Duranville'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

328
328
Vandenbempt ‘ziek’ van WK-beslissing: “Schandalig!”

Er was niet enkel controverse bij België – Senegal, maar ook tijdens Portugal – ...

224
224
Antwerp komt met transfernieuws in volle onzekerheid

Royal Antwerp FC bevindt zich in een penibele situatie. Paul Gheysens is op zoek naar een overnemer ...

165
165
De Bruyne en Lukaku krijgen groot nieuws bij Napoli

Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku zijn momenteel nog actief op het WK in de Verenigde Staten, Mexico ...

109
109
Club Brugge en De Roeck uit elkaar: straffe opvolger binnen

Club Brugge heeft op de officiële kanalen bekendgemaakt dat Jonas De Roeck de club zal ...

267
267
Brusselmans zorgt voor WK-schokgolf op Nederlandse televisie

Jarenlang was Brusselmans een vast gezicht bij tal van Vlaamse televisieprogramma's. De ...

444
444
‘Opvallende wending bij Antwerp: toekomst Jaecques bekend’

Achter de schermen is Antwerp druk bezig met een overname. Maar de situatie rond Paul Gheysens is ...

732
732
België bevoordeeld op WK? Gary Neville haalt hard uit

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

520
520
Anderlecht verrast met 'type zoals Burgess'

RSC Anderlecht strikte met Léo Pétrot een nieuwe verdediger. Antoine Sibierski komt ...

447
447
Cristiano Ronaldo beleeft hartverscheurend moment op WK

Cristiano Ronaldo kreeg al bakken kritiek op dit WK, toch veert de Portugese ster steeds weer recht. ...

111
111
Burgemeester brengt cruciaal nieuws in stadionplannen Club

Club Brugge stapelde de voorbije jaren de sportieve en financiële successen op. Maar het ...

979
979
Duitsland en Nagelsmann: het huwelijk is over

Duitsland ligt al uit het WK en was een van de grote teleurstellingen. De Duitse bond en Julian ...

90
90

Meer sportnieuws