Ronaldo blikt openhartig terug op vertrek bij Man Utd

door
Ronaldo blikt openhartig terug op vertrek bij Man Utd

Cristiano Ronaldo is weer even terug in Europa, want Roberto Martinez nam de 38-jarige steraanvaller gewoon op in zijn eerste selectie als bondscoach van Portugal. Op het WK was Ronaldo nochtans zijn basisplaats bij de Portugese elf verloren aan Gonçalo Ramos, terwijl hij daarna uit beeld verdween bij de modale voetballiefhebber door zijn transfer naar het Saudische Al-Nassr.


Nog voor het WK was Ronaldo al met slaande deuren vertrokken bij Manchester United. Erik ten Hag slachtofferde zijn sterspeler na een verstoorde voorbereiding en een dramatische competitiestart en na een vlammend interview met Piers Morgan, waarin hij alles en iedereen binnen de club met de grond gelijk maakte, werd het contract van Ronaldo ontbonden.

Woensdag sprak hij de pers toe in het Portugese kamp en daarbij was hij ook opvallend eerlijk over zijn vertrek op Old Trafford. "Ik heb er geen probleem mee om te zeggen dat ik door een slechte periode in mijn carrière ging. Maar er is geen tijd om spijt te hebben. Het leven gaat door en of het nu goed ging of niet, het was een periode die me heeft helpen groeien", tekende O Jogo op.

BETERE MENS
Bankzitten was voor Ronaldo immers een nieuwe ervaring. "Wanneer je op de top van de berg staat, kan je vaak niet zien wat er zich beneden afspeelt. Nu ben ik beter voorbereid en heb ik belangrijke lessen geleerd. Want zoiets als de laatste maanden, dat had ik nog nooit meegemaakt. Nu ben ik een betere mens geworden", besloot hij nog.

LEES OOK: 'Man Utd leert van fouten en weigert komst wereldster'

Zal Ronaldo nog van waarde zijn voor Portugal?

Meest recent

Italië ontploft: De Bruyne-drama neemt bizarre wending

Het De Bruyne-drama krijgt een onverwacht, pijnlijk staartje. De blessure van KDB blijkt meer dan ...

20
20
'Code rood bij Club Brugge: Celtic verleidt Hayen'

Na een wisselvallige start van het seizoen komt Club Brugge alvast wat de resultaten betreft stilaan ...

38
38
'Liedje is uitgezongen’-Gijp en Derksen gaan los op Borsato

Wat ooit begon als het verhaal van een van Nederlands meest geliefde zangers, is uitgedraaid op een ...

7
7
'Anderlecht hakt knoop door: bekerheld mag beschikken'

RSC Anderlecht liet zich in de 1/16 finale van de Croky Cup niet verrassen door KVK Ninove, maar van ...

110
110
Vermant dropt hint: knaltransfer op til bij Club Brugge

Na de recente 12 op 12 in de competitie plaatste Club Brugge zich logischerwijs ook voor de 1/8 ...

213
213
Mokerslag voor Nainggolan: 'Jarenlange celstraf boven hoofd'

Hij dook nog op in De Slimste Mens ter Wereld als de goedlachse ex-Rode Duivel met lef en ...

68
68
Antwerp krijgt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg

Antwerp weet weer wat winnen is. Na de schamele twee op 21 in de competitie tankte het stamnummer ...

50
50
'Hasi voelt bui al hangen: 5 voor 12 in Anderlecht'

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8 finale van de Croky Cup loert de crisis nog altijd om de hoek ...

253
253
'Exit wenkt: duo valt door de mand bij Club Brugge'

Zoals verwacht kwalificeerde Club Brugge zich zonder veel moeite voor de 1/8 finale van de Croky ...

317
317
Marc Degryse slaat iedereen met verstomming: "Nieuw leven"

Marc Degryse behoort tot het kruim van het Belgische voetbal. Zijn naam roept nog steeds nostalgie ...

239
239
Eindelijk nog eens goed nieuws over Duranville

Er wordt hem al jaren een grote toekomst voorspeld, maar op de echt grote doorbraak van Julien ...

42
42
Standard slikt enorme domper voor Waalse clash

Standard plaatste zich dinsdag al voor de volgende ronde in de Croky Cup met een nipte zege in ...

50
50
La Louvière jubelt na 'magisch' wederoptreden in beker

Voorlopig blijven de eersteklassers nog foutloos in de Croky Cup. Ook promovendus La Louvière ...

19
19
AA Gent dacht naast Leko aan nog opvallende trainer

AA Gent kan tot dusver tevreden zijn over zijn seizoen. Het prijkt na twaalf speeldagen op de derde ...

121
121
'Transferstrijd neemt toe: Club en Anderlecht in pole'

De wintermercato nadert met rasse schreden en heel wat clubs zullen stilaan hun verlanglijstje aan ...

182
182
'Nieuwe WK-domper voor U17: ook Gent ligt dwars'

Het wordt in de komende weken uitkijken naar mogelijk een nieuwe generatie Belgische toptalenten. In ...

102
102
Opsteker Anderlecht: Futures pakken uit met knap resultaat

Het zijn alweer woelige tijden bij Anderlecht. Er was de voorbije weken de controverse rond het ...

142
142
'Club bibbert: kans op vertrek Hayen stijgt'

Club Brugge wist zich zondag zonder al te veel moeite te plaatsen voor de volgende ronde in de Croky ...

273
273
TRANSFERUURTJE: 'Pikante transfer bij Club, ster verlaat Real'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

352
352
“Loopt spuigaten uit” - STVV kampt met ‘nieuwe Lamkel Zé’

Sint-Truiden VV kampt met een 'nieuwe Didier Lamkel Zé'. Het Nieuwsblad kwam met enkele ...

229
229
Vossen spreekt klare taal bij Zulte: "Ik wil spelen"

Zulte Waregem won in de beker probleemloos van Belisia Bilzen. Essevee won met 1-4 en gaat aldus ...

116
116
Hayen zéér streng na monsterzege Club Brugge

Club Brugge won in de beker overtuigend van Eendracht Aals-Lede. Blauw-Zwart is ook dit seizoen weer ...

421
421
'Belgische revolutie van 200 miljoen in Champions League'

Er is de voorbije jaren alweer heel wat veranderd in de Champions League, met de invoering van de ...

112
112
Godts reageert op controverse na afhaken bij Jonge Duivels

Tijdens de laatste interlandbreak maakten de Jonge Duivels grote indruk. Ze gingen met maar liefst ...

122
122
Hubert ziet 2 enorme pluspunten na bekerzege Union

Ook woensdagavond liet er weer geen enkele eersteklasser zich in de luren leggen in de Croky Cup. ...

28
28

Meer sportnieuws