AA Gent slaat grote slag met verlenging sterkhouder

368 stemmen
AA Gent slaat grote slag met verlenging sterkhouder

Het gaat AA Gent de laatste weken weer voor de wind, ook al kreeg Hein Vanhaezebrouck te maken met een overvolle ziekenboeg. De Buffalo's wisten zich dankzij een knappe 1-4 op Basaksehir te plaatsen voor de kwartfinale van de Conference League, waarin ze het mogen opnemen tegen West Ham. Daarnaast pakten ze ook negen op negen in de competitie, waardoor ze eindelijk Club Brugge uit de top vier wisten te knikkeren.


De goednieuwsshow gaat bovendien ook tijdens de interlandbreak verder in de Ghelamco Arena. Gent wist nu immers ook een belangrijke slag te slaan door één van zijn sterkhouders langer aan boord te houden. De club laat immers weten dat het contract van Julien De Sart opengebroken werd. De middenvelder zou in de zomer zijn laatste contractjaar ingaan, maar tekende nu bij tot 2026.

De 28-jarige De Sart streek in de zomer van 2021 neer bij AA Gent, dat hem transfervrij wegplukte bij KV Kortrijk. Hij groeide vorig seizoen meteen uit tot een onmisbare pion op het middenveld, maar werd dit seizoen aanvankelijk wel afgeremd door blessures. Nu is De Sart echter weer helemaal fit en hij was bij Gent al goed voor tien goals en vier assists in 73 wedstrijden. In het verleden speelde hij ook al voor Standard, Middlesbrough, Derby County en Zulte Waregem.

TROTS
"Ik ben heel trots om mijn avontuur in Gent verder te kunnen zetten", reageert De Sart op de website van AA Gent. "Samen met de supporters ben ik ook super gemotiveerd om mooie dingen te bereiken, te beginnen met de komende weken die heel belangrijk zullen zijn voor de club. Bedankt aan alle Buffalo’s voor de steun en tot snel!"


LEES OOK: WK-gangers Jupiler Pro League: Club Brugge hofleverancier

Is hij onmisbaar voor AA Gent?

Meest recent

Van der Elst onthult grote spijt Duivels: “Ik schaam me”

Franky Van der Elst is één van de meest iconische middenvelders van de Rode Duivels. ...

6
6
‘Collega-Duivel voor Trossard? Arsenal wil ferm uithalen’

Arsenal won dit seizoen de Premier League en ei zo na de Champions League, na strafschoppen ging het ...

10
10
Tedesco heeft nieuwe topjob definitief beet

Domenico Tedesco faalde compleet bij de Rode Duivels en na een mislukte periode werd hij de laan ...

9
9
Pro League velt definitief oordeel over belofteploegen-quota

Er was heel wat om te doen de afgelopen maanden: de verankering van de belofteclubs in de Challenger ...

160
160
Benteke verbaast iedereen met toekomstplannen

Christian Benteke lijkt niet meer in beeld voor de Belgische nationale ploeg. De aanvaller speelt ...

91
91
Pro League onder hoogspanning: Bouchez plots grote man

De Pro League heeft op dinsdagochtend vergaderd en daar werden enkele knopen doorgehakt. Zo werd er ...

216
216
KRC Genk pakt uit met diamant van Standard Luik

KRC Genk kwam op de officiële kanalen met groot nieuws op de proppen. Thibaut Courtois wordt ...

125
125
‘Anderlecht gaat all-in voor piepjong Engels toptalent’

RSC Anderlecht is naarstig de zomermercato aan het afspeuren voor opportuniteiten. Antoine Sibierski ...

264
264
TRANSFERUURTJE: ‘Recorddeal Club Brugge, Union incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

389
389
Benteke heeft wat te zeggen na zijn niet-selectie WK

Christian Benteke was lang ene vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar de 35-jarige ...

196
196
Rudi Garcia mengt zich in De Bruyne-debat: harde kritiek

De Rode Duivels nemen het dinsdagavond op tegen Kroatië in een oefeninterland ter voorbereiding ...

69
69
Nieuwe liefdesboodschap voor Van Gucht zorgt voor beroering

Ruben Van Gucht is al maanden één van de meest besproken gezichten in de Vlaamse ...

65
65
Yannick Carrasco verrast en hakt transferknoop door

Yannick Carrasco maakte deel uit van de Gouden Generatie, maar de buitenspeler speelt al enkele ...

85
85
Mokerslag Ilay Camara: Anderlecht loopt vergoeding mis

Het WK 2026 staat voor de deur en de definitieve selecties sijpelen naar buiten. Ook Senegal maakte ...

148
148
Antwerp-fans zijn het beu: hard protest aan Bosuil

Het rommelt bij Royal Antwerp FC. Achter de schermen zoekt Paul Gheysens naar miljoenen en COO Kris ...

192
192
Duivels op TV: oefenduels níét op VRT, opvallende aftrapuren

De WK-koorts in België begint zienderogen te stijgen. En dat zal deze week alleen maar toenemen ...

280
280
'Club onvermurwbaar: Barça plooit aan onderhandelingstafel'

Dat Club Brugge verschillende sterkhouders zal zien vertrekken tijdens de zomermercato staat buiten ...

545
545
'Arsenal spoelt CL-kater door met Premier League-bom'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

132
132
'Sibierski gaat wild tekeer: nieuwe lading vertrekkers klaar'

Antoine Sibierski laat er geen gras over groeien bij RSC Anderlecht. De sportief directeur maakt ...

1042
1042
Buitenland ziet WK-droomscenario: "Geweldige kans voor Belgen"

Na de teleurstelling op de voorbije grote toernooien, zijn de verwachtingen rond de Rode Duivels ...

353
353
Uitspraken Courtois doen Genk-fans watertanden

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

118
118
'Recordtransfer Tzolis: Champions League-ganger meldt zich'

De kans dat Christos Tzolis volgend seizoen nog te bewonderen zal zijn in het shirt van Club Brugge, ...

545
545
'De Ketelaere betrapt bij gesprekken: Atalanta schrikt'

Charles De Ketelaere voelt zich goed in Bergamo, maar toch komt er wat beweging in zijn dossier. De ...

330
330
'Lammens glundert: United pakt stevig uit op mercato'

Manchester United heeft zich na een kwakkelend seizoensstart op fraaie wijze herpakt. Op die goede ...

246
246
Kroatië - België: drie grote dilemma's in basiself Garcia

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het komende WK. In Rijeka ...

389
389

Meer sportnieuws