Trésor duidt zijn drie titelfavorieten aan

door
Trésor duidt zijn drie titelfavorieten aan

Tot grote verbazing van velen had Domenico Tedesco geen plaats voor Mike Trésor in zijn eerste selectie bij de Rode Duivels. Spelers als Charles De Ketelaere, Jérémy Doku en Johan Bakayoko krijgen de voorkeur op de assistkoning van de Jupiler Pro League, waardoor Trésor tot zijn grote ontgoocheling de interlandbreak in Genk zal moeten overbruggen.


De 23-jarige kan zich wel optrekken aan zijn prestaties met de Limburgers, waarmee hij nog steeds op titelkoers ligt. Ondanks dat de hoogvorm van Genk de laatste weken wat afgezwakt is, staan ze nog steeds aan de leiding met drie punten voorsprong op Union en acht punten op Antwerp. Die kloof is wel al een pak kleiner dan ze voorheen was.

Desondanks vindt Trésor nog steeds dat Genk titelfavoriet is. "Wij, daarna zou ik Antwerp en Union zeggen", verklaart hij aan Transfermarkt. "Daarvoor baseer ik me op het voetbal zelf. Ook al weten we dat het niet altijd de beste ploeg is die wint, zijn wij wel de beste ploeg die sinds het begin van het seizoen het beste voetbal brengt. En we hebben ook de beste spelers. Dat verklaart waarom we nu staan op de positie waar we staan."

ONTGOOCHELING
Genk zal zich dan wel dringend moeten herpakken, want vooral Union hijgt stilaan in de nek. "In het begin van het seizoen was onze ambitie om de play-offs te halen, nooit om kampioen te worden of het hele seizoen aan de leiding te staan. Maar als je onze prestaties ziet en het werk dat we verzetten, zou het wel een grote ontgoocheling zijn als we nu nog naast de titel grijpen."

LEES OOK: Alarm bij KRC Genk: Hayen krijgt stevige waarschuwing

Wie zal kampioen worden?

Meest recent

Halve finales Croky Cup: waar en wanneer op TV te bekijken?

De halve finales van de Croky Cup staan voor de deur. Sporting Charleroi neemt het op tegen Union SG ...

2
2
‘Vreemde keuzes Club Brugge: veel werk op de plank’

Club Brugge beloofde versterkingen, maar uiteindelijk bleef het bij één: Felix ...

78
78
STVV leeft meer dan ooit: zelfs tot in Japan succes

Sint-Truiden VV beleeft een topseizoen. Wouter Vrancken heeft de orde goed op zaken bij STVV en de ...

22
22
Alarm bij KRC Genk: Hayen krijgt stevige waarschuwing

KRC Genk won afgelopen speeldag van Dender, maar het was zonder glans tegen de rode lantaarn van de ...

161
161
Opvolger van Hasi: twee Anderlecht-opties afgeschoten

Na het ontslag van Besnik Hasi bij Anderlecht is de geruchtenmolen op hol geslagen. De ene naam na ...

240
240
Enorme tegenslag STVV: “Ref zat van begin tot einde fout”

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League, maar de ...

63
63
Foket slaat ferm op tafel: weer kans bij Anderlecht?

Thomas Foket is volledig naar de achtergrond verdwenen bij RSC Anderlecht. De vleugelverdediger is ...

447
447
TRANSFERUURTJE: ‘Vuurwerk bij Anderlecht, Club en Genk vrezen’

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

322
322
‘Anderlecht spartelt, Euvrard vindt succesformule Standard'

Standard Luik won afgelopen speeldag van grote rivaal RSC Anderlecht. De Rouches kunnen zo weer naar ...

143
143
Vreemde tendens JPL-wintermercato: onheil op komst?

De wintermercato zit er op voor de Belgische clubs. In sommige landen is de transfermarkt nog open, ...

290
290
Anderlecht krijgt gouden raad: “Preud’homme en Van Gaal”

RSC Anderlecht is naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Besnik Hasi werd ontslagen en ...

353
353
KRC Genk investeert in veelzijdig supertalent (15)

KRC Genk staat bekend om een sterke jeugdopleiding en de Limburgers zijn dan ook van plan om verder ...

156
156
Anderlecht maakt last minute-wintertransfer bekend

RSC Anderlecht was op de slotdag van de wintermercato nog erg actief. Een dag later heeft Paars-Wit ...

250
250
KAA Gent stelt op het nippertje nog aanwinst voor

De wintermercato is in België gesloten, maar toch sijpelen er nog deals naar buiten. Zo stelde ...

99
99
Ongeziene beelden: dít snauwde Hasi aan rust tegen Lambrechts

Standard boekte afgelopen zondag een cruciale zege in de clash met aartsrivaal RSC Anderlecht. Bij ...

466
466
'Blunder treft Anderlecht: in extremis versterking onderweg'

RSC Anderlecht versterkte zich vlak voor het sluiten van de transferperiode met flankaanvaller Coba ...

333
333
'Arsenal, Barça, ...: Belgisch goudhaantje plots grof wild'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels wisselden tijdens de voorbije transferperiode van club. Anderen ...

138
138
Antwerp in de wolken: onverwachte miljoenensom in laatje

Antwerp FC liet het transfergeweld op de Deadline Day grotendeels aan zich voorbij gaan. Desondanks ...

205
205
Twee topkandidaten bij Anderlecht: eerste twijfels duiken op

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor op de levensbelangrijke bekermatch van aanstaande ...

838
838
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

293
293
DeadlineDay: miljoenenregen in Premier League, Atlético haalt uit

Ook in de grote Europese voetballanden ging de transfermarkt maandagavond weer op slot. Groot ...

168
168
'Genk hakt knoop door: nog één last-minute transfer'

De wintermercato is sinds maandagavond gesloten in de meeste Europese voetbalnaties. Maar in ...

316
316
'Nieuwe coach Anderlecht? Pure controverse barst los'

Een uitspraak van Marc Delire heeft een nieuwe coach-discussie meteen explosief gemaakt bij ...

367
367
'Groot risico Club: laatste maanden voor víér smaakmakers'

Club Brugge heeft een onverwacht kalme wintermercato achter de rug. De vicekampioen haalde ...

432
432
Drukte voor Deadline: ontdek de last-minute deals in de JPL

Maandagavond om middernacht sloot de transfermarkt weer onverbiddelijk zijn deuren in België. ...

193
193

Meer sportnieuws