Trésor duidt zijn drie titelfavorieten aan

door
Trésor duidt zijn drie titelfavorieten aan

Tot grote verbazing van velen had Domenico Tedesco geen plaats voor Mike Trésor in zijn eerste selectie bij de Rode Duivels. Spelers als Charles De Ketelaere, Jérémy Doku en Johan Bakayoko krijgen de voorkeur op de assistkoning van de Jupiler Pro League, waardoor Trésor tot zijn grote ontgoocheling de interlandbreak in Genk zal moeten overbruggen.


De 23-jarige kan zich wel optrekken aan zijn prestaties met de Limburgers, waarmee hij nog steeds op titelkoers ligt. Ondanks dat de hoogvorm van Genk de laatste weken wat afgezwakt is, staan ze nog steeds aan de leiding met drie punten voorsprong op Union en acht punten op Antwerp. Die kloof is wel al een pak kleiner dan ze voorheen was.

Desondanks vindt Trésor nog steeds dat Genk titelfavoriet is. "Wij, daarna zou ik Antwerp en Union zeggen", verklaart hij aan Transfermarkt. "Daarvoor baseer ik me op het voetbal zelf. Ook al weten we dat het niet altijd de beste ploeg is die wint, zijn wij wel de beste ploeg die sinds het begin van het seizoen het beste voetbal brengt. En we hebben ook de beste spelers. Dat verklaart waarom we nu staan op de positie waar we staan."

ONTGOOCHELING
Genk zal zich dan wel dringend moeten herpakken, want vooral Union hijgt stilaan in de nek. "In het begin van het seizoen was onze ambitie om de play-offs te halen, nooit om kampioen te worden of het hele seizoen aan de leiding te staan. Maar als je onze prestaties ziet en het werk dat we verzetten, zou het wel een grote ontgoocheling zijn als we nu nog naast de titel grijpen."

LEES OOK: 'Recordtransfer Genk: AC Milan klopt aan in Cegeka Arena'

Wie zal kampioen worden?

Meest recent

Martinez geeft dé reden voor oproepen van Ronaldo

Roberto Martinez bezorgde België zijn beste positie ooit op een WK en won met Portugal de ...

0
0
'Groot vraagteken bij Anderlecht: nieuwe naam in elftal Taravel'

Na de deugddoende overwinning van vorig weekend op Zulte Waregem, wil RSC Anderlecht zaterdag op ...

21
21
Afhaker in strijd om Play-Off I? "Competitie verloopt bizar"

De 27ste speeldag van de reguliere competitie is op gang getrapt, de strijd om de drie laatste ...

21
21
Mysterie rond Coucke groeit na opvallend moment in Monaco

Marc Coucke doorstond de laatste weken een nieuwe Paars-Witte storm in het Lotto Park. De ...

43
43
Lammens schokt United-kleedkamer: ploegmakker gaat los

Na zijn sterke prestatie van afgelopen maandag tegen Everton FC, werd Senne Lammens langs alle ...

82
82
'Recordtransfer Genk: AC Milan klopt aan in Cegeka Arena'

KRC Genk wist de voorbije jaren een pak miljoenen te verdienen aan de verkoop van zijn smaakmakers. ...

104
104
Boskamp krabbelt langzaam recht: van zorgen naar hoop

Jan Boskamp heeft de voorbije maanden een bijzonder zware periode doorgemaakt. De Nederlander kampte ...

13
13
'Plannetje Club gelekt: grote pineut na dubbeltransfer'

Nu de Champions League-campagne erop zit, wordt het programma van Club Brugge een pak minder zwaar. ...

228
228
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop Club en Genk, nieuwe aanvaller RSCA'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

186
186
"Heel moeilijk om slikken"-VRT dumpt Van Gucht voor WK

Ruben Van Gucht is al jaren het vertrouwde gezicht van de sportredactie wanneer het over de Rode ...

68
68
Snoeihard oordeel bij KRC Genk: “Mag niet meer spelen”

KRC Genk won met 1-3 op het veld van Dinamo Zagreb, maar in de terugwedstrijd van de Europa League ...

281
281
Muja onthult succesformule STVV: ambitie is duidelijk

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

32
32
Het leven na Anderlecht: “Onrechtvaardig voor Vandenhaute”

Wouter Vandenhaute vond zes maanden geleden tijd om zijn ontslag aan te bieden bij RSC Anderlecht na ...

201
201
Nieuwe WK-ramp: gaststad dreigt zich terug te trekken

Het is nog een paar maanden wachten tot het WK 2026 losbarst, maar de problemen stapelen zich nu al ...

95
95
Ilaimaharitra emotioneel: enorm drama voor Standard-pion

Standard Luik speelde vrijdagavond 1-1 gelijk tegen laagvlieger La Louvière. De Rouches ...

96
96
Bom in Noorwegen: groot matchfixingschandaal

Terwijl Bodo/Glimt vriend en vijand verrast in de Champions League is er in Noorwegen een bom van ...

85
85
Sweeney verrast iedereen met voetbalskills bij... Sporting CP

Sydney Sweeney is één van de bekendste Amerikaanse actrices van het moment. Overal ...

23
23
Union SG kraait victorie: "Genk geloofde niet in mij"

Bij Union SG hebben ze een oog voor talent. Spelers die vooral in hun spelstijl furore zouden kunnen ...

223
223
Antwerp speurt rond: smaakmaker STVV in beeld?

Royal Antwerp FC haalde in januari Rein Van Helden weg bij STVV. Dat gebeurde dankzij een clausule ...

245
245
Taravel zorgt voor grote koerswijziging: "Wij zijn Anderlecht!"

RSC Anderlecht zal ook dit seizoen geen landskampioen spelen. Daarvoor werd de kern het afgelopen ...

294
294
Standard nekt zichzelf: "Eigenlijk is het een schande"

Standard blijft dit seizoen bijzonder wisselvallig voor de dag komen. Afgelopen weekend werd een ...

102
102
'Barça hoest miljoenen op: eerste zomertransfer binnen'

FC Barcelona staat zaterdagnamiddag voor een belangrijke afspraak in La Liga. De Catalanen willen ...

85
85
Het knalt bij Club Brugge: Leko kegelt speler eruit

Bij Club Brugge is de boodschap plots keihard. Ivan Leko heeft een duidelijke keuze gemaakt en dat ...

553
553
Gecontesteerde scheidsrechter voor Genk-Gent: De Mil reageert

De strijd om de drie resterende tickets voor de Champions' Play-Offs loopt volop en dit weekend ...

318
318
'Taravel grijpt in: groot slachtoffer in basisploeg'

RSC Anderlecht krijgt zaterdagavond het bezoek van OH Leuven. Indien Paars-Wit de drie punten thuis ...

357
357

Meer sportnieuws