Trésor duidt zijn drie titelfavorieten aan

door
Trésor duidt zijn drie titelfavorieten aan

Tot grote verbazing van velen had Domenico Tedesco geen plaats voor Mike Trésor in zijn eerste selectie bij de Rode Duivels. Spelers als Charles De Ketelaere, Jérémy Doku en Johan Bakayoko krijgen de voorkeur op de assistkoning van de Jupiler Pro League, waardoor Trésor tot zijn grote ontgoocheling de interlandbreak in Genk zal moeten overbruggen.


De 23-jarige kan zich wel optrekken aan zijn prestaties met de Limburgers, waarmee hij nog steeds op titelkoers ligt. Ondanks dat de hoogvorm van Genk de laatste weken wat afgezwakt is, staan ze nog steeds aan de leiding met drie punten voorsprong op Union en acht punten op Antwerp. Die kloof is wel al een pak kleiner dan ze voorheen was.

Desondanks vindt Trésor nog steeds dat Genk titelfavoriet is. "Wij, daarna zou ik Antwerp en Union zeggen", verklaart hij aan Transfermarkt. "Daarvoor baseer ik me op het voetbal zelf. Ook al weten we dat het niet altijd de beste ploeg is die wint, zijn wij wel de beste ploeg die sinds het begin van het seizoen het beste voetbal brengt. En we hebben ook de beste spelers. Dat verklaart waarom we nu staan op de positie waar we staan."

ONTGOOCHELING
Genk zal zich dan wel dringend moeten herpakken, want vooral Union hijgt stilaan in de nek. "In het begin van het seizoen was onze ambitie om de play-offs te halen, nooit om kampioen te worden of het hele seizoen aan de leiding te staan. Maar als je onze prestaties ziet en het werk dat we verzetten, zou het wel een grote ontgoocheling zijn als we nu nog naast de titel grijpen."

LEES OOK: Play-Off I in gevaar: Hayen oordeelt over Genkse kansen

Wie zal kampioen worden?

Meest recent

"Renard en Hasi out: met hem als coach naar Standard"

Besnik Hasi is voorlopig nog trainer van RSC Anderlecht, maar de druk is enorm. Ook Olivier Renard ...

46
46
Sterkhouder spreekt duidelijk over toekomst bij KV Mechelen

Het beloven bij KV Mechelen nog bewogen tijden te worden op de transfermarkt. Verschillende ...

0
0
'Topclub legt eerste bod neer voor Carrasco'

De wintermercato is voor verschillende Rode Duivels hét moment om nog van club te wisselen, ...

14
14
'Anderlecht hakt knoop door over ontslag Hasi'

Anderlecht bleef zondag steken op een teleurstellende 0-0 tegen rode lantaarn Dender en dat deed in ...

698
698
Groot probleem bij Club: "Zo word je geen kampioen"

Club Brugge knoopte afgelopen weekend opnieuw aan met de zege in de competitie, al was het tegen ...

156
156
Play-Off I in gevaar: Hayen oordeelt over Genkse kansen

Met Union, STVV, Club Brugge en Anderlecht lijken vier deelnemers aan de Champions' Play-Off al vast ...

166
166
'Cercle Brugge mag nog onverhoopt cashen'

Cercle Brugge pakte zondag een onverhoopt punt in Genk, maar blijft nog steeds in een penibele ...

91
91
'KV Mechelen heeft opvolger Lauberbach al beet'

KV Mechelen deed zondagavond geen goede zaak in de strijd om de top zes, want het slaagde er niet in ...

131
131
'Genk ziet kassa rinkelen: driestrijd in Premier League'

KRC Genk deed zondag alweer een slechte zaak in de strijd om de Champions' Play-Off. De Limburgers ...

396
396
'Ongenadige Hasi duwt Anderlecht-speler richting uitgang'

Anderlecht blikt alweer terug op een pijnlijk weekend, met een dramatische prestatie en een magere ...

490
490
TRANSFERUURTJE: 'Forse dubbelslag Club, miljoenentransfer Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

286
286
Zulte Waregem trekt opvallende conclusie na Club

Club Brugge en Zulte Waregem maakten er een spektakelstuk van in de Jupiler Pro League. In het Jan ...

416
416
Ruben Van Gucht in shock: Opvolgers staan plots klaar

Hij beweegt zich al jaren op het snijvlak van sport, media en controverse, en lijkt er zelfs energie ...

127
127
Anderlecht-trio beslist: Hasi op weg naar ontslag?

RSC Anderlecht zit weer in de hoek waar de klappen vallen. Even leek Besnik Hasi de succesformule te ...

653
653
Stankovic jubelt en heeft boodschap voor Club-fans

Club Brugge won in de Champions League overtuigend van Kairat Almaty en ook in de competitie wist ...

615
615
Zorgen bij Antwerp: Vandenbempt doet oproep aan Gheysens

Royal Antwerp FC is zwaar afgegleden. Anno 2026 is het hoogstens subtop in België. Voorzitter ...

434
434
Albert snoeihard: "Twee zieke ploegen"

Philippe Albert is analist bij La Capitale en gaf zijn mening over de speeldag. Hij ziet dat heel ...

365
365
Rik Verheye doorbreekt stilte met verrassende aankondiging

Wat begon als een passieproject, dreigt uit te monden in een sportief sprookje. Acteur Rik Verheye ...

148
148
Vandenbempt lovend én zeer scherp voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde 0-0 tegen FCV Dender na een dramatische partij. Niet de eerste keer dit ...

357
357
'Union SG duwt mislukte transfer richting uitgang'

Union SG gaat de komende dagen toch nog wat transfers verrichten. De Brusselaars zouden volgens La ...

72
72
'Meeting op Neerpede: Hasi moet vrezen'

RSC Anderlecht is eigenlijk al heel het seizoen op de dool. Paars-Wit staat vierde, ligt uit Europa ...

579
579
"Hasi buiten": waarom de coach niet de enige schuldige is

Besnik Hasi krijgt terecht de nodige kritiek. Sinds zijn terugkeer als coach is het nog niet goed ...

350
350
Transferalarm bij Antwerp: "Wit konijn van Overmars"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League begonnen. Na ...

447
447
De Cat valt opnieuw uit: Hasi reageert geïrriteerd

RSC Anderlecht beleefde zondag een rotavond. De Brusselaars kwamen tegen FCV Dender ondermaats voor ...

280
280
Club-Marseille: Leko hakt knopen door in basisploeg

Woensdag is het zover, dan volgt de ontknoping in de League Phase van de Champions League. Club ...

492
492

Meer sportnieuws