De Bruyne tipt nieuwe naam in basiself Duivels

door
De Bruyne tipt nieuwe naam in basiself Duivels

Enkele maanden na het international-pensioen van Eden Hazard, hebben de Rode Duivels een nieuwe aanvoerder gekregen. Zo werd dinsdag bekend dat Kevin De Bruyne vanaf heden de kapiteinsband zal dragen. Hij moet de grote leider worden van een vernieuwde nationale ploeg.


Na de teleurstellende uitschakeling op het wereldkampioenschap in Qatar werd andermaal duidelijk dat de Duivels nood hebben aan een nieuwe en frisse wind. Daarom werd inmiddels een nieuwe bondscoach aangesteld in de vorm van Domenico Tedesco. En die lijkt tactisch gezien voor een andere aanpak te gaan dan zijn voorganger Roberto Martinez. De Spanjaard ging immers vooral uit van balbezit, met een opbouw van achteruit over meerdere stationnetjes.

De Bruyne verwacht echter dat Tedesco voor een meer directe en modernere manier van spelen zal gaan. "Ik heb tegen hem gespeeld toen hij coach was van Schalke en Leipzig, dus ik weet wel een beetje hoe hij wil voetballen. Hij is volgens mij een heel moderne trainer: veel energie, veel druk naar voren. Dat ben ik gewoon. Wij zullen ons moeten aanpassen, hopelijk gaat dat zo snel mogelijk", vertelt KDB in gesprek met Het Laatste Nieuws.

VERS BLOED IN BASIS
Daarnaast mogen ook in de basiself nieuwe namen verwacht worden. Axel Witsel is er bijvoorbeeld niet meer bij, waardoor de positie van controlerende middenvelder is vrijgekomen. "Ik zie mezelf niet als verdedigende middenvelder spelen, zeker niet gezien de spelers die we in de groep hebben. Amadou Onana, Roméo Lavia, Orel Mangala, ... dat zijn spelers die veel verdedigender zijn dan mij. Dus één van die jongens zal die kans krijgen en hij zal dat ook goed doen."

LEES OOK: Grote zorgen Lukaku, De Bruyne: Conte doet boekje open

Wie moet als controlerende middenvelder starten?

Meest recent

KRC Genk heeft prijs: rechtsachter tekent contract

KRC Genk is een club waar jeugddoorstroming zeer belangrijk is. De Limburgers blijven inzetten op de ...

0
0
Diego Moreira haalt ferm uit na glansrol: ex-club afgemaakt

Diego Moreira speelde afgelopen speeldag in de Ligue 1 een geweldige wedstrijd. De Rode Duivel was ...

4
4
Hoeveel kans heeft Club tegen Atlético? Opta velt oordeel

Club Brugge neemt het dinsdagavond op tegen Atlético Madrid in de terugwedstrijd van de ...

24
24
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht bibbert, Club dumpt genadeloos’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

211
211
'Club Brugge-bestuur op missie: topmeetings in Madrid'

In de play-offs van de Champions League gaat Club Brugge straks op bezoek bij Atlético ...

349
349
Strijd om top zes barst los: databureau weegt kansen

In de voorlopig laatste editie van de play-offs belooft de race om de top zes spannender te worden ...

254
254
'Anderlecht slaat alarm: duo sterkhouders richting exit'

Nu de ene na de andere kandidaat afhaakt overweegt RSC Anderlecht om tussenpaus Jérémy ...

308
308
Degryse tikt Verhaeghe op de vingers: "Kleine club"

Club Brugge gaat straks tegen Atlético Madrid opnieuw op zoek naar Europees succes. De ...

149
149
Storm rond Van Gucht: 'Nieuwe onthullingen slaan in als bom'

Vorige week raakte bekend dat Ruben Van Gucht een kind verwacht met Charlotte Van Looy, korte tijd ...

170
170
Straffe woorden: Van der Sar spreekt Lammens aan live op tv

Senne Lammens heeft maandagavond opnieuw indruk gemaakt bij Manchester United. De doelman hield de ...

156
156
'Dreun Anderlecht: alternatief Schreuder-scenario smelt weg'

Er zijn ondertussen al een drietal weken verstreken na het ontslag van Besnik Hasi en RSC Anderlecht ...

172
172
'Club zonder Onyedika: Leko broedt op riskant plannetje'

Om de 1/8ste finales van de Champions League te halen, zal Club Brugge dinsdagavond moeten afrekenen ...

139
139
Europees voetbal op TV: kijkers Atlético-Club opgelet

Deze week wordend de resterende tickets voor de 1/8ste finales in de Europerse competities ...

324
324
Peeters zorgt voor héérlijk beeld op viering Beveren

Het is eind februari en de eerste promovendus voor komend seizoen is al bekend. Het ongeslagen SK ...

89
89
Anderlecht herboren? "Dan is Play-Off I gegarandeerd"

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

327
327
Lammens heerst bij United: Engelsen door het dolle heen

Senne Lammens is bezig aan een sterk eerste seizoen als doelman van Manchester United. En de Rode ...

246
246
‘Anderlecht davert: nieuw topduo met coach én nieuwe TD’

Anderlecht schudt de boel opnieuw door elkaar. Na het ontslag van Besnik Hasi en van Olivier Renard ...

435
435
Hoogspanning in Madrid: Prestianni-soap bereikt kookpunt

Woensdagavond wordt in de Champions League de return tussen Real Madrid en SL Benfica afgewerkt. ...

238
238
Atlético vs. Club: 'Opvallende naam in Brugse basiself'

Club Brugge staat dinsdagavond voor één van zijn belangrijkste wedstrijden van het ...

262
262
Anderlecht speelt met vuur: vertrek Hazard in de maak?

RSC Anderlecht boekte zondag een broodnodige overwinning op het veld van Zulte Waregem. Paars-Wit ...

254
254
United pakt vierde plek: 'briljante' Lammens grote held

Manchester United heeft maandagavond een uitstekende zaak gedaan. De Mancunians konden beslag leggen ...

158
158
'Leko velt hard verdict: Club Brugge dumpt dure flop'

Club Brugge hoopt dinsdag te stunten en Atlético Madrid uit de Champions League te knikkeren. ...

324
324
'Schreuder versus Taravel: Anderlecht hakt knoop door'

Ruim drie weken na het ontslag van Besnik Hasi heeft RSC Anderlecht nog steeds geen opvolger ...

226
226
'Leko verklapt volgende recordtransfer Club Brugge'

Na het 3-3 gelijkspel in de heenmatch hoopt Club Brugge dinsdag op het veld van Atlético ...

447
447
'Bommetje bij STVV: Vrancken richting Anderlecht?'

Na de 2-4 zege tegen Zulte Waregem ziet het er alsmaar meer naar uit dat Jérémy ...

833
833

Meer sportnieuws