'Barcelona biedt spotprijs voor Rode Duivel'

door
'Barcelona biedt spotprijs voor Rode Duivel'

Na de overwinning in El Clasico ligt de Spaanse titel binnen handbereik voor FC Barcelona. Maar de Catalanen willen komend seizoen ook weer een rol spelen op het Europese toneel en dus moet versterking volgen tijdens de komende transferperiode. Daarbij staat de naam van een Rode Duivel hoog op de verlanglijst.


Afhankelijk van de toekomst van Sergio Busquets, zou Barça graag zijn middenveld versterken. Daarnaast wordt gezocht naar extra opties voor de flanken. En daarvoor is het vizier nu al een tijdje gericht op Yannick Carrasco. De Rode Duivel is momenteel een basisspeler bij Atlético Madrid, maar gaat daar komende zomer zijn laatste contractjaar in. Bovendien wordt in Spanje al een eventjes beweerd dat de flankspeler zijn zinnen heeft gezet op een nieuw avontuur.

Tijdens de voorbije wintermercato kwam de naam van Carrasco ook al ter sprake toen Barça en Atlético aan de onderhandelingstafel plaatsnamen om de overgang van Memphis Depay te bespreken. Uiteindelijk kwamen beide clubs tot een overeenkomst waardoor de Catalanen komende zomer een optie hebben om Carrasco voor een gelimiteerde som over te nemen. Het gaat wel om een 'niet-bindende' optie, Barcelona is dus niet verplicht om hierop beroep te doen.

MINIMUMPRIJS
Volgens Relevo blijft de 29-jarige echter hoog op de verlanglijst staan in Camp Nou. Maar zoals geweten kampt de leider uit La Liga met grote financiële problemen. Daarom zou men van plan zijn om geen beroep te doen op de genoemde optie. In plaats daarvan wil de clubleiding nieuwe onderhandelingen met Atlético aanknopen om tot een goedkopere overeenkomst te komen. Al zou Barça voor het absolute minimum gaan. Zo zou het maximaal 9 à 10 miljoen euro willen spenderen aan de Rode Duivel. "Geen euro meer", schrijft Relevo.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Miljoenenregen bij Club, transferbom Carrasco'

Zou Carrasco een basisspeler zijn bij het huidige Barça?

Meest recent

'Volgende smaakmaker weg bij Club? Roma meldt zich'

Club Brugge hoopt zich deze winter te versterken, maar voorlopig lijkt het vooral aan uitgaande ...

6
6
'AA Gent mikt hoog en gaat voor absolute toptransfer'

AA Gent is op zoek naar versterking op meerdere posities. De Buffalo's worden stilaan met heel veel ...

92
92
'Stunttransfer Faes zorgt voor grote comeback bij Duivels'

Het WK begint stilaan te naderen. De Rode Duivels hopen komende zomer nog eens te verrassen en heel ...

39
39
Twijfel rond Coosemans groeit bij Anderlecht

Wat brengt de toekomst van Colin Coosemans? Dat is een groot vraagteken. Bij RSC Anderlecht en de ...

88
88
Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

8
8
Hayen blikt terug op ontslag bij Club: eerste gedachte verrast

Club Brugge ontsloeg Nicky Hayen en dat zorgde voor veel commotie in het Belgische voetbal. Een ...

231
231
‘Anderlecht slaat toe: Nederland verstomt door toptransfer’

In Nederland had niemand dit zien aankomen. De naam circuleerde al, maar plots ligt hij op tafel in ...

511
511
'Standard en STVV lonken naar Serie A-deals'

Gaat de Jupiler Pro League weldra twee Belgische verdedigers verliezen? Het zou zomaar kunnen. ...

55
55
Anderlecht slikt: zéér straffe onthulling Dreyer

Een jaar geleden liet RSC Anderlecht Anders Dreyer voor amper 5,5 miljoen euro (inclusief de bonus ...

208
208
Union-fans mogen dromen: nieuwe parel als JPL-attractie

Union SG heeft deze mercato al flink geïnvesteerd in nieuwe spelers. De landskampioen haalde al ...

36
36
Renard en Borguet slaan toe: Anderlecht kraait victorie

Bij RSC Anderlecht willen ze een bijzonder slimme zet doen. Misschien wel een van de slimste van ...

395
395
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

72
72
"Te traag" - Anderlecht-tweetal maakt zich onmogelijk

Bij RSC Anderlecht blijft het voorlopig wachten op de eerste aanwinsten van de zomermercato. ...

346
346
Gastland Marokko flikt het! Finale AfCon staat vast na penalty's

De kaarten zijn geschud op de Africa Cup. Aanstaande zondag is het Marokko dat met Senegal zal ...

61
61
Alonso lacht in vuistje: Real blameert zich tegen tweedeklasser

De 1/8ste finales in de Copa del Rey hebben een enorme verrassing opgeleverd. Zo is het grote Real ...

171
171
Bayern raast door met nieuw record, totale vernedering Ajax

Het Bayern München van coach Vincent Kompany blijft door de Bundesliga razen. Woensdag werd het ...

160
160
Kampioen foutloos: Union naar halve finales na knappe goals

Union SG blijft voorlopig als enige Belgische club actief op drie verschillende fronten. De ...

83
83
Hayen zet puntjes op i bij Genk: "Zou onrealistisch zijn"

KRC Genk opent zaterdagnamiddag zijn tweede seizoenshelft met een bezoek aan Zulte Waregem. Het ...

308
308
Maag Courtois keert om: Vini slachtoffer walgelijk incident

Slechts enkele dagen na het ontslag van coach Xabi Alonso, moest Real Madrid opnieuw aan de bak. ...

131
131
Details kleedkamer-interventie Bart Verhaeghe onthuld

Club Brugge is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en sneuvelde dinsdagavond op het ...

685
685
'Grote interesse Kerk: Antwerp onderneemt ultieme poging'

Antwerp FC staat wederom in de halve finales van de Croky Cup. De Great Old kwalificeerde zich ...

426
426
'Anderlecht neemt drastische beslissing in dossier-Duranville'

De fans van RSC Anderlecht blijven voorlopig wachten op de eerste directe aanwinsten van de ...

501
501
Eerste finalist Africa Cup bekend: Mané zet Salah een hak

De eerste finalist op de Africa Cup is bekend. Senegal rekende woensdag in de vooravond namelijk met ...

122
122
Verrassende zondebok bij Club Brugge: "Kinderlijk!"

Voor Club Brugge is de tweede helft van het seizoen van start gegaan met een fiasco. De ...

667
667
Antwerp ontdekt nieuwe parel: Goots gecharmeerd

Antwerp sloot 2025 ijzersterk af en is ook goed begonnen aan 2026. Het heeft zich dinsdag geplaats ...

245
245

Meer sportnieuws