'Barcelona biedt spotprijs voor Rode Duivel'

door
'Barcelona biedt spotprijs voor Rode Duivel'

Na de overwinning in El Clasico ligt de Spaanse titel binnen handbereik voor FC Barcelona. Maar de Catalanen willen komend seizoen ook weer een rol spelen op het Europese toneel en dus moet versterking volgen tijdens de komende transferperiode. Daarbij staat de naam van een Rode Duivel hoog op de verlanglijst.


Afhankelijk van de toekomst van Sergio Busquets, zou Barça graag zijn middenveld versterken. Daarnaast wordt gezocht naar extra opties voor de flanken. En daarvoor is het vizier nu al een tijdje gericht op Yannick Carrasco. De Rode Duivel is momenteel een basisspeler bij Atlético Madrid, maar gaat daar komende zomer zijn laatste contractjaar in. Bovendien wordt in Spanje al een eventjes beweerd dat de flankspeler zijn zinnen heeft gezet op een nieuw avontuur.

Tijdens de voorbije wintermercato kwam de naam van Carrasco ook al ter sprake toen Barça en Atlético aan de onderhandelingstafel plaatsnamen om de overgang van Memphis Depay te bespreken. Uiteindelijk kwamen beide clubs tot een overeenkomst waardoor de Catalanen komende zomer een optie hebben om Carrasco voor een gelimiteerde som over te nemen. Het gaat wel om een 'niet-bindende' optie, Barcelona is dus niet verplicht om hierop beroep te doen.

MINIMUMPRIJS
Volgens Relevo blijft de 29-jarige echter hoog op de verlanglijst staan in Camp Nou. Maar zoals geweten kampt de leider uit La Liga met grote financiële problemen. Daarom zou men van plan zijn om geen beroep te doen op de genoemde optie. In plaats daarvan wil de clubleiding nieuwe onderhandelingen met Atlético aanknopen om tot een goedkopere overeenkomst te komen. Al zou Barça voor het absolute minimum gaan. Zo zou het maximaal 9 à 10 miljoen euro willen spenderen aan de Rode Duivel. "Geen euro meer", schrijft Relevo.

LEES OOK: De Zerbi komt met verrassende transferonthulling Vermeeren

Zou Carrasco een basisspeler zijn bij het huidige Barça?

Meest recent

Coëfficiënt keldert: Belgische clubs vrezen rampscenario

De afgelopen jaren is de Jupiler Pro League aan een opmars bezig. Vooral de sterke prestaties van de ...

8
8
Tielemans schittert weer: grote verrassing in de maak?

Youri Tielemans was de grote man bij Aston Villa in de Europa League-clash tegen het Zwitserse ...

9
9
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit na 'ongeziene bom'

De voorbije dagen kwam Ruben Van Gucht zwaar onder vuur te liggen. De sportjournalist kreeg kritiek ...

29
29
“Racist én seksist!” – Broos in vieze papieren na klacht

Hugo Broos is bondscoach van Zuid-Afrika en de Belgische oefenmeester begint bijna aan de Afrika ...

23
23
Anderlecht heeft eerste 'zomertransfer' nu al beet

Bij RSC Anderlecht hebben ze al één zorg minder, want in principe hebben ze hun eerste ...

180
180
Defour streng: "Het failliet van de Jupiler Pro League"

Bij Standard kunnen ze het zelf amper geloven, maar ze staan wel knap zesde. Play-Off 1 is ...

131
131
Zorgt DAZN voor enorm JPL-probleem in januari?

DAZN stuurt veel mails als het maandabonnement nog niet is verlengd, maar zelf betalen ze de clubs ...

136
136
'Standard mikt zeer hoog en droomt van monstersom'

Standard hoopt dat het tegen komende zomer toch een nieuwe eigenaar kan voorstellen. Dat lange ...

148
148
'Anderlecht en KV Mechelen vechten om WK-ganger'

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen draait steeds luider. De Belgische clubs ...

92
92
'Club Brugge mag plots dromen van 5 miljoen euro bonus'

Club Brugge is financieel de sterkste ploeg in België. De Bruggelingen kunnen komende zomer ...

237
237
'Anderlecht ontvangt waanzinnige financiële meevaller'

Bij RSC Anderlecht hopen ze dat er in 2026 een bonus uit de bus valt, zoals het in het verleden ...

277
277
‘AA Gent en Club Brugge op ramkoers: oorlog barst los’

De overstap van Ivan Leko naar Club Brugge is geen simpele ruzie, maar een breuk in vertrouwen. In ...

753
753
‘Transferoffensief Westerlo: in- en uitgaande topdeals?’

Bij KVC Westerlo mag er in januari wel wat worden verwacht. De Kemphanen gaan mogelijk in- en ...

44
44
Fink out? El Ouahdi komt met héél duidelijke boodschap

KRC Genk verloor met 1-0 van FC Midtjylland. Een nederlaag die de sluimerende crisis alleen maar ...

303
303
'Khalaili verlaat Union, Nederlandse sensatie als vervanger‘

Union SG heeft een neus voor (onbekend) talent. De Brusselaars zijn uiteraard volop bezig met het ...

72
72
'Ontslag Hayen: Verhaeghe stevig uit de bocht'

Het ontslag van Nicky Hayen blijft nazinderen bij Club Brugge. De fans keerden zich tegen het ...

1083
1083
'Na De Cat volgende topdossier voor Anderlecht: 30 miljoen'

Bij RSC Anderlecht moeten ze in 2026 spelers verkopen, wat bij elke Belgische club het geval is. ...

379
379
Grote schlemiel bij Genk: "Heel slecht van mijn kant"

KRC Genk raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. Donderdag verloren de ...

135
135
Hoogspanning in Genk: Fink beantwoordt ontslag-vragen

Het beloven spannende dagen te worden bij KRC Genk. Donderdagavond incasseerden de Limburgers op het ...

162
162
Vuurwerk verzekerd: spelers krijgen pittige Leko-waarschuwing

Ivan Leko is begonnen aan zijn tweede ambtstermijn als hoofdcoach van Club Brugge. De Kroaat werd ...

387
387
UEL/UECL: Tielemans grote matchwinnaar, horror-avond Engels

In de Europa League heeft Youri Tielemans zijn goede vorm bij Aston Villa nog eens geetalleerd. Met ...

57
57
'Belletje in januari: Bayern pleziert Kompany met toptransfer'

Nog twee matchen te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn troepen bij ...

156
156
Nieuwe onthullingen Hayen-ontslag: oude bekende doet boekje open

Club Brugge zorgde deze week voor een heuse schokgolf met zijn veelbesproken trainerswissel. De ...

2144
2144
Over en uit voor Fink? Genk-spelers maken statement

Hoe lang houdt Thorsten Fink het hoofd nog boven water bij KRC Genk? Na de nederlaag van donderdag ...

614
614
"Anders wordt het moeilijk" - Leko krijgt heldere taak bij Club

Ivan Leko maakte deze week zijn grote rentree als hoofdcoach van Club Brugge. De Kroaat werd maandag ...

638
638

Meer sportnieuws