'Barcelona biedt spotprijs voor Rode Duivel'

door
'Barcelona biedt spotprijs voor Rode Duivel'

Na de overwinning in El Clasico ligt de Spaanse titel binnen handbereik voor FC Barcelona. Maar de Catalanen willen komend seizoen ook weer een rol spelen op het Europese toneel en dus moet versterking volgen tijdens de komende transferperiode. Daarbij staat de naam van een Rode Duivel hoog op de verlanglijst.


Afhankelijk van de toekomst van Sergio Busquets, zou Barça graag zijn middenveld versterken. Daarnaast wordt gezocht naar extra opties voor de flanken. En daarvoor is het vizier nu al een tijdje gericht op Yannick Carrasco. De Rode Duivel is momenteel een basisspeler bij Atlético Madrid, maar gaat daar komende zomer zijn laatste contractjaar in. Bovendien wordt in Spanje al een eventjes beweerd dat de flankspeler zijn zinnen heeft gezet op een nieuw avontuur.

Tijdens de voorbije wintermercato kwam de naam van Carrasco ook al ter sprake toen Barça en Atlético aan de onderhandelingstafel plaatsnamen om de overgang van Memphis Depay te bespreken. Uiteindelijk kwamen beide clubs tot een overeenkomst waardoor de Catalanen komende zomer een optie hebben om Carrasco voor een gelimiteerde som over te nemen. Het gaat wel om een 'niet-bindende' optie, Barcelona is dus niet verplicht om hierop beroep te doen.

MINIMUMPRIJS
Volgens Relevo blijft de 29-jarige echter hoog op de verlanglijst staan in Camp Nou. Maar zoals geweten kampt de leider uit La Liga met grote financiële problemen. Daarom zou men van plan zijn om geen beroep te doen op de genoemde optie. In plaats daarvan wil de clubleiding nieuwe onderhandelingen met Atlético aanknopen om tot een goedkopere overeenkomst te komen. Al zou Barça voor het absolute minimum gaan. Zo zou het maximaal 9 à 10 miljoen euro willen spenderen aan de Rode Duivel. "Geen euro meer", schrijft Relevo.

LEES OOK: 'Barça schiet in actie: transferdeal met Man City'

Zou Carrasco een basisspeler zijn bij het huidige Barça?

Meest recent

Doelman vh Jaar: Coosemans onthult zijn grootste uitdagers

Vlak voor het Belgische clubvoetbal zich straks weer op gang trekt, wordt de winnaar van de Gouden ...

4
4
'Club gaat los op mercato: twee topaanwinsten, twee vertrekkers'

De spelers van Club Brugge genieten momenteel van een welverdiende verlofperiode na een bijzonder ...

118
118
Titelfavorieten JPL: enorme verrassing als kampioen?

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

321
321
Under Review: meevallers voor AA Gent & Anderlecht?

Ook na de laatste speeldag van het kalenderjaar blikt Jonathan Lardot namens het Referee Department ...

86
86
Bondsparket stelt voorbeeld: monstersancties in JPL

Ook tijdens de feestdagen blijft voetbal een klein beetje oorlog. Een boodschap die Timothé ...

147
147
'Code rood voor Overmars: sterkhouder verlaat Antwerp'

Een efficiënt Antwerp boekte zaterdag een gevleide zege tegen Zulte Waregem, waardoor Joseph ...

453
453
'Voorwaarden bekend: Goto tóch terug naar Anderlecht?'

Behalve een centrale verdediger staat een spits straks met stip bovenaan de verlanglijst bij RSC ...

606
606
Liefdesbom rond Sydney Sweeney: topvoetballer haalt uit

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

331
331
Africa Cup: Belgische bondscoaches vieren, Marokko imponeert

Op de Africa Cup werd maandag de laatste speeldag van de groepsfase op gang getrapt. Die leverde ...

105
105
Twijfels rond Coosemans: analist haalt uit vlak voor neus Proto

Colin Coosemans geldt straks als één van de absolute topfavorieten voor de trofee van ...

272
272
'Duranville op zijspoor: Dortmund grijpt keihard in'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels zullen zich in het nieuwe kalenderjaar moeten herpakken. Daarbij ...

246
246
Dikke steek aan Genk: dé reden voor viering Tzolis en Vermant

Club Brugge heeft zijn kalenderjaar 2025 op een fraaie manier kunnen afsluiten. De vicekampioen won ...

587
587
Genk in de nesten: "Prioriteit van Hayen is duidelijk"

KRC Genk heeft een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. Nieuwe coach Nicky Hayen zal ...

335
335
Anderlecht verrast iedereen: stuntdeal aan soldenprijs?

Het gonst in Brussel: dit soort speler zie je normaal niet in de Jupiler Pro League belanden. ...

680
680
Rigaux speelt open kaart over transferplannen Club Brugge

Na de beruchte trainerswissel kondigde het bestuur van Club Brugge in één adem een ...

668
668
Gouden Schoen 2025: verrassing van formaat in de maak?

Met het nieuwe jaar in zicht is het ook al reikhalzend uitkijken naar het Gala van de Gouden Schoen. ...

775
775
Alderweireld beweegt tot tranen toe met emotionele beelden

Eind vorig seizoen nam Toby Alderweireld een definitief afscheid van het profvoetbal bij Antwerp. Na ...

149
149
Visser vergalt debuut Hayen: Lardot ontleedt Genk-Club

De topper tussen KRC Genk en Club Brugge leverde op tweede kerstdag een heus spektakelstuk op, ...

589
589
Rigaux dropt bom: titelheld Union naar Club Brugge?

Na een beklijvende titelrace wist Union vorig seizoen eindelijk aan het langste eind te trekken ...

1432
1432
Gert Verheyen verrast iedereen met straffe nieuwe uitdaging

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen verrassen. Terwijl velen hem vooral kennen als vaste ...

784
784
'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

245
245
'Anderlecht rekent zich rijk en hoopt op 25 miljoen euro'

Bij RSC Anderlecht verkochten ze afgelopen zomer Kasper Dolberg en Jan-Carlo Simic voor grof geld. ...

482
482
STVV op zucht van topdeal: "Binnenkort een overeenkomst"

Bij STVV doen ze al vele jaren financieel en sportief geweldige zaken in Japan. Maar ondertussen ...

400
400
Vanhaezebrouck dropt 'bommetje': weldra terug T1?

Hein Vanhaezebrouck heeft al anderhalf jaar geen club meer. Hij is analist, maar zijn naam werd de ...

667
667
Van der Elst voorspelt "duurste transfer ooit" bij Club

Club Brugge kende een wisselvallig 2025. In 2026 willen ze weer écht domineren in ...

1056
1056

Meer sportnieuws