'Barcelona biedt spotprijs voor Rode Duivel'

door
'Barcelona biedt spotprijs voor Rode Duivel'

Na de overwinning in El Clasico ligt de Spaanse titel binnen handbereik voor FC Barcelona. Maar de Catalanen willen komend seizoen ook weer een rol spelen op het Europese toneel en dus moet versterking volgen tijdens de komende transferperiode. Daarbij staat de naam van een Rode Duivel hoog op de verlanglijst.


Afhankelijk van de toekomst van Sergio Busquets, zou Barça graag zijn middenveld versterken. Daarnaast wordt gezocht naar extra opties voor de flanken. En daarvoor is het vizier nu al een tijdje gericht op Yannick Carrasco. De Rode Duivel is momenteel een basisspeler bij Atlético Madrid, maar gaat daar komende zomer zijn laatste contractjaar in. Bovendien wordt in Spanje al een eventjes beweerd dat de flankspeler zijn zinnen heeft gezet op een nieuw avontuur.

Tijdens de voorbije wintermercato kwam de naam van Carrasco ook al ter sprake toen Barça en Atlético aan de onderhandelingstafel plaatsnamen om de overgang van Memphis Depay te bespreken. Uiteindelijk kwamen beide clubs tot een overeenkomst waardoor de Catalanen komende zomer een optie hebben om Carrasco voor een gelimiteerde som over te nemen. Het gaat wel om een 'niet-bindende' optie, Barcelona is dus niet verplicht om hierop beroep te doen.

MINIMUMPRIJS
Volgens Relevo blijft de 29-jarige echter hoog op de verlanglijst staan in Camp Nou. Maar zoals geweten kampt de leider uit La Liga met grote financiële problemen. Daarom zou men van plan zijn om geen beroep te doen op de genoemde optie. In plaats daarvan wil de clubleiding nieuwe onderhandelingen met Atlético aanknopen om tot een goedkopere overeenkomst te komen. Al zou Barça voor het absolute minimum gaan. Zo zou het maximaal 9 à 10 miljoen euro willen spenderen aan de Rode Duivel. "Geen euro meer", schrijft Relevo.

LEES OOK: Simeone speelt open kaart: volgende club al bekend

Zou Carrasco een basisspeler zijn bij het huidige Barça?

Meest recent

De Cuyper verrast met lofzang over Belgische club

Maxim De Cuyper maakte de overstap van Club Brugge naar Brighton. De linksback is in Engeland niet ...

25
25
‘Anderlecht vloekt: enorme monstersom voor Stassin’

Lucas Stassin werd bij RSC Anderlecht aan de kant geschoven. De aanvaller kreeg geen kansen in het ...

42
42
DAZN zet ook politiek op zijn kop: drastische veranderingen

DAZN heeft beslist om het TV-contract met de Pro League stop te zetten. Daardoor heerst er veel ...

333
333
El Ouahdi roept erg straffe taal bij KRC Genk

Zakaria El Ouahdi is dit seizoen één van de grote uitblinkers van KRC Genk. De ...

123
123
‘Jackpot Anderlecht: Europese clubs stromen binnen'

RSC Anderlecht staat in de Jupiler Pro League op een derde plek. Paars-Wit mikt uiteraard altijd op ...

163
163
'Real Madrid brengt Liverpool ongenadige transferboodschap'

Bij Real Madrid moeten we naar goede gewoonte geen transferactiviteit te verwachten tijdens de ...

31
31
AA Gent slaat toe: 'leider' tekent langdurig contract

Bij AA Gent ontdekten ze de voorbije maanden weer enkele talenten uit eigen kweek. Eind vorig ...

48
48
'Standard pakt uit met Franse WK-ganger'

Standard hoopt zich vrijdagavond tegen KV Mechelen te kunnen herpakken, want de Rouches blikken ...

82
82
'Bliksemvertrek bij Westerlo: bestemming al bekend'

Het gaat bij Westerlo dit seizoen nog met ups en downs. Wellicht hadden ze in 't Kuipje halfweg de ...

41
41
'Renard vist in Italië: verbazingwekkend target Anderlecht'

Anderlecht lijkt in januari weer de transfermarkt op te gaan trekken en de zoektocht naar mogelijke ...

190
190
Crisis in Brugge: Borkelmans haalt hard uit

Het zijn niet de beste weken voor het Brugse voetbal. Bij Club heersen er toch de nodige vraagtekens ...

129
129
TRANSFERUURTJE: 'Strijd Club en Anderlecht, zomeraanwinst verlaat RSCA'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

206
206
‘Union SG wrijft zich in de handen: scouts kijken ogen uit'

Union SG deed de afgelopen jaren al heel wat straffe transferdeals en dit seizoen kunnen spelers ...

87
87
Penders verbaast iedereen: nieuw wapen gaat Europa rond

In de Conference League stond Strasbourg tegenover Crystal Palace. De aantrekkelijke affiche, met ...

127
127
Refs speeldag 16: Brusselse derby en pikante affiche

Na een Europese midweekspeeldag staat er alweer een nieuwe speeldag in de Jupiler Pro League op het ...

67
67
Opvallende transferonthulling De Cuyper: “Dankzij Meijer”

Maxim De Cuyper was de afgelopen seizoen één van de smaakmakers bij Club Brugge, maar ...

226
226
Anderlecht mengt zich in strijd met Club Brugge en Union

De Belgische voetbalbond zoekt een nieuwe pion voor de raad van bestuur na het vertrek van Wouter ...

223
223
Van Crombrugge klopt op eigen borst: signaal naar Fink

KRC Genk deed in de Europa League goede zaken. De Limburgers wonnen met 2-1 van Basel. In het slot ...

184
184
'Guardiola gecharmeerd: JPL-parel op radar Manchester City'

Manchester City is weer aan het bouwen aan een team dat de komende jaren de Premier League kan ...

202
202
Fellaini in opspraak: pikant verhaal duikt op

Marouane Fellaini is al een tijdje geen voetballer meer. Hij werd vorige week nog gehuldigd in Luik ...

252
252
'Code rood bij Standard: berucht duo plots op Sclessin'

Standard is nog steeds bezig met het zoeken naar investeerders. De Rouches hebben zwarte sneeuw ...

293
293
'Transferbom Man Utd: bod van 100 miljoen bij Real'

Manchester United draait een iets beter seizoen, maar overtuigend is het zeker niet. De recente 1 op ...

136
136
Fink wil klus afmaken: "Dat is de volgende stap"

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel en boekt zo een zeer knappe 10 op 15 in de Europa League. De ...

131
131
STVV aan de bak: deals met twee succespionnen?

Bij STVV lopen heel wat spelers in de kijker. Trainer Wouter Vrancken sprak bij TVL Sportcafé ...

86
86
'Anderlecht slaakt zucht: Union krijgt harde ‘nee’'

RSC Anderlecht wist in het verleden Théo Leoni uit de handen van Union SG te houden. De ...

379
379

Meer sportnieuws