'Barcelona biedt spotprijs voor Rode Duivel'

811 stemmen
'Barcelona biedt spotprijs voor Rode Duivel'

Na de overwinning in El Clasico ligt de Spaanse titel binnen handbereik voor FC Barcelona. Maar de Catalanen willen komend seizoen ook weer een rol spelen op het Europese toneel en dus moet versterking volgen tijdens de komende transferperiode. Daarbij staat de naam van een Rode Duivel hoog op de verlanglijst.


Afhankelijk van de toekomst van Sergio Busquets, zou Barça graag zijn middenveld versterken. Daarnaast wordt gezocht naar extra opties voor de flanken. En daarvoor is het vizier nu al een tijdje gericht op Yannick Carrasco. De Rode Duivel is momenteel een basisspeler bij Atlético Madrid, maar gaat daar komende zomer zijn laatste contractjaar in. Bovendien wordt in Spanje al een eventjes beweerd dat de flankspeler zijn zinnen heeft gezet op een nieuw avontuur.

Tijdens de voorbije wintermercato kwam de naam van Carrasco ook al ter sprake toen Barça en Atlético aan de onderhandelingstafel plaatsnamen om de overgang van Memphis Depay te bespreken. Uiteindelijk kwamen beide clubs tot een overeenkomst waardoor de Catalanen komende zomer een optie hebben om Carrasco voor een gelimiteerde som over te nemen. Het gaat wel om een 'niet-bindende' optie, Barcelona is dus niet verplicht om hierop beroep te doen.

MINIMUMPRIJS
Volgens Relevo blijft de 29-jarige echter hoog op de verlanglijst staan in Camp Nou. Maar zoals geweten kampt de leider uit La Liga met grote financiële problemen. Daarom zou men van plan zijn om geen beroep te doen op de genoemde optie. In plaats daarvan wil de clubleiding nieuwe onderhandelingen met Atlético aanknopen om tot een goedkopere overeenkomst te komen. Al zou Barça voor het absolute minimum gaan. Zo zou het maximaal 9 à 10 miljoen euro willen spenderen aan de Rode Duivel. "Geen euro meer", schrijft Relevo.

LEES OOK: Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Zou Carrasco een basisspeler zijn bij het huidige Barça?

Meest recent

Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

11
11
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

108
108
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

22
22
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

17
17
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

42
42
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

79
79
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

168
168
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

658
658
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

117
117
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

209
209
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

165
165
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

148
148
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

263
263
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

40
40
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

45
45
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

173
173
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

509
509
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

249
249
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

234
234
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

140
140
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

91
91
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

471
471
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

344
344
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

151
151
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

143
143

Meer sportnieuws