'Overnamegesprekken KVO: vraagprijs bekend'

389 stemmen
'Overnamegesprekken KVO: vraagprijs bekend'

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus wordt het voor een aantal ploegen pompen of verzuipen om alsnog het behoud te vrijwaren. Dat is onder meer het geval bij KV Oostende. Ondertussen lijkt een nieuwe overname in de maak aan de kust.


KVO beleeft een erg teleurstellend seizoen. De Kustploeg staat momenteel op de zestiende plaats in het klassement en lijkt op degradatie naar de Challenger Pro League af te stevenen. Daarnaast rommelt het ook naast het veld. Begin vorige maand doken zelfs doemberichten op over een mogelijk faillissement. De club zou niet langer in staat zijn om bepaalde facturen te betalen, waardoor de schulden flink oplopen.

Uiteindelijk werd vanuit de club ontkend dat de situatie zo ernstig zou zijn, maar toch zijn de problemen behoorlijk acuut. Dat zou onder meer te maken hebben met de hoofdeigenaars. De Amerikaanse investeerders van Pacific Media Group lijken niet van plan om nog veel geld in de club te pompen, met alle gevolgen van dien. Maar er zou nu een structurele oplossing in de maak zijn.

CHINESE WOLVES-EIGENAARS
De Britse kwaliteitskrant The Guardian stelt namelijk dat KV Oostende voor een nieuwe overname staat. Het Chinese conglomeraat Fosun, dat ook het Engelse Wolverhampton in handen heeft, zou concrete belangstelling tonen. De gesprekken bevinden zich weliswaar nog in een vroeg stadium, maar deze week zouden de betrokken partijen opnieuw samenzitten. Volgens het genoemde medium zou PMG minstens 10 miljoen euro verlangen om de club over te nemen.

LEES OOK: ‘Volgt Theate plots Rode Duivel? Transferstrijd barst los’

KVO gaat zich alsnog redden ...

Meest recent

'Club Brugge houdt adem in: Vermant hakt plots knoop door'

Club Brugge houdt de adem in rond Romeo Vermant. De beslissing is nog niet officieel uitgesproken, ...

269
269
Overname een feit: Paul Gheysens met boodschap aan RAFC-fans

Paul Gheysens heeft Royal Antwerp FC dan toch verkocht. De voorzitter vond een akkoord met Wouter ...

48
48
Done deal: Wouter Vandenhaute neemt Antwerp over

De kogel is door de kerk: Wouter Vandenhaute wordt de nieuwe hoofdaandeelhouder van Royal Antwerp ...

255
255
Anderlecht gaf nu wel toe: "Probeerden in januari al bij RSCA"

La Louvière heeft met de komst van Anas Tajaouart een veelbelovende versterking ...

83
83
Sommer verklaart: "Daarom koos ik voor Club Brugge"

Club Brugge haalde met Yann Sommer een grote naam naar de Jupiler Pro League. De 37-jarige Zwitser ...

124
124
Vannieuwkerke doorbreekt stilte met emotioneel WK-bericht

Het WK van de Rode Duivels eindigde vorig weekend met een stevige domper. België hield Spanje ...

65
65
'AS Roma klopt aan voor sterkhouder van KRC Genk'

Bij KRC Genk gaat er deze mercato nog heel veel gebeuren, zowel in- als uitgaand. Vanuit Italië ...

258
258
'Club Brugge duwt door en biedt 8 miljoen euro'

Club Brugge verliest Christos Tzolis en moet dus op zoek naar een nieuwe flankaanvaller. Meer zelfs, ...

321
321
Lierse SK pakt uit met héél stevige aanwinst

Lierse SK heeft vandaag een zeer opvallende aanwinst aangekondigd. De club uit de Challenger Pro ...

48
48
Cercle Brugge stelt nieuwe middenvelder voor

De Belgische ploegen blijven zich versterken. Ze kijken daarbij vooral naar het buitenland. Zo heeft ...

39
39
Vrancken heeft beet en shopt in de Jupiler Pro League

Wouter Vrancken koos deze zomer voor een verrassende uitdaging. Na een topseizoen koos hij ervoor om ...

54
54
'Club met de handen in het haar voor Supercup én JPL-start'

De eerste grote test voor Club Brugge wordt de Belgische Supercup tegen Union SG. Op 31 juli neemt ...

652
652
Burgess wees monstercontract af: groots plan met KAA Gent

Christian Burgess verliet Union SG na jaren trouwe dienst. Beide partijen kwamen er niet uit tijdens ...

246
246
‘Strijd om Onyedika barst volledig los: Club ontvangt bod’

Club Brugge kende een topseizoen en verschillende sterkhouders dreigen de club te verlaten deze ...

483
483
Tuchel haalt ongezien uit: Engeland compleet afgemaakt

Engeland ging in de halve finale van het WK onderuit tegen Argentinië. De Engelsen kwamen op ...

147
147
Wilmots apetrots: Standard pakt uit met nieuwe zomertransfer

Standard Luik is druk in de weer op de zomermercato. De Rouches hopen weer mee te kunnen doen om de ...

131
131
‘Stunt van formaat: Club verliest toptalent aan JPL-club’

Club Brugge focuste zich de afgelopen jaren op de jeugdopleiding en de werking met Club NXT. ...

687
687
Wending: Ferrera krijgt toch straf na uithaal richting refs

Yannick Ferrera degradeerde met Dender naar de Challenger Pro League. Na de laatste speeldag haalde ...

61
61
Burgess onthult exacte reden voor vertrek Union SG

Christian Burgess groeide de afgelopen seizoenen uit tot een icoon bij Union SG. De centrale ...

275
275
FIFA start onderzoek naar clash Argentinië – Engeland

De halve finale tussen Argentinië en Engeland zindert nog na. The Three Lions kwamen op ...

103
103
Lommel sluit straffe transferdeal met Atletico Madrid

Lommel is straks de meest verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League, nadat de Limburgers ...

52
52
'Puzzelen voor Leko: debutanten én nodige afwezigen'

Bij Club Brugge hebben ze nog twee weken om zich klaar te stomen voor hun eerste officiële ...

319
319
OHL pakt uit en houdt jeugdinternational aan boord

Bij OH Leuven hopen ze komend seizoen beter te doen, nadat ze in de voorbije jaargang maar net de ...

29
29
'Beveren wil transfervrije slag slaan bij Standard'

SK Beveren veroverde vorig seizoen met groot machtsvertoon de titel in de Challenger Pro League, ...

135
135
'Nieuwe Lukaku-wending: straffe bestemming duikt op'

Romelu Lukaku speelde een opmerkelijk sterk WK. Na een seizoen met amper 64 speelminuten waren er ...

540
540

Meer sportnieuws