'Overnamegesprekken KVO: vraagprijs bekend'

door
'Overnamegesprekken KVO: vraagprijs bekend'

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus wordt het voor een aantal ploegen pompen of verzuipen om alsnog het behoud te vrijwaren. Dat is onder meer het geval bij KV Oostende. Ondertussen lijkt een nieuwe overname in de maak aan de kust.


KVO beleeft een erg teleurstellend seizoen. De Kustploeg staat momenteel op de zestiende plaats in het klassement en lijkt op degradatie naar de Challenger Pro League af te stevenen. Daarnaast rommelt het ook naast het veld. Begin vorige maand doken zelfs doemberichten op over een mogelijk faillissement. De club zou niet langer in staat zijn om bepaalde facturen te betalen, waardoor de schulden flink oplopen.

Uiteindelijk werd vanuit de club ontkend dat de situatie zo ernstig zou zijn, maar toch zijn de problemen behoorlijk acuut. Dat zou onder meer te maken hebben met de hoofdeigenaars. De Amerikaanse investeerders van Pacific Media Group lijken niet van plan om nog veel geld in de club te pompen, met alle gevolgen van dien. Maar er zou nu een structurele oplossing in de maak zijn.

CHINESE WOLVES-EIGENAARS
De Britse kwaliteitskrant The Guardian stelt namelijk dat KV Oostende voor een nieuwe overname staat. Het Chinese conglomeraat Fosun, dat ook het Engelse Wolverhampton in handen heeft, zou concrete belangstelling tonen. De gesprekken bevinden zich weliswaar nog in een vroeg stadium, maar deze week zouden de betrokken partijen opnieuw samenzitten. Volgens het genoemde medium zou PMG minstens 10 miljoen euro verlangen om de club over te nemen.

POLL: KVO gaat zich alsnog redden ...

Meest recent

Antwerp-verkoop in stroomversnelling? ‘Kandidaten bekend'

Paul Gheysens krijgt klappen met zijn bedrijf Ghelamco. Uit de jaarcijfers is gebleken dat er nog ...

41
41
Nieuwe diamant Anderlecht: ‘Deze wel met respect behandelen’

RSC Anderlecht won met 1-3 op het veld van Royal Antwerp FC en Paars-Wit lijkt de vierde plek zo ...

31
31
Ferme twijfels over De Ketelaere, wat is er aan de hand?

Charles De Ketelaere stond vorig jaar plots aan de top. Met Atalanta was de Rode Duivel enorm ...

55
55
Antwerp-fans woedend: “Slechtste transfer dit jaar!”

Royal Antwerp FC hoopte de strijd om plek 4 nieuw leven in te blazen, maar RSC Anderlecht deed een ...

141
141
Perfect voorgerecht: Paars-Wit overvleugelt pover Antwerp

Hasi gokte vandaag stevig met een B-elftal op de Bosuil, die zet pakte echter geweldig uit. Een meer ...

85
85
Club Brugge - KAA Gent plots uitgesteld, opstellingen bekend

Club Brugge en KAA Gent bekampen elkaar in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart strijdt nog volop ...

242
242
Croky Cup: op deze tv-zenders kan je de finale bekijken

Zondagavond staat de eerste hoofdprijs in het Belgische voetbalseizoen op het spel. Terwijl de ...

154
154
Mogelijke overname Antwerp: CEO schept klaarheid

Bij Antwerp konden ze donderdag uitstekend nieuws melden, want eindelijk staan alle lichten op groen ...

123
123
Fans ergeren zich mateloos aan Antwerp-Anderlecht

De zevende speeldag in de Champions' Play-Off wordt donderdagmiddag geopend met een kraker tussen ...

197
197
'Totale verrassing bij Anderlecht: transferlicht toch op groen'

Anderlecht strijdt nog volop om de vierde plaats in de Jupiler Pro League en speelt zondag nog de ...

187
187
Zaterdag kan degradatiestrijd in 1 klap beslist zijn

De play-offs gaan hun laatste rechte lijn in. Komend weekend kan de strijd om het behoud in de ...

145
145
‘Megakorting op Rode Duivel: één club dringt aan’

Komende zomer zullen heel wat Rode Duivels weer een hoofdrol vertolken op de transfermarkt. Al ...

85
85
'Anderlecht mag volgende uitgaande transfer schrappen'

Anderlecht staat voor een zeer drukke transferzomer. Het legde met Cedric Hatenboer en Mihajlo ...

114
114
Marc Coucke biedt Anderlecht-fans unieke kans richting bekerfinale

Deze namiddag staat voor Anderlecht nog een wedstrijd in de Play-Offs op het programma. De wedstrijd ...

117
117
Hasi verbaast compleet met basiself, Antwerp op sterkst

Om 13u30 trappen Anderlecht en Antwerp de zevende speeldag van de Champions' Play-Off op gang. Die ...

166
166
Antwerp bevestigt tribune 2-nieuws: deadline bekend

Straks gaat Antwerp op zoek naar een tweede overwinning op rij om zich weer helemaal te mengen in de ...

67
67
TRANSFERUURTJE: 'Transferdomper Anderlecht, Karetsas beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

212
212
Paniek bij Antwerp: bliksemverkoop in aantocht?

De bevestiging van de afbraak van Tribune 2 viel samen met de bekendmaking van de jaarcijfers van ...

227
227
Odoi windt er geen doekjes om: “Ik voel nog steeds schaamte”

Denis Odoi is inmiddels al 37 jaar, maar de polyvalente middenvelder blijft gaan. Bij Royal Antwerp ...

86
86
Milicevic vuurt stevige waarschuwing af aan Club Brugge

KAA Gent neemt het donderdag op tegen Club Brugge. De Buffalo’s zitten momenteel in de hoek ...

260
260

Meer sportnieuws