Vormer goud waard voor Club: "Had veel aan hem"

door
Vormer goud waard voor Club:

Om te kunnen scoren op drie fronten, lanceerde Club Brugge afgelopen zomer een heus transferoffensief. Maar een groot deel van de zomeraanwinsten viel inmiddels door de mand bij Blauw-Zwart. De komst van Bjorn Meijer blijkt dan weer een voltreffer te zijn voor de uitredende landskampioen.


Blauw-Zwart betaalde eind vorig seizoen een slordige 6 miljoen euro om Meijer over te nemen van FC Groningen. Een risicovolle investering want de 20-jarige linksback had op dat moment slechts een beperkt aantal matchen op het hoogste niveau gespeeld. Maar Club nam een goede beslissing. Zo groeide de Nederlandse beloften-international de voorbije maanden uit tot één van de dragende krachten bij de Bruggelingen.

En daar speelde ook oud-aanvoerder Ruud Vormer een belangrijke rol in. Tegenover NOS laat Meijer immers verstaan dat zijn landgenoot hem meteen bij de arm nam tijdens zijn aanpassingsperiode. "Toen ik in het begin bij Brugge een paar duels wissel stond, zag hij aan me dat ik ermee zat en gingen we praten. Daar had ik veel aan", vertelt de linksback. "Ik heb nu nog steeds goed contact met Ruud."

GEEN EREDIVISIE-TOP
In ieder geval heeft Meijer geen spijt van zijn keuze voor Club, ook al speelde hij daardoor nooit voor een topclub in eigen land. "Ik heb lang over deze stap nagedacht. En het pakt goed uit. Er zijn veel routes om de top te halen. Als je zelfverzekerd bent, dan kan het goed komen. Ik denk dat het in Brugge ook wat rustiger is dan wanneer ik bijvoorbeeld bij Ajax, Feyenoord of PSV had gespeeld."

LEES OOK: Ruud Vormer verrast Club-fans met gloednieuw project

Club had Vormer tot eind dit seizoen moeten houden ...

Meest recent

'Toptransfer Beerschot: deal weldra afgerond'

Bij Beerschot draait het momenteel vierkant in de Challenger Pro League. De club gaat in januari de ...

32
32
Westerlo compleet verrast: toptransfer naar de MLS

KVC Westerlo kent een zeer drukke mercato, zowel in- als uitgaand. De Kemphanen hoopten dat een van ...

15
15
Ivan Leko in shock na gala Gouden Schoen

Club Brugge heeft met Ardon Jashari weer een Gouden Schoen afgeleverd. Al was het bijzonder ...

128
128
'Standard laat floptransfer gratis vertrekken'

Standard zoekt een oplossing voor een aantal spelers. Zo willen ze ruimte maken voor de komst van ...

54
54
De Cat of Karetsas? Europese top volgt één naam

Komende zomer gaan er weer smaakmakers de Jupiler Pro League verlaten. Twee jonkies die al veel ...

274
274
Bekende naam bood zich aan in JPL, maar bleef in de kou

Elk seizoen worden er honderden trainers aangeboden in de Jupiler Pro League. Nochtans is het ...

80
80
'Buitenkans JPL-clubs: ervaren Belg plots op de markt'

Als er Belgische ploegen zijn die nog een defensieve versterking zoeken, dan is er misschien een ...

154
154
Clement doet boekje open over zijn Engels avontuur

Philippe Clement had altijd al de ambitie om op een dag in Engeland te werken. Enkele maanden ...

122
122
'Frutos helpt Anderlecht en strikt overbodige speler'

Olivier Renard moet de kern van RSC Anderlecht dringend gaan uitdunnen. Cédric Hatenboer ...

321
321
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

255
255
'Aston Villa doet zaken met Belgische club'

Aston Villa is dit seizoen opnieuw één van de revelaties in de Premier League. Na een ...

139
139
Leko neemt twijfels weg over keeperskwestie bij Club

Voor Club Brugge zit de winterstop er alweer op. Dinsdag staat het voor zijn eerste wedstrijd van ...

363
363
'Transfer dichterbij: sterkhouder ontbreekt bij Antwerp'

Deze week ontwaakt het Belgische voetbal weer uit zijn winterslaap. Dat gebeurt in eerste instantie ...

160
160
'Club gaat overstag en laat Onyedika alsnog vertrekken'

Bij Club Brugge zou de kassa deze mercato weleens stevig kunnen gaan rinkelen. Zondagavond rondden ...

1177
1177
'Standard snakt naar aanwinst na nieuwe domper'

Standard prijkt voorlopig op een knappe zesde plaats in de Jupiler Pro League, maar het zal alles ...

196
196
Coucke’s opvallende Gouden Schoen-keuze laat fans sprakeloos

Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de spotlights naar zich toe trekt. Gisteren op het Gala van ...

133
133
'OHL zet streep door miljoenentransfer'

Bij OH Leuven rinkelde de kassa vorige zomer stevig met de verkoop van Ezechiel Banzuzi. Het ...

31
31
'Anderlecht plooit: transfer snel afgerond'

Er ligt bij Anderlecht deze winter heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig blijft het ...

636
636
'Enorme transferbom: megabod voor Lukaku'

Romelu Lukaku werd zondagavond op het Gala van de Gouden Schoen verkozen tot beste Belg in het ...

843
843
'Union heeft weer beet: medische testen gepland'

De wintermercato is intussen al een tijdje weer open in België, maar bij de topclubs in ons ...

136
136
TRANSFERUURTJE: 'Gent haalt lieveling terug, prijskaartje Tzolis bekend'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

428
428
‘Vijf transferdossiers Renard: één pion vertrekt sowieso’

Het is weer een drukke periode bij Olivier Renard en RSC Anderlecht. De wintermercato zorgt voor ...

454
454
Brusselmans schetst onheil rond De Wever

Herman Brusselmans staat opnieuw in de kijker met een uitspraak die bij velen de wenkbrauwen doet ...

157
157
Spanje in de ban van Mbappé: superster start oorlog

Real Madrid verloor in de Supercopa van grote rivaal FC Barcelona en daar was Kylian Mbappé ...

253
253
‘STVV houdt hart vast: smaakmaker richting knaltransfer’

Sint-Truiden VV is richting een topseizoen aan het gaan. De formatie van Wouter Vrancken draait ...

419
419

Meer sportnieuws