'Standard opent onderhandelingen over topdeal'

door
'Standard opent onderhandelingen over topdeal'

Bij Standard begonnen ze dit seizoen aan een nieuw tijdperk met de overname door 777 Partners, maar die hielden zich de voorbije maanden opvallend rustig op de transfermarkt. In januari kwam er bijvoorbeeld met Ibe Hautekiet slechts één jonge aanwinst, ondanks dat vers bloed op een aantal posities zeer welkom was. Komende zomer mogen we mogelijk wel meer activiteit verwachten in Luik.


Standard zal in de eerste plaats wel moete zien om zijn elftal bijeen te houden, want een aantal titularissen spelen slechts op huurbasis op Sclessin. Dat is bijvoorbeeld het geval voor Phillip Zinckernagel, die in de zomer tijdelijk overgenomen werd van Olympiakos. Dat bleek een uitstekende zet, want met negen goals en twee assists groeide de Deen uit tot een sleutelspeler.

Zinckernagel liet zelf al weten dat hij graag bij Standard zou blijven en volgens Ekrem Konur maken de Rouches nu ook werk van een verlengd verblijf. Ze zouden al gesprekken opgestart hebben met Olympiakos omtrent een definitieve transfer. Het voordeel voor Standard is dat Zinckernagel in Griekenland aan zijn laatste contractjaar begint. Vorige zomer betaalde Olympiakos nog 2 miljoen euro voor zijn komst.

GENOA
Mocht Standard er niet in slagen om een akkoord te vinden, kan Zinckernagel wel nog in het netwerk van 777 blijven. Ook zusterclub Genoa zou immers interesse tonen. Zij staan momenteel op de tweede plaats in de Serie B en liggen op koers om terug te keren in de Serie A, waardoor Zinckernagel er een mooie uitdaging zou kunnen wachten.


LEES OOK: 'Standard 'baalt': geen toptransfer naar Rusland'

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

'Standard 'baalt': geen toptransfer naar Rusland'
'Standard 'baalt': geen toptransfer naar Rusland'
105

Moet Standard hem absoluut houden?

Meest recent

'Uitstekend nieuws Garcia: Rode Duivel maakt comeback'

Binnen twee weken moet Rudi Garcia bekend maken welke Rode Duivels hij zal meenemen naar het WK. De ...

0
0
Trainersdilemma Essevee: Colpaert spreekt duidelijke taal

Voor Zulte Waregem staat er dit seizoen eigenlijk niets meer op het spel, want in de Relegation ...

3
3
'Club Brugge schiet in actie: bod van 3,5 miljoen'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar achter de schermen lijkt hun ...

76
76
'Charleroi hoopt op miljoenen dankzij PL-duel'

Het heeft er alle schijn van dat de Jupiler Pro League komende zomer weer de nodige smaakmakers zal ...

9
9
Essevee wrijft zich in handen: smaakmaker blijft mogelijk

Bij Zulte Waregem zijn ze intussen al enkele weken zeker van het behoud in de Jupiler Pro League, ...

45
45
Franky Van der Elst compleet verrast: woorden raken diep

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

52
52
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in Genk, toptalent voor Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

103
103
‘Code rood Antwerp: clash met supporters op komst’

Royal Antwerp FC doet nog volop mee in de Europe Play-Offs, maar de achterban begint toch te morren. ...

117
117
Saudische rel rond ref Lambrechts: "Het is een schande!"

Op de Belgische velden krijgen de scheidsrechters er wekelijks van langs, maar ook in ...

103
103
STVV verrast met transfernieuws: betrouwbare schakel

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries linken naar ...

63
63
Rode Duivels én Chelsea? Martens geeft hint over Penders

Binnen twee weken maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Daarin zijn ...

51
51
Een koopje? Ajax komt met Godts-statement

De voorbije dagen ging de naam van Mika Godts in heel Europa over de tongen, na zijn geweldige ...

100
100
STVV slaat terug na kritiek: "Ongelijke strijd"

STVV is nog steeds dé revelatie van het seizoen. De Kanaries lijken in de Champions' Play-Off ...

72
72
Grote verandering: hier zal CL vanaf 2027 te zien zijn

De voorbije jaren moest de Belgische voetbalfan zich al stevig aanpassen om naar voetbal te kunnen ...

326
326
'Garcia schokt: 2 certitudes vallen nog uit de boot voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden. In de komende weken zullen de eerste selecties voor ...

334
334
Lukaku biedt zichzelf aan: pikante toptransfer lonkt

Romelu Lukaku werkt nog steeds in België aan zijn terugkeer, nadat eind maart een nieuwe ...

299
299
Zlatan Ibrahimović zet sociale media in brand met één video

Zlatan Ibrahimović heeft opnieuw van zich laten horen op sociale media, en zoals zo vaak deed hij ...

23
23
'Standard 'baalt': geen toptransfer naar Rusland'

Bij Standard gaat er deze zomer sowieso volk vertrekken. De Rouches moeten zoals elke Belgische ...

105
105
'Antwerp hakt knoop door over Janssen en Kerk'

Royal Antwerp FC kent alweer een pover seizoen en heeft de rol aan de Belgische top al even moeten ...

228
228
STVV geeft transferplan prijs: "Dat is de bedoeling"

Bij STVV zijn ze een voorbeeldclub inzake het financiële compartiment, dat maakten we al eerder ...

109
109
Wesley Sonck compleet voor schut gezet: "Wat is dit?"

Wesley Sonck heeft in zijn voetbalcarrière al heel wat meegemaakt. De ex-spits kreeg ...

74
74
Albert ziet Anderlecht fout maken: "Zijn vertrek is slecht nieuws"

RSC Anderlecht gaat nog zware weken tegemoet. De Brusselaars moeten alles op alles zetten voor een ...

255
255
'Ajax-nachtmerrie: Club Brugge-deal hakt er zwaar in'

Ajax zit met een probleem, want Club Brugge duwt stevig door voor een van de revelaties van de ...

376
376
'Alvarez verlaat Atlético: drie clubs en enorme monstersom'

Bij Atlético Madrid hebben ze met Julian Alvarez een topspits in de rangen. De kans is echter ...

92
92
Vanden Borre doet boekje open over RSCA-terugkeer Lukaku

Bij RSC Anderlecht hebben ze nood aan ervaring. Dé grote droomtransfer van de fans is Romelu ...

334
334

Meer sportnieuws