'Standard opent onderhandelingen over topdeal'

258 stemmen
'Standard opent onderhandelingen over topdeal'

Bij Standard begonnen ze dit seizoen aan een nieuw tijdperk met de overname door 777 Partners, maar die hielden zich de voorbije maanden opvallend rustig op de transfermarkt. In januari kwam er bijvoorbeeld met Ibe Hautekiet slechts één jonge aanwinst, ondanks dat vers bloed op een aantal posities zeer welkom was. Komende zomer mogen we mogelijk wel meer activiteit verwachten in Luik.


Standard zal in de eerste plaats wel moete zien om zijn elftal bijeen te houden, want een aantal titularissen spelen slechts op huurbasis op Sclessin. Dat is bijvoorbeeld het geval voor Phillip Zinckernagel, die in de zomer tijdelijk overgenomen werd van Olympiakos. Dat bleek een uitstekende zet, want met negen goals en twee assists groeide de Deen uit tot een sleutelspeler.

Zinckernagel liet zelf al weten dat hij graag bij Standard zou blijven en volgens Ekrem Konur maken de Rouches nu ook werk van een verlengd verblijf. Ze zouden al gesprekken opgestart hebben met Olympiakos omtrent een definitieve transfer. Het voordeel voor Standard is dat Zinckernagel in Griekenland aan zijn laatste contractjaar begint. Vorige zomer betaalde Olympiakos nog 2 miljoen euro voor zijn komst.

GENOA
Mocht Standard er niet in slagen om een akkoord te vinden, kan Zinckernagel wel nog in het netwerk van 777 blijven. Ook zusterclub Genoa zou immers interesse tonen. Zij staan momenteel op de tweede plaats in de Serie B en liggen op koers om terug te keren in de Serie A, waardoor Zinckernagel er een mooie uitdaging zou kunnen wachten.


LEES OOK: "Pure criminaliteit" - zware gevolgen na rellen Waalse derby

Moet Standard hem absoluut houden?

Meest recent

Club eert Mignolet met demonstratie, RSCA slikt vernedering

Om 18u30 stonden er nog drie matchen op het programma op de laatste speeldag van de Champions' ...

4
4
Westerlo twijfelt over twee spelers: "Bestuur praat met hen"

KVC Westerlo kende een goed seizoen. Issame Charai hoopt dat zijn sportieve bazen hem volgend jaar ...

5
5
Mrabti speelt open kaart: "Een andere Belgische club?"

KV Mechelen kondigde aan dat Kerim Mrabti de club verlaat. De ervaren middenvelder is transfervrij ...

23
23
Nu al pandoering voor Anderlecht: fans woedend

RSC Anderlecht kent een dramatisch seizoen. De Brusselaars zijn wel zeker van Europa, maar ze ...

193
193
CIES maakt 'beste JPL-team' bekend: aantal verrassingen

Onderzoeksbureau CIES heeft zijn beste elftal van de Jupiler Pro League meegedeeld. Ze deden dat aan ...

57
57
Tottenham op valreep gered, afscheid Guardiola in mineur

Het doek is gevallen over het seizoen in de Premier League. Tijdens de slotspeeldag wist Tottenham ...

33
33
Klaar voor WK: De Bruyne pakt uit met prinsheerlijke assist

In de Italiaanse Serie A wou SSC Napoli zondagavond zijn tweede plaats veilige stellen. Een puntje ...

38
38
'Porto springt in de dans om steunpilaar Club Brugge'

Zondag zet Club Brugge een punt achter zijn seizoen, maar voor de sportieve leiding zal het echte ...

88
88
Opstellingen PO I: Club met Mignolet, onuitgegeven ploeg RSCA

Zondagavond wordt de slotspeeldag van de Champions' Play-Offs integraal op hetzelfde moment ...

111
111
'Alonso laat zich gelden: Chelsea-bom van 80 miljoen'

Chelsea FC wil zondagavond alsnog een Europees ticket veroveren, maar de supporters kijken ook al ...

42
42
"Pure criminaliteit" - zware gevolgen na rellen Waalse derby

Vlak voor het einde van het seizoen heeft het Belgische voetbal zich nogmaals van zijn lelijkste ...

130
130
'Atlético en co schrikken: transferstatement Club-bestuur'

Dat Club Brugge een aantal sterkhouders zal kwijtspelen, staat inmiddels buiten kijf. Maar de ...

330
330
Nieuwe trainerswissel? 'Union beslist over Hubert'

Union SG moest de voorbije seizoenen steevast van trainer wisselen. Zo'n scenario lijkt zich niet te ...

211
211
Club naar Champions League: nu al uitsluitsel over loting

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

507
507
Ploegmaats voorzien bijzonder 'afscheidscadeau' Mignolet

Simon Mignolet werkt zondagavond zijn laatste wedstrijd als profvoetballer af. De supporters van ...

129
129
Pfaff stinkend rijk? Zoveel levert verbluffende veiling op

De legendarische voetbalcollectie van Jean-Marie Pfaff is in Parijs onder de hamer gegaan. ...

118
118
Drama nipt voorkomen: Ajax door kleinste gaatje naar Europa

Ajax heeft zondagmiddag op het laatste nippertje nog een Europees ticket uit de brand gesleept. In ...

105
105
JPL 'Talent vh Jaar': De Cat níét bij drie kandidaten

Maandagavond worden de uitblinkers van het voorbije seizoen nog eens in de verf gezet op de Pro ...

399
399
'Toptransfer Joaquin Seys: Club hakt knoop door'

Met hun sterke prestaties van de voorbije maanden, hebben heel wat spelers van Club Brugge zich in ...

715
715
Kane-statement bij Bayern: Barça krijgt tik om de oren

Bayern München verzekerde zich zaterdag van de Duitse dubbel door in de bekerfinale met VfB ...

100
100
Schokkend! Nieuwe beelden duiken op na veldslag op Sclessin

Sporting Charleroi won zaterdagavond met 0-2 van Standard en kostte de Rouches zo de eindzege in de ...

275
275
Genk zet zinnen op smaakmaker: "Hij is zeker interessant"

KRC Genk hoopt zich via de barrages alsnog te verzekeren van een Europees ticket. Dat weerhoudt de ...

449
449
Brandon Mechele deelt nieuws dat enorm veel emoties losmaakt

De komende dagen staan volledig in het teken van feest, emotie en mooie vooruitzichten. Terwijl ...

319
319
'Nieuwe trainer Napoli absoluut godsgeschenk De Bruyne'

SSC Napoli wil zondagavond zijn tweede plaats veilig stellen in de afsluitende competitiematch tegen ...

182
182
Revanche Tzolis: vier uitdagers voor 'Player of the Season'

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

355
355

Meer sportnieuws