'Standard opent onderhandelingen over topdeal'

door
'Standard opent onderhandelingen over topdeal'

Bij Standard begonnen ze dit seizoen aan een nieuw tijdperk met de overname door 777 Partners, maar die hielden zich de voorbije maanden opvallend rustig op de transfermarkt. In januari kwam er bijvoorbeeld met Ibe Hautekiet slechts één jonge aanwinst, ondanks dat vers bloed op een aantal posities zeer welkom was. Komende zomer mogen we mogelijk wel meer activiteit verwachten in Luik.


Standard zal in de eerste plaats wel moete zien om zijn elftal bijeen te houden, want een aantal titularissen spelen slechts op huurbasis op Sclessin. Dat is bijvoorbeeld het geval voor Phillip Zinckernagel, die in de zomer tijdelijk overgenomen werd van Olympiakos. Dat bleek een uitstekende zet, want met negen goals en twee assists groeide de Deen uit tot een sleutelspeler.

Zinckernagel liet zelf al weten dat hij graag bij Standard zou blijven en volgens Ekrem Konur maken de Rouches nu ook werk van een verlengd verblijf. Ze zouden al gesprekken opgestart hebben met Olympiakos omtrent een definitieve transfer. Het voordeel voor Standard is dat Zinckernagel in Griekenland aan zijn laatste contractjaar begint. Vorige zomer betaalde Olympiakos nog 2 miljoen euro voor zijn komst.

GENOA
Mocht Standard er niet in slagen om een akkoord te vinden, kan Zinckernagel wel nog in het netwerk van 777 blijven. Ook zusterclub Genoa zou immers interesse tonen. Zij staan momenteel op de tweede plaats in de Serie B en liggen op koers om terug te keren in de Serie A, waardoor Zinckernagel er een mooie uitdaging zou kunnen wachten.


LEES OOK: Standard incasseert uppercut na euforie Anderlecht

Moet Standard hem absoluut houden?

Meest recent

'Anderlecht zoekt trainer: plottwist van formaat?'

Na een drukke Deadline Day kan de rust nog niet meteen weerkeren bij RSC Anderlecht, dat na het ...

144
144
Club-bestuur in vuurlinie: groot risico wintermercato

Club Brugge bleef relatief rustig op de wintermercato. Ondanks enkele vertrekkers en de belofte om ...

230
230
Standard incasseert uppercut na euforie Anderlecht

Standard kon afgelopen speeldag vieren na de knappe zege tegen rivaal RSC Anderlecht, maar de ...

49
49
Oorlog Vermeeren in Marseille: De Zerbi reageert

Het gaat er stevig aan toe in Marseille. Arthur Vermeeren werd de afgelopen weken telkens op de bank ...

108
108
Anderlecht-bestuur afgemaakt: “Hasi niet enige probleem"

RSC Anderlecht heeft besloten om Besnik Hasi te ontslaan. Paars-Wit greep in na de zure nederlaag ...

205
205
Halve finales Croky Cup: waar en wanneer op TV te bekijken?

De halve finales van de Croky Cup staan voor de deur. Sporting Charleroi neemt het op tegen Union SG ...

220
220
‘Vreemde keuzes Club Brugge: veel werk op de plank’

Club Brugge beloofde versterkingen, maar uiteindelijk bleef het bij één: Felix ...

347
347
STVV leeft meer dan ooit: zelfs tot in Japan succes

Sint-Truiden VV beleeft een topseizoen. Wouter Vrancken heeft de orde goed op zaken bij STVV en de ...

62
62
Alarm bij KRC Genk: Hayen krijgt stevige waarschuwing

KRC Genk won afgelopen speeldag van Dender, maar het was zonder glans tegen de rode lantaarn van de ...

315
315
Opvolger van Hasi: twee Anderlecht-opties afgeschoten

Na het ontslag van Besnik Hasi bij Anderlecht is de geruchtenmolen op hol geslagen. De ene naam na ...

379
379
Enorme tegenslag STVV: “Ref zat van begin tot einde fout”

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League, maar de ...

85
85
Foket slaat ferm op tafel: weer kans bij Anderlecht?

Thomas Foket is volledig naar de achtergrond verdwenen bij RSC Anderlecht. De vleugelverdediger is ...

600
600
TRANSFERUURTJE: ‘Vuurwerk bij Anderlecht, Club en Genk vrezen’

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

373
373
‘Anderlecht spartelt, Euvrard vindt succesformule Standard'

Standard Luik won afgelopen speeldag van grote rivaal RSC Anderlecht. De Rouches kunnen zo weer naar ...

172
172
Vreemde tendens JPL-wintermercato: onheil op komst?

De wintermercato zit er op voor de Belgische clubs. In sommige landen is de transfermarkt nog open, ...

326
326
Anderlecht krijgt gouden raad: “Preud’homme en Van Gaal”

RSC Anderlecht is naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Besnik Hasi werd ontslagen en ...

459
459
KRC Genk investeert in veelzijdig supertalent (15)

KRC Genk staat bekend om een sterke jeugdopleiding en de Limburgers zijn dan ook van plan om verder ...

200
200
Anderlecht maakt last minute-wintertransfer bekend

RSC Anderlecht was op de slotdag van de wintermercato nog erg actief. Een dag later heeft Paars-Wit ...

272
272
KAA Gent stelt op het nippertje nog aanwinst voor

De wintermercato is in België gesloten, maar toch sijpelen er nog deals naar buiten. Zo stelde ...

119
119
Ongeziene beelden: dít snauwde Hasi aan rust tegen Lambrechts

Standard boekte afgelopen zondag een cruciale zege in de clash met aartsrivaal RSC Anderlecht. Bij ...

498
498
'Blunder treft Anderlecht: in extremis versterking onderweg'

RSC Anderlecht versterkte zich vlak voor het sluiten van de transferperiode met flankaanvaller Coba ...

345
345
'Arsenal, Barça, ...: Belgisch goudhaantje plots grof wild'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels wisselden tijdens de voorbije transferperiode van club. Anderen ...

147
147
Antwerp in de wolken: onverwachte miljoenensom in laatje

Antwerp FC liet het transfergeweld op de Deadline Day grotendeels aan zich voorbij gaan. Desondanks ...

221
221
Twee topkandidaten bij Anderlecht: eerste twijfels duiken op

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor op de levensbelangrijke bekermatch van aanstaande ...

908
908
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

325
325

Meer sportnieuws