Riemer looft smaakmaker: "Zijn toekomst ligt bij Anderlecht"

door
Riemer looft smaakmaker:

Brian Riemer levert goed werk bij RSC Anderlecht. Paars-Wit staat voorlopig in de top acht en wist zich voor de derde keer in 26 jaar voor een Europese kwartfinale te plaatsen. De coach wil echter meer en looft ook één van de smaakmakers van het team.


"Anderlecht mag niet tevreden zijn met de achtste plaats in de competitie. Als je ziet waar wij op drie maanden vandaag komen, dan denk ik niet dat we het véél beter hadden kunnen doen”, vertelde Riemer bij Het Laatste Nieuws.

NOG EEN JAAR RSCA?

Eén van de beslissingen van Riemer was om Bart Verbruggen in doel te zetten. Een gewaagde zet, maar de juiste. De Nederlandse doelman is een toptalent. Hij mag dromen van een zeer grote carrière en ploegen als Liverpool en Manchester United werden al genoemd. Al is dat geen concreet feit.

Riemer looft Verbruggen. "Bart is nog zo jong, maar hij speelt met de uitstraling van een doelman die al meer dan 300 wedstrijden op het hoogste niveau heeft gespeeld. Hij houdt het hoofd altijd koel en is niet bang om mee te voetballen. Sterker nog, hij is een wapen in de opbouw. Geloof mij, Verbruggen heeft een grote toekomst voor zich. En die toekomst ligt in eerste instantie toch nog altijd bij Anderlecht", vertelde Riemer.

POLL: Zal Verbruggen volgend jaar nog voor RSCA spelen?

Meest recent

TU: 'Juventus wil Club-uitblinker, laatste droomtransfer Ronaldo'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

23
23
Kampioenen van het hart: KV Mechelen ontroert met prachtactie

KV Mechelen kwam gisteren slechts tot een gelijkspel in de wedstrijd tegen Standard. Hierdoor is ...

7
7
Pocognoli zet mentale oorlog na Anderlecht verder

Union SG is nog steeds op titelkoers. Na de 0-1 overwinning tegen RSC Anderlecht is het verschil met ...

67
67
JPL-smaakmaker flirt met Kompany: “Hij heeft mijn nummer”

Vincent Kompany heeft als speler én trainer een verleden bij RSC Anderlecht. De Belgische ...

24
24
Coosemans maakt brandhout van Anderlecht-ploegmakkers

RSC Anderlecht verloor van grote rivaal Union SG. Paars-Wit ging met het kleinste verschil onderuit ...

272
272
Fink geeft Genk-fans hoop: “Die zijn volgend jaar nog hier”

KRC Genk zit in de Champions Play-Offs in de hoek waar de klappen vallen. De Limburgers stonden heel ...

97
97
‘Hasi zet ultiem charmeoffensief in bij Anderlecht’

Blijft Besnik Hasi ook volgend seizoen als hoofdtrainer aan het roer staan bij RSC Anderlecht. Het ...

201
201
Anti-voetbal? Stijn Stijnen geeft criticasters lik op stuk

Patro Eisden neemt het zondag om 16u op tegen Lokeren-Temse in de terugmatch van de finale van de ...

85
85
Geen Tielemans, geen probleem: straffe Onana bejubeld

Youri Tielemans moest geblesseerd toekijken bij de wedstrijd tussen Aston Villa en Bournemouth. De ...

25
25
Drama in Hamburg: Feestelijke promotie verandert in ware horror

Feest gisterenavond in Hamburg: na zeven magere jaren is het de club eindelijk gelukt om terug te ...

245
245
Anderlecht vloekt: dit zei Wim Smet na afgekeurde goal

De titelstrijd begint meer en meer in het voordeel van Union SG te kantelen. De Unionisten blijven ...

428
428
Dolberg breekt stilte over Anderlecht-vertrek na derbyslipper

RSC Anderlecht is er andermaal niet in geslaagd om de derby tegen Union SG naar zijn hand te zetten. ...

557
557
'Arsenal grijpt drastisch in met 'sleutelspeler' Trossard'

Het einde van het seizoen nadert en dus zijn heel wat clubs al druk in de weer met de ...

145
145
3 op 10 - Kranten sparen 'zwakke schakel' Anderlecht niet

RSC Anderlecht blijft voorlopig puntenloos achter tegen de top drie uit het Champions' ...

422
422
Opstellingen: Hayen beslist over keeper, Genk zonder smaakmaker?

Na de zege van Union SG op Anderlecht, kan Club Brugge KV zich zondagavond geen fouten permitteren ...

164
164
Scheidsrechtersbaas reageert: één vraagteken na afgekeurde goal Anderlecht

Union SG heeft zaterdagavond andermaal een grote stap richting de landstitel gezet. De koploper won ...

857
857
Hasi trekt harde conclusie over verliezend Anderlecht

Vorige week zag Anderlecht zijn droom om een trofee te pakken in rook opgaan na de nederlaag in de ...

530
530
Ontsnapt aan rood? Burgess reageert laconiek

Union heeft de landstitel nu stilaan helemaal binnen handbereik. Het zette zaterdag een nieuwe stap ...

461
461
Union geeft Anderlecht nieuwe tik en reikt hand naar titel

Union reikt opnieuw wat meer de hand naar een eerste titel. Het trok aan het langste eind na een ...

209
209
Om deze reden werd penalty Union niet opnieuw getrapt

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde heel wat spanning op, maar ook heel wat voer ...

186
186

Meer sportnieuws