SK Beveren slaat toe en houdt eersteklassers af

door
SK Beveren slaat toe en houdt eersteklassers af

SK Beveren knokt nog volop voor de promotie. De Waaslanders willen hun sterkhouders ook de komende jaren aan boord houden en de club wist een grote slag te slaan. Drie spelers hebben hun contract immers opengebroken bij de club uit de Challenger Pro League.


"Thierno Barry (20) streek afgelopen zomer neer op de Freethiel. De Fransman met Guinese roots kwam over van Sochaux B. In zijn eerste seizoen bij SKB verbaasde hij meteen alles en iedereen in de Challenger Pro League. Ondertussen kwam hij al in 27 wedstrijden in actie. Daarin scoorde hij maar liefst 15 doelpunten en was hij ook goed voor 4 assists. Barry verlengt zijn contract tot het einde van het seizoen ’24-’25 met een optie voor nog een extra seizoen. Net als Barry belandde ook Malick Fall (20) deze zomer in Beveren. De boomlange Senegalees verliet Al Hilal om op de Freethiel aan de slag te gaan. De middenvelder kwam dit seizoen in 11 wedstrijden in actie. Fall volgde het voorbeeld van Barry en tekende eveneens bij tot het einde van het seizoen ’24-’25, maar bij hem werd een optie bedongen voor nog twee extra seizoenen", deelde de club mee. Voor Barry was er ook interesse vanuit de Jupiler Pro League.

GOBIN

"Tot slot verlengde de club ook het contract van jeugdproduct Mauro Trari (23). Zoals bekend verloopt het seizoen van de aanvallende middenvelder niet zoals verhoopt. In de zomer liep Trari een zware knieblessure op. Na een lange revalidatie traint de middenvelder ondertussen terug mee met de groep. Trari zal ook volgend seizoen actief zijn op de Freethiel. Net als bij Barry en Fall werd in de contractverlenging ook een optie voor nog een extra seizoen opgenomen", klonk  het nog.

CEO Antoine Gobin is een tevreden man. "Hoewel Malick, Mauro en Thierno dit jaar allemaal een andere rol in onze ploeg speelden, was het voor ons ongelooflijk belangrijk om ze alle drie op langere termijn bij het team te houden. We kijken enthousiast uit naar wat de toekomst voor hen, zowel op korte als lange termijn, in petto heeft. We hopen dat ze ons de komende jaren zullen helpen bij het zetten van zoveel mogelijk stappen."

Gaat Beveren Barry in de zomer verkopen voor een mooie som?

Meest recent

Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

3
3
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

25
25
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

17
17
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

168
168
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

99
99
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

352
352
Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

145
145
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

175
175
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

403
403
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

649
649
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

289
289
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

621
621
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

120
120
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

357
357
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

557
557
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

45
45
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

515
515
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

61
61
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

256
256
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

408
408
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

560
560
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

148
148
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

322
322
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

331
331
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

192
192

Meer sportnieuws