SK Beveren slaat toe en houdt eersteklassers af

177 stemmen
SK Beveren slaat toe en houdt eersteklassers af

SK Beveren knokt nog volop voor de promotie. De Waaslanders willen hun sterkhouders ook de komende jaren aan boord houden en de club wist een grote slag te slaan. Drie spelers hebben hun contract immers opengebroken bij de club uit de Challenger Pro League.


"Thierno Barry (20) streek afgelopen zomer neer op de Freethiel. De Fransman met Guinese roots kwam over van Sochaux B. In zijn eerste seizoen bij SKB verbaasde hij meteen alles en iedereen in de Challenger Pro League. Ondertussen kwam hij al in 27 wedstrijden in actie. Daarin scoorde hij maar liefst 15 doelpunten en was hij ook goed voor 4 assists. Barry verlengt zijn contract tot het einde van het seizoen ’24-’25 met een optie voor nog een extra seizoen. Net als Barry belandde ook Malick Fall (20) deze zomer in Beveren. De boomlange Senegalees verliet Al Hilal om op de Freethiel aan de slag te gaan. De middenvelder kwam dit seizoen in 11 wedstrijden in actie. Fall volgde het voorbeeld van Barry en tekende eveneens bij tot het einde van het seizoen ’24-’25, maar bij hem werd een optie bedongen voor nog twee extra seizoenen", deelde de club mee. Voor Barry was er ook interesse vanuit de Jupiler Pro League.

GOBIN

"Tot slot verlengde de club ook het contract van jeugdproduct Mauro Trari (23). Zoals bekend verloopt het seizoen van de aanvallende middenvelder niet zoals verhoopt. In de zomer liep Trari een zware knieblessure op. Na een lange revalidatie traint de middenvelder ondertussen terug mee met de groep. Trari zal ook volgend seizoen actief zijn op de Freethiel. Net als bij Barry en Fall werd in de contractverlenging ook een optie voor nog een extra seizoen opgenomen", klonk  het nog.

CEO Antoine Gobin is een tevreden man. "Hoewel Malick, Mauro en Thierno dit jaar allemaal een andere rol in onze ploeg speelden, was het voor ons ongelooflijk belangrijk om ze alle drie op langere termijn bij het team te houden. We kijken enthousiast uit naar wat de toekomst voor hen, zowel op korte als lange termijn, in petto heeft. We hopen dat ze ons de komende jaren zullen helpen bij het zetten van zoveel mogelijk stappen."

LEES OOK: Beveren onder stoom en rondt volgende transfer af

Gaat Beveren Barry in de zomer verkopen voor een mooie som?

Meest recent

Infantino maakt zichzelf onmogelijk: UEFA zegt vertrouwen op

Gianni Infantino heeft zichzelf serieus in de nesten gewerkt. Zijn megalomane 'FIFA Forward ...

21
21
TRANSFERUURTJE: 'Witte rook Antwerp, Club dokt enorme som'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

101
101
Hubert deelt sneer uit aan Club Brugge na Supercup

Union SG begint het seizoen met een prijs. De Brusselaars speelden in de Belgische Supercup 1-1 ...

359
359
KBVB roept straf statement na Infantino-crash

Gianni Infantino wilde de rechten van het WK verkopen, maar dat plannetje kon al snel de vuilbak in. ...

23
23
‘Nieuwe naam pronkt op transferlijstje van Anderlecht’

RSC Anderlecht is nog naarstig op zoek naar versterkingen op de zomermercato. Antoine Sibierski wil ...

168
168
Union heeft nu al nieuwe sensatie: socials ontploffen

Union SG heeft een eerste prijs van het seizoen binnen. In de Supercup tegen Club Brugge won de ...

83
83
‘Mika Godts geeft groen licht voor monstertransfer’

Het gaat plots snel voor Mika Godts. Na een wonderseizoen bij Ajax staan verschillende clubs in de ...

97
97
KAA Gent-fans plannen boycot: “We zijn geen beesten”

Het seizoen is nog niet begonnen of de supporters plannen al een eerste boycot. Bij KAA Gent zijn ze ...

182
182
'Club Brugge haalt zwaar uit en legt 10 miljoen op tafel'

Dat Club Brugge nog de nodige versterking nodig heeft, dat bleek tegen Union SG. Dat beseffen ze ...

698
698
'Jackpot voor KV Mechelen: deal van 5 miljoen euro'

KV Mechelen passeert langs de kassa. De Maneblussers gaan een van de komende dagen een volgende ...

175
175
Vanaken stelt fans gerust na nederlaag van Club Brugge

Club Brugge verloor de supercup van Union SG. Dat is geen drama, maar toch een kleine tegenvaller. ...

359
359
Geheime meeting gespot: PSG vol voor Duivel van 60 miljoen

Nog een dikke maand te gaan en de zomermercato zit er alweer op. In de komende weken komen echter ...

185
185
Maandje na WK-blunder: Lammens slaat United met verstomming

Een maand geleden stortte de wereld van Senne Lammens in na zijn kapitale blunder op het WK 2026. ...

501
501
'Club Brugge rondt miljoenentransfer af vlak na supercup'

Club Brugge heeft vrijdagavond de supercup verloren na strafschoppen tegen Union SG. Ondanks een ...

454
454
‘Volgende club De Bruyne zorgt voor enorme verrassing’

De toekomst van Kevin De Bruyne bij Napoli staat plots opnieuw ter discussie. De Europese top houdt ...

329
329
Totale afgang Infantino: FIFA voert controversieel plan al af

Gianni Infantino heeft zijn hand dit keer toch echt verspeeld. De FIFA-voorzitter kreeg zowat de ...

174
174
Nieuwe beelden: Union-held zet Brugse spionkop in zijn hemd

Union SG heeft vrijdagavond beslag gelegd op de Belgische supercup. De bekerwinnaar trok aan het ...

285
285
Geen Club Brugge, wel andere ex-club voor Ryan

Mathew Ryan was actief op het WK, al was hij daar invaller bij Australië. De ervaren doelman ...

76
76
Mechele geeft hét grote verschil met Union SG aan

Union SG heeft na strafschoppen de supercup gewonnen van Club Brugge. Een volgende (kleine) prijs ...

393
393
Standard heeft weer beet met volgende transfer

Standard heeft vanavond nog een aanwinst meegedeeld. De Luikenaars hebben zopas aangekondigd dat de ...

122
122
'Hasi slaat toe en shopt bij KRC Genk'

Besnik Hasi vond deze zomer een opmerkelijke nieuwe uitdaging, vier maanden na zijn ontslag bij ...

425
425
Union SG wint na strafschoppen en heeft eerste prijs beet

Club Brugge en Union SG openden vanavond het Belgische voetbalseizoen met de supercup. De ...

181
181
'Antwerp verrast met ex-smaakmaker van AA Gent'

Royal Antwerp FC heeft nog héél veel versterking nodig. Na Maxime Busi en Michael Frey ...

349
349
Maakt Tinder zijn intrede in de Belgische voetbalwereld?

Mogelijk bent u al vertrouwd met Tinder, alleen zal dat vermoedelijk op een heel andere manier zijn. ...

50
50
Club Brugge - Union SG: fans irriteren zich mateloos

Club Brugge en Union SG begonnen om 20u30 aan de supercup in het Jan Breydelstadion. De eerste 45 ...

254
254

Meer sportnieuws