SK Beveren slaat toe en houdt eersteklassers af

177 stemmen
SK Beveren slaat toe en houdt eersteklassers af

SK Beveren knokt nog volop voor de promotie. De Waaslanders willen hun sterkhouders ook de komende jaren aan boord houden en de club wist een grote slag te slaan. Drie spelers hebben hun contract immers opengebroken bij de club uit de Challenger Pro League.


"Thierno Barry (20) streek afgelopen zomer neer op de Freethiel. De Fransman met Guinese roots kwam over van Sochaux B. In zijn eerste seizoen bij SKB verbaasde hij meteen alles en iedereen in de Challenger Pro League. Ondertussen kwam hij al in 27 wedstrijden in actie. Daarin scoorde hij maar liefst 15 doelpunten en was hij ook goed voor 4 assists. Barry verlengt zijn contract tot het einde van het seizoen ’24-’25 met een optie voor nog een extra seizoen. Net als Barry belandde ook Malick Fall (20) deze zomer in Beveren. De boomlange Senegalees verliet Al Hilal om op de Freethiel aan de slag te gaan. De middenvelder kwam dit seizoen in 11 wedstrijden in actie. Fall volgde het voorbeeld van Barry en tekende eveneens bij tot het einde van het seizoen ’24-’25, maar bij hem werd een optie bedongen voor nog twee extra seizoenen", deelde de club mee. Voor Barry was er ook interesse vanuit de Jupiler Pro League.

GOBIN

"Tot slot verlengde de club ook het contract van jeugdproduct Mauro Trari (23). Zoals bekend verloopt het seizoen van de aanvallende middenvelder niet zoals verhoopt. In de zomer liep Trari een zware knieblessure op. Na een lange revalidatie traint de middenvelder ondertussen terug mee met de groep. Trari zal ook volgend seizoen actief zijn op de Freethiel. Net als bij Barry en Fall werd in de contractverlenging ook een optie voor nog een extra seizoen opgenomen", klonk  het nog.

CEO Antoine Gobin is een tevreden man. "Hoewel Malick, Mauro en Thierno dit jaar allemaal een andere rol in onze ploeg speelden, was het voor ons ongelooflijk belangrijk om ze alle drie op langere termijn bij het team te houden. We kijken enthousiast uit naar wat de toekomst voor hen, zowel op korte als lange termijn, in petto heeft. We hopen dat ze ons de komende jaren zullen helpen bij het zetten van zoveel mogelijk stappen."

Gaat Beveren Barry in de zomer verkopen voor een mooie som?

Meest recent

"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

73
73
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

19
19
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

108
108
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

25
25
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

176
176
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

101
101
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

77
77
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

572
572
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

57
57
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

127
127
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

147
147
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

894
894
Klasse! Bondscoach doet bijzondere Messi-onthulling

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

62
62
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

579
579
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

402
402
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

774
774
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

759
759
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

126
126
'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Maandag gaat bij Antwerp FC de voorbereiding op het nieuwe seizoen van start. Maar door de ...

445
445
'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Een jaartje geleden vonden Club Brugge en Internazionale een transferakkoord over Aleksandar ...

752
752
België vs. Senegal: statistieken duiden favoriet al aan

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

364
364
WK-joker Duivels: "Qua snelheid niet onderdoen voor Doku"

De groepsfase van het wereldkampioenschap zit erop, het echte werk kan nu beginnen. De Rode Duivels ...

204
204
Knock out-fase WK 26: één topfavoriet zwaar in het voordeel

De groepsfase van het WK 2026 zit erop en dus staat het volledige schema voor de rest van het ...

225
225
'De Zerbi op wenken bediend: nieuwe megatransfer Spurs'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

210
210
Invaller Duivels krijgt tik op vingers: "Pas daarmee op!"

De Rode Duivels mogen naar de volgende ronde van het WK 2026. Een klinkende 1-5-zege tegen ...

360
360

Meer sportnieuws