'Standard maakt werk van sensationele transfer'

695 stemmen
'Standard maakt werk van sensationele transfer'

Door het gelijkspel tegen Zulte Waregem van afgelopen weekend lijkt Standard stilaan af te haken in de race richting de Champions Play-Offs. Om hun succescoach Ronny Deila niet te verliezen willen de Rouches de lat volgend seizoen evenwel opnieuw iets hoger leggen. En dus staat er komende zomer op Sclessin wellicht weer heel wat te gebeuren.


Zo is het nog maar de vraag of de Luikenaars erin zullen slagen om waardevolle huurlingen als Philip Zinckernagel en Steven Alzate langer aan boord te houden, terwijl de contracten van anciens als Gojko Cimirot en Noë Dussenne eveneens aflopen. Nog centraal in de defensie zouden bovendien ook Kostas Laifis en/of Merveille Bokadi wel eens andere oorden kunnen opzoeken.

Om dat gat op te vullen mikt Standard naar verluidt nog altijd op een oude bekende. Nadat het in januari al tevergeefs een poging waagde om hem terug in de armen te sluiten ligt het dossier van Zinho Vanheusden volgens Het Laatste Nieuws namelijk nog steeds op tafel aan de boorden van de Maas. De intussen 23-jarige verdediger wordt door Inter momenteel verhuurd aan AZ.

BLESSURELEED
Bij de volgende tegenstander van Anderlecht in de Conference League kampte Vanheusden de voorbije maanden helaas alweer met een pak blessureleed, waardoor hij uiteraard niet voorkwam in de plannen van Domenico Tedesco bij de Rode Duivels. Met een knappe goal in een oefenduel schijnt er echter licht aan het eind van de tunnel. Afwachten of Standard een akkoord bereikt.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

Will Still verbaast iedereen met nieuwe uitdaging
Will Still verbaast iedereen met nieuwe uitdaging
43

Gelooft u nog in Vanheusden als potentiële Rode Duivel?

Meest recent

JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

9
9
Rode Duivels krijgen omstreden ref voor WK-opener

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

51
51
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

108
108
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

563
563
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

71
71
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

196
196
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

134
134
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

453
453
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

428
428
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

17
17
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

142
142
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

296
296
Will Still verbaast iedereen met nieuwe uitdaging

Will Still was in België onder meer trainer van Beerschot en T2 bij Standard Luik, maar de ...

43
43
‘KV Mechelen hakt knoop door over Fred Vanderbiest’

KV Mechelen kende een sterk seizoen in de Jupiler Pro League. Onder Fred Vanderbiest haalde Malinwa ...

194
194
‘Van den Heuvel verlaat Club Brugge: akkoord met JPL-club'

Dani van den Heuvel maakte afgelopen seizoen indruk bij Club Brugge. Telkens de jonge Nederlander in ...

473
473
Megaverrassing: 'Belgische topclub gaat vol voor Burgess'

Christian Burgess is een boegbeeld van Union SG, maar de centrale verdediger neemt afscheid van de ...

629
629
La Louvière kondigt in één ruk vijf vertrekkers aan

La Louvière was afgelopen seizoen de meest verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League. ...

57
57
Niemand praat over hem: “Hij is stille joker van Rode Duivels”

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor maandag, wanneer ze tegen Egypte aan hun WK beginnen. ...

133
133
'Jackpottransfer Trossard? Netto maandloon onthuld'

Leandro Trossard begint straks wellicht als titularis aan het WK bij de Rode Duivels, nadat hij een ...

362
362
Zwaait Courtois te vroeg af? Opmerking doet twijfelen

De kans lijkt groot dat dit WK het laatste kunstje van Thibaut Courtois als Rode Duivel zal worden. ...

56
56
Liverpool stuurt nu ook Belg de laan uit

Van Liverpool werd dit seizoen enorm veel verwacht, nadat het een jaar geleden kampioen werd en maar ...

52
52
'Club drukt door: verrassende miljoenenaanwinst op komst'

Club Brugge is er doorgaans vroeg bij om zijn transferhuiswerk af te ronden, maar voorlopig bleef ...

420
420
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Duranville, Club druk in de weer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

206
206
Courtois doet onthulling: “Kinderen kiezen Spanje”

Thibaut Courtois is mogelijk aan zijn laatste tornooi met de Rode Duivels bezig. De doelman is nog ...

136
136
‘Zoektocht nieuwe T1: twee namen, deadline Anderlecht’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De eerste opdracht van Antoine Sibierski ...

642
642

Meer sportnieuws