Club-smaakmaker droomt groot: "WK en CL winnen"

door
Club-smaakmaker droomt groot:

Club Brugge liet afgelopen zomer de miljoenen rollen op de transfermarkt, maar een flink deel van zomeraanwinsten viel behoorlijk tegen. Toch wist de Brugse clubleiding ook voor één absolute voltreffer te zorgen. De komst van Bjorn Meijer is tot dusver immers een groot succes te noemen.


Blauw-Zwart betaalde eind vorig seizoen een slordige 6 miljoen euro om Meijer over te nemen van FC Groningen. Een risicovolle investering want de 20-jarige linksback had op dat moment slechts een beperkt aantal matchen op het hoogste niveau gespeeld. Maar Club nam een goede beslissing. Na een korte inloopperiode versierde de Nederlandse belofte-international een vaste basisplaats en die gaf hij niet meer uit handen.

Onder de drie trainers die Club dit seizoen had, was Meijer telkens een basispion. En in de moeizame periode van de laatste weken was hij één van de weinige veldspelers die een redelijk constant niveau haalde. Bovendien liet hij ook in de Champions League van zich spreken. Zo scoorde hij tegen SL Benfica zelfs het 'Doelpunt van de Week' in het Kampioenenbal. "Persoonlijk is dat mijn mooiste voetbalherinnering. In zo’n grote competitie spelen op zich is al een droom, laat staan scoren. Hij zat er prima in ook", reageert hij al lachend bij Elf Voetbal.

GROTE AMBITIES
Op zijn 20ste heeft Meijer nog een mooie carrière in het verschiet, Club Brugge wordt normaal gezien ook niet zijn eindstation. Aan zijn persoonlijke ambities zal het in ieder geval niet liggen. "Ik heb twee grote dromen: de Champions League en het WK winnen. Het liefst lekker snel, dan kan het een paar keer, haha. Of het realistisch is om met Club Brugge de Champions League te winnen? Misschien niet. Dan zou ik dat ook wel met een andere club willen bereiken."

LEES OOK: Leko moet schuiven: grote verrijzenis bij Club Brugge?

Meijer heeft het potentieel voor een Europese topcompetitie ...

Meest recent

"Dramatisch" - pijnlijke 3 op 10 in basisploeg Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zaterdagavond opnieuw het maximum aan resultaat uit een mindere prestatie ...

14
14
Union of Club? "Voor hen is deze clash het belangrijkste"

De zenuwen in de Champions' Play-Offs staan zondagavond hooggespannen. Voor de eerste keer in deze ...

25
25
Ongeziene dominantie: Beveren pakt ook déze prijzen in CPL

Het doek is gevallen over de reguliere competitie in de Challenger Pro League. Tijdens de ...

175
175
Hoe Kompany meer en meer de Cruijff van België is

Vincent Kompany is net 40 jaar geworden en nu al heeft hij als coach Europa weten te ...

36
36
Vanderbiest onthult schokkende details uit verleden

Fred Vanderbiest beleefde met KV Mechelen een moeilijke start van de Champions’ Play-Offs. Met ...

16
16
Gouden mogelijkheid bij Club Brugge: grijpt hij eindelijk zijn kans?

Bij Club Brugge heb je uiteraard zoals bij elke club dragende en dienende spelers. Eén van ...

118
118
TRANSFERUURTJE: RSCA shopt bij Ajax, schoonmaak bij Real

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

100
100
Euvrard streng voor Standard na winst in Waalse derby

Standard Luik won met 1-2 op het veld van Sporting Charleroi in de Waalse Derby. Een beladen ...

46
46
Mourinho weer naar grootmacht? Portugees reageert gevat

José Mourinho heeft al heel wat watertjes doorzwommen en de Portugees is één ...

43
43
Marc Coucke slaat keihard terug na ongezien debacle

Marc Coucke kende niet meteen zijn beste maanden. Op sportief vlak kende Anderlecht (andermaal) een ...

117
117
Lammens reageert na topper: twijfels over Rode Duivel

Manchester United won de belangrijke topper tegen Chelsea met 0-1. De uitploeg kwam een paar keer ...

142
142
Hugo Cuypers en Lionel Messi stelen de show in MLS

Afgelopen nacht werd er weer een speeldag afgewerkt in de Major League Soccer, de hoogste klasse van ...

48
48
Van Brederode haalt uit na Anderlecht: “Kleine kinderen!”

KV Mechelen kwam op voorsprong tegen RSC Anderlecht, maar uiteindelijk won Paars-Wit nog na een ...

285
285
Italië verwoest Kevin De Bruyne: “Toestand is ernstig”

Napoli zit in de hoek waar de klappen vallen. In eigen huis ging het met 0-2 onderuit tegen Lazio. ...

189
189
Saliba komt met héél bizarre uitspraak na zege

Bij RSC Anderlecht waren ze uiteraard zeer gelukkig met de volgende zege. Ze wonnen met 1-2 van KV ...

291
291
Vanderbiest briest: "Na uur moest het 4-0 staan"

KV Mechelen verloor met 1-2 van RSC Anderlecht na een al bij al matige pot voetbal. Bij de ...

132
132
Union SG verrast: nieuw pareltje duikt op

Union SG heeft een uitstekende scouting. Daarmee hebben ze veel aanzien gekregen in Europa en het ...

65
65
Zorgwekkende situatie Vranckx: terugkeer naar JPL?

De zomermercato loert om de hoek en de Belgische clubs zijn bezig met het opstellen van de profielen ...

282
282
Club Brugge onder druk: alles staat op het spel

Club Brugge neemt het vanavond op tegen Union SG. Alle druk ligt bij de Bruggelingen, want als ...

172
172
Westerlo pakt door: samenwerking met Premier League-club

Het gonst al een tijdje van de geruchten omtrent de toekomst van KVC Westerlo. Onze redactie weet ...

156
156
Taravel ziet probleem: "Zo lukt het niet elke keer"

RSC Anderlecht won met 1-2 op het veld van KV Mechelen. Paars-Wit speelde zeker niet goed, maar pakt ...

199
199
‘Kompany blaast mercato op: eerste zomerknaller in aantocht’

Bayern werkt achter de schermen aan een opvallende transferzet. De club ziet een nieuwe ...

87
87
Twijfels bij Club Brugge: topaankoop moet opletten

Club Brugge staat voor een heel belangrijk duel tegen Union SG. Blauw-Zwart heeft tal van ...

319
319
Kompany stelt titelfeest uit: "Spelers vertelden mij dit"

Vincent Kompany kan met Bayern München dit weekend kampioen spelen. Dan moet Borussia Dortmund ...

147
147
Geen prijs voor Atletico: Sociedad gaat met Copa lopen

Geen negende trofee voor Diego Simeone in dienst van Atletico Madrid. De trainer had zaterdagavond ...

108
108

Meer sportnieuws