Club-smaakmaker droomt groot: "WK en CL winnen"

326 stemmen
Club-smaakmaker droomt groot:

Club Brugge liet afgelopen zomer de miljoenen rollen op de transfermarkt, maar een flink deel van zomeraanwinsten viel behoorlijk tegen. Toch wist de Brugse clubleiding ook voor één absolute voltreffer te zorgen. De komst van Bjorn Meijer is tot dusver immers een groot succes te noemen.


Blauw-Zwart betaalde eind vorig seizoen een slordige 6 miljoen euro om Meijer over te nemen van FC Groningen. Een risicovolle investering want de 20-jarige linksback had op dat moment slechts een beperkt aantal matchen op het hoogste niveau gespeeld. Maar Club nam een goede beslissing. Na een korte inloopperiode versierde de Nederlandse belofte-international een vaste basisplaats en die gaf hij niet meer uit handen.

Onder de drie trainers die Club dit seizoen had, was Meijer telkens een basispion. En in de moeizame periode van de laatste weken was hij één van de weinige veldspelers die een redelijk constant niveau haalde. Bovendien liet hij ook in de Champions League van zich spreken. Zo scoorde hij tegen SL Benfica zelfs het 'Doelpunt van de Week' in het Kampioenenbal. "Persoonlijk is dat mijn mooiste voetbalherinnering. In zo’n grote competitie spelen op zich is al een droom, laat staan scoren. Hij zat er prima in ook", reageert hij al lachend bij Elf Voetbal.

GROTE AMBITIES
Op zijn 20ste heeft Meijer nog een mooie carrière in het verschiet, Club Brugge wordt normaal gezien ook niet zijn eindstation. Aan zijn persoonlijke ambities zal het in ieder geval niet liggen. "Ik heb twee grote dromen: de Champions League en het WK winnen. Het liefst lekker snel, dan kan het een paar keer, haha. Of het realistisch is om met Club Brugge de Champions League te winnen? Misschien niet. Dan zou ik dat ook wel met een andere club willen bereiken."

LEES OOK: Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Meijer heeft het potentieel voor een Europese topcompetitie ...

Meest recent

'City pakt uit met duurste Premier League-transfer óóit'

Manchester City zal volgend seizoen voor het eerst in 10 jaar tijd succes moeten zien te boeken ...

12
12
Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Club Brugge nam na het voorbije seizoen afscheid van Simon Mignolet. Om de prijzenpakker te ...

262
262
Goal Promise David te laat: Zwitserland pakt groepswinst

Op WK 2026 is de eerste poule volledig gespeeld. Zo wist Zwitserland beslag te leggen op groepswinst ...

23
23
Doku terug op training: toch vraagteken voor Nieuw-Zeeland

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

34
34
Lukaku open en eerlijk: dít denkt topspits echt over Vanaken

Van op het thuisfront wordt Hans Vanaken al een heel WK in de basiself van de Rode Duivels ...

247
247
'Real niet te houden: volgende knalaankoop Mourinho'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

387
387
Duivels bij beste derdes? Aantrekkelijk programma lonkt

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

465
465
'Club Brugge schrikt op: transfer Skov Olsen aan spotprijs'

Club Brugge lanceerde de voorbije seizoen heel wat spelers richting de Europese topcompetities, maar ...

746
746
'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

96
96
"Dit is amateurisme" - Garcia en co krijgen veeg uit de pan

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

514
514
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

48
48
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

95
95
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

129
129
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

89
89
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

141
141
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

370
370
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

693
693
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

291
291
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

488
488
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

399
399
'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

222
222
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

102
102
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

97
97
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

166
166
Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Een deel van de fans van Standard en Sporting Charleroi maakten het vorig seizoen bont op Sclessin. ...

186
186

Meer sportnieuws